Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#5168195 Napisano: 01.05.2012 10:29:04 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
konwaliowa napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

nataaa napisał(a):

zanetkaa napisał(a):

mięso słoni - ta, dobrze przeczytaliście emotka mięso słonia wygrane w radiu zet - zawinięte w folię aluminiową i wysłane pocztą. szok emotka


emotka emotka emotka


Tzn. słonina, tak? emotka



nie emotka mięso ze słonia emotka :):) jak usłyszałam co wygrałam, to myślałam, że żartują emotka



smaczne chociaż było emotka



wyrzuciłam emotka



konk na forum trzeba było zrobić emotka

na przepis z oryginalnej... słoniny emotka



TAAAAK emotka nie pomyślałam emotka



http://www.beatapawlikowska.com/diary,text,1647.html

a myślałam że zanetkaa sobie jaja robi


Może chodziło o słoninę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

smsowicz

#5159721 Napisano: 24.04.2012 11:08:57 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

wsciekly napisał(a):



w Warszawie studentka na studentce (...)



Wsciekly, gdzie Ty studiowałeś emotka u mnie to była studentka na studencie albo odwrotnie, a u CIebie..... hmmm emotka emotka emotka emotka


Może podczas walki w kisielu... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5159720 Napisano: 24.04.2012 11:06:25 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

Właśnie... pasowałoby zlokalizować sklep / odbiorcę przelewu. Kurcze...oby to się udało zatrzymać już teraz i zdusić w zarodku zanim pieniądze wyjdą z konta na amen...

aneta2208 napisał(a):

ehhh... dlatego ja nie kupuje kartą przez internet. Płacę przelewami i tyle. (...)


Widzisz... na wszystko mają sposób. Przy każdej płatności przelewem trzeba zwracać uwagę czy nie ma fałszowanej strony banku i ktoś właśnie nie dobiera się do naszego loginu i części hasła. Niby o tym wiem, a i tak nie zawsze patrzę czy połączenie jest szyfrowane.
emotka


Zawsze coś, ale ostatnio widziałem złośliwe oprogramowanie co wszystkie przeglądarki skonfigurowało na serwer proxy w pętli zwrotnej (na localhost), więc szyfrowanie mogło sobie być -od ofiary do napastnika. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5155151 Napisano: 22.04.2012 12:36:56 w Wkurza mnie...
Do płatności w internecie powinno się używać kart do tego przeznaczonych (czytaj: z mocno ograniczonym limitem, najlepiej prepaid zasilony tuż przed płatnością). A z pozostałych kart warto spisać kody CVV2/CVC2 (na wszelki wypadek) i zdrapać je fizycznie. W przypadku zgubienia karty lub niepowołanego dostępu, i tak złodziej z niej nie skorzysta.
Jak reklamowałem wypłatę gotówki z bankomatu (bankomat wciągnął pieniądze), to musiałem czekać 2 miesiące na zwrot. Raczej się nie śpieszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5115660 Napisano: 01.04.2012 10:03:13 w Paragony
Mam paragon Netto z pierwszego dnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5108595 Napisano: 29.03.2012 05:58:58 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Wkurza mnie brak człowieczeństwa emotka Jestem załamana. Rok temu zginął mi kot którego ocaliłam od śmierci i razem przeszłam z nim przez pół roku rehabilitacji żeby żył. Kociak nie wrócił na noc do domu rano słychać było przeraźliwe miauczenia kiedy wybiegłam na dwór usłyszałam tylko trzaśnięcie drzwi od samochodu sąsiada i z piskiem opon odjechał. Podejrzewałam że wywiózł kota i zrobił mu krzywdę, nie przyznawał się a ja nie miałam dowodów. Mamy jeszcze jednego kotka, wczoraj sytuacja się powtórzyła, nie wrócił na noc a o 5 rano obudziło mnie głośne miauczenia, wyszliśmy z narzeczonym na dwór w poszukiwaniu kici. Kotek był uwięziony w klatce u sąsiada na podwórku gotowy do wywiezienia. Na osiedlu zginęło już kilka kotków a psy są podrywane i znajdywane przy drodze na poboczu! Poradźcie mi co mam zrobi emotka Jestem w szoku kicia jest przestraszona z nami w domu, nie chce zejść z kolan nie wiem co on jej robił emotka . Cała sytuacja ma miejsce na obrzeżach miasta, to nie jest wieś i wolna amerykanka a nie mogę sobie poradzić z tym człowiekiem. Dodam że nie jest to obłąkana osoba, facet jest sytuowany! Ma klatki z zapadkami, włada do nich jedzenie z trutkami jak zwierzak tam wchodzi zostaje automatycznie zatrzaśnięty!! Jestem w szoku i chce mi się płakać że nie udało mi się ocalić naszego poprzedniego kotka emotka


masakra !!!


Koty najczęściej są przejeżdżane przez samochody swoich panów/pań tuż pod domem - nie umyślnie - po prostu koty są takie głupie i włażą pod koła.
Nie jest obłąkany, a podrywa psy, wykorzystuje i wypuszcza?

Mnie wkurzają zwierzaki puszczane samopas - powinny być tylko na smyczy. Ostatnio zatrzymałem się skuterkiem przy lesie. Ruszam, a tu zaczyna gonić mnie 90kg Bernardyn mało co mi tyłka nie odgryzł. A za mną samochód musiał się zatrzymać żeby nie przejechać bestii. Gdzie ludzie mają wyobraźnię?! Chomik, kot, nieważne - każdy zwierz powinien być na smyczy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5092661 Napisano: 22.03.2012 10:53:08 w TESCO konkursy
ziolko napisał(a):

bloblebla2 napisał(a):

co to jest NERF?



jakaś maszyna do strzelania, zabawka dla dzieci

masz zdjęcie na końcu http://www.tesco....co-magazyn/index.php


Zabawka dla małych terrorystów Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5079716 Napisano: 16.03.2012 11:23:04 w Avatar
ziolko napisał(a):

raczej nikt nie ma,

zabijamy muchę emotka


Psiknę muchozolem na monitor i po sprawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5079715 Napisano: 16.03.2012 11:19:17 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

wkurza mnie, ze zasypiam i nie dam rady dokonczyc ogladania filmu emotka
czy ktos pamieta jak sie konczy film krwawy diament?kiedys ogladalam i nie pamietam jakos emotka a teraz zaczelam ogladac w tv i zasypiam emotka


Przecież możesz obejrzeć...
w google:
krwawy diament site:peb.pl
LUB
krwawy diament site:chomikuj.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5071127 Napisano: 13.03.2012 12:51:46 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie jedna sprawa... byłam dzisiaj w Ośrodku Zdrowia. Zerkam sobie na tablicę informacyjną, a tam: Każdy pacjęt zgłaszający się ( bla, bla bla). emotka I tak stałam i zastanawiałam się, czy to ja jestem z ortografią na bakier, czy mi się na oczy rzuciło emotka



w moim mieście na salonie kosmetycznym był ogromny szyld z nazwą a na dole diamętowa mikrodermabrazja...


A myślicie, że kosmetyczki to prymuski? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5067651 Napisano: 11.03.2012 10:55:26 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie mysz, która bezczelnie mi chrobocze za szafką

chyba uduszę zdzirę emotka


Na przynętę daj Snickersa. Mnie od razu się złapała. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5066457 Napisano: 11.03.2012 10:55:52 w Paragony
Szukam paragonu Auchan. PILNE! Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5066455 Napisano: 11.03.2012 10:51:51 w Paragony
Szukam osoby z dwoma paragonami Garniera - kosmetyki. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5062190 Napisano: 09.03.2012 01:14:36 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Lukasz - wiem, że wkurza Cię ta sytuacja, ale masz jeden duży plus - nie jesteś KOBIET¡

kobiety na dzień dobry mają przesrane, właśnie z powodu płci. I niech nikt nie mówi, że jest inaczej.

Pracodawca mający do wyboru kobietę i mężczyznę o tych samych kwalifikacjach itp. w większości przypadków wybiera mężczyznę.

Bo faceci nie będą w ciąży, nie pójdą na zwolnienia, nie będą musieli brać tak często zwolnień na chore dziecko.
Owszem, zdarzają się wyjątki urlopów tacierzyńskich, ale to wyjątki.

Wkurza mnie polityka prorodzinna, a jak przychodzi co do czego, to pracodawcy wypinają się tyłkami emotka emotka

kobiety zarabiają o 16% mniej, niż faceci.
Czyli to, co faceci zarobią w ciągu 12 mcy, one zarobią w ciągu 14.


To już zażalenie do Boga, albo raczej do naszej cywilizacji niezgodnej z naturą. Dawniej był inny podział obowiązków i w niczym to nie przeszkadzało. Facet szedł polować na mamuta, a kobieta opiekowała się dziećmi.
Nie da się nakazać pracodawcy, by chciał osoby, które zdezorganizują pracę, nawet jeśli przyczyna jest usprawiedliwiona. Żadne prawo tego nie zmieni.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5062187 Napisano: 09.03.2012 12:53:55 w Wkurza mnie...
Dawniej, to były czasy... Zapolowało się na mamuta, nazbierało się jagód, nikogo nie trzeba było prosić o pracę i nie było podatków emotka Rdzenna ludność bez cywilizacji pracuje 2 godzinny dziennie, bo nie ma potrzeby dłużej. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5061770 Napisano: 08.03.2012 07:22:50 w TESCO konkursy
beata21 napisał(a):

beata21 napisał(a):

Czy ktos kiedys widzial regulamin do konka Candy Carnival emotka ? trwal do konca lutego chyba tylko w Tesco Extra


moze ktos cos wie na temat tego konka? - pw


Regulaminu nie widziałem, ale wyniki już były. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5053986 Napisano: 05.03.2012 12:30:43 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

grzegorz543 napisał(a):

vilemo napisał(a):

wkurza mnie Mars - czeski film z tym konkursem, nie wiadomo jak słać, nie można sprawdzić wyników - tyle walizek i kurczę 0 - czasówki to nie jest moja najlepsza strona niestety emotka


mnie tez wkurza mars w 1 i drugim dniu slalem smsy mialem 1 sec i lipa nic cisza dzwonilem do nich pytam sie a oni mowia mi ze nie wygralem na forum nikt nawet sie nie pochwalil ze wygral ciekawe kto dla siebie bierze walizki albo jakiesz oszustwo z wygranymi


nikt się nie chwali, bo nie chce 1000 pytań do ...
lub zarzutów jaka to zła osoba, że tyle wygrywa ...
czas 1 może mieć 100 osob, jak również może być czas minimalny.
I to wszystko raczej nie świadczy o oszustwie
emotka



wkurza mnie, że się nie wyspałam emotka


Jak się nie wyspałem to głowa mnie bolała i jeszcze przez to teraz jestem przeziębiony. Grunt, to porządnie się wyspać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5050644 Napisano: 02.03.2012 09:27:47 w Wkurza mnie...


smsowicz napisał(a):


Wkurza mnie publiczne pisanie o osobistych rzeczach.
Przykłady:
hura, okazało się że nie jestem w ciąży
hura, jestem w ciąży
hura, mąż mnie zaspokoił na początek dnia
hura, mnie też


to może wprowadźmy zasadę,że na forum e-konkursów w wątku wkurza mnie będziemy pisać tylko i wyłącznie o wkurzaniu się na tematy stricte związane z konkursami emotka Bo wiadomo,że w pewnych sprawach,które nas wkurzają,inni forumowicze i tak nie mają szansy poznać opinii tej drugiej strony emotka



Takie wpisy akurat się pojawiały w MDW... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#5049929 Napisano: 02.03.2012 02:00:08 w Wkurza mnie...