Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2391714 Napisano: 24.05.2009 12:25:35 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie formularze, bo nie mogę wprowadzić adresu gdzie jest tak:
nr domu/nr domu/nr mieszkania
Poza tym to jest aleja, nie ulica. Tak samo jak w formularzu jest miasto/ulica, a ktoś mieszka na wsi i nie ma ulicy. Ale mniejsza o to, bo tu można sobie poradzić, a w moim przypadku w numerze domu nie da się wpisać ukośnika lub wyskakuje błąd. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2391563 Napisano: 24.05.2009 11:08:56 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Już pisałem, że wkurzają mnie dopłaty za kolejny przedmiot w wysyłce z Allegro. Towar, który kosztuje 2,45zł, do drugiej sztuki należy doliczyć 7zł ekstra. I tak u większości sprzedających i teraz trzeba się naszukać gdzie najtaniej.



a nieprawda, że u większości sprzedających, bo u mnie nie emotka

ale fakt faktem jak niektórzy potrafią kombinować. emotka



¬le się wyraziłem - większość (praktycznie wszyscy), którzy oferowali dany towar (karta dźwiękowa USB). Ogólnie nie jest tak źle. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2389304 Napisano: 22.05.2009 06:49:40 w Rossmann
roxana napisał(a):

nie lubie konkursów na czas emotka



a ja wprost przeciwnie, ale na ten nie miałem czasu. Zmęczony po pracy, odkładałem na później aż się skończył konkurs i tyle z niego miałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2389130 Napisano: 22.05.2009 05:05:29 w Wkurza mnie...
Już pisałem, że wkurzają mnie dopłaty za kolejny przedmiot w wysyłce z Allegro. Towar, który kosztuje 2,45zł, do drugiej sztuki należy doliczyć 7zł ekstra. I tak u większości sprzedających i teraz trzeba się naszukać gdzie najtaniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2379271 Napisano: 17.05.2009 03:07:33 w Rossmann
Czy z rossnetu informują o nagrodzie natychmiast, czy dopiero po zakończeniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2376612 Napisano: 15.05.2009 03:50:16 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

a mnie wkurza ze nie moge sie zalogowac na maila bo ciagle mam informacje

Twoja sesja wygasła. Wyloguj się i zaloguj ponownie.

A mąż jak przychodzi z pracy to juz mi nie chce pomóc, bo ma dość pomagania babkom w pracy, ktorym tez nigdy nic nie działa



Też mi ciężka robota...
Pewnie coś z ciasteczkami (cookies). Trzeba zezwolić na ciasteczka, a stare można usunąć. Najdoraźniejszy sposób, to zaloguj się z innej przeglądarki- to musi zadziałać od razu.

Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2374295 Napisano: 14.05.2009 02:44:47 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

wkurzyła mnie Vectra i jej nagrody detektywistyczne, jakbym wiedziała, że taki badziew dadzą to bym nawet nie jechała po to - więcej mnie wyszło paliwo niż ta cała nagroda emotka emotka

dla tych co jeszcze nie odbierali - nagrodą jest tester, przykłada się palec do kółeczka i pod wpływem ciepła ciała kolor się zmienia i odczytuję się wynik testu - żenada
emotka emotka



Jeszcze nie odebrałem, ale Vectrę mam blisko. Pewnie chodzi o wariograf (wykrywacz kłamstw) mówisz prawdę - jesteś ciepły, kłamiesz - jesteś zimny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2370466 Napisano: 12.05.2009 07:01:58 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie dodatkowe dopłaty za kolejny przedmiot na allegro. Drobiazg kosztuje 5zł, a dopłata za kolejny 6zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2367954 Napisano: 11.05.2009 05:49:12 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):

tedance napisał(a):

ola2493 napisał(a):

tedance napisał(a):

mama190 napisał(a):

może tedzia zakochała się w krzysiu ...kto się lubi ten się czubi emotka emotka


Zakochałam się w jego produktach wystawianych hurtowo na allegro
emotka emotka


I nie jest stary emotka


I nie mógłby być moim ojcem emotka
I tak ładnie ma te produkty na tym all poustawiane, widać czysty chłopak,dba o porządek,dokładny,zaradny,z głodu bym z nim nie umarła emotka I może odżałowałby dla mnie jakąś próbkę z Rossmanna od czasu do czasu emotka emotka


mam 4 żele dove odłożone specjalnie dla Ciebie emotka


Dziękuję emotka emotka emotka

Dzisiaj nic mnie nie wkurza,pierwszy raz od niepamiętnych czasów
emotka



Teraz, krzyszu, będziesz smarować Tedzię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2331823 Napisano: 22.04.2009 03:45:17 w Paragony
Czy ktoś dysponuje paragonami Vizir+Lenor? Dziś nie zdążę kupić. I nie wiem czy jest sens grać bez paragonu. W przypadku wygrania proszków, proponuję kasę w połowie ich wartości. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2324786 Napisano: 19.04.2009 07:41:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że kiedy otwieram wiadomości z PW, w zamiast tego, w tle otwierają się stronki do nabijania punktów. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2296085 Napisano: 05.04.2009 06:40:28 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Że przelicytowano mnie o 1zł (61-60zł) na allegro 4min po mojej licytacji, a już wyszedłem z domu emotka




to używaj snajpera emotka



No niby tak, ale nie uśmiecha mi się podawać hasła do konta. emotka Najlepiej by mieć własnoręcznie napisanego snajpera. I jest ryzyko, ze cóś nie wyjdzie - np. zamiast 70,00zł wyjdzie 7000 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2296068 Napisano: 05.04.2009 06:24:04 w Wkurza mnie...
Że przelicytowano mnie o 1zł (61-60zł) na allegro 4min po mojej licytacji, a już wyszedłem z domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2287212 Napisano: 01.04.2009 02:19:17 w Wkurza mnie...
fructisa napisał(a):

wkurza mnie siec play emotka emotka w dniu w ktorym doszly mi nowe minuty, podobno dodatkowo sobie zamowilam pakiet promocyjne smsy za 20 zł emotka emotka dodali mi to do abonamentu beszczelni emotka nic takiego nie zamawialam, wiem co robie - zrobie tam zadyme jak Boga kocham emotka emotka



Play jest chusteczkowe. Zadzwonić do kogoś w Play, to jak audiotele 0-700 - połączenia o podwyższonej płatności. Cenniki operatorów dzielą się na: połączenia w sieci (ew. stacjonarne), poza sieć i do sieci Play (najdroższe). Kolega 1 dzień się spóźnił z doładowaniem i bye-bye 200 SMS/m-c Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2275490 Napisano: 28.03.2009 07:08:07 w Wkurza mnie...
Bo kto by słyszał, ze ludzie choruja i mają wypadki w dni tzw. wolne.
marielu napisał(a):

smsowicz napisał(a):

marielu napisał(a):

smsowicz nie zgodzę się z tobą - globalizujesz, trafiłam na dobrych lekarzy po latach i wiem że są ludzie na prawdę oddani swojej pracy i są lekarze z powołania. Bywają konowały - ale pokaż mi dziedzinę , firmę .. gdzie ich nie ma....



W soboty widać to powołanie...



miej pretensje nie do ludzi a do naszego rządu, że lekarze dostają grosze i wolą prywatne praktyki , a dyżury oddają młodym ....



Wolą sprawy załatwiać listownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2275453 Napisano: 28.03.2009 06:57:10 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

smsowicz nie zgodzę się z tobą - globalizujesz, trafiłam na dobrych lekarzy po latach i wiem że są ludzie na prawdę oddani swojej pracy i są lekarze z powołania. Bywają konowały - ale pokaż mi dziedzinę , firmę .. gdzie ich nie ma....



W soboty widać to powołanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2275430 Napisano: 28.03.2009 06:45:47 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

A mnie dzis wkurzyła lekarka, ja wiem ze jest sobota i sie pracowac nie chce, no ale zawód do czegoś zobowiązuje. Poszlam z moim dwumiesięcznym synkiem do lekarza, bo mu cos od wczoraj oko łzawi i troche ropy jest. Wchodzę do gabinetu, oczywiście zero reakcji, jakby powietrze weszlo. Mówię że synkowi oko łzawi ciągle a ona prosze rozebrać dziecko; a ja że oko przecież łzawi; a ona ale nie ma kataru, kaszlu, gorączki; ja że nie. Normalnie klapki na oczach, bo wszyscy przychodzą z przeziebieniem. Monotematycna lekarka.

Łaskawie obejrzała oko i kazała przemywać , zgadnijcie czym.... wodą utlenioną, ja w brecht.
Stwierdziła że nic mu nie jest, że mu łzawi na tle alergicznym (jedno oko) ale zapisze kropelki do oczu, ktorych usilnie szukala w książce. później się w aptece spytałam co to za kropelki, to sie okazało że to antybiotyk, dla 2-miesiecznego dziecka, ktoremu podobno nic nie jest. Oczywiście nie wykupiłam.
Chcialam żeby mi dała skierowanie do okulisty, to nie dała. I jestem w punkcie wyjścia. I nie wiem co z tym okiem, łzawi mu ciągle i trochę ropieję.
Wkurzający są lekarze którzy pracują bo muszą



Tak to jest. Lekarze sie opierniczają w sobotę. Niech kogoś boli ząb i niech szuka dentysty w sobotę.Natomiast inni w sobotę muszą pracować, choć owoc ich pracy bynajmniej nie jest pierwszej potrzeby. Lekarze to tylko specjalisci od brania pieniedzy, bo na medycynie niestety słabo się znają. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2274677 Napisano: 28.03.2009 02:17:42 w Wkurza mnie...
melisa napisał(a):



Do wkurzonych pracą: mogę was pocieszyć, że chociaż macie do tych obozów pracy płatny wstęp (płatny dla was), ja na miejscówkę czekam latami emotka

I na koniec, w temacie: alergia, dzisiaj mam po prostu przechlapane (dosłownie) i do tego rozpadająca się czaszka, a takie miałam ambitne plany co do konkursów na hasło, wiersz itp. itd. Z bolącą głową to mało wykonalne emotka



Tak, tylko ile przez to tracę zdrowia i czasu, a kasa to kieszonkowe. Z alergią byś nie przeżyła w moim obozie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2274482 Napisano: 28.03.2009 12:32:27 w Wkurza mnie...
aniaaaa napisał(a):

dzisiaj do pracy na 14.30 a jutro na 9.30 ! a dzisiaj zmiana czasu!!!!! pracuję w barze takze zero spania!! bo nie wiadomo o kotrej zamkne!!!! emotka



I u mnie podobie. W piątek pracowałem na 2 zmianą (14-22) i chcieli, żeby w sobotę jeszcze pracować od 6 (nie później niż). Pierniczę, olałem. Nie będę spać 5 godzin. Wyzysk i obóz pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2270548 Napisano: 26.03.2009 11:42:15 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

sopran Gratki kompa. Gdybym ja go wygrał to też bym go sprzedał emotka
A w temacie to wkurza mnie, że niewiedziałem nic o takim fajnym konkursie w którym był komputer do wygrania emotka



Też bym sprzedał z powodu... fatalnej -jak dla mnie- konfiguracji i kupił 2 komputery, a z tego co zostanie - samochód emotka
Nie wnikałem co to była za konfiguracja, ale pewnie lekko brała 500W, a mnie się marzy energooszczędny desktop -50W (intel atom) i nettop Asus Eee. Wyświetl w wątku >>
0 0