Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3269639 Napisano: 05.04.2010 02:35:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

cb656 napisał(a):


...ale za to nie mogły(li)byście zachodzić w ciążę, a to takie urocze emotka



emotka emotka
„Ciężarny Amerykanin już urodził”:
http://kopalniawi...mas-Beatie-5176.html

film „Junior”:
http://pl.wikiped...ki/Junior_%28film%29
http://nellospazi...m/2008/09/junior.jpg

Instrukcja obsługi mężczyzny (rodzaj żeński: Tej mężczyzny):
http://74.125.77....amp;client=firefox-a
Pkt 9: „9. W pewnym wieku mężczyzna zachodzi w ciążę. Z piwem. Jest to stan chroniczny. Nie obawiaj się: nigdy niczego nie urodzi, choć jego brzuch wygląda na 24 miesiąc.”

wkurza mnie zatem, że facetem nie jestem!

emotka emotka emotka



Płeć mózgu:
http://img218.ima...7692/mozgkobiety.jpg
http://img20.imag...44/mozgmezczyzny.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3269236 Napisano: 05.04.2010 10:53:49 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a mnie wkurza na leonie rolnik2008 non stop on zgarnia encyklopedie i jeszcze ktoś co 20 min gry! daliby innym!


popieram w całej rozciągłości!

no, to już wiemy, jakie teraz wygrane hurtowo posypią się na allegro emotka

- wkurzające (te wygrane...! emotka )



Mnie też to wkurza. Dlatego bezinteresownie zagram chętnym. Zastrzegam sobie prawo wyboru nicków, którym pomogę. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3268747 Napisano: 04.04.2010 10:09:40 w Paragony
aswiercinska napisał(a):

mam paragon carrefour Quantum (pw- może byc bon do marketu)


Przecież jeszcze nie informowali emotka Ale ja też mam, za dużo... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3261227 Napisano: 01.04.2010 09:53:48 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

Wkurza mnie RADOSNA bo dobrze rymuje,
pewnie w poetyckich ciągle wystepuje.
Wkurza mnie sprzątanie, pichcenie, gotowanie,
i jutro na śniadanie tylko jałowe danie.
Wkurza mnie mój kudłacz, bo chrapie, stęka, jęczy, chyba kopa mu wypale w ten ryj zajęczy.

i.......
skończyła się wena



emotka


O mężusiu piszesz? emotka
Wkurza mnie, ze nie mam czasu posprzątać a bajzel jest niesamowity emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3260320 Napisano: 01.04.2010 05:59:40 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

lecą smsy ze zmywarkami emotka


yyyy, ale co tak późno? Graf w domu wcina kolację. Nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3259090 Napisano: 01.04.2010 11:24:24 w Paragony
frezja napisał(a):

termitek99 napisał(a):

inka113 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

isiulka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Ciekawe czy na Allegro kupicie od kogoś zmywarkę za kilkadziesiąt złotych emotka


Ciekawe czy na allegro sprzedasz bezużyteczny paragon za 20 złotych emotka



Nie do końca bezużyteczny. Na każdą nagrodę są aż 2 miejsca rezerwowe, podwójna szansa emotka


no to nie sprzedawaj! przecież nikt nikogo nie zmusza... nie wiem gdzie jest problem i po co kręcić afere. i tak znajdą się tacy co kupią, co sprzedadzą i tacy którzy wolą na wszelki wypadek zostawić. za każdym razem tak jest jest ale przy większych nagrodach zawsze znajduje się ktoś 'oburzony' tym procederem...



Ja nie jestem oburzony, stwierdzam tylko że 20 zł to za mało za taki paragon, bo później ta osoba wystawi sprzęt na Allegro i zarobi 2000 zł.


zmywarka kosztuje http://www.skapie..._0_0_0_0_0_0_0_0_0_0 to porownaj ceny...wiec skad u ciebie wzielo sie 2000,chyba ceny ci sie pomylily innego sprzetu emotka


W regulaminie jest podane 2249, zarówno Bosch jak i Siemens - co też jest dziwne, ale oni lubią zawyżać wartości. Nie zdziwię się jak na allegro będą po 800.
http://www.skapie...61_0_0_0_0_0_0_0_0_0
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3257547 Napisano: 31.03.2010 11:47:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
cudaczek121 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Gratulacje dla faceta który wygrał milion złotych w milionerach!!! emotka emotka


rowniez gratuluje.. a ta jego mina.. bezcenna


bezcenny to był taniec wygraniec Huberta emotka ja również gratuluję emotka


Także gratuluję panu Krzysztofowi W. ze Szczecina.Byłam pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy i osobowości emotka


E, tam. Dali mu proste pytania, bo chcieli już dać milion i zakończyć program. Natomiast Bartosz Węglarczyk (ekspert) był naprawdę dobry. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3255516 Napisano: 31.03.2010 02:08:10 w Paragony
W temacie: mam paragony H&S Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3255253 Napisano: 31.03.2010 12:52:10 w Paragony
termitek99 napisał(a):

inka113 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

isiulka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Ciekawe czy na Allegro kupicie od kogoś zmywarkę za kilkadziesiąt złotych emotka


Ciekawe czy na allegro sprzedasz bezużyteczny paragon za 20 złotych emotka



Nie do końca bezużyteczny. Na każdą nagrodę są aż 2 miejsca rezerwowe, podwójna szansa emotka


no to nie sprzedawaj! przecież nikt nikogo nie zmusza... nie wiem gdzie jest problem i po co kręcić afere. i tak znajdą się tacy co kupią, co sprzedadzą i tacy którzy wolą na wszelki wypadek zostawić. za każdym razem tak jest jest ale przy większych nagrodach zawsze znajduje się ktoś 'oburzony' tym procederem...



Ja nie jestem oburzony, stwierdzam tylko że 20 zł to za mało za taki paragon, bo później ta osoba wystawi sprzęt na Allegro i zarobi 2000 zł.


srutututu. Zmywarki nie schodzą na allegro. Tak więc trzeba mieć promocyjną cenę 1000-1200, po doliczeniu prowizji allegro i podatku 850-950. żeby wygrać też trzeba zainwestować i zaryzykować, Rowie dobrze 300zł się nie zwróci jak niektórym 500sms i więcej nie dało żadnej zmywarki. Tak więc dziękuje za szarpanie się z gratem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3255162 Napisano: 31.03.2010 12:33:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
mala4 napisał(a):

jokan napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mala4 napisał(a):

azych2 napisał(a):

leelee napisał(a):

Nie wiem jak wysyłać kody do Kubusia, bo dali by jakiś zegar na stronę, a ja wiem jak oni czas mają sobie w ich systemie...
Z tego co wiem jedna rodzinka już 3 fony wygrała emotka


czyli rodzinka rozpracowała zegar Kubusia




Kubuś chyba też rozpracował metodę- na 10 soczków tylko 3 kody emotka emotka


Kupiłaś 10, a masz 3 kody? emotka



nie

7 kodow pewnie zostalo na butelce na kleju super mocnym
emotka




Nie, nie zostały , nie było ich wcale, ani na butelce ani na naklejce. Chyba zareklamuję.
W sklepie nie zdjęli, nikt nie zerwał, bo naklejki były całe.
Wypadek przy pracy emotka


Też na niektórych nie miałem naklejki - w soczkach z pomarańczą. Dlatego kupowałem pozostałe smaki. Niektóre kody są przyklejone na podkładkę lub bezpośrednio na szkło (te gorzej schodzą).
Wyniki świadczą o tym, że zegar nie rozpracowany, a organizatorowi właśnie o to chodziło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3255158 Napisano: 31.03.2010 12:31:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
mala4 napisał(a):

jokan napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

mala4 napisał(a):

azych2 napisał(a):

leelee napisał(a):

Nie wiem jak wysyłać kody do Kubusia, bo dali by jakiś zegar na stronę, a ja wiem jak oni czas mają sobie w ich systemie...
Z tego co wiem jedna rodzinka już 3 fony wygrała emotka


czyli rodzinka rozpracowała zegar Kubusia




Kubuś chyba też rozpracował metodę- na 10 soczków tylko 3 kody emotka emotka


Kupiłaś 10, a masz 3 kody? emotka



nie

7 kodow pewnie zostalo na butelce na kleju super mocnym
emotka




Nie, nie zostały , nie było ich wcale, ani na butelce ani na naklejce. Chyba zareklamuję.
W sklepie nie zdjęli, nikt nie zerwał, bo naklejki były całe.
Wypadek przy pracy emotka


Też na niektórych nie miałem naklejki - w soczkach z pomarańczą. Dlatego kupowałem pozostałe smaki. A w innych to z podkładką lub bezpośrednio na szkło przyklejone (te gorzej schodzą). Wszedłem to, by napisać o kubusiu. Wyniki świadczą o tym, że zegar nie rozpracowany, a organizatorowi właśnie o to chodziło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3253393 Napisano: 30.03.2010 10:25:28 w skojarzenia
smsowicz napisał(a):

Co to za przerwa? emotka

sorki. Pomyliłem z konkursem na forum emotka

trumna - Dracula Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3253390 Napisano: 30.03.2010 10:22:41 w skojarzenia
Co to za przerwa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3251642 Napisano: 30.03.2010 02:45:24 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że organizatorzy pewnego konkursu nic sobie nie robią i wygrywają oszuści emotka


drogowskaźnik? Wygrałeś uczciwie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3251630 Napisano: 30.03.2010 02:43:23 w Rossmann
endzi1984 napisał(a):

kurcze a co z prezencikami, swieta sie zblizaja myslalam ze dadzą a tu cisza!


Zbliżają się święta. Myślałem, że się u myjemy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3247289 Napisano: 29.03.2010 01:06:36 w Rossmann
nariam napisał(a):

jantarek napisał(a):

nariam napisał(a):

benon69 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy można jeszcze odebrać tusz? Czy powiedzą, że za późno?




mozesz isc panie zazwyczaj nie wiedza ze termin odbioru ngrody minal emotka




dostalam informacje tusz jest do odebrania do 31.03



a skąd masz tą informację Nie wiem na co sie powołać, w razie gdyby mnie panie ze sklepu pytały emotka


pisałam do nich , bo nie bylo juz tuszy ,i nie mogłam odebrac , dzis dostalam odp ze odbiór przedłuzony


Masz nagranie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3246939 Napisano: 29.03.2010 11:54:38 w Paragony
zawodowiec25 napisał(a):

maa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

monisi napisał(a):

smsowicz napisał(a):

viperek napisał(a):

Szukam paragonu BP/ARAL na zakup paliwa Ulimate.
Z 24 lutego (w grę wchodzi również wieczór dnia poprzedniego i ranek dnia następnego).

Zagrałem 2 x na 1 paragon i wygrałem 2x.
Mogę również odstąpić wygraną - 1 dane nie zostały jeszcze podane.


Ten wątek powinien być dostępny dla użytkowników z co najmniej 30 postami i jednocześnie co najmniej 2 miesiącami stażu. Bo tak mamy, to co mamy. Zakładanie nowych kont dla szukania paragonów emotka


widze ze tobie sie tutaj nic nie podoba ani oetker ani jak ktos szuka paragonu moze sie wyloguj bo po co tu marudy na forum nie chcesz mu pomoc to po co komentujesz a w temacie mam paragony winiary


Wiadomo, zdarza się. Nie miałbym nic przeciw, gdyby ta osoba ze swojego konta. Gdyby ta osoba nie miała nic na sumieniu, to by nie zakładała nowego konta. Poza tym agencje na poczekaniu też zakładają sobie nowe konta i widzą jakie rzeczy mają miejsce.



no to jak widza jakie rzeczy maja miejsce to niech wprowadza jakies inne zasady konkursow i niech np najpierw wymagaja przeslania zgloszenia z paragonem jak to ma miejsce w coraz wiekszej ilosci konkursow gdzie sle sie maila wraz ze skanem paragonu


Akurat ten konkurs to jedna wielka pomyłka, wystarczy uzykać czas 0,050 i już ma się opony. Jak uzyskać ten zcas zainetersowani wiedzą. Dodam tlyko, że wszytskie paragony są weryfikowane. W pierwszych 4 dniach konkursu tlyko 1 osoba podrobiłą sobie paragon ( pozmieniała daty w programie graficznym, wydrukowała i przefaxowała), natomiast już w 6 i 7 dniu trwania konkursu podrobionych paragonów przybyło już o 4. Dodam jeszcze że , czasy poniżej pewnego progu ( te niemozliwe do uzykania- a te które aktualnie wygrywają) będą dodatkowo weryfikowane, niektórzy zostaną poproszeni do siedziby organizatora.
więc apeluję do osób któe nie dostał teleofniku informującego o wygranej, aby zostawili sobie paragony. Bo lista znacznie się zmieni pod sam koneic konkursu.


Dzięki za szczegóły. Przez przeglądarkę na pewno się nie uzyska czasu 50ms, bo pytanie nie od razu się wyświetla. Nic tylko mieć dobre pingi. A organizator może co najwyżej zgłosić oszustwo do prokuratury emotka W sumie 2000 to nie jest byle co.
Lista się nie zmieni, bo nagrody są (były) już u niektórych:
http://www.allegr...m.php?item=973400890
http://www.allegr...m.php?item=973390161


Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3246900 Napisano: 29.03.2010 11:45:37 w Rossmann
benon69 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy można jeszcze odebrać tusz? Czy powiedzą, że za późno?




mozesz isc panie zazwyczaj nie wiedza ze termin odbioru ngrody minal emotka



ok, to zaryzykuje. A ten kupon do odbioru nagrody jest super. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3246793 Napisano: 29.03.2010 11:19:40 w Rossmann
Czy można jeszcze odebrać tusz? Czy powiedzą, że za późno? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3242830 Napisano: 27.03.2010 09:37:33 w Paragony
monisi napisał(a):

smsowicz napisał(a):

viperek napisał(a):

Szukam paragonu BP/ARAL na zakup paliwa Ulimate.
Z 24 lutego (w grę wchodzi również wieczór dnia poprzedniego i ranek dnia następnego).

Zagrałem 2 x na 1 paragon i wygrałem 2x.
Mogę również odstąpić wygraną - 1 dane nie zostały jeszcze podane.


Ten wątek powinien być dostępny dla użytkowników z co najmniej 30 postami i jednocześnie co najmniej 2 miesiącami stażu. Bo tak mamy, to co mamy. Zakładanie nowych kont dla szukania paragonów emotka


widze ze tobie sie tutaj nic nie podoba ani oetker ani jak ktos szuka paragonu moze sie wyloguj bo po co tu marudy na forum nie chcesz mu pomoc to po co komentujesz a w temacie mam paragony winiary


Wiadomo, zdarza się. Nie miałbym nic przeciw, gdyby ta osoba ze swojego konta. Gdyby ta osoba nie miała nic na sumieniu, to by nie zakładała nowego konta. Poza tym agencje na poczekaniu też zakładają sobie nowe konta i widzą jakie rzeczy mają miejsce.
Wyświetl w wątku >>
0 0