Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3175037 Napisano: 07.03.2010 12:52:11 w Popraw sobie humor...

smsowicz

#3168442 Napisano: 04.03.2010 12:29:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tesco knorr po raz drugi. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3165542 Napisano: 03.03.2010 01:33:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bonik 100zł z Tesco. Tata powiedział: By się nie ośmieszali i jedno zero dopisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3164252 Napisano: 02.03.2010 11:12:03 w Allegro.pl - bez linków
tarka napisał(a):

witajcie mam pytanie. Wyslalam plytkę, zabezpieczoną folia babelkowa. Mimo to poczta uszkodzila pudelko. Adresat teraz domaga sie wysyłki pudelka lub całego nowego kompletu plyty. Czy ja odpowiadam za uszkodzenia poczty? grozi mi negatywem



folia babelkowa to żadne zabezpieczenie przed zgnieceniem... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3162627 Napisano: 02.03.2010 12:46:03 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

tato999 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

tato999 napisał(a):

wkurza mnie moje życie emotka

:( emotka emotka emotka



Pamiętaj, że niektórzy mają gorzej




no tak oczywiście bo są choroby i inne takie

ale czuć, że się traci miłość swojego życie do miłych uczuć nie należy emotka



... może to mylne uczucie... może wszystko się jeszcze poukłada... emotka


Złamane serca się leczą. Na pocieszenie aforyzm:

Młody dziennikarz zwrócił się z prośbą do Bernarda Shawa, aby
opowiedział mu treść swojej nowej sztuki:
- Dobrze, opowiem panu, proszę słuchać uważnie:
Akt I - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
Akt II - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
Akt III - Mężczyzna pyta: Kochasz mnie? Kobieta mówi: Ubóstwiam cię!
I kurtyna zapada.
- Ależ, ależ... to... to nadzwyczajne - mówi speszony dziennikarz -
ale w czym tkwi intryga?
- Intryga, przyjacielu - tłumaczy Shaw - w tym, że kobieta jest zawsze
ta sama, a tylko mężczyzna jest w każdym akcie... inny.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3162510 Napisano: 02.03.2010 12:11:39 w Wkurza mnie...
Wystąpiłaś/wystąpiłeś o zwrot pobranej prowizji, podając następujący powód niesfinalizowania transakcji:
Kupujący potwierdził chęć zakupu, lecz nie uiścił zapłaty

Kupujący przesłał wyjaśnienie o następującej treści:
Witam, Należność została przelana na konto musi być jakaś niejasnośc z zaksięgowaniem tej wpłaty, Pozdrawiam, xxxxx

Gość nie zapłacił. Każdy może sobie tak napisać. To Srallegro, banada złodziei!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3158168 Napisano: 01.03.2010 12:27:51 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

agusia32 napisał(a):

Dużo roboty byś miała, bo takich pań pewnie niemało by się znalazło emotka




zapewne - jak czasami słucham takich opowiastek to sie zastanawiam co tym babolom odwala emotka zawsze się mówi że faceci tacy źli - a jak się tak posłucha to baby w tych sprawach gorsze - tylko bardziej to ukrywają
takiego kur... jest pełno na ulicach emotka


pięknie ujęlaś ,jednakże zastanawiam się skąd takie kurwi...ny się biorą emotka


W odpisie masz podsumowanie: Jak suczka nie da piesek nie wezmie emotka
Mój kuzyn się spowiadał, że cudzołożył z mężatką (nie jedną zresztą od tamtego czasu), to ksiądz uniewinnił go, twierdząc, że to jej problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3158165 Napisano: 01.03.2010 12:20:29 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

a ja sobie dzis przeczytalam artykul o takiej jednej babeczce jak to sie zakochala w facecie ,spotykala sie potajemnie przed mezem ,oszukiwala jego ,dzieci ...jak tak mozna...ja bym taka su.e udusila albo najlepiej rozstrzelala emotka emotka


Też Ci sensacja. Nie mów tylko, że z pierwszej strony. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3156979 Napisano: 28.02.2010 04:09:48 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj, w niedzielę zastrzeżony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3156722 Napisano: 28.02.2010 02:14:57 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie silan..Wysłałam tyle zgłoszeń i nic..wryyy.Mam jeszcze jeden paragon i dziś ostatni dzień..moze się uda


u mnie też nic emotka


A u mnie owszem, nie powiem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3155806 Napisano: 27.02.2010 11:46:47 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

jutis napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

wkyrza mnie bezczelność faceta z allegro ......

ale mi ciśnienie podskoczyło - co on myśli ze z gówniarą rozmawia emotka i że mój świat kończy się na tym aby sprawdzać codziennie czy łaskawie zapłacił ???? i się mogę założyć że będzie chciał mieć towar w dniu wpłaty już u siebie na stole - co za gbur ludzie trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie emotka emotka emotka emotka emotka emotka


dokładnie, ci którym nie spieszy się z wpłatą często chca szybką wysyłkę, przytrzymaj go tak samo, jakby pytał, powiedz, że na jego wysyłce swiat sie nie kończy i wysyłassz na Wielkanoc;)
mnie ostatnio wkurzyli na allegro bo kupiłam 10 ramek do zdjęć, miały być skórzane brązowe, zadzwonił pan i grzecznie przeprosił, że jednak 10 takich nie beda mieli (to po co wystawiali i dawali możliwośc wyboru? ) i obiecał, że skompletuje zblizone kolorystycznie, żeby sie ze sobą nie gryzły. no i przysłali mi.... kazdą w innym kolorze emotka w tym tylko dwie skórzane, reszta z jakimiś koralikami i świecidełkami, zastanawiam sie czy wypada je komukolwiek podarować bo na pewno w domu ich nie postawie emotka fakt, że była to licytacja bez ceny minimalnej i oszałamiajacej kwoty nie osiągnęli ale to przecież ryzyko wystawiajacego, prawda?



no dokładnie - ech ludzie są śmieszni
emotka
ech ale chociaż przeprosił - a ten jakby go oparzyło że ktoś mu zwrócił uwagę że 8 dni minęło emotka
kurde chyba kultura wymaga tego że jak wiesz że zapłacisz po takim czasie - napisać o tym sprzedającemu - co nie??
przecież bym nie pytała - gdybym wiedziała że sobie tak uwidział
zaraz mnie coś trafi emotka emotka emotka emotka jaki pyskaty dziad wrrrrrr pępuszek świata emotka emotka emotka


U i mnie niecierpliwy facet na następny dzień wysyła maila, że co się dzieje, bo jeszcze nie ma wpłaty, a był to piątek po południu i na złość mu wpłaciłem z innego banku, żeby sobie poczekał do poniedziałku, a w sobotę rano przed 9 miał szczelność mnie budzić i zakłócać moją ciszę nocną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3147857 Napisano: 25.02.2010 01:01:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kino domowe Panasonic z Careefree emotka Po 4 miesiącach czekania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3146426 Napisano: 25.02.2010 12:16:05 w Konkurs na forum2?
mariolakal napisał(a):

sambolera napisał(a):

mariolakal napisał(a):

sambolera napisał(a):

mariolakal napisał(a):

do laptopa...




tak emotka
przyszedł z laptopem i chciał sprawdzić czy będzie mu pasowała moja ładowarka


Dzięki... A jaka była nagroda bo prawdopodobnie puszczę dalej, jęsli to nie laptop... emotka



próbki, paragon z netto i kod zapunktowani
emotka


a z netto co idzie wygrać bo u mnie nie ma ??? emotka


Koszulki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3146388 Napisano: 24.02.2010 11:08:41 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie.bo od ub.tygodnia zamknęli u mnie Netto,z powodu remontu.Akurat teraz,kiedy rozpoczęli konkurs. emotka emotka



to mnie powinno wkurzać, że go nie wybudowali przed konkursem. Ba! Nawet nie mają go w planach... bezczelne typy emotka emotka emotka


A u mnie przed świętami Bożego Narodzenia mieli w planach otworzyć, ale coś nie wypaliło i wciąż nie otwierają. Chyba teraz czekają na Wielkanoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3143163 Napisano: 24.02.2010 10:23:58 w Paragony
tedance napisał(a):

leiradna napisał(a):

Netto z dzis i jutro (rano lece do netto)


Tylko ubieraj rękawiczki, kiedy będziesz grzebać w kubłach, bo ja dzisiaj do wszystkich naplułam po Flegaminie emotka


Zestaw do nurkowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3143034 Napisano: 24.02.2010 09:49:53 w Paragony
Cherokee z 12 lutego x3, Real-Knorr 12 lutego x3. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3142960 Napisano: 24.02.2010 09:27:15 w TESCO konkursy
Cherokee z 12 lutego x3, Real-Knorr 12 lutego x3. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3140453 Napisano: 23.02.2010 03:36:45 w Wkurza mnie...
Aha, nick sprzedawcy i tak jest widoczny, więc mija się z prawdą, to co oni piszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3140433 Napisano: 23.02.2010 03:31:05 w Wkurza mnie...

Że nicki kupujących na Allegro są ukrywane emotka

Dlaczego nie widzę całych nazw kupujących?

Nazwy kupujących są w Allegro ukryte. Dzięki temu nie są oni narażeni na otrzymywanie niechcianej korespondencji czy podszycie się przez kogoś pod sprzedawcę, żeby wyłudzić zapłatę za przedmiot.
W ciągu ostatnich 2-3 lat nie miałem żadnej niechcianej wiadomości. A kto ma się podszyć i tak się podszyje... Np. że zapłacił za pomocą Płacę z Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3134033 Napisano: 21.02.2010 10:01:39 w Żegnamy zmarłych
Dziś odszedł polski pionier informatyki Jacek Karpiński. Niestety w Polsce talenty się niszczy...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Karpi%C5%84ski

Wyświetl w wątku >>
[*] 0