Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cytriss19

cytriss19

#7182360 Napisano: 12.06.2024 09:35:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw patelni (3 patelnie ze zdejmowaną rączką) i sosów Heinz (3 sosy) z konkursu "Drużyna Heinz" (zakończył się gdzieś w marcu więc trochę to trwało). FedEx, wcześniej info sms Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7182221 Napisano: 11.06.2024 15:18:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
aaaa jadę do Berlina z Tic Tac!!! E-mail 5 min temu Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7181546 Napisano: 09.06.2024 08:25:04 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Sonia1988 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

Sonia1988 napisał(a):

jokan napisał(a):

Dagaa napisał(a):

Gdzie kupujecie produkty Foxy? W mojej biedrze nic nie mają, dino też lipa 😔

ja wczoraj widziałam w Delikatesach Centrum. Wg aplikacji Blix aktualnie Foxy jest w promocji w Auchan, Aldi, Leclerc, Chorten, Stokrotce i wielu innych sklepach (np. drogeriach)

Auchan ręczniki kuchenne aktualnie w cenie 3,44

ale opis paragonu to Ręcznik kuchenny i jakieś cyfry czy tylko u mnie?

Tak, ale ja wygrałam główną też paragonem z Auchan i było napisane chusteczki i sami weryfikowali, wszystko sprawnie poszło.

ja kupuję w Kauflandzie, ostatnio ręczniki papierowe były w promocyjnej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178916 Napisano: 28.05.2024 21:31:38 w Żabka
cytriss19 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Z Burna konkurs do dzisiaj - a dalej losów nie ma
Dzwońcie na infolinię podaną w kontakcie- pan zdziwiony ,że takie problemy, na @ nie odpisują

ja właśnie w tej chwili piszę reklamację do Navagency, na adres podany w regulaminie czyli help@navagency.com Napiszę też aby uwzględnili moje zgłoszenie aczkolwiek z tym to nie wiem jak będzie... Nigdy tego nie robiłam ale tu serio mi zależało na wygranej i spróbuję

Przed minutą dostałam e-mail od żabki o przydzieleniu losów do konta... A pisałam do nich dziś popołudniu jak się zorientowałam, że ich nie mam. Szybko i sprawnie  emotka  Rzeczywiście w apce już są, więc sprawdzajcie. A moja reklamacja taka długa... emotka  Zapiszę w roboczych, oby nie trzeba było z niej nigdy korzystać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178914 Napisano: 28.05.2024 21:23:38 w Żabka
Monika11 napisał(a):

Z Burna konkurs do dzisiaj - a dalej losów nie ma
Dzwońcie na infolinię podaną w kontakcie- pan zdziwiony ,że takie problemy, na @ nie odpisują

ja właśnie w tej chwili piszę reklamację do Navagency, na adres podany w regulaminie czyli help@navagency.com Napiszę też aby uwzględnili moje zgłoszenie aczkolwiek z tym to nie wiem jak będzie... Nigdy tego nie robiłam ale tu serio mi zależało na wygranej i spróbuję Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7178886 Napisano: 28.05.2024 19:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka

A wysyłali już te bilety z rezerwy? Kiedy je dostałaś?

Wygrałam dwa razy jeszcze przed rezerwą, bo nie doczytałam regulaminu, że można raz... Dostałam oba formularze, oba wypełniłam bez problemu więc myślałam, że będą jednak dwa. Ale przyszedł tylko jeden. Podejrzewam, że tak samo z dwiema wygranymi w rezerwie. Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7178864 Napisano: 28.05.2024 17:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mam rezerwę Kinder bueno - bilety. Wczesniej wygrałam juz. Mozna bylo tylko raz wygrac, dobrze rozumiem, ze tej rezerwy nie dostane?

Też jestem ciekawa. W pierwszej rezerwie wygrałam dwa razy bilety na tego samego maila. Wypełniłam oba formularze, ale czy dostanę bilety razy dwa to nie wiem emotka

Niestety raczej nie. Też wypełniłam oba formularze ale wysłali jeden bilet. A miałam małą nadzieję na dwa emotka Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7177358 Napisano: 22.05.2024 13:33:23 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

Czy konkurs Sheba został poinformowany za ostatni etap?

podobno tak, na forum była o tym jakaś wzmianka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7177191 Napisano: 21.05.2024 18:48:15 w Żabka
pink086 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Pochwalcie się ile w piwku książęcym nabiliscie punktów. Ja to jakaś sierota jestem, bo mu prawie od razu raz za razem piłka spadała.

2900 z haczykiem ale pewnie to mało, dwa razy grałam - lubię tę grę ale nie miałam na nią wpływu:(

grałam raz, mam prawie 2700. Za pierwszym razem tyle nabiłam, druga i trzecia próba - piłka spadła. Też lubię tę grę więc mam jeszcze kod na drugi raz i zobaczymy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7176855 Napisano: 20.05.2024 16:36:23 w Żabka
Lilithien napisał(a):

Macie w Książęcym powyżej 5000?

ja nie Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7175431 Napisano: 14.05.2024 17:59:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

cytriss19

#7174574 Napisano: 10.05.2024 08:25:49 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Oyakata pozostałe stopnie też poszły?

widze inicjały na liście ale info brak

ja mam V stopień , e-mail 6:19 Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

cytriss19

#7173788 Napisano: 06.05.2024 18:56:14 w SZUKAM....
zielonaszpilka napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A ja szukam osób, które grają w loterii Winiary, a nie mają „swojej” szkoły, na którą głosują:) Jeśli komuś wszystko jedno na jaką szkołę głosuje to byłabym wdzięczna za głosy na szkołę w Klukach. To mała wiejska szkoła i chociaż rodzice waleczni to wiadomo, że niecałe 200 rodzin ma mniejszą moc niż szkoły, w których jest kilka razy więcej uczniów emotka  z góry dziękuję emotka

Zaraz będziecie TROCHĘ wyżej  emotka

O matko! Jestem zaskoczona odzewem i nie ukrywam, że bardzo miłe to zaskoczenie. Liczyłam na maks
kilka głosów a tu już tyle 😍 dziękuję wszystkim emotka emotka  a ja właśnie kończę robić plakaty i ulotki, żeby oplakatować szkołę i okolicę;)

I ja dołączę emotka  akurat dziś o tym myślałam i nie miałam na kogo głosować emotka Wyświetl w wątku >>

cytriss19

#7173498 Napisano: 05.05.2024 11:00:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

Czy woda Rodowita, kupiona w Dino, u każdego jest tak beznadziejnie opisana? Czy to tylko u mnie? Powstał nowy sklep, byłam akurat tam - nie wiem czy w "starych" jest inny opis

Ja mam długo sklep i mam woda D/G -pewnie wszystkie sklepy tak mają

Dziękuję, jestem spokojniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

cytriss19

#7173490 Napisano: 05.05.2024 10:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy woda Rodowita, kupiona w Dino, u każdego jest tak beznadziejnie opisana? Czy to tylko u mnie? Powstał nowy sklep, byłam akurat tam - nie wiem czy w "starych" jest inny opis Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7173336 Napisano: 03.05.2024 15:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Pomocy!  emotka  Zostawiłam na ostatnią chwilę udział w konkursie Lay's Żabka. Miałam kod, więc myślę "luzik, szybko pójdzie", no ale nie, zawsze musi być coś emotka  Wpisałam kod, został zaakceptowany, otrzymałam pytanie i zabrałam się za pisanie odpowiedzi. W międzyczasie na czacie pojawiły się kolejne pytania od chatboxa m.in. opcje "gram o nagrody", "czat z konsultantem" itp. W ten oto sposób wpisując ten sam kod po raz kolejny lub wpisując odpowiedź konkursową nie idę dalej. Zostałam więc z niewykorzystanym kodem, który już znajduje się w bazie, z odpowiedzią konkursową, której nie mogę wstawić oraz z brakiem możliwości konsultacji z konsultantem. Czy jest jeszcze jakis ratunek czy już pogodzić się z porażką?

Napisz do Avanti. Życzliwie podchodzą do takich sytuacji. Nawet w regulaminie mignęła mi kiedyś wzmianka o możliwości informowania o problemach technicznych. Do mnie sami kiedyś napisali, że im się odpowiedź nie zapisała.

Dziękuję Ci za odpowiedź. Napisałam do nich maila jeszcze wczoraj w nocy, zobaczymy jak to rozwiążą emotka

też miałam ten problem wczoraj... Wyłączyłam telefon, włączyłam ponownie, później messenger i się jakby "odblokowało" Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7171173 Napisano: 21.04.2024 08:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Pisaliście dłuższe odpowiedzi na Eduscho C4 czy o długości jednego smsa?

Jak nigdy udało mi się zmieścić w jednym emotka Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

cytriss19

#7170053 Napisano: 16.04.2024 10:34:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czy tylko ja nie wygrałam subskrypcji do BookBeat z Żabki? Było 500 sztuk... Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7170012 Napisano: 15.04.2024 22:24:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

banka-manka napisał(a):

tad_pole napisał(a):

panasa napisał(a):

Eduschoa

Jaki jest koszt tej kawy Eduscho? Nie mogłam jej znaleźć w najbliższym C4

U mnie była tylko rozpuszczalna, w zeszłym tygodniu na promocji za 22 zł. Cena normalna 30

Ja dziś kupiłam na promce za 15.99 parzonke CLASSIC COFE! Zielone opakowanie!A na paragonie opis Kawa Tchibo Edu...emotka

u mnie ten sam opis, więc chyba wszędzie tak samo... Rozpuszczalną kupiłam po 21,99, mielona 15,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

cytriss19

#7165988 Napisano: 22.03.2024 13:51:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
jest zestaw z 16.03 Maoam emotka Wyświetl w wątku >>