Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3124926 Napisano: 18.02.2010 05:48:18 w Paragony
darekgryko napisał(a):

miriam napisał(a):

miriam napisał(a):

iwek napisał(a):

Szukam paragonu na 2 soki Cappy w saloniku HDS (InMedio, Relay, 1Minute). Oferty cenowe proszę na PW.



mam paragon
1500zł - połowa wartości telewizorka emotka



emotka
miało być PW


BEDZIE REZERWA, czy warto sprzedawać paragony>>>>???



Mam dwa paragony i co mi po rezerwie, jak zapomniałam zagrać emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3124591 Napisano: 18.02.2010 04:31:16 w TESCO konkursy
Pani na infolinii dostała już wyniki, można podać jej swój adres mail, a ona powie co i czy się wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3123530 Napisano: 18.02.2010 12:04:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

Wpisze sobie Zakynthos i wyskoczy wam mnóstwo takich zdjęć i zazwyczaj robione z mniej więcej tego samego miejsca ale różni się szczegółami, bo różne statki przypływają itp... i dlatego łatwo pomylić, że ktoś ściągnął z neta, bo to dość popularne miejsce i nie jednemu taki widok utknął w pamięci jak się oglądało foty na necie emotka


Tak, też robiłam z tego miejsca zdjęcia, ale te dwa są identyczne, bo to jedno i to samo zdjęcie emotka
http://www.mytube...cja-plaza-slonce.jpg
http://www.tineye...a98c7b1ee16e0de7c60e
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3118944 Napisano: 17.02.2010 11:49:06 w Paragony
kubis82 napisał(a):

Mam do rozdania zwycięskie numery na ręczniki z bounty dla osób z paragonami

Wymieniam za kody doładowujące Play 5zł lub przelew na konto w mbanku

Przyjmuje tylko oferty składane na gg ze stopki
Osoby który już pisały a nie dostały odpowiedzi proszę o ponowne wysłanie wiadomości z powodu zawieszenia gg od ich nadmiaru emotka

Smsy wysyłałem 12-14 luty czyli ostatnie 3 dni.


Nie mam ręczników, nie mam gg, ale mam duuuużo paragonów z początu konkursu, więc jeśli ktoś chce się pozbyć ręczniczka, to proszę pisać na pw
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3089662 Napisano: 07.02.2010 10:58:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

kalka napisał(a):

madzion napisał(a):

Przepraszam Was za wprowadzenie w błąd. Wyniki będą rzeczywiście 18ego - tym razem inaczej niż z pomarańczami zweryfikują paragony dopiero po ogłoszeniu wyników na stronie. Dokonałam nadinterpretcji regulaminu - sorrki! Pisałam do agencji Czart,która jest organizatorem konka i stąd wiem teraz na pewno.


Czart? Przecież ten konk organizuje dla Tesco i rozwiązuje go agencja ADV z Wrocławia emotka


Nie wiem, jak Maroko, ale pomarańcze na pewno ADV z Wrocławia.



emotka O tak! Na pewno! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3089598 Napisano: 07.02.2010 10:17:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
madzion napisał(a):

Przepraszam Was za wprowadzenie w błąd. Wyniki będą rzeczywiście 18ego - tym razem inaczej niż z pomarańczami zweryfikują paragony dopiero po ogłoszeniu wyników na stronie. Dokonałam nadinterpretcji regulaminu - sorrki! Pisałam do agencji Czart,która jest organizatorem konka i stąd wiem teraz na pewno.


Czart? Przecież ten konk organizuje dla Tesco i rozwiązuje go agencja ADV z Wrocławia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3065347 Napisano: 28.01.2010 10:08:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
darekgryko napisał(a):

szunia napisał(a):

http://www.posti....mocje/konkurs-posti!

Nie wiem.. może jestem dziś przewrażliwiona, ale dla mnie to hasło zbyt kojarzy się z hasłem Apartu Z miłości do piękna...


nie brałem udziału,,,ale...
to nazwisko i poznań jest we wszystkich konkach.
ja mem mniej szczescia..nawet dvd nie wygralem w carefour/disney/ a ta pani tam laptopa..
tylko gratulowac//szczescia//i to mega szczescia//


Bądź pewien, że wygrawa nie bez powodu!
Ja gratuluję właśnie TEJ PANI, emotka emotka
bo wiem, że jej nagrody są całkowicie zasłużone! Tak trzymaj M...!!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3065209 Napisano: 28.01.2010 09:50:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

olciak napisał(a):

jest konkurs na hasło emotka emotka
https://www.e-kon...rticles-1-57282.html
proponuję W-spodnicy.pl- dodaj do ulubionych emotka
tekst poprawny językowo i stylistycznie, oryginalny i „z charakterem


Ja stawiam na: W-spódnicy.pl - z miłości do kiecek emotka emotka emotka



emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3046304 Napisano: 23.01.2010 09:00:13 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

a wie ktos moze co bedzie z tymi filmami na dvd?kiedy bedzie lista?


to jak wie ktos??moze chociaz bajke mojemu skarbkowi zafunduje..;D


Nic nie powiedzieli, że tylko nagrodę główną i laptopy zamieszczą emotka emotka Zawsze zamieszczali wszystkie nazwiska, nawet jak było to 100 nagród. Chyba trzba zadzwonić w poniedziałek i się dopytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3042559 Napisano: 22.01.2010 10:48:42 w Carrefour konkursy
polec napisał(a):

Ja dałam takie, trochę zachowawcze, ale moj synek mi się kojarzy z kaczorkiem , lubię tą fotkę

http://www.voila.pl/307/l69py/?1


Fajne!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3042545 Napisano: 22.01.2010 10:45:27 w Carrefour konkursy
mahuska napisał(a):

dobra...tak z nudów... jedno z moich wysłanych to takie
http://img17.imag...g17/4545/dokonk2.jpg
wiem ze to nie minka ale strasznie mnie to zdjęcie śmieszy.
Przestroga nie siedzieć za wiele na e-konkach emotka



emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3042506 Napisano: 22.01.2010 10:37:23 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

a oni mają czas konkretnie do dziś czy do niedzieli??


Mają jeszcze dużo czasu, ale mają już dosyć nas emotka i wyniki zamieszczą na stronie www.carrefour.pl do końca dzisiejszego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3042453 Napisano: 22.01.2010 10:22:18 w Carrefour konkursy
maciejka1 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

kalka napisał(a):

siwy28 napisał(a):

a kiedy mają być wyniki? bo i ja pewnie mam tego laptopa emotka


Do końca tygodnia mają być na stronie Carrefoura, więc pewnie do jutra się pojawią emotka




dzięki śliczne a ktoś może dzwonił się podpytać o wyniki?? emotka



Zadzowniłam pół godziny temu, chciałam cos Od Pani wyciągnąć,( bo jutro wyjedżamy na ferie) ale powiedziała , ze do konca tygodnia mają byc na stronie carrefoura, pozyczyła mi powodzenia.
Podanie na tą chwilę czy przypadkiem nie wygrałam, odpowiedziała, ze na razie nie ma takiej mozliwości.
A tak przy okazji mam nadzieję, ze nie wygram wycieczki, bo nasza rodzinka liczy 5 osób, a wycieczka jest na cztery, dlatego wolałabym laptopa, ale jeżeli mam wygrać wycieczkę albo nic to tez z radością ją przygarnę.


Próbowałam dzisiaj kilka razy dodzwonić się do nich, ale chyba mają dosyć telefonów, bo nikt nie odbiera emotka emotka emotka Może nie mają jeszcze tych wyników ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3039319 Napisano: 21.01.2010 12:50:01 w Carrefour konkursy
maciejka1 napisał(a):

siwy28 napisał(a):

kalka napisał(a):

siwy28 napisał(a):

a kiedy mają być wyniki? bo i ja pewnie mam tego laptopa emotka


Do końca tygodnia mają być na stronie Carrefoura, więc pewnie do jutra się pojawią emotka




dzięki śliczne a ktoś może dzwonił się podpytać o wyniki?? emotka



Zadzowniłam pół godziny temu, chciałam cos Od Pani wyciągnąć,( bo jutro wyjedżamy na ferie) ale powiedziała , ze do konca tygodnia mają byc na stronie carrefoura, pozyczyła mi powodzenia.
Podanie na tą chwilę czy przypadkiem nie wygrałam, odpowiedziała, ze na razie nie ma takiej mozliwości.
A tak przy okazji mam nadzieję, ze nie wygram wycieczki, bo nasza rodzinka liczy 5 osób, a wycieczka jest na cztery, dlatego wolałabym laptopa, ale jeżeli mam wygrać wycieczkę albo nic to tez z radością ją przygarnę.



Jak nie ma takiej możliwości, tzn, że jeszcze sami nie wiedzą emotka (jak są, to zawsze od razu podają) Ciekawa jestem, czy faktycznie jutro zamieszczą wyniki na stronce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3039001 Napisano: 21.01.2010 11:24:33 w Carrefour konkursy
kalka napisał(a):

siwy28 napisał(a):

a kiedy mają być wyniki? bo i ja pewnie mam tego laptopa emotka


Do końca tygodnia mają być na stronie Carrefoura, więc pewnie do jutra się pojawią emotka


Dodam, że właśnie weszłm na stronę Carrefoura, żeby sprawdzić czy już są (nie ma), ale zobaczyłam takie oto info: śmieszna minka konkurs rysunkowy emotka emotka , pod spodem regulamin loterii emotka emotka To może mój rysunek wylosują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3038980 Napisano: 21.01.2010 11:20:55 w Carrefour konkursy
siwy28 napisał(a):

a kiedy mają być wyniki? bo i ja pewnie mam tego laptopa emotka


Do końca tygodnia mają być na stronie Carrefoura, więc pewnie do jutra się pojawią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3032201 Napisano: 19.01.2010 12:46:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestawiki biżuterii APART z WEDLA, malutkie, ale śliczniutkie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3028409 Napisano: 18.01.2010 11:16:13 w Paragony
kalka napisał(a):

Czy ma ktoś jeszcze niewykorzystany paragon Loreala z Rossmana?



Jeśli trzeba było mieć paragon przed wysłaniem pracy, to poszukuję w pierwszej połowy listopada. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3028357 Napisano: 18.01.2010 11:00:17 w Paragony
toka napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy ma ktoś jeszcze niewykorzystany paragon Loreala z Rossmana?


a na którą promocje?-bo ja mam kilka emotka


Walentynkową emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3028257 Napisano: 18.01.2010 10:32:48 w Paragony
Czy ma ktoś jeszcze niewykorzystany paragon Loreala z Rossmana? Wyświetl w wątku >>
0 0