Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#2925525 Napisano: 09.12.2009 12:28:58 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

smsowicz napisał(a):

moniaainom napisał(a):

A mnie wkurza, że ktoś mnie uraczyl wirusem, ktory zaszyfrowal moje pliki i niestety przepadly emotka Tyle zdjec... Myslalam, ze dla dzisiejszych hakerow nie ma rzeczy niemozliwych, a okazuje sie, ze nie da sie juz tego odzyskac ;(


W jakimś celu chyba zaszyfrował (czytaj: żeby zapłacić za odszyfrowanie) A więc jest możliwe odzyskanie emotka
Co innego jakby się znalazł hacker, który odzyska dane z dysku przetopionego na widelec.
Nota bene - jak się nazywa to cudo? Dawno dawno temu tez coś takiego było i antywirusy radziły sobie z odszyfrowanie. Tak słyszałem, bo jakoś antywirusy mnie nie przekonują, a wirusy się mnie nie imają.



nie pamiętam, bo komputer jest od tygodnia u informatyka. Wiem, że Kaspersky z nimi walczy (jezeli to ten wirus, o ktorym mysle GpCode). Jest tego swinstwa tyle, ze az serce boli. Jezeli to ten, to podobno mozna pliki wyslac do instytutu kaspersky wiec jest ratunek. Inna przyczyna moze byc taka, ze ktos mi zaszyfrowal (mieszkalam w akademiku i sporo osob siedzialo na moim kompie, ROZNYCH osob) wiec wtedy nie ma ratunku, bo nie mam klucza. Porazka...


Wirus też pewnie dostaje klucz, który posiada tylko jego właściciel (klucz wysłany przez internet). Jedyna droga to zapłacić cwaniaczkowi... dekodowanie było możliwe w czasach, gdy internet nie był powszechny. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2925499 Napisano: 08.12.2009 11:31:00 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

A mnie wkurza, że ktoś mnie uraczyl wirusem, ktory zaszyfrowal moje pliki i niestety przepadly emotka Tyle zdjec... Myslalam, ze dla dzisiejszych hakerow nie ma rzeczy niemozliwych, a okazuje sie, ze nie da sie juz tego odzyskac ;(


W jakimś celu chyba zaszyfrował (czytaj: żeby zapłacić za odszyfrowanie) A więc jest możliwe odzyskanie emotka
Co innego jakby się znalazł hacker, który odzyska dane z dysku przetopionego na widelec.
Nota bene - jak się nazywa to cudo? Dawno dawno temu tez coś takiego było i antywirusy radziły sobie z odszyfrowanie. Tak słyszałem, bo jakoś antywirusy mnie nie przekonują, a wirusy się mnie nie imają.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2925054 Napisano: 08.12.2009 08:31:34 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

wkurza mnie panienka z nocnych igraszek z TVN /czy jak mu tam/... Słucham jej tylko dlatego, że czekam w nocy, a właściwie rano na powtórkę rozmów w toku... Ostatnio napisała koziorożec przez rz, a innych zwierząt normalnych nie kumała... A jakieś wymysły stworów uznała za zwierzęta... emotka Skąd oni biorą te ponoć studiujące prowadzące ??? Żenada !!!


One studiują stosunki yyy międzynarodowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2924159 Napisano: 08.12.2009 05:21:58 w Carrefour konkursy
balbina3 napisał(a):

Zamierzam napisać do carrefour i knorra maila opisującego całe zamieszanie z konkiem organizowanym przez nasze ulubione agencje AHA i MediaS tylko mam problem bo nie mogę znaleźć maila na którego to puścić... Może ktoś już coś u nich reklamował i ma kontakt?


Maile mogą olać. Lepiej zadzwoń. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2924134 Napisano: 08.12.2009 05:14:40 w Carrefour konkursy
Czy karlsbad dzwoni 5 razy - tak jak jest w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2924046 Napisano: 08.12.2009 04:54:29 w Carrefour konkursy
daisy020 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

daisy020 napisał(a):

dzwonili ok 17 z nieznanego z cart d'or. Wysłałam 2 sms w dwa różne dni i każą mi przysłać oba paragony, nie powiedzieli z którego dnia nagroda. Miał ktoś tak?



przeciez nagrody nie byly na dni podzielone chyba...


Zgłoszenie w dniu zakupu emotka



no tak, ale co ma znaczyc:nie powiedzieli, z ktorego dnia nagroda- to nie ma znaczenia przeciez


wiesz dla mnie ma znaczenie bo na tych paragonach mam też inne produkty i wolałabym się obydwu nie pozbywać


Tak se nie da. emotka Wszystko albo nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2924045 Napisano: 08.12.2009 04:53:34 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

daisy020 napisał(a):

dzwonili ok 17 z nieznanego z cart d'or. Wysłałam 2 sms w dwa różne dni i każą mi przysłać oba paragony, nie powiedzieli z którego dnia nagroda. Miał ktoś tak?



przeciez nagrody nie byly na dni podzielone chyba...


Zgłoszenie w dniu zakupu emotka



no tak, ale co ma znaczyc:nie powiedzieli, z ktorego dnia nagroda- to nie ma znaczenia przeciez


Racja, nagroda nie ważne z którego dnia. Losowanie było z całej puli. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2924010 Napisano: 08.12.2009 04:45:05 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

daisy020 napisał(a):

dzwonili ok 17 z nieznanego z cart d'or. Wysłałam 2 sms w dwa różne dni i każą mi przysłać oba paragony, nie powiedzieli z którego dnia nagroda. Miał ktoś tak?



przeciez nagrody nie byly na dni podzielone chyba...


Zgłoszenie w dniu zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923998 Napisano: 08.12.2009 04:43:19 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Nie wydaje wam sie ze dzwonią nie tak jak wylosowano tylkoo tak jak zapisane zostały nr tel w komputerze tzn od np 501....do(na koncu)798.... .Cos mam takie wrazenie poparte dowodami emotka



jakos tak chyba jest- tak samo jak nie obdzwaniaja, ze najpierw glowne, a pozniej dodatkowe.


A może po prostu wg czasu wysłania. Dzisiaj obdzwaniają ostatnie dni. Telefon po telefonie miałem - dosłownie kilka sekund, a zakres numeracji był inny emotka


do mnie w piatek tez dzwonili z ostatniego dnia...


A wysyłałaś rano czy przed północą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923991 Napisano: 08.12.2009 04:40:24 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Nie wydaje wam sie ze dzwonią nie tak jak wylosowano tylkoo tak jak zapisane zostały nr tel w komputerze tzn od np 501....do(na koncu)798.... .Cos mam takie wrazenie poparte dowodami emotka



jakos tak chyba jest- tak samo jak nie obdzwaniaja, ze najpierw glowne, a pozniej dodatkowe.


A może po prostu wg czasu wysłania. Dzisiaj obdzwaniają ostatnie dni. Telefon po telefonie miałem - dosłownie kilka sekund, a zakres numeracji był inny emotka


do mnie w piatek tez dzwonili z ostatniego dnia...


Może nie tak po kolei. Grałem tylko przedostatniego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923937 Napisano: 08.12.2009 04:31:22 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Nie wydaje wam sie ze dzwonią nie tak jak wylosowano tylkoo tak jak zapisane zostały nr tel w komputerze tzn od np 501....do(na koncu)798.... .Cos mam takie wrazenie poparte dowodami emotka



jakos tak chyba jest- tak samo jak nie obdzwaniaja, ze najpierw glowne, a pozniej dodatkowe.


A może po prostu wg czasu wysłania. Dzisiaj obdzwaniają ostatnie dni. Telefon po telefonie miałem - dosłownie kilka sekund, a zakres numeracji był inny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923716 Napisano: 08.12.2009 03:50:00 w skojarzenia
pół cenzurak - półgłówek Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923555 Napisano: 08.12.2009 03:06:41 w Carrefour konkursy
nineczka17 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anus napisał(a):

banditos napisał(a):

baraba napisał(a):

smsowicz napisał(a):

maa napisał(a):

czy dzownia jeszcze cote dor?


chyba jajami jak to tedance trafnie określiła emotka



niezłe określenie, chyba przyjmie się na forum emotka emotka emotka


ależ mi się humor poprawił
emotka emotka emotka


he he a jednak jeszcze dzwonią emotka



innej opcji nie bralem pod uwage.



No, dzwonią, bez jaj emotka 3 telefony w ciągu 5 minut emotka


z jakiego nr emotka


Jak zawsze z zastrzeżonego.
Chciałem się spytać czy sylwestry już obdzwonione, to usłyszałem, że nie mogą udzielić takiej informacji emotka
Swoją drogą Pani już mnie kojarzy, choć nie jestem tak jak visserarthur na per ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923530 Napisano: 08.12.2009 02:59:36 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

anus napisał(a):

banditos napisał(a):

baraba napisał(a):

smsowicz napisał(a):

maa napisał(a):

czy dzownia jeszcze cote dor?


chyba jajami jak to tedance trafnie określiła emotka



niezłe określenie, chyba przyjmie się na forum emotka emotka emotka


ależ mi się humor poprawił
emotka emotka emotka


he he a jednak jeszcze dzwonią emotka



innej opcji nie bralem pod uwage.



No, dzwonią, bez jaj emotka 3 telefony w ciągu 5 minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2923050 Napisano: 08.12.2009 01:14:45 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

czy dzownia jeszcze cote dor?


chyba jajami jak to tedance trafnie określiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2922722 Napisano: 08.12.2009 12:00:17 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wyniki się nie powtarzają, a więc musieli odrzucać osoby grające wielokrotnie emotka Tak powinno być emotka


nie do końca.. kto zabroni zagrać żonie i męzowi emotka nie ma w regulaminie zapisu, ze jedna nagroda na jedno gospodarstwo domowe..

a wracajac do wczesniejszyh pytan... wg jakiego zegara grałes emotka



Zegar normalny, ale on tutaj nie ma znaczenia, bo z wyników wynika, że:
Jedno miasto = jedna wygrana emotka

Gdyby było tak jak piszesz, mało komu by się podobały takie wyniki, że po 5 razy występuje to samo nazwisko albo mała miejscowość. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2922586 Napisano: 08.12.2009 11:23:45 w Rossmann
Wyniki się nie powtarzają, a więc musieli odrzucać osoby grające wielokrotnie emotka Tak powinno być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2922556 Napisano: 08.12.2009 11:14:12 w Rossmann
Dzięki za wyniki, bo stronka im padła. Jestem na liście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2919992 Napisano: 07.12.2009 05:19:27 w Carrefour konkursy
Słabo, słabo dzwonią. To tysiącami lepiej rzucali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#2918888 Napisano: 07.12.2009 12:43:08 w Carrefour konkursy
snupy3 napisał(a):

mysha napisał(a):

balbina3 napisał(a):

rachel napisał(a):

ktos wie moze kiedy wysyłaja bony z konka knorr tam gdzie było to całe zamieszanie z numerami smsów???



Tak w temacie to miałam kolejne przejścia z agencją MediaS. Najpierw mi gość powiedział że nie dostanę bonów bo mój list do nich nie dotarł a jak zadzwoniłam że mam potwierdzenie z poczty że list dotarł to zmienili wersję na to że w środku nie było paragonu emotka I co teraz? lista zamknięta, nie mam potwierdzenia żadnego co było w kopercie więc im nie udowodnię emotka Nagroda na którą się tak cieszyłam przepadła ;(



Myślę, że powinnaś sie z tym tematem zgłosić do jakiegos dziennikarza, bo to lekkie przegięcie.



w taki sposób to wszyscy organizatorzy mogą nas załatwiać.Nikt nie jest w stanie udowodnić że odesłał w kopercie paragon. emotka Normalna samowolka.


Chyba że notariusz wyśle nasz paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0