Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malineczka23

malineczka23

#2878238 Napisano: 23.11.2009 10:06:43 w Rossmann
hittmanka napisał(a):

W skład prezentu wchodzi:
Perwoll Black Magic, Specjalny środek do prania czarnych i ciemnych tkanin, 90 ml
Head&Shoulders, Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1, 75 ml
Pantene Pro-V, Odżywka do włosów, 75 ml
Colgate Total, Pasta do mycia zębów, 19 ml
Nivea for Men, New Energy, Regenerujący żel do twarzy Q10 dla mężczyzn, 1,5 ml
Garnier Skin Naturals, Pure, Głebokie Oczyszczenie 3w1 (żel i peeling oczyszczający oraz maseczka matująca), 4,5 ml
Xenea Błonnik, Suplement diety wspomagający przemianę materii, 4 g
Etui na kartę kredytową + kupon rabatowy - Persil

__________________


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2878088 Napisano: 23.11.2009 09:30:21 w Rossmann
dwin napisał(a):

u mnie stronka otwiera sie juz kilka minut emotka



u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2878080 Napisano: 23.11.2009 09:28:15 w Carrefour konkursy
drzemek napisał(a):

Na carrefoury do Karlsbadu numer telefonu też trzeba słać z danymi?


chyba nie , ja posłałam tylko paragony z karteczką na której napisałam mój adres i numer komórki który wygrał Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2877978 Napisano: 23.11.2009 09:04:36 w Dziś cieszę się z.....
malineczka23 napisał(a):

z bonika z carrefoura za 1000zł oj zaszaleje na zakupach! emotka emotka emotka



i jeszcze sie ciesze ze przyszła bluza z housa której nie powinnam dostać z konka 3 wierzby bo nie miałam paragonu z książki a tu taka niespodzianka przysłali mi emotka emotka emotka emotka fajna jest taka mała xs akurat na mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2877922 Napisano: 23.11.2009 08:49:36 w Dziś cieszę się z.....
z bonika z carrefoura za 1000zł oj zaszaleje na zakupach! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2875996 Napisano: 23.11.2009 12:42:12 w Carrefour konkursy
mam bonik do carrefoura za 1000zł hura!!!!ale się cieszę Święta w tym roku będą Bogate! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2867276 Napisano: 20.11.2009 09:04:13 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,ze cierpie na brak czasu emotka tylko praca i szkola i tak w kolko,a jeszcze do tego od dwoch tygodni jade na antybiotku i zamiast byc mi lepiej to wczoraj jeszcze ucho mnie rozbolalo emotka emotka emotka emotka



nie martw się ja też od dwóch tygodni choruje i nie umiem się wyleczyć emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2867234 Napisano: 20.11.2009 08:52:08 w Carrefour konkursy
jankowska napisał(a):

maa napisał(a):

jkkp napisał(a):

ja chcę tylko jedną wygraną emotka nie będę pazerna tylko niech do mnie zadzwonią emotka emotka




pewnie jeszcze nie zdazyli obdzwonic wszystkiego



Miejmy nadzieję że nie dbdzwonili wszystkich ja też czekam.... emotka



miejmy nadzieję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866570 Napisano: 19.11.2009 10:31:55 w co chcielibyście wygrać?
banditos napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

banditos napisał(a):

marzencia2007 napisał(a):

parasolka napisał(a):

a ja laptopa emotka


ja tez marzę o laptopie emotka


ech ..laptop, właśnie ekspres do kawy ciśnieniowy by się przydał emotka odkurzacz fajny i lodówka emotka



ja mam taki stary odkurzacz do sprzedania ma chyba se 100lat, Nie chcę kurzu łykać,
Buczy i huczy jak stary bąk,
Zaraz się rozpadnie, więc już go niechce do tych Świąt,pilnie sprzedam! emotka


u mnie to samo się dzieje z lodówką, buczy uczy, lód wyplówa- bo szronówa
emotka emotka emotka


a po co ci lodówka na zime wystaw se jedzenie za okno na parapet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866480 Napisano: 19.11.2009 10:13:31 w co chcielibyście wygrać?
banditos napisał(a):

marzencia2007 napisał(a):

parasolka napisał(a):

a ja laptopa emotka


ja tez marzę o laptopie emotka


ech ..laptop, właśnie ekspres do kawy ciśnieniowy by się przydał emotka odkurzacz fajny i lodówka emotka



ja mam taki stary odkurzacz do sprzedania ma chyba se 100lat, Nie chcę kurzu łykać,
Buczy i huczy jak stary bąk,
Zaraz się rozpadnie, więc już go niechce do tych Świąt,pilnie sprzedam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866441 Napisano: 19.11.2009 10:05:37 w co chcielibyście wygrać?
kozuszka38 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Ojjjjjj...ciągle marzę o SPA emotka



jeszcze niedawno pisałam jak mi się marzy to SPA i co najdziwniejsze,że nie dosyć że wygrałam to Spa z Lubelli to jeszcze wczoraj przyszedł karnecik na spa lokalne takie mniej wypasione
Tak,że proszę mi tu wierzyć że marzenia się spełniają naprawdę.

i pozostaje mi teraz marzyć o lustrzance albo tęsknić za wypasionym ekspresem do kawki



mam nadzieje że ja też pojade do Spa, jutro wyjeżdzam na weekend do Krakowa moja wygrana!bardzo się cieszę!ale szczyt moich marzeń to taki naprawde ekstra weekend w SPA emotka






Bardzo Ci tego malineczko życzę emotka



dziękuje! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866349 Napisano: 19.11.2009 09:45:16 w co chcielibyście wygrać?
kozuszka38 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Ojjjjjj...ciągle marzę o SPA emotka



jeszcze niedawno pisałam jak mi się marzy to SPA i co najdziwniejsze,że nie dosyć że wygrałam to Spa z Lubelli to jeszcze wczoraj przyszedł karnecik na spa lokalne takie mniej wypasione
Tak,że proszę mi tu wierzyć że marzenia się spełniają naprawdę.

i pozostaje mi teraz marzyć o lustrzance albo tęsknić za wypasionym ekspresem do kawki



mam nadzieje że ja też pojade do Spa, jutro wyjeżdzam na weekend do Krakowa moja wygrana!bardzo się cieszę!ale szczyt moich marzeń to taki naprawde ekstra weekend w SPA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866226 Napisano: 19.11.2009 09:16:53 w Wkurza mnie...
sss199 napisał(a):

tedance napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie ze grałam w kilku świetnych konkursach TAK¡ WIELK¡ NADZIEJE miałam tak się starałam i nic emotka


Olewaj sprawę, wtedy się uda i jaka fajna niespodzianka emotka



Potwierdzam, ostatnio jak bardzo chcę coś wygrać to przy ogłaszaniu wyników jest jedna wielka k.p., a gdy zapomniałem o konkursie martiniasti to niespodziewanie zadzwoniła pani z info , że
wygrałem weekend w SPA emotka



ty gadzino jedna!nie wkurzaj mnie z tym Spa zamiast się cieszyc to narzekasz,kupie ci tą cholerna gre emotka a ty mi odaj te Spa o którym tak marze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2866049 Napisano: 19.11.2009 08:49:16 w co chcielibyście wygrać?
ja bym chciała wygrać w takim konkursie gdzie mozna wymienic teściową na inną, najlepiej zebym se zrobiła casting i sama wybrała emotka taka nagroda bardzo by mnie ucieszyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865818 Napisano: 19.11.2009 08:13:46 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

martu18 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

banditos napisał(a):

gocha26 napisał(a):

wkurza mnie że zepsuła mi się pralka emotka



o kurcze, widzę nawet sygnaturkę sobie odpowiednią zrobiłaś emotka ale zepsuta pralka to nie przelewki..u mnie w domu szwankuje lodowka, nawet nie chce myśleć co będzie jak padnie...a święta za pasem emotka



ja napisałam w konkursie tesco sposoby na oszczędzanie:Zimą, aby zaoszczędzić trochę prądu wyłączamy lodówkę i jedzenie wystawiamy za okno na parapet i co?wygrałam 50 zł na zakupy do tesco, nie dość że zaoszczędzisz prąd to i lodówka zimą ci nie będzie potrzebna! emotka emotka emotka


serio? emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



i napisałam że cała rodzina kąpie sie w wannie w tej samej wodzie, jeden po drugim się kąpie, a wode z kąpieli przeznaczamy do podlewania kwiatków i mycia schodów emotka emotka emotka


to ja już sie nie dziwię że nie wygrywam emotka

nie mam poczucia humoru emotka emotka emotka

wyślę jeszcze jedno zgłoszenie do tesco...



już po konkursie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865779 Napisano: 19.11.2009 08:06:18 w Wkurza mnie...
inka113 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

inka113 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

bip napisał(a):

bip napisał(a):

wkurza mnie, że zaraz pójde do Carrefoura i znów kupie bubla L'Oreala za 39zł emotka emotka emotka


a tak swoją drogą. ma ktos moze paragon z L'Oreala z Rossmana? Moze się uzupełnimy i wyslemy na obydwa konki, w razie wygranej sie wspomozemy (oczywiście w kazdym konku właściciel paragonu ma pierwszeństwo)... kurcze szkoda mi 39zł na kazdy konk... to tez niemoralne? jak tak sprowadzcie mnie na ziemie!



ja se ten konkurs daruje bo i tak Paryża nie wygram a kosmetyki to już mi bokiem wychodzą, jakby były bony do rossmana to co innego emotka


ja juz L'Oreala i Garniera to mam powyżej kokardy! Nic nie kupuje i kropka! Wkurza mnie ze te kwoty to az 39zł! Jak by np. jedną rzecz kazali kupić to bym moze grała ale teraz to juz mi sie przelewa.
Malineczka masz jakąś fajną bieliznę na zbyciu? emotka


no mam majtki teściowej! emotka chcesz jeszcze jedną pare? emotka emotka emotka


a teściówka to wie co jej z szafy podbierasz? i miej taką synową człowieku! emotka a mówią że teściowe są podłe... emotka a tu ci sie taka malineczka trafi co majty z szafy wybiera!!!



dodałam teściowej do herbatki tabletki nasenne i była okazja emotka emotka emotka emotka cały tydzień chodziła nie przytomna chyba troszke przesadziłam z dawką emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865750 Napisano: 19.11.2009 08:00:07 w Wkurza mnie...
banditos napisał(a):

ja pikole emotka to dlatego Ci dali 50 zł- kwiatki biedne emotka emotka emotka emotka emotka


my w domu tak nie robimy zeby nie było emotka wymyśliłam to i kilka innych sposobów na oszczędzanie, o innych wole nie pisać emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865732 Napisano: 19.11.2009 07:56:12 w Wkurza mnie...
martu18 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

banditos napisał(a):

gocha26 napisał(a):

wkurza mnie że zepsuła mi się pralka emotka



o kurcze, widzę nawet sygnaturkę sobie odpowiednią zrobiłaś emotka ale zepsuta pralka to nie przelewki..u mnie w domu szwankuje lodowka, nawet nie chce myśleć co będzie jak padnie...a święta za pasem emotka



ja napisałam w konkursie tesco sposoby na oszczędzanie:Zimą, aby zaoszczędzić trochę prądu wyłączamy lodówkę i jedzenie wystawiamy za okno na parapet i co?wygrałam 50 zł na zakupy do tesco, nie dość że zaoszczędzisz prąd to i lodówka zimą ci nie będzie potrzebna! emotka emotka emotka


serio? emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



i napisałam że cała rodzina kąpie sie w wannie w tej samej wodzie, jeden po drugim się kąpie, a wode z kąpieli przeznaczamy do podlewania kwiatków i mycia schodów emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865721 Napisano: 19.11.2009 07:52:37 w Wkurza mnie...
banditos napisał(a):

gocha26 napisał(a):

wkurza mnie że zepsuła mi się pralka emotka



o kurcze, widzę nawet sygnaturkę sobie odpowiednią zrobiłaś emotka ale zepsuta pralka to nie przelewki..u mnie w domu szwankuje lodowka, nawet nie chce myśleć co będzie jak padnie...a święta za pasem emotka



ja napisałam w konkursie tesco sposoby na oszczędzanie:Zimą, aby zaoszczędzić trochę prądu wyłączamy lodówkę i jedzenie wystawiamy za okno na parapet i co?wygrałam 50 zł na zakupy do tesco, nie dość że zaoszczędzisz prąd to i lodówka zimą ci nie będzie potrzebna! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malineczka23

#2865696 Napisano: 19.11.2009 07:49:04 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

wkurza mnie że zepsuła mi się pralka emotka



jak wygram pralke w konkursie eko Tesco to sprzedam ci za pół darmo! emotka emotka


też liczę że wygram emotka emotka



jak nie wygrasz to ci pośle prezent pod gwiazdke!

http://www.blogi....s/blog-48/frania.JPG

emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0