Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrufka

mrufka

#3291043 Napisano: 12.04.2010 08:06:33 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że non stop mnie na generacji wywala i nie mogę zbierać głosów emotka emotka emotka grr Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3205893 Napisano: 16.03.2010 05:04:24 w Rossmann
uhuhu wchodze na pocztę i patrzę że wygrałam emotka cieszę się niezmienrie oczywiście xD mam tylko nadzieję że bez problemu dadzą mi na legitymację... bo 18stkę kończę w lipcu dopiero emotka

i szkoda mi tusz z maybellin'a oddawać na wymianę, też zresztą wygrany, ale jeszcze nieskończony, więc raczej kupie jakiś za parę zl ^^ szkoda tylko że musze specjalnie jechać do tej drogerii bo nie mam w mieście swoim.. żebym tylko dobrze zapamiętała adres.

lipa że nie da się sprawdzić którą drogerię się wybrało, przecież wiadomo że nie każdy zapamięta. wgl to powinni zrobić że wybór miejsca odbioru nagrody dopiero jak ktoś wygra. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3067286 Napisano: 29.01.2010 02:02:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

mrufka tak to jest ksiązka meyer juz po opublikowaniu skojarzylam ta prace z ksiazka, ale nie mowie ze sie wzorowalas poprostu taki klikmat jest emotka
wszystkie prace mozesz sobie przeczytac tam na stronce



rzeczywiście nie zauważyłam emotka heh Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3056268 Napisano: 26.01.2010 02:58:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

Chyba trzeba było i opublikować i wysłać na maila, Ja pierd..., sorki, ale jestem wściekła na swoją głupotę niepomiernie.



oj współczuje, to chyba jeszcze gorsze bo nie jesteś pewna czy brali pod uwagę Twoją pracę.. Ale może jednak tak skoro napisali o mailu ;] Ja nawet tego nie doczytałam i wzięłam publikację od razu.

kalisto1986 napisał(a):

przypomniala ksiazke intruz ale wydaje mi sie , że jury postawilo na humor,
I uważam ze naprawde wygraly dobre prace i nie mam tu na mysli swojej , poprostu poziom byl wysoki a musieli cos wybrac
Na pocieszenie , zostaw sobie ta prace gdziec zapisana bo jest naprawde dobra
emotka



Intruz, ta ksiazka Meyer (?) nie czytałam, więc podobieństwo jest przypadkowe xD A pracy właśnie neistety nie mam nigdzie, bo zapomniałam głupia przed formatem zapisać emotka Ale mam w brudnopisie w zeszycie więc jakby co zostanie ;d

szkoda że nie opublikowali zwycięskich paac, bo pamiętam tylko pinoccio że rzucił palenie dzięki Mikołajow emotka ale masz rację, na pewno wszystkie z nich zasłużyły Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3052069 Napisano: 25.01.2010 11:57:28 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

martakonopko napisał(a):

nie ma topu konkretniejszego niz WKURZA MNIE,poniewaz mnie wkur..... moj niedoszly szwagier,ktory w czerwcu oswiadczyl sie mojej mlodszej siostrze,w grudniu przyjechali z Anglii,ustalili date slubu itp..............a on sie kur...... dwa dni temu zastanowil i doszedl do wniosku,ze NIE KOCHA mojej siostry........wkur...mnie moja bezsilnosc,to,ze jestem tak daleko od niej i nie moge przyladowac mu w gebe.....................


kochana lepiej teraz niz by mial dojsc do takiego wniosku po slubie emotka

w temacie wszystko mnie dzisiaj wkurza emotka



ale za to masz obłędny zestaw z Mikołajkowego Detektywa emotka gartulacje emotka

a mnie właśnie wkurza brak mojego nicka na liście zwycięzców zarówno na Mikołajkowym Detektywie na którego cały miesiąc się napalałam jak i na Del Pozo z rossnetu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3052035 Napisano: 25.01.2010 11:49:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

mrufka napisał(a):

http://www.we-dwo...kowy_detektyw,0.html

ok, nie będę ukrywać. Jestem strasznie zawiedziona tymi wynikami. Od miesiąca sprawdzałam czy już są, liczyłam na nagrodę jury, dzisiaj przebiłam samą siebie i 2 razy mi się śnił koszmar że nie jestem na liście tych szczęśliwców emotka Wiem, dno emotka I się spełniło dzisiaj niestety.. Nie jestem zarozumiała, ale po prostu wiele osób mówiło mi że mam świetną pracę, i moim skromnym zdaniem serio dobrze mi wyszła - myślałam że naprawdę liczy się deklarowana przez organizatorów oryginalność i pomysłowość. A oni tego kompletnie nie docenili emotka okropnie się rozczarowałam.... Czy tylko ja? emotka

dziękuję za uwagę i gratuluję zwycięzcom, żeby nie było że nie potrafię przegrywać emotka


Kochana, nie smuć się już emotka Twoja praca naprawdę była świetna, ale tak bywa, że nie zawsze doceniane są te, które naprawdę na to zasługują. Taka nasza konkursowa dola - raz z górki, raz pod górkę. Wygrasz jeszcze nie raz i założę się, że będzie to najmniej spodziewana, a najbardziej wymarzona nagroda, nie od razu Kraków zbudowano emotka emotka



heh dziekuje za wyrozumiałość emotka masz racje, to nie koiec świata, ale ryzyko zawodowe konkursomaniaków emotka

swoją drogą fajnie że udało się apru osobom z forum, zawsze to swoi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3051964 Napisano: 25.01.2010 11:34:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
http://www.we-dwo...kowy_detektyw,0.html

ok, nie będę ukrywać. Jestem strasznie zawiedziona tymi wynikami. Od miesiąca sprawdzałam czy już są, liczyłam na nagrodę jury, dzisiaj przebiłam samą siebie i 2 razy mi się śnił koszmar że nie jestem na liście tych szczęśliwców emotka Wiem, dno emotka I się spełniło dzisiaj niestety.. Nie jestem zarozumiała, ale po prostu wiele osób mówiło mi że mam świetną pracę, i moim skromnym zdaniem serio dobrze mi wyszła - myślałam że naprawdę liczy się deklarowana przez organizatorów oryginalność i pomysłowość. A oni tego kompletnie nie docenili emotka okropnie się rozczarowałam.... Czy tylko ja? emotka

dziękuję za uwagę i gratuluję zwycięzcom, żeby nie było że nie potrafię przegrywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3033108 Napisano: 19.01.2010 04:35:30 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

Mikołajkowy detektyw z we-dwoje - wiedziałam, że tak będzie!
Wyniki konkursu oraz lista zwycięzców zostanie opublikowana
25 stycznia 2010 r. Przepraszamy za opóźnienia!



też dzisiaj zauważyłam to. Brawo że pofatygowali się z info dla nas chociaż... eh jak wytrzymać kolejny tydzien? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3023928 Napisano: 16.01.2010 11:41:21 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

mrufka napisał(a):

wkurza mnie że nadal nie ma wyników z Mikołajkowego Detektywa..... emotka emotka Codziennie sprawdzam z nadzieją a tu nic. A jak wypatrzyłam a nagrodach ze oprócz tych wszystkich cudownych rzeczy dają też prostownicę, to już usiedzieć nie mogę czekając mna wyniki emotka i łudzę się jak głupia mcały czas że jedna z nagród Jury powędruje do mnie emotka




ale wy wszyscy niecierpliwi emotka

wyniki mają być do pierwszej połowy stycznia, która mija jutro a że oni weryfikują zgłoszenia to im się chwali przynajmniej będzie konkurs uczciwie rozwiązany emotka



jeśli faktycznie usuna cwaniaków i nabijaczy wszytskich to ok im się chwali. A dzisiaj już 16 więc połowa minęła emotka niech wreszcie na weekendzie podadzą te wyniki to będe mogła wziąść się spokojnie za wyciąganie ocen na półrocze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3019631 Napisano: 14.01.2010 03:01:53 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nadal nie ma wyników z Mikołajkowego Detektywa..... emotka emotka Codziennie sprawdzam z nadzieją a tu nic. A jak wypatrzyłam a nagrodach ze oprócz tych wszystkich cudownych rzeczy dają też prostownicę, to już usiedzieć nie mogę czekając mna wyniki emotka i łudzę się jak głupia mcały czas że jedna z nagród Jury powędruje do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#3019621 Napisano: 14.01.2010 02:57:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj koszulka z Westa emotka tylko rozmiar XS wyglada jak co najmniej XXL...... Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#2880643 Napisano: 24.11.2009 05:38:58 w GFK
marzencia2007 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

madzia34 napisał(a):

a mi nie daja ankiet:(



nie tylko tobie emotka


witajcie w klubie emotka emotka emotka



u mnie też nic.... emotka przez prawie rok miałam może ze 2 ankiety, a i tak nie pasowały do mojego profilu i cenzura a nie pkt dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#2579184 Napisano: 15.08.2009 04:36:24 w Paragony
Potrzebuję paragonu za jakikolwiek kosmetyk z Maybelline emotka Do konkursu Zmysłowe Rzęsy. Data 5 sierpnia - 5 wrzesnia 2009

bardzo prosze o PW dogadamy się co do zapłaty emotka Rejestracja, kliki, cokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#2505496 Napisano: 19.07.2009 01:50:47 w co chcielibyście wygrać?
jakieś fajne ciuchy ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#2503100 Napisano: 17.07.2009 05:24:13 w co chcielibyście wygrać?
Chciałabym laptopa *_* Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#2484856 Napisano: 08.07.2009 04:26:17 w Zbieramy kasę!

mrufka

#2477748 Napisano: 05.07.2009 11:54:45 w Zbieramy kasę!

mrufka

#2475691 Napisano: 03.07.2009 05:09:24 w Zbieramy kasę!

mrufka

#2437536 Napisano: 16.06.2009 12:55:55 w Zbieramy kasę!

mrufka

#2435890 Napisano: 15.06.2009 02:20:34 w Zbieramy kasę!