Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2911604 Napisano: 04.12.2009 01:00:09 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

coś kiepsko dzwonią z tym cote dor
w końcu tyle bonów było


No cienko. Ja liczę, że w poniedziałek nie dadzą mi odejść od telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2911591 Napisano: 04.12.2009 12:56:34 w Carrefour konkursy
marzanna napisał(a):

ziolko napisał(a):

olus15 napisał(a):

no tak
ale powiedzcie to w dziale paragony czy MDW
totalny lincz
nie ma to jak chołubić oszustwa,
to tylko u nas jest możliwe
Oczywiście fajnie, że można sobie pomagać bo czasem wygrywa się na dwie komórki czy więcej
ale tam szukają głównie te same osoby, które nie pofatygują się nawet po jedną rzecz do sklepu albo wysyłają wiele dziesiątek smsów mając jeden paragonik
a to już mnie wkurza
jak widać reszty forum nie




co racja to racja... czasami jest ktoś, kto sporadycznie potrzebuje paragonu a są tacy, co ciągle szukają emotka

a co powiecie na to??

Na koniec pragnę uprzedzić, że przewijający się na niniejszym forum temat handlu paragonami jest niezgodny z prawem i monitorowany przez osoby do tego wyznaczone, tak więc bardzo proszę o uczciwość, a zwycięzcom serdecznie gratuluję



Eee tam gadka szmatka z tym monitorowaniem emotka Pewnie tak monitorują, jak wywiązują się z regulaminu emotka



Nie monitorują, ale widzą co się dzieje emotka Następnym razem jedna osoba będzie identyfikowana np za pomocą: imię, nazwisko, 3 ostatnie cyfry z PESEL. Nr paragonu nie jest żadnym zabezpieczeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2911545 Napisano: 04.12.2009 12:42:34 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

karli98 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Nie wiem po co tak molestujecie Organizatora. 2 dni Was nie zbawią. A chwalenie się naszym forum, a co za tym idzie - ciemną jego stroną - handlem paragonami, nie bardzo sobie pomagacie. emotka




Zgadzam się z Smsowiczem , można było poczekać jeszcze dzień lub dwa i wtedy byłoby wiadomo na pewno czy to rzeczywiście wasze telefony rozwiązały sprawę, czy to tylko zbieg okoliczności. A tak to na 99,9% następny konkurs przeprowadzony przez tą agencję będzie wymagał wpisania nr paragonu, sklepu, daty i jeszcze najlepiej pełnych danych osobowych.




i bardzo dobrze emotka
a gdybyśmy poczekali jeszcze kilka dni - nikt by bonów nie dostał z J&J dawno eski miały iść i wydaje mi się ze i tak bardzo długo czekaliśmy (eski miały iść na bieżąco)
wydaje mi się ze ta agencja nie będzie już przeprowadzała konkursów dla J&J
tak jak knorr zrezygnował z AHA - i bardzo dobrze emotka
chociaż pomysł z numerami paragonów jest świetny emotka


Ustawowo na reklamacje loterii masz pół roku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2911350 Napisano: 04.12.2009 11:47:02 w Carrefour konkursy
Nie wiem po co tak molestujecie Organizatora. 2 dni Was nie zbawią. A chwalenie się naszym forum, a co za tym idzie - ciemną jego stroną - handlem paragonami, nie bardzo sobie pomagacie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2910972 Napisano: 04.12.2009 09:58:58 w Allegro.pl - bez linków
dysia napisał(a):

szukam kogoś kto ma do sprzedania drewnianą skrzynke na herbatę przegródek 6 lub 8.
Informacje na PW


Na karty sim? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2908221 Napisano: 03.12.2009 02:02:06 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ewachem napisał(a):

nr jakiejs infolinii jest na tej ulotce konkursowej http://www.carref...arefree-w-carrefour/
moze tam uderzyc?
p.s. bym zadzwonila ale nie mam jak emotka




to pewnie do J&J - ale trzeba mieć domowy żeby zadzwonić emotka



skądże znowu... z komórki tez moża dzwonić na infolinię, z simplusa i orange.. ale drożej wychodzi emotka



z mojej się nie da mam z PLUSA - wybieram numer i słyszę wybrany numer jest nieprawidłowy emotka


z abonamentu nie zadzwonisz... jeśli masz orange na kartę to spróbuj



masz same mix-y emotka



Przez Tlenofon 12gr/min emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2906182 Napisano: 02.12.2009 08:47:16 w skojarzenia
cztery razy po dwa razy - 8 razy Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2893158 Napisano: 29.11.2009 12:32:46 w skojarzenia
wietrzysko - dmuchanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2884924 Napisano: 26.11.2009 12:03:32 w Carrefour konkursy
drzemek napisał(a):

olus15 napisał(a):

odbieranie Palmolive - porażka
gdyby jedna babka - pracownica - nie robiła akurat zakupów do domu to 40km poszłoby na marne
Okazało się , że inne laski wydawały obojętnie jaki paczki chociaż miały numery na opakowaniu
ale zanim to się okazało to pani przejrzała wszystkie kartony i ani jednego z numerem zaczynającym się na 5.....
spytałam ją czy to nie dziwne
czułam się jakbym chciała im to ukraść , sprawdzały smsy po 5 razy
i gdybym w wysłanych nie zostawiła wiadomości że chcę odebrać w tym sklepie to odeszłabym z kwitkiem
Nigdy więcej odbierania w Carrefourze


A u mnie pomieszane były paczki z dwóch sklepów, w ogóle żadnych paragonów ani smsów nie chcieli
emotka



No i wziąłeś wszystkie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2880542 Napisano: 24.11.2009 05:06:16 w Paragony
fikumiku napisał(a):

Są listy rezerwowe, bo organizator przewidział udział takich oszołomów jak Trojan emotka emotka emotka


Jak na liście rezerwowej też się trafi oszołom (np. drugi raz ten sam), to nagroda przepada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2879617 Napisano: 24.11.2009 12:08:01 w Paragony
emanuela24 napisał(a):

xagadee napisał(a):

emanuela24 napisał(a):


to po co słał jak popieszczony bez paragonów - dostał tricku nerwowego czy co??



oj, telefon sam wysyłał emotka

to się nazywa złośliwość rzeczy martwych emotka emotka



to się nazywa popieszczenie prądem lub tiki nerwowe
emotka

ej ja serio potrafię zrozumieć ze ktos ma 1 paragon z 2 fonów wysłał liczył na 1 nagrodę - wygrał na 2 i teraz szuka paragonu - ale żeby na chama eski walić nie mając paragonów emotka



A jeśli miał 7 paragonów, wysłał na 2 telefony po 7 sms i 2 razy wygrał? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2879539 Napisano: 24.11.2009 11:48:16 w Paragony
xagadee napisał(a):

emanuela24 napisał(a):


to po co słał jak popieszczony bez paragonów - dostał tricku nerwowego czy co??



oj, telefon sam wysyłał emotka

to się nazywa złośliwość rzeczy martwych emotka emotka


Tak się zdarzyło kumplowi, smsami zapchał skrzynkę szefowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2879400 Napisano: 24.11.2009 11:13:22 w Paragony
marionzzz napisał(a):

maa napisał(a):

tesa napisał(a):

sabikus napisał(a):

ja to głupia jestem w takim razie na kazdy konk mam paragon a g...o wygrywam naiwniara ze mnie ze cos ugram a tu nawet z godzin chca paragony emotka



jeżeli każdy czekałby na listę rezerwową i nie pozbywał się wcześniej paragonów, to te osoby z paragonami mieliby większe szanse na wygrane, przecież to oczywiste... a tak, to częśc nagród trafia do osób bez paragonów emotka




niestety nie zawsze takie listy rezerwowe sa - najczesciej ich nie ma wiec ja osobiscie wole sprzedac paragonik za jakas kwote zeby mi sie zakupy zwrocily niz nic nie miec z danego konkursu.
beata28 napisał(a):

mahda7 napisał(a):

SZUKAM PARAGONU !!!
carrefour 101 nagród z dnia 15.11.09 z przed godziny 15.00 !!!



też uważam, że tam gdzie są listy rezerwowe powinno się czekać a nie sprzedawać paragon-ja zawsze na taką listę czekam
w pozostałych przypadkach może i warto sprzedać ale bynajmniej nie za 15 zł przy wygranej 1000 - powinno byc pewnie pół na pół



A jak ktoś potrzebuje 4 paragonów, to niech płaci 4x500=2000zł za 1000zł emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2878534 Napisano: 24.11.2009 01:02:09 w Carrefour konkursy
kajeczka napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

A gdybym wysłał inne złe paragony, to co w takiej sytuacji robi karlsbad? Dzwoni, żeby jeszcze raz przesłać, czy przechodzi od razu do rezerwy?



chyba od razu rezerwa- wnioskuje po tym, co ludzie na forum pisali



Dzięki, to nie ryzykuje.


nie ma przebacz emotka
pomyłek nie uznajemy emotka emotka


Chciałabyś. Nie dam Ci tej satysfakcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2878513 Napisano: 24.11.2009 12:16:17 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

A gdybym wysłał inne złe paragony, to co w takiej sytuacji robi karlsbad? Dzwoni, żeby jeszcze raz przesłać, czy przechodzi od razu do rezerwy?



chyba od razu rezerwa- wnioskuje po tym, co ludzie na forum pisali



Dzięki, to nie ryzykuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2878492 Napisano: 23.11.2009 11:56:27 w Carrefour konkursy
A gdybym wysłał inne złe paragony, to co w takiej sytuacji robi karlsbad? Dzwoni, żeby jeszcze raz przesłać, czy przechodzi od razu do rezerwy? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2877929 Napisano: 23.11.2009 08:51:12 w Paragony
Mam 2x paragony Carrefour Hipermarket z dnia 13.11
Szukam 2x paragonów Carrefour Express z dnia 13.11
Nie przeczytałem załącznika z listą sklepów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2876885 Napisano: 23.11.2009 04:22:24 w Paragony
Mam 6x Carrefour 101 nagród z 15.11
Szukam 2x C Express z 13.11 Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2876749 Napisano: 23.11.2009 03:51:07 w Carrefour konkursy
elupus napisał(a):

Regulaminowo czas mają (z Carrefourem i CE) do czwartku więc lepiej nie wyłączać telefonu do 26.11.


Jeszcze rezerwę w to trzeba wliczyć. Ale jak dzwonią to z jakimi odstępami? Bo np. teleaudio potrafiło minuta po minucie zadzwonić... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2876655 Napisano: 23.11.2009 03:31:40 w Carrefour konkursy
Do godziny 12 miałem wyłączony 1 telefon. Jak się nie dodzwonią, to w jakich odstępach czasu ponawiają próby? Wyświetl w wątku >>
0 0