Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#4738035 Napisano: 07.10.2011 03:40:17 w Rossmann
piekielna napisał(a):

Ja uważam, że osoby, któree wygrały perfumy szans na wycieczkę nie mają (1 nagroda - 1 osoba) więc dali narazie osoby z perfum a dadzą te z wycieczek,moje zdanie



Ale nikt nie wie co kto wygrał (można się tylko domyślać), tam jest napisane:
Nagrody otrzymują:... Są 103 osoby, a więc można wnioskować, że wśród nich są ci co wygrali Paryż (było 100 perfum i 3xParyż)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4737280 Napisano: 07.10.2011 11:03:24 w Oddam za darmo
boschowski napisał(a):

agusia147 napisał(a):

buziiaczeek napisał(a):

NA POLICJÊ Z TYM CZYM PRÊDZEJ !


kalka napisał(a):

asiam napisał(a):

odziez-sportowa napisał(a):

Jako dystrbutor i przedstawiciel sklepu odzieżowego sprzedającego odzież sportową firmy Adidas mam do rozdania materiały promocyjne, tj. oryginalna koszulka z logiem Adidas (o wartości, cena katalogowa 59zł) zdjęcie: http://www.traine...eem_poolblu__med.jpg
oraz gadżety długopis oraz smycz (zdjęcie: http://www.center...55100_1269258112.jpg )


Liczba zestawów ograniczona, do wyczerpania, wysyłka według kolejności zgłoszeń.

Aby otrzymać ten zestaw promocyjny należy:
1) Napisać maila ze zgłoszeniem (imię oraz nazwisko, rozmiar koszulki) na adres email: style-store@mailplus.pl

2) Aby uniknąć oszustw będzie wymagane dokonanie przelewu (kwota jaknajmniejsza - sugerowana: 4 grosze - każdy przelew zostanie zwrócony). Pozwoli to uniknąć sytuacji gdy ktoś zgłasza się z różnych adresów email podając dane do wysyłki np. różnych członków rodziny.



Kolor smyczy: niebieski. Kolor koszulki: niebieski. Dostępne różne rozmiary, jeśli zabraknie poprosimy o wybór innego poprzez email.


Dlaczego te gadżety nie są rozdawane klientom? emotka



A dlatego!!!!

(Przesyłają taką treść na maila)

Witam, ze względu na dużą ilość nadesłanych zgłoszeń i pierwsze próby oszustwa jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkową weryfikacje danych osobowych. W konkursie mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Aby uniknąć oszustw prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego (dwie strony) oraz nazwisko panieńskiego matki. Te dane zostaną zweryfikowane przez kuriera przy odbiorze przesyłki. Ochrona danych osobowych: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 dane osobowe Uczestników przetwarzane będą jedynie dla potrzeb Konkursu z zachowaniem najwyższej staranności. Dane zostaną przekazane jedynie firmie kurierskiej, która realizuje wysyłkę nagród konkursowych. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Wpłata weryfikacyjna na konto (przelew) zostanie zwrócona. Koszty wysyłki kurierskiej ponosi organizator, firma Style-Store Polska (Nowy Browiniec 9, 48-231 Lubrza). Po weryfikacji danych do uczestnika konkursu zostaną wysłane następujące nagrody: T-Shirt firmy Adidas (wartość katalogowa: 59zł) oraz smycz firmy Adidas - niebieska (wartość: 19zł). Wysokość podatku to 10 % wartości nagrody brutto. Laureat jest zwolniony od płacenia podatku jeżeli wartość nagrody nie przekracza kwoty 760 zł (zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).
Z utrudnienia przepraszamy. Justyna Turowska Style-Store




Gorzej jak ktoś dał się wyłudzaczom i podał dane i skan dowodu...


dobra ściema, jak ktoś ma coś wspólnego z organami ścigania to proponuję sprawdzić delikwenta, dał raz informacje i się zmył emotka uważajcie na swoje dane bo potem jakiś kredycik będziecie musieli spłacać emotka


Z pewnością jest to sprawa dla prokuratury! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736873 Napisano: 07.10.2011 09:07:22 w Rossmann
Wow! Fajnie!
Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736853 Napisano: 07.10.2011 09:01:11 w Rossmann
Pamiętacie może jakie to perfumy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736850 Napisano: 07.10.2011 09:00:25 w Rossmann
Na to wychodz, ale nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736840 Napisano: 07.10.2011 08:58:04 w Rossmann
Mam info: wyniki z podziałem na nagrody będą dopiero po 12.10, dopytywałam się czy wśród tych nazwisk są laureaci nagród głównych, ale miła pani nie umiała tego powiedzieć, a osoba odpowiedzialna za wyniki jest nieobecna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736818 Napisano: 07.10.2011 08:52:23 w Rossmann
mia napisał(a):

kalka napisał(a):

No właśnie, a co z głównymi nagrodami!? Już coś wiadomo?


Tu jest numer telefonu do nich: 42 61-39-700 emotka


ok, to dzwonię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736814 Napisano: 07.10.2011 08:50:58 w Rossmann
mia napisał(a):

anava napisał(a):

dajcie znać jak się coś zmieni

z nerwów mogę wcześniej urodzić emotka


No, nie wygłupiaj się emotka

Ani perfumy, ani nawet Paryż, tego nie warte! emotka


emotka Ja miałam podobną sytuację niedawno.
Pani zadzwoniła, że wygrałam samochód, a ja do porodu miałam dwa tygodnie, naprawdę myślałam, że urodzę ze wzruszenie, ale obyło się tylko na wizycie w szpitalu, a urodziłam w terminie emotka
Traz też mną tąpnęło z wrażenia emotka bo to druga wygrana w życiu na Rossnecie w ciągu 4 lat (II stopnia oczywiście) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736790 Napisano: 07.10.2011 08:45:05 w Rossmann
No właśnie, a co z głównymi nagrodami!? Już coś wiadomo? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736781 Napisano: 07.10.2011 08:44:09 w Rossmann
Sorki, chyba już wiecie, to ja jestem nie na czasie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4736766 Napisano: 07.10.2011 08:40:37 w Rossmann
anava napisał(a):

mia napisał(a):

anava napisał(a):

dajcie znać jak się coś zmieni

z nerwów mogę wcześniej urodzić emotka


No, nie wygłupiaj się emotka

Ani perfumy, ani nawet Paryż, tego nie warte! emotka


został mi niecały miesiąc więc każdy dzień jest prawdopodobny...


Ale wyniki już są!!!
http://www.rossne...k.aspx?contestId=972 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4728087 Napisano: 03.10.2011 07:22:50 w Oddam za darmo
asiam napisał(a):

No nieźle.Numer konta bankowego, skan dowodu, nazwisko panieńskie matki ola la.Czy jeszcze czegoś trzeba więcej by wywinąć nam jakiś ciekawy numerek?



wystarczą: skany obu stron dowodu i nazwisko panieńskie matki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4727834 Napisano: 03.10.2011 06:25:49 w Oddam za darmo
Kopię obu stron dowodu! nazwisko panieńskioe matki i może jeszcze nr konta wraz z hasłem emotka

Jak nawet wygrałam samochód to nikt nie chciał kopii dowodu osobistego i panieńskiego nazwiska matki emotka
(ale jak brałam kredyt to i owszem) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4727821 Napisano: 03.10.2011 06:22:21 w Oddam za darmo
asiam napisał(a):

odziez-sportowa napisał(a):

Jako dystrbutor i przedstawiciel sklepu odzieżowego sprzedającego odzież sportową firmy Adidas mam do rozdania materiały promocyjne, tj. oryginalna koszulka z logiem Adidas (o wartości, cena katalogowa 59zł) zdjęcie: http://www.traine...eem_poolblu__med.jpg
oraz gadżety długopis oraz smycz (zdjęcie: http://www.center...55100_1269258112.jpg )


Liczba zestawów ograniczona, do wyczerpania, wysyłka według kolejności zgłoszeń.

Aby otrzymać ten zestaw promocyjny należy:
1) Napisać maila ze zgłoszeniem (imię oraz nazwisko, rozmiar koszulki) na adres email: style-store@mailplus.pl

2) Aby uniknąć oszustw będzie wymagane dokonanie przelewu (kwota jaknajmniejsza - sugerowana: 4 grosze - każdy przelew zostanie zwrócony). Pozwoli to uniknąć sytuacji gdy ktoś zgłasza się z różnych adresów email podając dane do wysyłki np. różnych członków rodziny.



Kolor smyczy: niebieski. Kolor koszulki: niebieski. Dostępne różne rozmiary, jeśli zabraknie poprosimy o wybór innego poprzez email.


Dlaczego te gadżety nie są rozdawane klientom? emotka



A dlatego!!!!

(Przesyłają taką treść na maila)

Witam, ze względu na dużą ilość nadesłanych zgłoszeń i pierwsze próby oszustwa jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkową weryfikacje danych osobowych. W konkursie mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Aby uniknąć oszustw prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego (dwie strony) oraz nazwisko panieńskiego matki. Te dane zostaną zweryfikowane przez kuriera przy odbiorze przesyłki. Ochrona danych osobowych: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 dane osobowe Uczestników przetwarzane będą jedynie dla potrzeb Konkursu z zachowaniem najwyższej staranności. Dane zostaną przekazane jedynie firmie kurierskiej, która realizuje wysyłkę nagród konkursowych. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny. Wpłata weryfikacyjna na konto (przelew) zostanie zwrócona. Koszty wysyłki kurierskiej ponosi organizator, firma Style-Store Polska (Nowy Browiniec 9, 48-231 Lubrza). Po weryfikacji danych do uczestnika konkursu zostaną wysłane następujące nagrody: T-Shirt firmy Adidas (wartość katalogowa: 59zł) oraz smycz firmy Adidas - niebieska (wartość: 19zł). Wysokość podatku to 10 % wartości nagrody brutto. Laureat jest zwolniony od płacenia podatku jeżeli wartość nagrody nie przekracza kwoty 760 zł (zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).
Z utrudnienia przepraszamy. Justyna Turowska Style-Store Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4727648 Napisano: 03.10.2011 05:30:01 w Dyskusje o wynikach konkursu

kalka

#4726104 Napisano: 03.10.2011 08:54:44 w Paragony
Mam paragon na ZELMERA Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4722587 Napisano: 01.10.2011 04:01:17 w Paragony
Mogę zrobić dzisiaj zakupy w BOMI. Chętnych na paragon proszę o kontakt na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4721315 Napisano: 30.09.2011 09:31:10 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

wyniki lenora 5.10
a mnie trochę rozpieścili i co? i koniec? jak lenora nie wygram to tupnę nogą, trzasnę drzwiami, strzelę focha i przez miesiąc mnie tam nie zobaczą emotka


Dzięki!
emotka emotka To jest dobra metoda, moja koleżanka wygrywa tam co 3 m-ce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4721292 Napisano: 30.09.2011 09:21:34 w Rossmann
U mnie jeśli chodzi o Rossnet to lipa jest od zawsze emotka Jeszcze nigdy nic tam nie wygrałam emotka Teraz zagrał mój mąż, może On będzie miał więcej szczęścia ode mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#4721269 Napisano: 30.09.2011 09:13:37 w Rossmann
mia napisał(a):

klaudia011 napisał(a):

U mnie ostatnio straszna lipa z Rossnetem...
oby ta zła passa szybko się skończyła emotka


No to, że we wszystkich bezparagonowych leżę i kwiczę to u mnie juz norma, to że wybieram co piąty konkurs też, ale... jak Lenor mnie oleje, to naprawdę trafi mnie jasna pani... emotka


A pamiętacie może kiedy mają być wyniki z Lenora? Wyświetl w wątku >>
0 0