Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6358851 Napisano: 22.05.2017 20:16:18 w Żegnamy zmarłych

kalka

#6357900 Napisano: 19.05.2017 12:33:36 w Smolar
milka77 napisał(a):

Czy ja dobrze paczę, że tu w Smolarze nie trzeba numeru paragonu?

https://www.e-kon...he.html#.WR67EvkgVPY

emotka  !!!!!!! Niestety dobrze  emotka  
I co gorsza, zmiana reguł gry u Smolara: nagrody przepadają na rzecz organizatora! Ale kombinatorstwo emotka
Szok, emotka   bo Smolara  jednak bym nie podejrzewała o takie nieuczciwe zagraniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6357892 Napisano: 19.05.2017 12:18:38 w Paragony na trwające konkursy
Mam Belvitę z Leclerka -Warszawa -ktoś chętny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6357654 Napisano: 18.05.2017 17:26:05 w Informują
smsy z Hochland  - Topaz Wyświetl w wątku >>

kalka

#6357566 Napisano: 18.05.2017 13:43:39 w Paragony na trwające konkursy
Będę dziś w L'eclercu, jeśli ktoś chętny na paragon na konkurs Disneya, to proszę o kontakt emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6355110 Napisano: 11.05.2017 13:29:23 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):


Kalko, zachowując trochę kultury nie wyśmieję twojej wypowiedzi, natomiast uważam, że akcja w Intermarche została zrobiona właśnie dlatego, że zostały nagrody, więc Winiary zapłaciło jedynie za zorganizowanie konkursu. Tak się zazwyczaj dzieje, gdy nagrody zostały już zakupione, podobnie jak z kartami, o których powyżej już pisałem.

Nie wypowiadam się już, bo ktoś tu chce wyrzucić swoje frustracje, ubić jakiś interes, wciągając w to większą liczbę osób. Mam wrażenie, jakbym czytał wyborców "pewnej" partii. Jak ktoś chce mnie pozaczepiać, będę na pw emotka

emotka  emotka Ależ bardzo proszę, śmiej się emotka  ( na zachowanie pozorów kultury osobistej w Twoim przypadku jak widać już trochę za późno) emotka  

visserarthur napisał(a):
...Odezwała się ta, która nie potrafi poszerzyć horyzontów myślowych czytając kilka słów.....

.....Wiecie co, coś mi się jeszcze przypomniało… że nie macie racji, ale mam ją ja.

 
Poszerzając Twoje horyzonty myślowe, to: doskonale zrozumiałam mechanizm tych konkretnych konkursów ( "odkrycie", które tak wprawiło Cię w samozachwyt znane jest mi od dawna). Jeśli chodzi o sposób rozliczenia tych konkursów,który nam tu wykładasz (zawarty w umowie Sponsora ze zleceniodawcą) to wątpię, żebyś posiadał wiarygodne informacje na ten temat emotka

Natomiast moja wypowiedź dotyczy już wszystkich konkursów, w których nie podaje się nr dowodu zakupu, a jednocześnie wyraźnie zastrzega się, że nagrody przepadają na rzecz organizatora (a nie sponsora).   
I jeszcze jedno Visserarthur, jak się nie ma argumentów lub czegoś się nie rozumie  to zawsze można starać się kogoś opluć, ośmieszyć, najlepiej stosując stary (baardzo stary) chwyt czyli bezpodstawnie oskarżyć o przynależność polityczną   emotka    Buuuuuemotka    
Proponuję zmienić portal i towarzystwo, tu -jak ewidentnie bije z Twych wypowiedzi-  marnujesz swoje "horyzonty"  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6355032 Napisano: 11.05.2017 10:49:41 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

A tam pola do popisu, nie sądzę, że regulaminowy zapis o "przejściu nagrody na rzecz organizatora" oznacza takowe "przejście". Po prostu zleceniodawca płaci wtedy mniej kasy.
Taki przykład z życia, gdy byłem z panią z pewnej agencji na wygranym wyjeździe, a nagrodami w tym konkursie były też karty płatnicze. Tam też była mowa o tym "przejściu", a karty były zamówione już wcześniej, bo były ze specjalnym nadrukiem i zwróciła je do Sponsora- nic na nią nie przeszło...

Grudzień 2015- Loteria ogólnopolska Winiary, Organizator Smart Loyalty Platform spółka z ograniczonąodpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 8, kod
poczt. 60-413 ) dla niewtajemniczonych jest to spółka powiązana z Albedo (mieli m.in. ten sam adres wtedy)
 


I. Visserarthur, nie dokonałeś wielkiego odkrycia, ale gratuluję samozachwytu. emotka   Porównanie nagród w obu konkursach Albedo (i firmy powiązanej z Albedo)  jest właśnie dowodem, że jednak firma korzysta (zarabia) na niewydawaniu nagród. emotka
Zleceniodawca (np. Winiary, Benckiser, Żywiec, czy inna firma) zleca projekt, którym jest zorganizowanie konkursu firmie marketingowej, przeznacza na nią pewną sumę pieniędzy w ramach której wykonawca musi się zmieścić organizując nagrody,przebieg konkursu i zarobić na tym. Zatem jeśli nagrody przechodzą na rzecz organizatora, a ten przeznaczy je na następny konkurs to logiczne jest, że zarabia na takim procederze. Oczywiście następny zleceniodawca wcale nie płaci mniej kasy za swój projekt. Ustala rodzaj nagrody lub daje wolną rękę organizatorowi, ale nie wnika gdzie, jak i od kogo organizator kupuje nagrody.
II. Sam organizator wpisuje do swojego regulaminu, że "niewydane" (jak widać z różnych przyczyn) nagrody przechodzą na rzecz organizatora, a Ty Visserarthur i tak jesteś przeświadczony w swym śledztwie  emotka  , że NIE przechodzą emotka    
  
A tak na marginesie zapisy w regulaminach Albedo o niepodawaniu nr dowodu zakupu i jednocześnie, że niewydane nagrody przechodzą na rzecz organizatora czyli  Albedo nie jest działaniem prokonsumenckim - delikatnie ujmując  emotka  i godzi w tych, którzy uczciwie biorą udział w konkursie.emotka
III.Trzecia sprawa Visserarthur: stwierdzenie faktu, że dopełniwszy wszelkich formalności laureat nie otrzymał nagrody nie jest oczernianiem (podobnie jak opisywanie tu sytuacji, gdy Albedo dzwoni do uczestników konkursu, a następnie nie przyznaje się do tego). Nie jestem wielbicielką teorii spiskowych, ale "widać gołym okiem", że skala krętactw Albedo przekracza statystyczne normy i jest na tyle duża, że jednak zmobilizowała do założenia tego wątku.  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6354653 Napisano: 10.05.2017 14:10:23 w Połączenia nieodebrane
silvia8 napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy zna ktoś ten nr tel ( mam z niego nieodebrane połączenie) : 883 ... 451 ?

Dziś dzwoniła Mlekovita, może to oni?

Ktoś pisał, że Mlekovita dzwoni z zastrzeżonego, ale dziękuję Silvia  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

kalka

#6354651 Napisano: 10.05.2017 14:02:21 w Połączenia nieodebrane
Czy zna ktoś ten nr tel ( mam z niego nieodebrane połączenie) : 883 ... 451 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6353986 Napisano: 09.05.2017 13:12:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony do ITM z "Podaruj dziecięcą radość" z agencji Radna (Poczta Polska) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6353939 Napisano: 09.05.2017 11:26:06 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam kciuków? Chciałam dodać  łapkę w górę, a tu... suprajs emotka  
Ziołko! Co zrobiłaś z łapkami ?!  emotka

dlaczego od razu ja???  emotka


Oj tam, od razu tak serio wszystko odbierasz,  emotka  
 bo chciałam Cię właśnie zaczepić emotka   (Przecież "do Cię" mrugnęłam oczkiem emotka ) Wyświetl w wątku >>
2 donia7, ziolko 0

kalka

#6353934 Napisano: 09.05.2017 11:12:22 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

mixik napisał(a):

Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?

gdzie?

wszędzie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

kalka

#6353932 Napisano: 09.05.2017 11:09:37 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
mixik napisał(a):

Czyżby "łapki" zniknęły, czy tylko u mnie się nie wyświetlają?

Zniknęły  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6353929 Napisano: 09.05.2017 11:07:31 w SZUKAM....
Szukam kciuków? Chciałam dodać  łapkę w górę, a tu... suprajs emotka  
Ziołko! Co zrobiłaś z łapkami ?!  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6353145 Napisano: 06.05.2017 11:38:22 w Albedo Marketing
radosna napisał(a):

cb656 napisał(a):

mixik napisał(a):

matys napisał(a):

Na http://wiosennaloteria.pl/ pojawił się komunikat o błędzie oraz pojawiła się już lista laureatów nagród I stopnia, samochodów, ktoś się pochwali? emotka

co do aut to wątpię, ale trzecia miejscowość (auto) jest znana z loteryjnych wygranych... coś jak aleksandrowy i inne takie

emotka
Przeoczyłeś, że nie wygrywa miejscowość, lecz osoba, a to własnie jest owa osoba, znana z wygrywania. emotka


Mariola F. to ma szczęście!
W tej loterii wylosowała samochód, i w poprzedniej także! Szczęściara!
http://www.odjazdowaloteria.pl/


Znam wprawdzie tylko jedną Mariolę F. ale śmiało mogę pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie Mariole F. to prawdziwe szczęściaryemotka  i naprawdę fajne dziewczyny - przynajmniej ta jedna emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6353122 Napisano: 06.05.2017 09:54:05 w Auchan
madlette napisał(a):

kalka napisał(a):

ir napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Przecież loteria jest aktualna i jest sporo nagród. Rozmawiałem z pracowniczką, była rozżalona, : "robią konkursy, a dla pracowników brak pieniędzy na podwózki".
Dzisiaj można było zarobić 10 % na zakupach. Taka była bonifikata od każdego paragonu.
Oprócz tego w ciągu dnia na żywo są konkursy ze słodyczami do wygrania.

No tak, a ile tam sie wala paragonow, wlasciwie TO JEST loteria dla rodzin pracownikow, znajomych. Setki paragonow - rzadko kto bierze ze soba.

W "moim" Auchan pan wózkowy biega jak szalony za paragonami- oczywiście nie rwie ich i nie wyrzuca, tylko wypycha nimi kieszenie emotka    

W takim razie zgasiłaś we mnie ostatnie 0,000000000000001% nadziei na jakąkolwiek nagrodę w tej loterii. Z moimi trzema paragonami nie mam co z Panem konkurować  emotka

Wiesz, szansa zawsze jest  emotka  Ponoć domek z Almetta wygrała pani jednym zgłoszeniem  -ponoć  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 madlette 0

kalka

#6353119 Napisano: 06.05.2017 09:40:11 w Auchan
ir napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Przecież loteria jest aktualna i jest sporo nagród. Rozmawiałem z pracowniczką, była rozżalona, : "robią konkursy, a dla pracowników brak pieniędzy na podwózki".
Dzisiaj można było zarobić 10 % na zakupach. Taka była bonifikata od każdego paragonu.
Oprócz tego w ciągu dnia na żywo są konkursy ze słodyczami do wygrania.

No tak, a ile tam sie wala paragonow, wlasciwie TO JEST loteria dla rodzin pracownikow, znajomych. Setki paragonow - rzadko kto bierze ze soba.

W "moim" Auchan pan wózkowy biega jak szalony za paragonami- oczywiście nie rwie ich i nie wyrzuca, tylko wypycha nimi kieszenie emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6352855 Napisano: 05.05.2017 14:29:14 w SZUKAM....
Czy w Loterii DEVELEY  "biorą udział" tylko musztardy, czy inne produkty również? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6352255 Napisano: 03.05.2017 19:14:13 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

A mnie wkurza to, że się za bardzo wszystkim i wszystkimi wokół przejmuję, stres mnie zżera i zaczynam znajdować siwe włosy na głowie, swojej, własnej. Jak przestawić swoje myślenie na takie o sobie?

Nie da się,  emotka  w Twoim przypadku to niemożliwe, bo wtedy to nie byłabyś TY  emotka  
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6352202 Napisano: 03.05.2017 12:22:03 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon z Tesco na kończący się konkurs "Wygraj z pupilem"  
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0