Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3242762 Napisano: 27.03.2010 09:22:25 w Paragony
viperek napisał(a):

Szukam paragonu BP/ARAL na zakup paliwa Ulimate.
Z 24 lutego (w grę wchodzi również wieczór dnia poprzedniego i ranek dnia następnego).

Zagrałem 2 x na 1 paragon i wygrałem 2x.
Mogę również odstąpić wygraną - 1 dane nie zostały jeszcze podane.


Ten wątek powinien być dostępny dla użytkowników z co najmniej 30 postami i jednocześnie co najmniej 2 miesiącami stażu. Bo tak mamy, to co mamy. Zakładanie nowych kont dla szukania paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3238556 Napisano: 26.03.2010 01:25:50 w Rossmann
lucynka20 napisał(a):

niuniu napisał(a):

a dajcie spokój jestem taka zawiedziona tymi tuszami że szok emotka dostałam je z zaplecza emotka pewnie wszystkie się wymalowały i mi je oddały że niby wygrane emotka emotka


piszmy reklamacje ja tez taki mam ;/


To ja będę się przyglądał rzęsom paniom w rossmanie. emotka
Wołają dowodu osobistego? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3234838 Napisano: 25.03.2010 10:02:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kubuś. Znowu zrobili logowanie i znowu nic nie działa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3227384 Napisano: 23.03.2010 01:17:25 w Wkurza mnie...
Że przegapiłem konkurs na Coke ze skuterami. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3224417 Napisano: 22.03.2010 10:26:36 w Paragony
smsowicz napisał(a):

Zamienię paragon Carrefour Quantum na Makro Quantum.


Mam daleko do Makro i bardzo blisko do Carrefoura. Może ktoś ma odwrotnie np. Częstochowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3218359 Napisano: 20.03.2010 12:59:00 w Paragony
Zamienię paragon Carrefour Quantum na Makro Quantum. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3217363 Napisano: 19.03.2010 07:13:31 w Popraw sobie humor...
Dziennikarz: Czy wróci Pani na olimpiadę przed jej zakończeniem?
Kornelia Marek: E, PO! Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3214382 Napisano: 18.03.2010 11:42:20 w Paragony
awi napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

misiekolsztyn napisał(a):

Witam!

Mam nietypową prośbę. Czy ma ktoś może paragony za zakup komputera, lub czegoś z tym związanego (akcesoria, kable, wszystko) albo jakiś książek (obojętnie jakich, mogą być kursy językowe lub coś w tym stylu)? Bardzo mi jest to potrzebne.


mam na klawiature emotka



mam na biografię Kapuścińskiego


Może być Kamasutra?
Nieładnie. Wyłudzanie kasy od państwa. Polak potrafi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3209940 Napisano: 17.03.2010 05:25:18 w Połączenia nieodebrane
ziolko napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

tsiknias napisał(a):

a co to może być za nr 223857300


do mnie dzwonili emotka ,mają nasze nr tel z konkursu.Wczoraj oferowali play a dziś jakies żele-ciekawe jak długo teraz będą nas wkurzać,bo wychodzi na to ,że nasze nr posprzedawali: emotka


to może spytać się skąd mają numery i zadzwonić do tej agencji co sprzedała?


Kiedyś dzwonili na numer konkursowy nawet z Providenta znając imię i nazwisko szwagra.
emotka My się sprzedajemy, i nas też sprzedają. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3207112 Napisano: 17.03.2010 01:07:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
melissa napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

melissa napisał(a):

grancias napisał(a):

merynosek napisał(a):

pamal73 napisał(a):

http://www.carref...aj-wyjatkowa-chwile/

daje do myślenia emotka


Porażka... Ciekawe ile smsów wysłali i z jakiego zegara korzystali...
Nie ma to jak rodzinny biznes emotka



Te osoby czesto wygrywaja w konkursach, gdzie trzeba cos kupic. Pewnie dużo inwestuja, ale kazdy ma do tego prawo ...



3 klany hurtowników z Jaworzna, Jutrosina i Krakowa podzieliły się wszystkimi nagrodami.... no sorry - 1 człowiek z Wrocławia spoza tych klanów się zaplątał emotka




broni Ci ktoś mieć 5 telefonów i wysyłać po kilkadziesiąt smsów? płaczesz jak moher, a Ci, którzy akurat to robią nie łamią regulaminu w żaden sposób



A kto tu płacze????
emotka emotka emotka
Nawet udziału tam nie brałam. Nie można już komentować wyników w topie tego dotyczącym? Naucz się czytać ze zrozumieniem - ale to chyba zbyt trudne - więc lepiej wracaj do nabijania głosów w klikanych, może tym razem cię nie wywalą emotka emotka emotka emotka


Co Ty piszesz? Każdy ma prawo do nabijania głosów! (zgodnie z regulaminem) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3206643 Napisano: 16.03.2010 08:43:05 w Wkurza mnie...
...że kupiony kod z terminala jest zużyty. emotka Nie opłaca mi się tego dochodzić, ale potrzebowałem go na teraz. Ciekawe, że telefon do ery kosztuje 2,44. Jakoś inni operatorzy mają 1zł. Po drugie era przypomina o doładowaniu już 10 dni wcześniej, po trzecie jak jest na koncie ponad 20gr, to nie można nawet zadzwonić. Reasumując: ERA ZDZIERA Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3202541 Napisano: 15.03.2010 02:48:20 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

A mnie wq.... kurier z siódemki. Kupiłam plecak na Allegro, zapłaciłam za kuriera żeby bylo szybciej niż pocztą. W czwartek dostałam maila z siódemki z nr nadawczym... w piątek rano wyszłam na zakupy , wróciłam i czekam jak ta ciemna blondynka na tego kuriera, wchodzę na stronkę sprawdzam co z moją paczką a tam że awizowano więc dalej czekam bo awizo ani nr tel. nie zostawił więc pomyślałam, że jeszcze raz przyjedzie (przecież ludzie rano pracują) pod wieczór znowu sprawdzam stronkę a tam, że zwrócono do magazynu emotka to już mnie ruszyło i naskrobałam maila żeby przed przyjazdem zadzwonil bo znowu może mnie nie być. Dostałam maila zwrotnego w bardzo miłym tonie że oczywiście, że klienci najważniejsi i takie tam bzdety i nr tel do kuriera... wchodzę na ich stronkę i przesyłkę wydano z magazynu więc czekam jak jeszce bardziej ciemna blondynka... o 13 zadzwonilam a pan kurier mi mówi, że on się wcale do mnie nie wybiera bo przecież był w piątek rano emotka no jak się wnerwiłam... burak nie dość że awizo i telefonu nie zostawił to jeszce pretensje do mnie miał, że chcę żeby paczkę mi przywiózł emotka z łaski oznajmił że będzie około 14 i tyle go widziałam... nasmaruję taką skargę że mu w pięty pójdzie emotka emotka


Z kurierami, to pewniejsze są kłopoty emotka Siódemka, to najgorsza firma. Dzisiaj właśnie gość z siódemki mówił, że był. Zadzwonił telefonem, ale jeśli naprawdę był, to dlaczego do drzwi nie zadzwonił?
Kiedyś jeszcze był Paf, co miesiąc czasu doręczał paczki, ale padł. Po prostu nie da się konkurować z cenami i jakością usług Poczty Polskiej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3202488 Napisano: 15.03.2010 02:37:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że stare dziady są kurierami. Ostatnio miałem takich kurierów po 60. Ciekawe co będzie jak podwyższą wiek emerytalny do 70 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3202426 Napisano: 15.03.2010 02:17:22 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie kurierzy. Błądzą, są chamscy, niszczą przesyłki, mnóstwo problemu, jeśli nie jest się w domu.
Kocham Pocztę Polską. Zawsze trafia do celu, jest miła, nigdy nie zniszczyła mi przesyłki, zawsze mogę sobie odebrać paczkę z UP. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3192145 Napisano: 12.03.2010 01:07:54 w Wkurza mnie...
że rossnet strasznie muli. Wczoraj zacząłem 5 minut przed pełną i nie zdążyłem się zalogować, bo tak woooolno chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3188006 Napisano: 11.03.2010 11:54:41 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

smsowicz napisał(a):

janiek napisał(a):

trojan napisał(a):

janiek napisał(a):

Po ile są calgonity quantum w Carrefour?


w ofercie jest cena


Ok dzięki
Ale mam ich już dość
w Realu i Tesco kupiłem po 25 opakowań QUANTUM
A jeszcze trzeba w Makro,Piotrze,Carrefour


Dziwne to... Terminy, numery i treść nachodzą na siebie. Skąd mają wiedzieć do której puli włożyć mój los? emotka


przeciez w kazdej sieci przed quantum wpisujesz inny numer


A już dopatrzyłem. Po prostu jeszcze nie grałem. Długo przyjmują losy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3187975 Napisano: 11.03.2010 11:48:38 w Carrefour konkursy
janiek napisał(a):

trojan napisał(a):

janiek napisał(a):

Po ile są calgonity quantum w Carrefour?


w ofercie jest cena


Ok dzięki
Ale mam ich już dość
w Realu i Tesco kupiłem po 25 opakowań QUANTUM
A jeszcze trzeba w Makro,Piotrze,Carrefour


Dziwne to... Terminy, numery i treść nachodzą na siebie. Skąd mają wiedzieć do której puli włożyć mój los? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3186926 Napisano: 10.03.2010 11:07:59 w Wkurza mnie...
że czekałem na Visę do północy i przegapiłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3179089 Napisano: 08.03.2010 05:26:10 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

bruce napisał(a):

... opis trybu życia leniwca z dzisiejszej prasy: siedzi na drzewie, schodzi raz na tydzień wyłącznie w celu higieny osobistej...
emotka emotka
emotka


emotka emotka emotka

Wkurza mnie Play


Jaka higiena? Po prostu schodzi, żeby się wys*ć. Chyba, że w ten sposób przyczyni się to tego, że komuś to nie spadnie na głowę, to możemy mówić o higienie
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3175936 Napisano: 07.03.2010 02:39:28 w Wkurza mnie...
zuzia160 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

mnie wkurza anulka08 spamuje mnie kilka razy dziennie o d miesiąca chyba... mówię że nie a ta wciąż, już jej nawet pocisnąłem a ta dalej emotka Pomocy!! emotka



a nie możesz jej zablokować


My już wszyscy dawno temu ją zablokowaliśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0