Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3705562 Napisano: 17.09.2010 09:30:25 w Rossmann
joan napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy dobrze pamiętam, że to dziś ma byc rozwiązanie konka Carrefre?


17 września 2010r. o godz. 12.00 emotka



To nic nie znaczy niestety emotka
Termin ogłoszenia wyników Zostań Księżniczką Rossmanna był na 14.09 na g.12, a do dzisiaj cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3701579 Napisano: 15.09.2010 01:22:15 w Wkurza mnie...
eveline22 napisał(a):

a mnie wkurza takie cos...krople ktore podaje sie dzieciom od 3 tyg zycia http://www.tvn24....edazy,wiadomosc.html


Szok! emotka A ja podawałam je mojej córeczce, bo lekarz powiedział, że koniecznie te i żadne inne zastępcze, bo te niby są najlepsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3700910 Napisano: 15.09.2010 08:22:12 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

kalka napisał(a):

kelly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie,że zagrałam w konku Almy-Air Wick we wrocławskiej Renomie i mi ipod przepadnie,bo zagrałam bez paragonu emotka


coz tak to jest jak gra sie bez paragoniku emotka


A mnie wkurzają ludzie, którzy grają bez paragonu. Rozumiem, jeśli ktoś ma paragony i wygra o jedną nagrodę więcej, tzw.nadprogramową, ale żeby grać wogóle bez paragonu!?
Ostatnio ktoś wygrał samochód w Tesco w Częstochowie z Air Wicka, a grał na beszczela bez paragonu! Inni ludzie kupują, grają uczciwie, a i tak wygrywa cwaniak, który nie spełnił warunków regulaminu emotka To nie jest ok emotka



a mnie coraz mniej wkurza granie bez paragonu,
się zastanawiam czy się nie przerzucić, kiedyś kupowałam produkty i o tym zeby paragonu nie mieć mowy nie było,potem jak sklep był daleko to kupowałam paragon w trakcie konkursu i dopiero grałam(wyszłam na tym...szkoda gadać)
a teraz sobie myślę ze lepiej czasem zapłacić za paragon niż się do sklepu ciągnąć,
sama chętnie odstąpię paragon jak mam,
wkurzają mnie natomiast osoby które nie napiszą normalnie:zagrałam ,potrzebuję paragonu, proszę...
tylko wstawiają teksty emotka ies zeżarł,
kiedyś mnie wkurzyła osoba która napisała b. niegrzecznie, typu: potrzebuję, wybiorę najlepsza ofertę, wiadomo ze wybierze jak najtaniej ale trochę grzeczności nie zawadzi,
ale sie rozpisałam!


A tak pamiętam emotka To też chodziło o wygrany samochód, Skodę. Ktoś się specjalnie zarejestrował ponownie na forum i dokładnie takie teksty wstawiał.
Ja też dochodzę do wniosku, że nie opłaca się jeździć, kupować skoro i tak wygrywają bez paragonu, kupują za grosze i mają regulaminy w nosie (i tych, którzy grają uczciwie też), chociaż wolałabym tę uczciwą wersję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3700862 Napisano: 15.09.2010 07:54:49 w Wkurza mnie...
kelly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzyłam się sama na siebie,że zagrałam w konku Almy-Air Wick we wrocławskiej Renomie i mi ipod przepadnie,bo zagrałam bez paragonu emotka


coz tak to jest jak gra sie bez paragoniku emotka


A mnie wkurzają ludzie, którzy grają bez paragonu. Rozumiem, jeśli ktoś ma paragony i wygra o jedną nagrodę więcej, tzw.nadprogramową, ale żeby grać wogóle bez paragonu!?
Ostatnio ktoś wygrał samochód w Tesco w Częstochowie z Air Wicka, a grał na beszczela bez paragonu! Inni ludzie kupują, grają uczciwie, a i tak wygrywa cwaniak, który nie spełnił warunków regulaminu emotka To nie jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3699080 Napisano: 14.09.2010 11:10:02 w Rossmann
niqsia napisał(a):

jokan napisał(a):

niqsia napisał(a):

nie napalajcie się na wyniki 'księżniczki' - sesję foto (czy co tam było do wygrania) wygra jakaś przekarmiona 'księżniczka', która na fotce siedzi na dywanie, fotka rozmyta, w tle kaloryfer i w kadr weszła babcia emotka

niestety i takie foty były w galerii i ludziska pisali na PW zagłosuj. zależy mi

emotka



co się dziwisz
każdy by chciał coś wygrać;-)



ja się nie dziwię emotka
sprowadzam na ziemię oczekujacych na wyniki 'księżniczki'


Dokładnie emotka
Dziewczyny,ale tym razem może będzie inaczej, bo to nie pani Monika z Rossnetu wybiera, tylko firma wybiera naładniejsze fotki (tzn.komisja wybiera ze 100 zdjęć o najwyżej punktacji)
Powodzenia!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3699025 Napisano: 14.09.2010 10:51:18 w Rossmann
No to czekamy, może dzisiaj się pojawią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3698910 Napisano: 14.09.2010 10:20:20 w Paragony
monia24 napisał(a):

asiadz89 napisał(a):

poszukuję paragonu Air Wick Tesco - Częstochowa, odkupię za doładowanie emotka




dzwonili??? ja mam taki paragon, ale za doładowanie to ode mnie nie kupisz emotka
w każdym razie jeśli dzwonili to gratki emotka



Ciekawe jakie doładowanie proponujesz za wygrany samochód? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3696638 Napisano: 13.09.2010 11:26:40 w Paragony
I ja mam paragon z Velvet w Carrefourze z wii i plakatami, bo nie wysłalam zgłoszenia.
Mam też 5 paragonów z poczatku Ajaxa, zapomniałm wysłać smsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3672353 Napisano: 03.09.2010 08:43:33 w Rossmann
A czy ktoś może pamięta kiedy mają być wyniki konkursu księżniczkowego? Bo nie mogę znaleźć regulaminu.
Z góry dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3671030 Napisano: 02.09.2010 03:20:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
Moje zamówienie to też komplet do szkoły dla dziecka! emotka Gdybym wiedziała, że tak mnie wpuszczą w maliny, to bym sobie dała spokój emotka
a w historii zamówienia podają: termi realizacji do 1.09 2010r marlin.pl robi ludzi w trąbę po prostu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3670986 Napisano: 02.09.2010 02:58:23 w Połączenia nieodebrane
Z ukrytego dzwoni panienka z AIG i proponuje spotkanie w celu doradztwa finansowego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3670977 Napisano: 02.09.2010 02:53:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

jokan napisał(a):

kajus18 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

biokoo napisał(a):

agamaty napisał(a):

jokan napisał(a):

inka113 napisał(a):

brava napisał(a):

biokoo napisał(a):

hej
wygralam bon do merlina z twixa dnia 11 sierpnia i do tej pory go nie otrzymalam , mam interweniowac?



ja czekam na bon zdaje się z 6 sierpnia


ja tez emotka



hmmm.. a ja z końca lipca
emotka emotka emotka



może nie przeszliście weryfikacji?




ale niby dlaczego?



ja czekam na 4 bony, 2 wyslane zwyklym, 2 poleconym emotka grrrr

ja też czekam ale wg regulaminu mają czas do 15 września a potem jest jeszcze dwa tygodnie na reklamacje




to co robimy? nie udowodnie im, ze wyslalam list zwykly przeciez...

cos czuje, ze ten glupi bon przepadnie emotka emotka emotka




mnie też zdaje się jeden z 29.07 przepadnie ale po 2 próbach zakupów w Merlinie(anulowane zamówienie-brak towaru), rozdzieleniu mojego zamówienia na 2 części i policzeniu opłaty pocztowej za każde, to coraz mniej żałuję tego bonu,
uznałam że to kolejny akord z czarnej serii pecha i braku wygranych


No wlaśnie, może nie ma czego żałować!? emotka Ja już 3 dni czekam na realizację zamówienia, a pani w merlin.pl dopiero po moich trzech interwencjach pisze wreszcie, że kompletują zamówienie (a to jest 1 sztuka!)i nawet nie potrafi podać przybliżonego terminy wysyłki emotka To jakaś porażka emotka Przecież termin realizacji miał trwać 24 godziny emotka oszuści! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3661397 Napisano: 30.08.2010 10:20:15 w Paragony
kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

Posiadam dwa paragony z Garniera.
Proszę piszcie na pw



Oba są z 13.08



Do mnie nie zadzwonią, bo zapomniałam wysłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3661392 Napisano: 30.08.2010 10:18:34 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

Carrefour - Velvet:

Powiadomienia powinny być w tym tygodniu. Laureaci już są wyłonieni, ale kolo koordynujący konkurs jest gdzieś...

Nagroda główna - telefonicznie. Pozostałe via e-mail (choć jeśli podawaliście numery telefonów, mogą też dzwonić).

Pozdrawiam. emotka



To samo mówiła mi w zeszłym tygodniu emotka emotka Coś kręcą, albo czekaja aż się sierpień skończy (czyt.regulamin) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3661303 Napisano: 30.08.2010 10:00:49 w Paragony
kalka napisał(a):

Posiadam dwa paragony z Garniera.
Proszę piszcie na pw



Oba są z 13.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3661268 Napisano: 30.08.2010 09:49:57 w Paragony
Posiadam dwa paragony z Garniera.
Proszę piszcie na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3649469 Napisano: 25.08.2010 11:04:55 w Wkurza mnie...
magma6 napisał(a):

wkurzyl mnie telefon z twixa,ze moje listy polecone priorytetowe z paragonami z twixa z dnia 4.08.2010nie dotarły do agencji zajmujacej sie konkiem emotka powiedzialam zeby sie osobiscie zainteresowali tym co ta agencja wyprawia...bo złoze reklamacje na poczcie..


Moja też niby nie dotarły, ale oczywiście mam potwierdzenia i złożę reklamcję emotka
Wiadomo, że mają tam potworny bałagan skoro tyle listów niby nie doszło!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3639134 Napisano: 20.08.2010 01:57:36 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

http://w943.wrzut...az/5KrIqZIpQqp/rybka

Daję Ci rybkę na kilka obiadów:
dla męża, teściowej oraz sąsiadów!
I nie gniewaj się na kotka,
bo to słodka jest istotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3638723 Napisano: 20.08.2010 10:44:36 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

ignam napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

finessa napisał(a):

Wkurza mnie, że nadal nie mam bonu do merlina emotka


ja czekam na 4, dopiero 1 dotarł, wygrane w końcu lipca


Czekam na dwa z 30.07
Kobieta z infolinii miała oddzwonić i nic

emotka



No ja też dzwonilam i miała odzwonic we wtorek dzisiaj znowu dzwoniłam wygrana z 29 lipca
emotka wysylaliscie zwyklym bo ona zdziwiona ze ja wysłsałam nie poleconym emotka


Ja już zawsze wysyłam paragony poleconymi-nawet jeśli w regulaminie jest, że zwykłym, odkąd paragon wysłany zwykłym (bo tak było w regulaminie) rzekomo! nie doszedł i nagroda o wartości 2 tys przepadła i nie pomogły tłumaczenia, że mam świadków, że wysyłałam i że mam w domu jeszcze trzy takie same paragony!
Myślę, że bezpieczniej jest poleconym! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3635866 Napisano: 19.08.2010 12:35:23 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

wkurzają mnie powyrywane na żywca kody z kubusia play emotka emotka Niektórzy to nie mają za grosz wstydu emotka



Niestety, mnie też to zmartwiło. To po prostu jest chamstwo! Wyświetl w wątku >>
0 0