Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3467442 Napisano: 17.06.2010 04:12:00 w Paragony
Mam jeszcze dwa wolne paragony z Nestle Carrefour z 14.06 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3460024 Napisano: 15.06.2010 09:50:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

Sądząc po tych i poprzednich wynikach konków organizowanych przez Czarta to wnioskuję, że dla nich nasza twórczość jest G**** warta.
Z wzajemnoscia dla agencji emotka



Obserwując działalność agencji dochodzę do wniosku, że chyba nie czytają wszystkich zgłoszeń, mam wrażenie, że czytają losowo wybrane i z nich wybierają. Ja u nich nie gram po prostu, szkoda czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3458966 Napisano: 14.06.2010 08:43:28 w Paragony
asiabuczkowska napisał(a):

mam nestle carrefour z 26 maja pw


Nestle płatki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3458736 Napisano: 14.06.2010 07:33:29 w Paragony
Poszukuję paragoników z Płatków Nestle w Carrefourze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3457853 Napisano: 14.06.2010 03:07:35 w Paragony
Oddam (zamienię) paragonik z nescafe za paragonik z Nestle z Carrefoura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3457619 Napisano: 14.06.2010 01:50:33 w Carrefour konkursy
Wygrałam za duuużo biletów na Shreka emotka Jeśli ktoś ma dwa paragony na płatki Nestle, a nie wygrał, to chętnie oddam bilety, za jeden paragon. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3457544 Napisano: 14.06.2010 01:36:19 w Paragony
Chętnie wymienię bilety na Shreka, w zamian za jeden paragon z Płatkami Nestle z Carrefoura, bo mam ich, tzn biletów trochę za dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3454142 Napisano: 13.06.2010 10:37:53 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

krynia napisał(a):

kalka napisał(a):

krynia napisał(a):

kalka napisał(a):

A mni wkurza koleś, który bezpodstawnie oskarża o kłamstwa. To właśnie przez niego w topie moje dzisiejsze wygrane przestałam chwalić się nagrodami (zwłaszcza tymi większymi).Gdy kiedyś wygrałam zmywarki zarzucił mi bezpodstawnie, że kłamię, więc doszłam do wniosku, że po co informować o swoich wyganych, skoro prowokuje to niektórych do forowania kłamliwych oskarżeń, przecież to przykre emotka



a ja się wczoraj porządnie w kisielu wytaplałam i mam wszystkich zawistników w nosie i się chwalić dalej będę, bo tak lubię i już

a świat się sam nie zmieni, jak my go nie poszturchamy

wracając do nagród i wygranych, to Twoje trofea, za Twoją kasę, czas i co tam chcesz jeszcze (szczęście, dobry zegar, sto telefonów...), więc nikomu nic do tego !!!

Każdy niech pilnuje swojego zegara, portlfela i magazynu z nagrodami...

Mamy przecież tę demokrację i wolność wypowiedzi emotka


Nio, dokładnie emotka
Gram i wygrywam tyle na ile mnie stać, dosłownie i w przenośni. Dla mnie to dużo i wystarczjąco, znam osoby, które wygrywają więcej ode mnie i szczerze im gratuluję, wiem, że zapracowały na to. Wiem, też, że dużo dobrych graczy, a fajnych ludzi nie pisze o wygranych, bo są tacy, co by ich najchętniej zjedli na drugie śniadanie! A oni wolą inną przyszłość od ich konsumpcji emotka


emotka



a ja się wczoraj porządnie w kisielu wytaplałam i mam wszystkich zawistników w nosie i się chwalić dalej będę, bo tak lubię i już

a świat się sam nie zmieni, jak my go nie poszturchamy


To ja idę grać w Winiarach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3453940 Napisano: 13.06.2010 09:22:16 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

kalka napisał(a):

A mni wkurza koleś, który bezpodstawnie oskarża o kłamstwa. To właśnie przez niego w topie moje dzisiejsze wygrane przestałam chwalić się nagrodami (zwłaszcza tymi większymi).Gdy kiedyś wygrałam zmywarki zarzucił mi bezpodstawnie, że kłamię, więc doszłam do wniosku, że po co informować o swoich wyganych, skoro prowokuje to niektórych do forowania kłamliwych oskarżeń, przecież to przykre emotka



wracając do nagród i wygranych, to Twoje trofea, za Twoją kasę, czas i co tam chcesz jeszcze (szczęście, dobry zegar, sto telefonów...), więc nikomu nic do tego !!!

Każdy niech pilnuje swojego zegara, portlfela i magazynu z nagrodami...

Mamy przecież tę demokrację i wolność wypowiedzi emotka


Nio, dokładnie emotka
Gram i wygrywam tyle na ile mnie stać, dosłownie i w przenośni. Dla mnie to dużo i wystarczjąco, znam osoby, które wygrywają więcej ode mnie i szczerze im gratuluję, wiem, że zapracowały na to. Wiem, też, że dużo dobrych graczy, a fajnych ludzi nie pisze o wygranych, bo są tacy, co by ich najchętniej zjedli na drugie śniadanie! A oni wolą inną przyszłość od ich konsumpcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3453870 Napisano: 13.06.2010 08:51:55 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

a ja tam się nie przejmuję, się chwalę i piszę co mi ślina na język..., choć tez mi zazdroszczą i szpile wbijają, że juz fakira powinnam przypominać

głowa do górki emotka
i wpadnij na KRYNIA VS, to odreagujesz emotka


emotka emotka emotka emotka
Tak w sumie to masz rację! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3453850 Napisano: 13.06.2010 08:45:01 w Wkurza mnie...
A mni wkurza koleś, który bezpodstawnie oskarża o kłamstwa. To właśnie przez niego w topie moje dzisiejsze wygrane przestałam chwalić się nagrodami (zwłaszcza tymi większymi).Gdy kiedyś wygrałam zmywarki zarzucił mi bezpodstawnie, że kłamię, więc doszłam do wniosku, że po co informować o swoich wyganych, skoro prowokuje to niektórych do forowania kłamliwych oskarżeń, przecież to przykre emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3432232 Napisano: 04.06.2010 07:20:04 w Połączenia nieodebrane
Tak wogóle to sorki, bo to nie ten top emotka i dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3432216 Napisano: 04.06.2010 07:16:12 w Połączenia nieodebrane
martusiamj napisał(a):

kalka napisał(a):

ewachem napisał(a):

kalka napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

klaudiag19 napisał(a):

krzewa napisał(a):

kojarzy moze ktos numer 22 423 99 84


loreal cannes rossman - dzwonia do tych co nie wyslali paragonow



albo do tych do wygrali jeszcze jedną nagrode na ten sam numer emotka


Ale dlaczego Rossmann? W Loreal Cannes trzeba było kupić chyba w dowolnym sklepie emotka


po prostu w regulaminie bylo napisane rossmann ale mozna bylo rzeczywisci kupic w dowolnym emotka


Ewa, w dowolnym Rossmannie, czy dowolnym skepie?


Promocja Loreal Cannes dotyczyła wszystkich dowolnych sklepów. emotka


Ja już zgłupiałam, bo właśnie w regulaminie w paragrafie 5 przeczytałam, że w dowolnym, ale Rossmanna emotka a ja już też myślałam, że dowolnym. Czy komuś zaakceptowali tam paragon inny niż z Rossmanna? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3432010 Napisano: 03.06.2010 10:03:45 w Połączenia nieodebrane
ewachem napisał(a):

kalka napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

klaudiag19 napisał(a):

krzewa napisał(a):

kojarzy moze ktos numer 22 423 99 84


loreal cannes rossman - dzwonia do tych co nie wyslali paragonow



albo do tych do wygrali jeszcze jedną nagrode na ten sam numer emotka


Ale dlaczego Rossmann? W Loreal Cannes trzeba było kupić chyba w dowolnym sklepie emotka


po prostu w regulaminie bylo napisane rossmann ale mozna bylo rzeczywisci kupic w dowolnym emotka


Ewa, w dowolnym Rossmannie, czy dowolnym skepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3432000 Napisano: 03.06.2010 09:57:50 w Połączenia nieodebrane
agusiac87 napisał(a):

klaudiag19 napisał(a):

krzewa napisał(a):

kojarzy moze ktos numer 22 423 99 84


loreal cannes rossman - dzwonia do tych co nie wyslali paragonow



albo do tych do wygrali jeszcze jedną nagrode na ten sam numer emotka


Ale dlaczego Rossmann? W Loreal Cannes trzeba było kupić chyba w dowolnym sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3428731 Napisano: 02.06.2010 02:34:41 w Paragony
Czy ma ktoś zbędny paragon na Loreal Cannes?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3425114 Napisano: 01.06.2010 08:10:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
masza napisał(a):

benon69 napisał(a):

co dzis wozi opek?


blendery
w temacie; torba Moli


i zmywarki z Finisha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3424998 Napisano: 01.06.2010 07:23:00 w Carrefour konkursy
radosna napisał(a):

I ja mam sms z Olay.
Ale wolałabym voucher ze Słodkich Wakacji emotka
Kto go dostał???


Wiem kto ma jeden! Ale kto ma cztery pozostałe!? Hm... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3422554 Napisano: 31.05.2010 10:40:13 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że nie chce mi się nic robić i że głucha cisza w telefonach!żaden nie dzwoni! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3418168 Napisano: 29.05.2010 07:11:27 w dzis mam urodzinki
edith napisał(a):

Dzisiaj mam urodziny ale wcale się nie ciesze emotka Gdyby to były 18 to co innego ale tak....stawiam wam szampana i wypijcie za moje zdrowie emotka emotka


emotka Pycha! Oryginał!
100 lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0