Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mrufka

mrufka

#4157255 Napisano: 20.02.2011 12:20:49 w Rossmann
trampek napisał(a):

Bierzecie udział w tym konkursie kobiece sekrety emotka ?



wzięłabym udział gdyby nie było na paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4156123 Napisano: 19.02.2011 04:02:13 w Rossmann
odebrany zestaw Wilkinsona z Noworocznego. z chusteczkami był problem przy kasie i kazali się kiedy indziej zgłosić Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4150123 Napisano: 17.02.2011 03:00:04 w Rossmann
snowflake napisał(a):

mrufka napisał(a):

snowflake napisał(a):

mrufka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

bostonekk napisał(a):

odebrał już może ktoś chusteczki Neutrogena?



Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 18.02.-4.03.2011r.
jeszcze za wcześnie


Napiszcie czy są jakieś problemy z odbiorem, czy produkt bierze się normalnie z półki? W nd chciałam się wybrać a nie chce się znów najeździć za z żelem do mycia twarzy



Produktu raczej nie bierzesz z półki. Podchodzisz do pracownika i informujesz go, że przyszłaś pod odbiór nagrody z tego i z tego konkursu. Oni nagrody maja na zapleczu. Te z półek przeznaczone są na sprzedaż.



niekoniecznie, żel z Boujoris poszedł z półki emotka


ale to nie sama go brałaś, tylko ktoś z obsługi sklepu emotka



właśnie nie obsługa. emotka grałam na siostrę i ona odbierała, i przy kasie kazali jej samej znaleźć ten żel i wrócić z nim do kasy i wtedy dali emotka


powód? Lenistwo pracowników emotka



doookładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4149999 Napisano: 17.02.2011 02:30:55 w Rossmann
snowflake napisał(a):

mrufka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

bostonekk napisał(a):

odebrał już może ktoś chusteczki Neutrogena?



Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 18.02.-4.03.2011r.
jeszcze za wcześnie


Napiszcie czy są jakieś problemy z odbiorem, czy produkt bierze się normalnie z półki? W nd chciałam się wybrać a nie chce się znów najeździć za z żelem do mycia twarzy



Produktu raczej nie bierzesz z półki. Podchodzisz do pracownika i informujesz go, że przyszłaś pod odbiór nagrody z tego i z tego konkursu. Oni nagrody maja na zapleczu. Te z półek przeznaczone są na sprzedaż.



niekoniecznie, żel z Boujoris poszedł z półki emotka


ale to nie sama go brałaś, tylko ktoś z obsługi sklepu emotka



właśnie nie obsługa. emotka grałam na siostrę i ona odbierała, i przy kasie kazali jej samej znaleźć ten żel i wrócić z nim do kasy i wtedy dali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4149645 Napisano: 17.02.2011 12:56:04 w Rossmann
zielonaszpilka napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

bostonekk napisał(a):

odebrał już może ktoś chusteczki Neutrogena?



Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 18.02.-4.03.2011r.
jeszcze za wcześnie


Napiszcie czy są jakieś problemy z odbiorem, czy produkt bierze się normalnie z półki? W nd chciałam się wybrać a nie chce się znów najeździć za z żelem do mycia twarzy



Produktu raczej nie bierzesz z półki. Podchodzisz do pracownika i informujesz go, że przyszłaś pod odbiór nagrody z tego i z tego konkursu. Oni nagrody maja na zapleczu. Te z półek przeznaczone są na sprzedaż.



niekoniecznie, żel z Boujoris poszedł z półki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4146012 Napisano: 16.02.2011 12:34:58 w Konkursy z dużą ilością nagród
swibek napisał(a):

kasia2 napisał(a):

http://tnij.org/extra-konkurs


emotka emotka emotka



ok, rozumiem że nie wchodzić emotka a już chciałam.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4141167 Napisano: 14.02.2011 06:36:12 w Rossmann
trampek napisał(a):

mrufka napisał(a):

mia napisał(a):

mrufka napisał(a):

uhu faktycznie wysyp nowych konków. ale niewarte uwagi trochę nie uważacie.. emotka
na paste nawet nie zajrzałam głębiej, ale jak mówicie o jakiejś diecie warzywno-owocowej to ja dziekuję emotka


Dokładnie... o diecie juz pisałam, że odpada, w paście może wezmę udział, ale zero wysiłku, bo konkurs bez paragonów i w dodatku nagrody (pasty) mnie średnio interesują emotka
Ten ostatni może z Corny... ale nagrody dla mnie tyż kiepskie... oczywiście mówię z mojego punktu widzenia emotka



pewnie że kiepskie .. zgadzam się całkowicie. nie postarali się za bardzo. emotka
chociaż te torby na swój specyficzny sposób mogą być kuszące emotka

tak na marginesie. Dużo osób brało udział w Walentynkowym? emotka




te torby takie sobie ;/ ale główna całkiem całkiem emotka
Ja brałam w walentynkowym i wygrałam jakimś cudem rafaello emotka



tzn chodziło mi o aktualny Walentynkowy, ten z Miss Sporty emotka a rafaello gratuluję! i zazdroszczę emotka
ja teraz przechodzę rossmanowe załamanie wiary. i coraz bardziej piszę na odwal. może taka metoda się u mnie bardziej sprawdzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4141120 Napisano: 14.02.2011 06:25:26 w Rossmann
mia napisał(a):

mrufka napisał(a):

uhu faktycznie wysyp nowych konków. ale niewarte uwagi trochę nie uważacie.. emotka
na paste nawet nie zajrzałam głębiej, ale jak mówicie o jakiejś diecie warzywno-owocowej to ja dziekuję emotka


Dokładnie... o diecie juz pisałam, że odpada, w paście może wezmę udział, ale zero wysiłku, bo konkurs bez paragonów i w dodatku nagrody (pasty) mnie średnio interesują emotka
Ten ostatni może z Corny... ale nagrody dla mnie tyż kiepskie... oczywiście mówię z mojego punktu widzenia emotka



pewnie że kiepskie .. zgadzam się całkowicie. nie postarali się za bardzo. emotka
chociaż te torby na swój specyficzny sposób mogą być kuszące emotka

tak na marginesie. Dużo osób brało udział w Walentynkowym? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4141039 Napisano: 14.02.2011 05:57:20 w Rossmann
uhu faktycznie wysyp nowych konków. ale niewarte uwagi trochę nie uważacie.. emotka
na paste nawet nie zajrzałam głębiej, ale jak mówicie o jakiejś diecie warzywno-owocowej to ja dziekuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4129895 Napisano: 10.02.2011 07:06:59 w Rossmann
anula81 napisał(a):

kurcze ja też według tego zegara i nic już kilka razy ;-(



może nastepnym razem będziesz miała więcej szczęścia emotka bo na ross niestety to też potrzebne.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4129488 Napisano: 10.02.2011 05:47:59 w Rossmann
anula81 napisał(a):

a ja myślę że nasze zegary na kompach są zupełnie inne niż ich serwer rejestrujący i dlatego są tacy którzy już wiedzą kiedy wysyłać i wygrywają całymi rodzinami i tak będzie z olay emotka emotka emotka emotka



ja w czasówkach ostatnio 4 razy wygrałam. zawsze patrzyłam na aktualny zegar, ten http://www.navi.p...r_-_aktualna_godzina

nie doszukuj się teorii spiskowych.. emotka tu akurat naprawdę wątpię żeby mieli inną godzinę Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4129330 Napisano: 10.02.2011 04:58:17 w Rossmann
ivisia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

mrufka napisał(a):

trampek napisał(a):

niania napisał(a):

natka955 napisał(a):

Hej kochani ! Nie wiem czy wiecie, ale jak wejdziecie na rossnet i na te konkursy które się zakończyły i potem, wciśniecie CONTROL F , to na dole z lewej strony pojawi się wam takie coś. Wpisujecie tam swoje imię i bierzecie podświetl i np. masz na imię Anna to wyskocz ci wszystkie Anny , które wygrały w danym konkursie emotka Pozdrawiam . Znalazłam się na liście z chusteczek Neutrogena emotka



Faktycznie. To zdecydowanie ułatwia sprawę:) Ale takie wyszukiwanie działa nie tylko na rossnecie, ale na każdej innej stronie.



tak ale to wyszukuje niedokładnie moim zdaniem na rossnecie emotka
tzn pojawia się na zielono, ale tylko wtedy gdy widac daną listę a to co trzeba przewinąc nie wyskakuje juz na zielono emotka nie wiem czy zrozumieliscie emotka



ja zrozumiałam emotka ale to chyba też niekoniecznie tak. a to nie jest tak że wyszukuje na całej stronie ale tylko jedno? natka955 u mnie nie wyszukuje tych przykładowych wszystkich Ann. wyszuka jedno co pasuje i wszystko .. emotka


na mozilli można kliknąć następne i wtedy wyskakują po kolei wszystkie z danym słowem emotka



można też przy tym kliknąć PODŚWIETL i wtedy wszystkie wyniki wyszukiwania na danej stronce macie pięknie podświetlone jakimś jaskrawym kolorkiem emotka



haha faktycznie.. i następne jest, i podświetl emotka mam mozillę. to dzięki, przyda się na przyszłość może..... ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4125614 Napisano: 09.02.2011 06:00:51 w Rossmann
trampek napisał(a):

niania napisał(a):

natka955 napisał(a):

Hej kochani ! Nie wiem czy wiecie, ale jak wejdziecie na rossnet i na te konkursy które się zakończyły i potem, wciśniecie CONTROL F , to na dole z lewej strony pojawi się wam takie coś. Wpisujecie tam swoje imię i bierzecie podświetl i np. masz na imię Anna to wyskocz ci wszystkie Anny , które wygrały w danym konkursie emotka Pozdrawiam . Znalazłam się na liście z chusteczek Neutrogena emotka



Faktycznie. To zdecydowanie ułatwia sprawę:) Ale takie wyszukiwanie działa nie tylko na rossnecie, ale na każdej innej stronie.



tak ale to wyszukuje niedokładnie moim zdaniem na rossnecie emotka
tzn pojawia się na zielono, ale tylko wtedy gdy widac daną listę a to co trzeba przewinąc nie wyskakuje juz na zielono emotka nie wiem czy zrozumieliscie emotka



ja zrozumiałam emotka ale to chyba też niekoniecznie tak. a to nie jest tak że wyszukuje na całej stronie ale tylko jedno? natka955 u mnie nie wyszukuje tych przykładowych wszystkich Ann. wyszuka jedno co pasuje i wszystko .. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4110722 Napisano: 04.02.2011 05:14:14 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że jestem chora. i przez to pt wieczór spędzam w domu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4110701 Napisano: 04.02.2011 05:05:19 w skojarzenia
wylewka - nalewka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4109292 Napisano: 04.02.2011 11:19:35 w Rossmann
celibats napisał(a):

Udało sie emotka Kots wie kiedy można odbierac ??



na dole str jest

Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 18.02.-4.03.2011r.
Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4109288 Napisano: 04.02.2011 11:18:57 w Rossmann
bostonekk napisał(a):

zauważyliście że niektórzy powygrywali po 2 lub 3 razy? np.Agnieszka Maciorowska Knyszyn... a może są to 3 różne osoby?? emotka



faktycznie..... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4109229 Napisano: 04.02.2011 11:11:10 w Rossmann
zielonetrampki napisał(a):

ale dali kolejnością alfabetyczną emotka
ja trafiłam 3 razy O_O
Ja osttanio mam u nich szczeście ciekawe na jak długo emotka




hahaaha faktycznie. nie zauważyłam nawet. emotka emotka

3x, graty emotka ja grałam na 1 tym razem
no to będzie się czym teraz myć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4109200 Napisano: 04.02.2011 11:06:55 w Rossmann
swoją drogą co za zbawienie że ktoś tu podrzucił wcześniej ctr+f bo bym chyba nie wiem czego dostała tyle wyników przeszukiwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mrufka

#4109179 Napisano: 04.02.2011 11:02:53 w Rossmann
jest, mam chusteczki. co za wzruszenie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0