Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2447785 Napisano: 21.06.2009 07:19:57 w Paragony
Szukam 2 paragonów Tesco-Cappy, w zamian za zagwarantowanie torby Visy (wygranie, ewentualnie wysłanie swojej). PILNE. Wnioski będą rozpatrywane wg kolejności, każda kolejna osoba w odpowiedzi otrzyma info o miejscu na liście rezerwowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2446602 Napisano: 20.06.2009 10:12:11 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka ślimak obgryzł mojego kwiatka!! emotka kopnęłam go w d**ę i poleciał do sąsiada!! emotka i niech nie próbuje wracać!!


Sąsiad zrobi to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2446591 Napisano: 20.06.2009 10:03:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze nie idzie się z niektórymi dogadać. Najpierw piszą, że są chętni na jasną wymianę, a potem porzucają ofertę. Niech się najpierw zastanowią, potem zrobią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2445205 Napisano: 19.06.2009 08:58:43 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

Poszukuje 2 niewykorzystanych paragonów/soków na paragonie Tesco-Cappy (wysyłka skana na maila). W zamian mogę ugrać kilka toreb Visa. Propozycje PW.



Nieaktualne - kontrahenci już się odezwali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2445191 Napisano: 19.06.2009 08:48:48 w TESCO konkursy
Poszukuje 2 niewykorzystanych paragonów/soków na paragonie Tesco-Cappy (wysyłka skana na maila). W zamian mogę ugrać kilka toreb Visa. Propozycje PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2436607 Napisano: 15.06.2009 10:18:23 w co chcielibyście wygrać?
malenkaulla napisał(a):

Ludki macie piękne marzenia i te wzniosłe i te bardziej przyziemne - nie poddawać mi się tu i walczyć i grać emotka oczywiście
A ja - udało mi się trafić autko w zeszłym roku, a marzę o laptopie/ zmywarce/ wycieczce/ kasce i o torbie z Visy, której nie mogę trafić....powodzenia wszystkim emotka


Ech, torba z Visy. Nic specjalnego, nawet z obrazka, a w rzeczywistości jeszcze gorzej wygląda. Ale autko, to każdy by chciał wygrywać raz w roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2435836 Napisano: 15.06.2009 01:57:04 w TESCO konkursy
bykus75 napisał(a):

czy dzwonili już z dni czwartek- niedziela potwierdzajac dane i paragon z tesco cappy ?


A ile wygrałeś boników? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2433561 Napisano: 13.06.2009 06:35:48 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

mariwanna napisał(a):

pierwszego dnia zagrałam na capy, raport :59, zwrotka - nagrody chwilowo rozdane.
moze wygrywają wcześniejsze raporty


Niech Ci crism odpowie emotka


ja miałam raporty :59 :00 :01 i nic emotka


z tego co czytalam w regulaminie to raport 59 liczy sie na poprzedni dzien ale to w teorii nie wiem jak w praktyce ja mialam 00 i tez nic


Ja się nie pytam jak wysyłać, bo jeszcze mi skrzynkę zapchają podpowiedziami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2433498 Napisano: 13.06.2009 05:20:55 w TESCO konkursy
mariwanna napisał(a):

pierwszego dnia zagrałam na capy, raport :59, zwrotka - nagrody chwilowo rozdane.
moze wygrywają wcześniejsze raporty


Niech Ci crism odpowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2433444 Napisano: 13.06.2009 04:23:38 w TESCO konkursy
aniutka napisał(a):

olus15 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

czy grał już ktoś w tesco cappy i czy udaje się tam wygrać?


zapomnij, tam grają zawodowcy, nie dla nas walka o bony emotka



w Orange potwierdzenie przychodzi po 1-3minut
z orange zdecydowanie NIE warto grać bo jesteś stracona na samym starcie



W poprzedniej edycji cappy udało mi się wygrać, teraz wysłałam 3 razy i za każdym razem pudło emotka



Ja od początku codziennie wysyłam i nic. Jest cholernie ciężko. Atrakcyjna nagroda, to i dużo zawodowców. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2433207 Napisano: 13.06.2009 01:07:13 w Allegro.pl - bez linków
asiam napisał(a):

Musiałam zakończyć aukcję i odwołać ofertę.W rubrykę POWÓD dałam kreskę bo mi się nie chciało wpisywać powodu no i od razu dostałam ostrzeżenie od Allegro.
Śmieszne.Wystarczyło wpisać,że towar uległ zniszczeniu i byłoby OK.
A ciekawa jestem co z tymi,którzy odwołują aukcję na 3 sek.przed zakończeniem z tego powodu,że ich cena nie satysfakcjonuje i wpisują TOWAR ZNISZCZONY.Jedno magiczne słowo i wtedy jest dobrze.
Eh.....


http://allegro.pl...m.php?item=609690592
uszkodzil sie (nasikal mi kot na klawiaturę)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2430850 Napisano: 11.06.2009 02:15:28 w Wkurza mnie...
Wkurzyło mnie jak zobaczyłem cenę nettopa za 888zł, którego tydzień wcześniej kupiłem w tym samym sklepie za 999zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2428543 Napisano: 09.06.2009 08:36:18 w Rossmann
helatko napisał(a):

moja siostra odebrała dziś zestawik urodzinowy jejku tacy jacyś niemili w tym rossmanie, jakby swoje oddawali, emotka


No jak nie wydadzą, to może biorą dla siebie emotka
U mnie zestawik wygrany, ale jeszcze nie odebrany. Ciekawe w jakiej atmosferze będzie przebiegać odbiór... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2421369 Napisano: 06.06.2009 06:03:34 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie gumki. Kilkadziesiąt osób pisze o nich, a je nie wiem skąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2413147 Napisano: 02.06.2009 08:15:25 w co chcielibyście wygrać?
Tak skromnie, to lodówkę. A śmielej, to pensję na 20lat (lub więcej) jak było w Żubrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2407588 Napisano: 31.05.2009 08:51:19 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

wkurzona ...e konkursy padły emotka emotka emotka emotka


I ja. Do PW nie mogę się dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2394736 Napisano: 25.05.2009 10:40:22 w Wkurza mnie...
snupy3 napisał(a):

wkurza mnie youtube,a dokładnie polski dubbing dodawany do różnych bajek.Włączyłam dziecku myszkę miki i poszłam robić swoje do kuchni(tam mam włączone radio więc nic nie słyszę),wracam a moja 3 letnia córka zna już całą łacinę i bluzga jak stary menel. emotka



emotka To nie tylko Myszka Miki. Lepiej całkiem zrezygnować z bajek na youtubie, bo wersji z łacińskim lektorem jest sporo. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2392906 Napisano: 25.05.2009 08:14:04 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurzają mnie formularze, bo nie mogę wprowadzić adresu gdzie jest tak:
nr domu/nr domu/nr mieszkania
Poza tym to jest aleja, nie ulica. Tak samo jak w formularzu jest miasto/ulica, a ktoś mieszka na wsi i nie ma ulicy. Ale mniejsza o to, bo tu można sobie poradzić, a w moim przypadku w numerze domu nie da się wpisać ukośnika lub wyskakuje błąd. emotka


jak masz obowiązkowy numer mieszkania a Ty nie posiadasz takowego to wpisuj zawsze 1 , a jak ktoś mieszka na wsi to wpisuje miejscowość i zamiast ulicy ponownie tą miejscowość i numer domu no i ewentualnie to mieszkanie z 1 jeśli formularz się doamaga wszystkich pól.. nieraz przerabiałam te rubryczki i też mnie trafiało jak cos wybijało!! emotka



Chodzi o to, że numer domu to a/b, a dodatkowo jest jeszcze numer mieszkania, czyli mam a/b/c, a w te rubryczki nie wchodzą ukośniki...


a który to taki durny formularz?? emotka pierwsze się spotkałam z takim.. to może daj kropkę? albo pauzę?



Kropka i spacja też nie wchodzą. A na blenda-med można wpisać, ale wyskakuje błąd. Trzeba pewnie zadzwonić do Janusza Weissa, żeby rozwiązał ten paradoks. 2/2 formularze przetestowane odrzucają taki numer. Więcej jeszcze nie testowałem. Zobaczę co dalej będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2392434 Napisano: 24.05.2009 09:14:28 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurzają mnie formularze, bo nie mogę wprowadzić adresu gdzie jest tak:
nr domu/nr domu/nr mieszkania
Poza tym to jest aleja, nie ulica. Tak samo jak w formularzu jest miasto/ulica, a ktoś mieszka na wsi i nie ma ulicy. Ale mniejsza o to, bo tu można sobie poradzić, a w moim przypadku w numerze domu nie da się wpisać ukośnika lub wyskakuje błąd. emotka


jak masz obowiązkowy numer mieszkania a Ty nie posiadasz takowego to wpisuj zawsze 1 , a jak ktoś mieszka na wsi to wpisuje miejscowość i zamiast ulicy ponownie tą miejscowość i numer domu no i ewentualnie to mieszkanie z 1 jeśli formularz się doamaga wszystkich pól.. nieraz przerabiałam te rubryczki i też mnie trafiało jak cos wybijało!! emotka



Chodzi o to, że numer domu to a/b, a dodatkowo jest jeszcze numer mieszkania, czyli mam a/b/c, a w te rubryczki nie wchodzą ukośniki... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2391878 Napisano: 24.05.2009 03:05:31 w Wkurza mnie...
nniewidzialnaa napisał(a):

wkurza mnie sąsiad, któremu zachciało się robić remonty, jak ja muszę się uczyć emotka
wkurza mnie jeszcze to,że nie chce mi się uczyć.. emotka



Najlepiej się uczyć na świeżym powietrzu na ławce w parku, zwłaszcza w taką pogodę jak dziś emotka

A mnie teraz tak tęskno za nauką... Wyświetl w wątku >>
0 0