Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3300051 Napisano: 16.04.2010 10:48:05 w Paragony
enia2007 napisał(a):

oddam wygraną za paragon z Loreal lub sprzedam wygraną lub kupię paragon.Propozycje pv



Ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3216529 Napisano: 19.03.2010 03:15:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

moniaainom napisał(a):

Mam takie małe przemyślenie i aż muszę tu napisac emotka Dawno nie brałam udziału w konkursie, w którym ludzie sami z siebie klikają na czyjąś pracę, a tu taka niespodzianka. Mówię o konkursie z pisankami winiary. Dzis dostałam już 16 głosów od nieznajomych! Może nie ma też takiego wyścigu, bo po prostu te głosy nie są aż tak ważne, ale mimo wszystko jest to naprawdę bardzo miłe.



Ja tak miałam w konkursie z Desperadosa, obcy ludzie mi głosowali. Nie zbierałam głosów, bo wiedziałam, że zdjęcia wybiera komisja, także było to dla mnie miłe zaskoczenia jak moje zdjęcie było w 20-tce najlepiej ocenianych zdjęć i miało mnóstwo głosów, a komisja też je doceniła. Opłacało się taszczyć piwo do Egiptu emotka emotka


emotka emotka emotka emotka

Ja również raz brałam udział w klikanym, wygrałam,bo praca spodobała się jurry, a jurry mogło ją nagrodzić, bo była w pierwszej 100-tce dzięki życzliwości ludzi z naszego forum i nie tylko. Już nie gram w kilkanych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3216470 Napisano: 19.03.2010 02:58:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
lizzie napisał(a):

fantazja23 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

avatea napisał(a):

moniaainom napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Porównajcie więc sobie wyniki

http://www.zdroweoczy.com.pl/

w zakładce rozwiązanie

z tym:

http://www.wiadom..._caly_rok_17111.html



a wlasnie mialam napisac, ze najladniejsza fotka... wow!




ta fotka jest:Dzień Babci już 21 stycznia. Fot. Paweł Relikowski Słowo Polskie Gazeta Wrocławska Zdjęcie 2 z 2



przecież za takie coś ktoś może mieć poważnie problemy... totalna bezmyślność.




ale ludzie mają tupet ...



Napiszę do nich, bo to totalne przegięcie... emotka
Druga fotka moja, kipię szczęściem emotka



To gratki!!!!Super emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3214291 Napisano: 18.03.2010 10:27:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

privatedo napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Autor nie zawsze wie...że ktos sobie wziął jego hasło...

Jak taki plagiatorzysta nie dostanie po nosie zawsze będzie to robił.

Brak reakcji tylko go motywuje, ze mozna robic co sie chce.




jak w konkursie Orsay ktos podpisal sie pod wierszem Szymborskiej i poslal jako swoja tworczosc emotka


No nie żartuj sobie? emotka emotka emotka emotka



Ciekawe co wygrał?
Może Nobla? emotka emotka emotka fl: emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3214122 Napisano: 18.03.2010 09:26:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
privatedo napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Autor nie zawsze wie...że ktos sobie wziął jego hasło...

Jak taki plagiatorzysta nie dostanie po nosie zawsze będzie to robił.

Brak reakcji tylko go motywuje, ze mozna robic co sie chce.




jak w konkursie Orsay ktos podpisal sie pod wierszem Szymborskiej i poslal jako swoja tworczosc emotka


No nie żartuj sobie? emotka emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213990 Napisano: 18.03.2010 08:49:56 w Popraw sobie humor...
marielu napisał(a):

Jak chcesz się dowiedzieć gdzie dokładnie przebywa w danej
chwili właściciel telefonu komórkowego to wejdź na tą stronę
www.trackapartner.com/
Należy wpisać +48..... tel .Kom. .

emotka emotka emotka emotka emotka


bomba!!! Hit miesiąca!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213932 Napisano: 18.03.2010 08:35:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co do kwestii o których pisała ola2493 jak:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów
to ze smutkiem się z nią zgadzam, ale na to chyba nie ma rady, prawnie to nie jest zabronione, a organizatorzy konkursów często to po prostu akceptują emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213876 Napisano: 18.03.2010 08:23:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

kalka napisał(a):

ola2493 napisał(a):

kalka napisał(a):

ola2493 napisał(a):

Ja tylko jednego nie rozumiem.
Akceptowane na tym forum jest:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów

No bo jak to często się pisze, każdy orze jak może. Więc dlaczego za plagiaty byście powiesili innych emotka
Każdy orze jak może emotka emotka


To wszystko nie stanowi przęstępstwa, a kradzież tak emotka No i ja nie wiem kto by kogo wieszał, ale to ryzykowne rozwiązanie tej kwestii emotka zarówno dla wieszającego jak dla wieszanego emotka Ale są bardziej cywilizowane sposoby zapobiegania kradzieży emotka emotka emotka


Może nie pochwalam plagiatów,ale widzę kolosalną różnicę między plagiatem a kradzieżą np. w sklepie, czy wyrwaniem torebki babci wracającej z kościoła emotka


Jasne, jest pewna różnica emotka Ale w rozumieniu prawa, to też jest kradzież, zwłaszcza jeśli ukradziny, bądź przywłaszczony tekst stanowi jakąś wartość, a ten akurat, o którym piszemy stanowi emotka
Jeśli by autor, albo właściciel hasła podjął prawne kroki, to taki koleś byłby ugotowany
A tymczasem grajmy dalej... emotka


Tak tyle,że zawsze mają pretensje zawiedzeni przegrani, a nie autor emotka



To zapewne różnie z tym bywa.Jak Martul wygrała w Wedlu wypasioną brykę za bardzo fajne hasełko,to potem nie popuszczała złodziejom!!! I słusznie!!! Ja akurat nie grałam w tym konku, ale bardzo spodobało mi się to hasło za 100 000, a tu taaaka profanacja emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213841 Napisano: 18.03.2010 08:16:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

kalka napisał(a):

ola2493 napisał(a):

Ja tylko jednego nie rozumiem.
Akceptowane na tym forum jest:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów

No bo jak to często się pisze, każdy orze jak może. Więc dlaczego za plagiaty byście powiesili innych emotka
Każdy orze jak może emotka emotka


To wszystko nie stanowi przęstępstwa, a kradzież tak emotka No i ja nie wiem kto by kogo wieszał, ale to ryzykowne rozwiązanie tej kwestii emotka zarówno dla wieszającego jak dla wieszanego emotka Ale są bardziej cywilizowane sposoby zapobiegania kradzieży emotka emotka emotka


Może nie pochwalam plagiatów,ale widzę kolosalną różnicę między plagiatem a kradzieżą np. w sklepie, czy wyrwaniem torebki babci wracającej z kościoła emotka


Jasne, jest pewna różnica emotka Ale w rozumieniu prawa, to też jest kradzież, zwłaszcza jeśli ukradziny, bądź przywłaszczony tekst stanowi jakąś wartość, a ten akurat, o którym piszemy stanowi emotka
Jeśli by autor, albo właściciel hasła podjął prawne kroki, to taki koleś byłby ugotowany
A tymczasem grajmy dalej... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213772 Napisano: 18.03.2010 07:54:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
ola2493 napisał(a):

Ja tylko jednego nie rozumiem.
Akceptowane na tym forum jest:
-klikanie sobie nawzajem w beznadziejne prace
-granie na tysiąc kont i fikcyjne osoby tudzież psa i kota
- granie bez paragonów
- oszukiwanie w grach za pomocą programów

No bo jak to często się pisze, każdy orze jak może. Więc dlaczego za plagiaty byście powiesili innych emotka
Każdy orze jak może emotka emotka


To wszystko nie stanowi przęstępstwa, a kradzież tak emotka No i ja nie wiem kto by kogo wieszał, ale to ryzykowne rozwiązanie tej kwestii emotka zarówno dla wieszającego jak dla wieszanego emotka Ale są bardziej cywilizowane sposoby zapobiegania kradzieży emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213661 Napisano: 18.03.2010 07:22:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Agnes napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Agnes napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Agnes napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

A to hasło:Najmilsza chwila poranka... przypomina mi reklamę kawy Jacobs-Najmilsza chwila poranka-kawy Jacobs filiżanka emotka


a ja się zastanawiałam skąd ja to znam ale masz rację Jacobs emotka


to najmilsza chwila poranka jest tak że tak powiem 'łatwym' hasłem, że można je napisać bez żadnego plagiatowania emotka mam nadzieje że ktoś mnie rozumie xD po prostu łatwo na takie hasło wpaść, bez żadnego plagiatowania emotka


oj tak do konca nie masz racji jakby teraz był konkurs np na hasło Mkcafe i byś wymyslił Najmilsza chwila poranka-kawy Mkcafe filiżanka
to co to też nie byłby plagiat?


chodzi mi o to, że to hasło ma taką samą szanse pojawić się u różnych osób, jak lubię płatki śniadaniowe bo są dobre
gdyby w 1 konkursie takie wygrało, a późenij w następnym, to byłby to plagiat? bo takie hasło moze każdemu wpaść do głowy, tamto też


ale to hasło nie wpada nam do głowy my je znamy z reklam
choć z drugiej strony mi się to kojarzy
Z dodaj do ulubionych
bo tak naprawdę w kazdym konkursie moze coś takiego nam 'wpaść do głowy hasło wygrało juz setki razy a nikt nie mówi ze to plagiat


Oczywiście, w końcu trudno nazwać coś takiego plagiatem, sorry za dosadność,ale pod względem litrerackim, a nawet konkursowym to szmira emotka Ale to hasło co wygrało 100 000 zł to na prawdę było niezłe emotka i oryginalne, zważywszy, że mogło mieć max 10 słów, wygrało zasłużenie.No i niestety wabi teraz miernoty, które same niewiele mogą do kradzieży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213645 Napisano: 18.03.2010 07:15:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

kalka napisał(a):

toka napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

privatedo napisał(a):

kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!

Czy możecie wkleić listę laureatów z konkursu w PKO BP?



i tu tez emotka
http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf





Czy możecie wkleić listę laureatów konkursu w PKO BP?


Nie mogę tego linka www.111lat.pl otworzyć, więc mam pytanko: w tym konku też zerżnął słowo w słowo? emotka

tel.692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!


I co wtedy wygrał tym kradzionym hasłem? emotka

zestaw do stylizacji włosów


No ręce opadają, do czego to ludzie się mogą posunąć, byle tylko jakimś tam lakierem włosy psiknęć, porażka moralności, ech, szkoda gadać emotka obciach na całego emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213620 Napisano: 18.03.2010 07:09:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

privatedo napisał(a):

kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!

Czy możecie wkleić listę laureatów z konkursu w PKO BP?



i tu tez emotka
http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf





Czy możecie wkleić listę laureatów konkursu w PKO BP?


Nie mogę tego linka www.111lat.pl otworzyć, więc mam pytanko: w tym konku też zerżnął słowo w słowo? emotka

tel.692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!


I co wtedy wygrał tym kradzionym hasłem? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213561 Napisano: 18.03.2010 06:53:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

privatedo napisał(a):

kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!

Czy możecie wkleić listę laureatów z konkursu w PKO BP?



i tu tez emotka
http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf





Czy możecie wkleić listę laureatów konkursu w PKO BP?


Nie mogę tego linka www.111lat.pl otworzyć, więc mam pytanko: w tym konku też zerżnął słowo w słowo? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213390 Napisano: 18.03.2010 06:04:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...


zaryzykuje stwierdzenie ze nie jest to ta sama osoba.Czy ktos bedzie pisał reklamacje?


Jestem pewna, że ktoś ukradł to hasło! A prawdziwym autorem tego hasła jest podobno ktoś z naszego forum.

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3213244 Napisano: 18.03.2010 05:06:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3195389 Napisano: 13.03.2010 11:42:57 w Popraw sobie humor...
Ty saphira19 to masz niezłe zbiory... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3195346 Napisano: 13.03.2010 11:32:24 w Popraw sobie humor...
saphira19 napisał(a):

kalka napisał(a):

Ale mnie dziś rozbawiłaś saphira19 emotka emotka emotka emotka


polecam się na przyszłość emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3195292 Napisano: 13.03.2010 11:17:02 w Popraw sobie humor...
Ale mnie dziś rozbawiłaś saphira19 emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3195092 Napisano: 13.03.2010 10:09:00 w Popraw sobie humor...
I jeszcze to emotka
W Wielkiej Brytanii - jeśli przyciśnie was potrzeba śmiało możecie oddawać mocz na ulicy. Pamiętajcie jednak, by - co bardzo ważne - sikać na tylne koło swojego wozu, a prawą ręką opierać się o pojazd. Jeśli przestrzegacie tej procedury - mandaty wam niestraszne.
Prym w nadawaniu kretyńskim pomysłom rangi prawa wiodą jednak Amerykanie.
W Alabamie nie można prowadzić samochodu z zamkniętymi oczami - mrugając narażamy się więc na poważne nieprzyjemności.
W Kalifornii można np. bezkarnie strzelać z samochodu, ale tylko pod warunkiem, że naszym celem jest... wieloryb. emotka ))) Pamiętajmy również, że w USA baczną uwagę przywiązuje się do kwestii dbania o środowisko. Z tego względu, w San Francisco, surowo wzbronione jest mycie swojego samochodu za pomocą zużytej bielizny (broń biologiczna?). Jeżeli natomiast zamierzamy osiedlić się w Connecticut lepiej zadbajmy o odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe. Wozy strażackie - przynajmniej zgodnie z prawem - nie mogą tam jeździć szybciej, niż 40 km/h - nawet jeśli spieszą się do pożaru. Wcale nie lepiej jest chociażby w Luizjanie. Tam, jadąc do pożaru, strażacy zobowiązani są zatrzymywać wóz na czerwonym świetle.
W Kentucky dużą wagę przykładają do tego, by nie rozpraszać skupionych na prowadzeniu pojazdu kierowców. Surowa kara grozi kobiecie, która wejdzie na drogę w stroju kąpielowym. Nieprzyjemności uniknie jednak niewiasta, która waży mniej niż 45 kg lub więcej niż 100 kg i znajduje się w towarzystwie dwóch policjantów. Wyświetl w wątku >>
0 0