Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3391818 Napisano: 18.05.2010 05:32:22 w Połączenia nieodebrane
moniaainom napisał(a):

kalka napisał(a):

moniaainom napisał(a):

iskierka napisał(a):

mimbla napisał(a):

Ten wczorajszy nieodebrany telefon, zmienił się w dzisiejszy odebrany.....
Wpierw melodyjka... a potem babka w sprawie maszynek.
Firma Korlus czy jakoś podobnie.



To samo u mnie 5 min temu..



No to ja tez czekam na tel., bo z godzine temu gluchy z zastrzezonego. Juz mogliby dac sobie siana z tym molestowaniem przez tel. emotka


Więcej wyrozumiałości emotka , może też mają problemy jak Onet!
emotka emotka emotka



Akurat w tym przypadku to jest taktyka takich firm emotka A co onetu, nie rozumiem dlaczego nie zmienisz sobie portalu? To aż taki problem?



Akurat mam na różnych portalach konta, jak większość konkursowiczów emotka ale właśnie czekam na pilną wiadomość na najgorszą, onetowską pocztę niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391501 Napisano: 18.05.2010 03:45:06 w Połączenia nieodebrane
moniaainom napisał(a):

iskierka napisał(a):

mimbla napisał(a):

Ten wczorajszy nieodebrany telefon, zmienił się w dzisiejszy odebrany.....
Wpierw melodyjka... a potem babka w sprawie maszynek.
Firma Korlus czy jakoś podobnie.



To samo u mnie 5 min temu..



No to ja tez czekam na tel., bo z godzine temu gluchy z zastrzezonego. Juz mogliby dac sobie siana z tym molestowaniem przez tel. emotka


Więcej wyrozumiałości emotka , może też mają problemy jak Onet!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391271 Napisano: 18.05.2010 02:39:04 w Wkurza mnie...
Mam wielką nadzieję, że mój bank bardziej niż Onet szanuje klientów i nie trzyma swoich serwerów w piwnicy, bo jak miałabym jeszcze problemy z dostaniem się do swojego konta internetowego w banku, to już nie wkurzyła, tylko w.....bym się na maxa!!!
p.s. jakoś linki do reklam na Onecie działają bezbłędnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391218 Napisano: 18.05.2010 02:13:18 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

is77 napisał(a):

kalka napisał(a):

moniaainom napisał(a):

kalka napisał(a):

Już jestem wkurzona na maxa! emotka Poczta na Onecie nadal nie działa, a aroganci z Onetu, nawet nie napisali do kiedy wstrzymują dostęp emotka



Podejrzewam, że może to być związane z jakąś poważną awarią z powodu podtopień w Krakowie. Przecież onet ma tam swoją siedzibę. Nie sądzę, że chcieliby ci zrobić na złość więc pewnie sami nie wiedzą, kiedy naprawią awarię. Też mam pocztę na onecie więc rozumiem zdenerwowanie, ale trzeba też zrozumieć rzeczy, które często nie sa od nas zależne.


Jakoś to do mnie nie przemawia, bo to nie pierwszy raz, dosyć często mają takie problemy niestety, więc nie sądzę żeby to w było związane z falą kulminacyjną na rzece emotka


popieram kalkę, onet ostatnio ma notoryczne problemy emotka teraz owszem, ma pretekst w postaci powodzi, a wcześniej co było przyczyną awarii? emotka emotka



No to przenieście poczte na inny portal i po problemie. Mam nadzieję, że macie racje, że awaria nie wynika z podtopień, bo sama przeżyłam powódź i nikomu nie życzę takich doświadczeń.


Ja również. Natomiast jeśli ktoś często ne jest w porządku wobec klientów i nagle ma po raz pierwszy uzasadniony powód, to trudniej o wyrozumiałość.
A swoją drogą kto trzyma serwery w piwnicy niezabezpieczając ich przed zalaniem!?!?!? Nie trzeba powodzi, wystarczą ulewne deszcze i studzienki wylewają lub awaria kanalizacji.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391165 Napisano: 18.05.2010 01:51:05 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

kalka napisał(a):

Już jestem wkurzona na maxa! emotka Poczta na Onecie nadal nie działa, a aroganci z Onetu, nawet nie napisali do kiedy wstrzymują dostęp emotka



Podejrzewam, że może to być związane z jakąś poważną awarią z powodu podtopień w Krakowie. Przecież onet ma tam swoją siedzibę. Nie sądzę, że chcieliby ci zrobić na złość więc pewnie sami nie wiedzą, kiedy naprawią awarię. Też mam pocztę na onecie więc rozumiem zdenerwowanie, ale trzeba też zrozumieć rzeczy, które często nie sa od nas zależne.


Jakoś to do mnie nie przemawia, bo to nie pierwszy raz, dosyć często mają takie problemy niestety, więc nie sądzę żeby to w było związane z falą kulminacyjną na rzece emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391134 Napisano: 18.05.2010 01:35:50 w Wkurza mnie...
Już jestem wkurzona na maxa! emotka Poczta na Onecie nadal nie działa, a aroganci z Onetu, nawet nie napisali do kiedy wstrzymują dostęp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3391058 Napisano: 18.05.2010 01:09:32 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Przenoszę moje główne konto na WP !!!!



Odradzam - WP niby bezpłatne, ale ilość spamu wręcz poraża! emotka Wszystkie śmieci wysłane 'w imieniu WP' emotka A na gmailu od kilku lat ZERO spamu emotka


U mnie nie ma spamu jest tam taka opcja , że spam nie dochodzi



A myślisz, że na pocztę w Onecie spamy nie przychodzą!? Już mam dosyć Onetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390925 Napisano: 18.05.2010 12:34:26 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

kalka napisał(a):

Jestem spokojny człowiek, ale zaraz się wkurzę, jeśli nadal nie będę mogła dostać się do swojego konta na Onecie emotka


przerwę mają -ja też nie mogę się zalogować emotka



Dzięki, właśnie zobaczyłam! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390924 Napisano: 18.05.2010 12:33:22 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

Jestem spokojny człowiek, ale zaraz się wkurzę, jeśli nadal nie będę mogła dostać się do swojego konta na Onecie emotka



To jednak jestem wkurzona, bo właśnie przeczytałam:

Poczta niedostępna
Poczta.onet.pl niedostepna
Szanowni Państwo! Z przyczyn technicznych nie można zalogować się do poczty. Za utrudnienia przepraszamy. Zespół OnetPoczty

Przenoszę moje główne konto na WP !!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390911 Napisano: 18.05.2010 12:29:52 w Wkurza mnie...
Jestem spokojny człowiek, ale zaraz się wkurzę, jeśli nadal nie będę mogła dostać się do swojego konta na Onecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390458 Napisano: 18.05.2010 10:18:56 w Carrefour konkursy
pumex napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy ktoś brał udział w konkursie Velvetu w Carrefourze Odleć gdy pyłki odlatują i wygrał? Bo ponoć już nagrody rozdane emotka




Ja brałem ale nic o wynikach nie wiem.

A ponoć to znaczy skąd wiesz? Tak się rodzą plotki. emotka


Od organizatora! Ja tylko wtedy mówię, jak jestem czegoś pewna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390415 Napisano: 18.05.2010 10:07:27 w PODZIĘKOWANIA
A ja chcę podziękować bethan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3390161 Napisano: 18.05.2010 08:55:57 w Carrefour konkursy
Czy ktoś brał udział w konkursie Velvetu w Carrefourze Odleć gdy pyłki odlatują i wygrał? Bo ponoć już nagrody rozdane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3361257 Napisano: 07.05.2010 04:14:20 w Paragony
Mam paragony z Tesco na OLAY i PRINGLES Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3356580 Napisano: 06.05.2010 10:50:46 w Paragony
martek napisał(a):

leelee napisał(a):

kalka napisał(a):

martek napisał(a):

mam paragon quantum kaufland z 28.04 - chętnych zapraszam na pw emotka


To już dzwonili? emotka



Oni wysyłają sms-y



podobno właśnie już były smski emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3356562 Napisano: 06.05.2010 10:45:49 w Paragony
martek napisał(a):

mam paragon quantum kaufland z 28.04 - chętnych zapraszam na pw emotka


To już dzwonili? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3355825 Napisano: 06.05.2010 07:45:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
fantazja23 napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy brał ktoś udział w konkursie na hasło Liroy Merlin?






Pytam, bo pani w Liroy Merlin powiedziała,że losowanie już było A przecież tam trzeba było hasełko ułożyć. Wylosowany został pan Damian Albrecht i żeby było weselej to chyba ten pan jest z Wrocławia, a to był konkurs warszawski emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3355748 Napisano: 06.05.2010 07:25:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy brał ktoś udział w konkursie na hasło Liroy Merlin? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3311368 Napisano: 21.04.2010 10:38:33 w Popraw sobie humor...
katrin22 napisał(a):

Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach
emotka emotka emotka emotka



emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3300053 Napisano: 16.04.2010 10:49:29 w Paragony
Poszukuję paragonu Loreal Cannes, kupię lub wymienię na jakiś paragon Wyświetl w wątku >>
0 0