Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#2946099 Napisano: 16.12.2009 09:51:56 w Oddam za darmo
kalka napisał(a):

Oddam weekend w Krynicy Zdrój (ważny do najbliższego weekendu, można jechać tam również w dni powszednie)! Bardzo chciałam pojechać, ale jednak nie dam rady.



Kochani, nie piszcie już, bo oddany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2945821 Napisano: 16.12.2009 08:04:59 w Oddam za darmo
Oddam weekend w Krynicy Zdrój (ważny do najbliższego weekendu, można jechać tam również w dni powszednie)! Bardzo chciałam pojechać, ale jednak nie dam rady. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2925771 Napisano: 09.12.2009 07:53:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
marmoladella napisał(a):

To ja się pochwalę, że ostatnio we wszystkich opisowych konkursach, w jakich wygrałam, a było ich 2, zwyciężyła proza emotka
Nie obrażam się na nagradzane limeryki, sonety i fraszki, ale gdy wygrywa zwykła rymowanka, to mi smutno emotka



W Red Age z Loreala (Paryż), też wybrali prozę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2922516 Napisano: 08.12.2009 11:05:26 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

niuniu napisał(a):

anus napisał(a):

Paryż mój emotka emotka emotka emotka



super gratuluję emotka emotka emotka




gratulacje emotka


I ja się dołączam Brawo!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2922190 Napisano: 08.12.2009 09:58:37 w Rossmann
malenka89 napisał(a):

Kontakt do agencji Red Age - 22 215 55 65.


Dzwonił dzisiaj ktoś do Red Age w sprawie Loreala? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917225 Napisano: 06.12.2009 10:05:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

agicho napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kalka napisał(a):

ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka



a 9 olechów nagrody cotygodniowe. Organizator idiota? Żeby tylko...



Ja jedną wówczas wygrałam, której nigdy nie dostałam - emotka odpwoiedz dziwnej treści od nich otrzymałam , ża za późno reklamowałam emotka porażka konkurs i tyle!!!Nawsadzałam im wówczas!!! Przynajmnie sobie ulżyłam emotka


Ciekawe, czy olecho wszystkie zrealizował... emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917208 Napisano: 06.12.2009 09:54:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
agicho napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

kalka napisał(a):

ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka



a 9 olechów nagrody cotygodniowe. Organizator idiota? Żeby tylko...



Ja jedną wówczas wygrałam, której nigdy nie dostałam - emotka odpwoiedz dziwnej treści od nich otrzymałam , ża za późno reklamowałam emotka porażka konkurs i tyle!!!Nawsadzałam im wówczas!!! Przynajmnie sobie ulżyłam emotka


To jest wkurzające, bo ludzie poświęcają swój cenny czas, wierząc, że to uczciwy konk, a organizatorzy są na tyle bezczleni, że nawet nie kryją, że to ustawiony konk emotka Dali by sobie po premii i nie zawracali ludziom głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2917190 Napisano: 06.12.2009 09:44:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
ismena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

A co sądzicie o tych wynikach ??? emotka emotka emotka
http://www.instyt...ia-Zdrowego-Szkliwa/



wyniki sprzed pół roku emotka już nawet była dyskusja na ich temat i podsumowanie było mniej więcej takie: organizator jest idiotą emotka


Faktycznie emotka oleche 1,2,3,4,5 Pięć olechów wygrywa główne nagrody emotka Nie tylko śmieszne, ale żenujące przede wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2915397 Napisano: 06.12.2009 07:44:34 w Rossmann
nin22 napisał(a):

u nas leży przy wejsciu na stojaku i jeśli jest każdy może sobie wziąć. Mają chyba zawsze dużo, bo nie muszę się śpieszyć, aby go zdobyć.



To podobnie jak u nas, leży przy kasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2915043 Napisano: 05.12.2009 09:10:09 w Rossmann
kingaa napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalka napisał(a):

polec napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka



Ja nie wiem, ale podobno Ktoś dzwonił tam dopiero dzisiaj rano i wyniki będą w poniedziałek rozsyłać i dzwonić w sprawie Paryża, więc są sprzeczne informacje emotka


Jeśli tak, to było by super! emotka Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy, bardzo bym chciała, aby informacja, którą otrzymałam (wydawałoby się, że z pewnego źródła) była nieprawdziwa! emotka

a mnie sie wydaje,ze nie ma zwyciezcow jeszcze
emotka



a ja jestem pewna, że nie ma jeszcze zwycięzców, bo nic nie wiem o wygranej, a w końcu mi się śniła i w końcu nadszedł mój czas emotka I specjalnie robią dalej konkursy z wycieczkami do Paryża, żeby mnie wyłapać i dać mi w końcu mój upragniony Paryż emotka emotka



emotka emotka emotka To ja Ci tego życzę emotka I mam nadzieję, że jednak będą dzwonić w ten poniedziałek! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913481 Napisano: 05.12.2009 07:16:34 w Rossmann
polec napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka



Ja nie wiem, ale podobno Ktoś dzwonił tam dopiero dzisiaj rano i wyniki będą w poniedziałek rozsyłać i dzwonić w sprawie Paryża, więc są sprzeczne informacje emotka


Jeśli tak, to było by super! emotka Poczekamy do poniedziałku i zobaczymy, bardzo bym chciała, aby informacja, którą otrzymałam (wydawałoby się, że z pewnego źródła) była nieprawdziwa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913148 Napisano: 04.12.2009 09:47:51 w Rossmann
kalka napisał(a):

marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne...


I szkoda, że nikt od nas nie wygrał emotka Bo lubię, kiedy ktoś stąd wygrywa, nawet kiedy nie jestem to ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2913122 Napisano: 04.12.2009 09:39:08 w Rossmann
marzenie225 napisał(a):

a co z konkiem Paryż z Lorealem?minął już 3 grudnia i nikt nie trafił weekandu?


I nikt nie wygra! Bo listy wygranych osób są podobno już od kilku dni gotowe emotka Tylko jak to możliwe, jak do wczoraj Redage miał powiadamiać o wygranych, a kiedy miałby być czas na przesyłanie paragonów, danych itp emotka Pomijam już fakt, że na wybór prac, które wygrały Paryż wystarczyło im 5 dni, a na wybór prac, które otrzymają kosmetyki potrzebują 2 miesiące! Nie rozumiem tego emotka Przecież zwycięzców obu nagród wybierają sposród tych samych prac emotka Dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904805 Napisano: 02.12.2009 01:45:51 w Połączenia nieodebrane
To trzymam kciuki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904792 Napisano: 02.12.2009 01:41:58 w Połączenia nieodebrane
ludzka_istota napisał(a):

mam zawał emotka
próbowałam odebrać, ale się rozłączyło


emotka emotka emotka
Ja oddzwaniałam do nich, jak nie odebrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2904734 Napisano: 02.12.2009 01:27:26 w Połączenia nieodebrane
ludzka_istota napisał(a):

222155565 wie ktoś może, co to za numer?


To gencja Red Age, mają dziś dzwonić w sprawie Walentynek w Paryżu z Rossmanna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2903561 Napisano: 02.12.2009 08:51:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
A czy były już wyniki z ECCO? Też już powinny być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2900925 Napisano: 01.12.2009 01:19:13 w Paragony
elhad napisał(a):

Kto mnie poratuje paragonem z Carrefour (skan) z Rodzinnej Krainy z datą do 21 listopada ??????? Mam co prawda swój, ale sklep nie ten!!!!


Jak to? Masz nie z Carrefoura?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2891063 Napisano: 28.11.2009 07:39:29 w Paragony
kadett33 napisał(a):

Szukam osoby która wybiera się na dniach do sklepu carrefour który bierze udział w konkursie Carefree w Carrefour i by mi zakupiła produkty promocyjne i wysłała paragon. Zwracam za zakup produktów i wysyłke. A do mnie wysyłasz tylko paragon


Przecież dwa dni temu proponowałam Ci zakupy, pisałeś, że już nieaktualne
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2889082 Napisano: 27.11.2009 09:16:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniaainom napisał(a):

kadjas123 napisał(a):


nie wiem czy źle liczę czy jest tylko 9 zwycięzców laptopów?
http://www.herbal...onkurs/#konkursTesco



No wlasnie jest 9. A tak przy okazji...Czy mozna jeszcze wygrac w jakims konkursie nie piszac wierszem? Moda sie zrobila na te rymowanki i czasem to juz mnie oczy bola jak to czytam. Czesto niezbyt udane wierszyki wygrywaja z pieknymi slowami bez rymow. Te z herbala nie sa jeszcze takie zle wiec akurat nie dotyczy to tego konka



Niezawsze wygrywają rymownki,ostatnio moja nierymowana praca wygrała wycieczkę (i to dla całej rodziny!)Może właśnie była oryginalna, że nierymowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0