Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#3911197 Napisano: 29.11.2010 03:23:33 w Carrefour konkursy
wowczek napisał(a):

kalka napisał(a):

wowczek napisał(a):

jarko44 napisał(a):

no, to w Krakowie domykają listy laureatów i pani powoli sięga po słuchawkę...proszę śmiało,odbiorę emotka




to niech dzwonią do Krakowa najpierw, bo blisko
emotka emotka emotka
wiecie, międzymiastowe są droższe emotka emotka emotka



Na pewno mają opcję: wszystkie połączenia krajowe w cenie abonamentu emotka




Hyh, to bez sensu emotka


Nieprawda, to ma bardzooo głęboki sens emotka , zwłaszcza dla tych co nie mieszkają w Krakowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3911162 Napisano: 29.11.2010 03:16:15 w Carrefour konkursy
wowczek napisał(a):

jarko44 napisał(a):

no, to w Krakowie domykają listy laureatów i pani powoli sięga po słuchawkę...proszę śmiało,odbiorę emotka




to niech dzwonią do Krakowa najpierw, bo blisko
emotka emotka emotka
wiecie, międzymiastowe są droższe emotka emotka emotka



Na pewno mają opcję: wszystkie połączenia krajowe w cenie abonamentu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3911117 Napisano: 29.11.2010 03:01:40 w Połączenia nieodebrane
pekaes86 napisał(a):

zastrzezony ok. 15... ktos wie?:)


Może to ten beszczelny automat Radia Zet znowu!? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3910947 Napisano: 29.11.2010 02:14:07 w Carrefour konkursy
To mają spore zaległości (czw,pt,sb,nd) emotka Ciekawe, czy dzisiaj będą informować z tych wszystkich dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3910328 Napisano: 29.11.2010 11:38:51 w Carrefour konkursy
A czy ktoś wie który dzień ostatnio (czyli w piątek) obdzwaniali z Tchibo? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3910251 Napisano: 29.11.2010 11:20:33 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

chasia napisał(a):

Dotarły normalne' vouchery do Nałęczowa, ale tez nie widze na nich zadnego numeru zaproszenia. Wiec chyba nie jest potrzebny.


ciekawe czy teraz będzie jakiś problem ze zmianą danych przy rezerwacji emotka



No to Super emotka A miały być same lisy, ważne z nazwiskiem i dowodem zwycięzcy emotka , to coś się pozmieniało emotka

Przy okazji: czy były dzisiaj telefony z Tchibo? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3910081 Napisano: 29.11.2010 10:41:30 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę do Laponii, do Św.Mikołaja dla mojego skarba, bo marzy o tym emotka Tylko, że w tym roku (poza losowaniem z punktów Payback)takich nagród nie ma niestety w żadnym konku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3895882 Napisano: 24.11.2010 02:57:11 w PODZIĘKOWANIA
BARDZO DZIÊKUJÊ PRZESYMPATYCZNEJ OSOBIE O NICKU mamamichasia ZA WSZYSTKO, A PRZEDE WSZYSTKIM ZA CIERPLIWOŚÆ emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3889274 Napisano: 22.11.2010 05:06:02 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Mam pytanie. Czy duże było zainteresowanie konkursem Gillette i head&shoulders w Lidlu?


ja się zainteresowałam-4x



Ja się zainteresowałam, kupiłam, ale moje zainteresowanie nie było na tyle duże, żeby wysłać smska emotka za to mam wolny paragon jakby ktoś potrzebował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3881762 Napisano: 20.11.2010 07:06:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
kammaro napisał(a):

79magda napisał(a):

Czy tylko ja mam wrażenie, że z wynikami konkursu Simply jest coś nie tak??? Na tyle nagród nikt na forum się nie pochwalił... Rozumiem, że nie wszyscy to robią, ale zwykle choć jedna, dwie osoby...


Chwalę się ekspresem emotka



A ja voucherem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3878666 Napisano: 19.11.2010 08:56:37 w Paragony
radosna napisał(a):

kitty11 napisał(a):

szukam paragonu na dwa produkty Timotei z datą od 30 września 2010 r. do 13 października 2010 (odkupię/zamienię na..) wiadomość proszę na prv.



Chyba wszyscy tu na forum wolelibyśmy, abyś szukała tego paragonu pod starym nickiem. Wtedy może bardziej by ktoś przychylił się do Twojej prośby.
Jeśli wygram aparat, to też będę poszukiwać paragonu i na pewno jako radosna, a nie bolekilolek11.



Dokładnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3858363 Napisano: 12.11.2010 11:43:04 w Połączenia nieodebrane
Przed chwilą nie zdążyłam odebrać połączenia od: nieznany
Czy wiecie może skąd dzisiaj dzwonią z takiego nr emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3840955 Napisano: 07.11.2010 09:15:17 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

kalka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

standardowy voucher musi mieć nadany numer, według którego jest księgowany w ośrodku emotka

i to na voucherze są wszelkie dane (adres ośrodka, numer telefonu, mail) pozwalające dokonać rezerwacji emotka emotka

taką kartkę to ja sobie mogę skserować na domowej drukarce w setkach egzemplarzy emotka emotka emotka



Dokładnie tak! Zatem o co tu chodzi, zamierzają dosyłać nam vouchery? Dlaczego od razu,razem z listem ich nie przesłali?
A najlepsze jest to, że w tym SPA nic nikomu nie wiadomo o tym konkursie i voucherach! Porażka emotka



najwidoczniej ktoś gdzieś dał plamę - ludzką rzeczą jest błądzić emotka emotka emotka

zwłaszcza w zapracowanych agencjach reklamowych emotka

upomnimy się o swoje i doślą stosowne dokumenty emotka


Ja też myślę, że w końcu wszystko będzie ok! emotka Szkoda, że nie od razu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3840915 Napisano: 07.11.2010 08:50:44 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

standardowy voucher musi mieć nadany numer, według którego jest księgowany w ośrodku emotka

i to na voucherze są wszelkie dane (adres ośrodka, numer telefonu, mail) pozwalające dokonać rezerwacji emotka emotka

taką kartkę to ja sobie mogę skserować na domowej drukarce w setkach egzemplarzy emotka emotka emotka



Dokładnie tak! Zatem o co tu chodzi, zamierzają dosyłać nam vouchery? Dlaczego od razu,razem z listem ich nie przesłali?
A najlepsze jest to, że w tym SPA nic nikomu nie wiadomo o tym konkursie i voucherach! Porażka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3840865 Napisano: 07.11.2010 08:08:29 w Carrefour konkursy
kacieryna82 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

dorcia77 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

ciekawe co z tym spa do Naleczowa,dzwonilam ale nie bylo osoby od konkursu emotka




ja własnie dostałam kurier DELTA, z tym ze jest tylko pismo informujace o wygranym SPA, bezimienne i nie załączony żaden voucher,
tez dzwoniłam do Pani, która jak tylko sie pojawi ma oddzwonic ;/


hmmm to ciekawe,daj znac jak sie czegos dowiesz



to zwykła kartka papieru na górze z obrazkiem weekend w SPA Nałęczów dla dwóch osób.
Ponieżej treśc ze miło nam poinformowac bla bla bla.
Voucher może być zrealizowany w dowolnym terminie zdodnie z Pana/Pani wyborem. Ostateczny termin realizacji voucherów to 31 marzec 2011 po dokonaniu przez Panią/Pana wcześniejszej rezerwacji w ośrodku SPA Nałeczów.
Nagroda obejmuje:
2 noclegi w pokoju 2-osobowym od piątku do niedzuieli
3 posiłki dziennie przez 2 dni
3 zabiegi dziennie
Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Jedz Smacznie i Zdrowo....
Łączmy pozdrowienia
Nestle Polska

emotka emotka emotka

Hmmm Czy ta karta to voucher??? Dzwonic i rezerwowac na podstawie tylko tej kartki???Czy w tym ośrodku podali juz nazwiska zwycięzców i będą wiedziec co i jak. No nie kumam troche tego dziwne. emotka


Tylko, że w tym ośrodku nic nie wiedzą o nagrodach w konkursie Nestle emotka Ja już nic z tego nie rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3836165 Napisano: 05.11.2010 01:46:03 w TESCO konkursy
barszcz napisał(a):

musisz wpisać prefix-TESCO.twoja odpowieź emotka


A ja wpisuję Turcja. i też przechodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3813234 Napisano: 28.10.2010 11:25:33 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

Jac cos to mam kilka paragonow z tymbarkiem:)Kody powydawałam ale paragony mam


Chciałabym chcieć skorzystać emotka Na razie niestety nie potrzebuję, nawet swoich własnych paragonów nie mam okazji wykorzystać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3810188 Napisano: 27.10.2010 09:13:40 w TESCO konkursy
Jakby ktoś potrzebował paragon z Luksji, to bardzo proszę, bo zapomniałam wysłać emotka
(tylko tam niestety chyba trzeba było nr paragony wpisać, tak?) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3769944 Napisano: 11.10.2010 07:06:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Odebrałam wygrany mini laptop. Ale teraz mam problem, bo w regulaminie było, że laptop z przedziału cenowego 1700-2000 a przy podpisywaniu odbioru nagrody było, że laptop ma wartość 1330 zł emotka

punkt z regulaminu: 3 (trzy) notebooki Dell o wartości: w przedziale 1.700 – 2.000 złotych brutto każdy oraz trzy dodatkowe nagrody gotówkowe w równowartości 11,1111% każdej z nagród przeznaczone na zapłatę stosownego podatku od nagrody

I teraz zastanawiam się:
a) czy w ogóle cokolwiek z tym robić, w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby emotka
b) czy już nic nie da się z tym zrobić, bo podpisałam odbiór nagrody
c) jeżeli cokolwiek robić to co? emotka emotka emotka



zazwyczaj regulamin jest ustalany ileś miesięcy przed rozpoczęciem konkursu i pewnie twój laptop parę miesięcy temu miał cenę z tego przedziału który podałaś emotka



Ja miałam podobną sytuację, w regulaminie była podana wartość laptopa HP 3500 zł, a w momencie odbioru nagrody jego wartość była ok 2000, ale nie sądzę, żeby to upływ czasu tak wpłynął na cenę (cały konkurs od jego ogłoszenia trwał ok. miesiąca) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#3761556 Napisano: 07.10.2010 12:03:55 w Paragony
Szukam jeszcze paragonu Always z Galerii Mokotów na Wołoskiej, ma ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0