Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3343560 Napisano: 01.05.2010 03:25:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Actimel@Carrefour ?



oj, czyzby sie nie udalo.... tak mi przykro
emotka emotka



Odpuściłem ten konkurs, bo to jak loteria. Ale nie widziałem, żeby ktoś się chwalił. Gratuluje kilku bonów 100zł za zainwestowane co najmniej 20zł na każdy bon emotka



no a w loterie grasz przeciez, wiec nie rozumiem sformulowania: bo to jak loteria


W życiu kilka loterii zaledwie i zawsze dobrze wiem kiedy wygram i kiedy nie wygram.
A ta kryptoloteria się charakteryzowała dużą inwestycją i małą wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3343529 Napisano: 01.05.2010 02:56:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
visserarthur napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Actimel@Carrefour ?



oj, czyzby sie nie udalo.... tak mi przykro
emotka emotka



Odpuściłem ten konkurs, bo to jak loteria. Ale nie widziałem, żeby ktoś się chwalił. Gratuluje kilku bonów 100zł za zainwestowane co najmniej 20zł na każdy bon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3342592 Napisano: 01.05.2010 12:45:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktoś wygrał w Actimel@Carrefour ? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3341161 Napisano: 30.04.2010 12:25:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
aska70 napisał(a):

No dobrze, ale jak np. robi się konto w kafejce albo w bibliotece - jak pewność, że ktoś już nie zrobił?
Niech się wypchają, młodej mi szkoda.


delfinka101 napisał(a):

aska70 napisał(a):

No dobrze, ale jak np. robi się konto w kafejce albo w bibliotece - jak pewność, że ktoś już nie zrobił?
Niech się wypchają, młodej mi szkoda.


Powiem Ci lepiej..W szpitalu gdzie młody wyladował, bo wbił sobie blache w noge dzieci pozakładały konta i głosowały jeden drugiemu z komputera szpitalnego,wszystkie mają konta pozamykane.Lub prawie wszystkie,napewno te które zapamiętałam po obrazkach już ich niema.Miały po okolo 5-6 punktów



Unikajcie konkursów klikanych i po kłopocie. Tam uczciwego zablokują, a wygra i tak największy oszust. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3331584 Napisano: 27.04.2010 06:08:11 w Pomocy!!!!
fixat napisał(a):

mam pytanko, jak w konkursie jest zapis:
Organizator podejmie trzy próby połączenia telefonicznego z
Uczestnikiem..bla bla bla

to jak zazwyczaj dzwonią (złośliwie) pod rząd, czy z odstępem kilku minut, godzin czy może na następny dzień?

jak to jest?



Różnie. Podaj lepiej jaki to organizator. Np. Teleaudio potrafi zadzwonić w 1-minutowym odstępie i 2 razy zamiast 3 i po zawodach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3330592 Napisano: 27.04.2010 12:54:17 w TESCO konkursy
kubatbg napisał(a):

ten grill strone wczesniej jest w procuji za 59zl .. bylem ostanio na zakupach i ogladalem te grille .... totalna tandeta .. ale 1 sezon moze przetrwa emotka


Mam grill za 12zł i już 5 lat służy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3329700 Napisano: 27.04.2010 10:14:57 w Giełda Kodów ; )
Wymienię na zapunktowanych lub kupię kody:
-calsberg (zdrapka)
-kubuś
-biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3329618 Napisano: 27.04.2010 10:02:49 w Giełda Kodów ; )
Dam 2pkt zapunktowanych za 1 kod Kubusia. (przelicznik, mam ich więcej emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3328228 Napisano: 26.04.2010 08:45:17 w Giełda Kodów ; )
patryx napisał(a):

asiam napisał(a):

patryx napisał(a):

poklikam za kody z helleny lub zarejestruje sie w roznych portalach emotka


interesuja mnie jedyne kody z helleny - zrobie wszystko emotka



Wszystko??? emotka




nom dokladnie wszystko - co tylko chcesz emotka


Poliż się po nosie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3327920 Napisano: 26.04.2010 07:09:05 w Giełda Kodów ; )
Dam 5*2pkt=10pkt zapunktowanych za 1 kod biedronki (coca-cola). Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3323679 Napisano: 24.04.2010 10:47:53 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

ja jestem ciekawa ile będzie trzeba kupić soków żeby się załapać



Bez sensu ten konkurs. Trzeba kupić furę soczków, żeby mieć szansę dostania drugiej kupy soczków. Bezsens. Kupowałem Kubusie w stokrotce 3 w cenie 2 - soczek wychodził po 99gr(już nieaktualne) i dziękuje za szarpanie się z butelkami. Już 30szt. to kłopot przy kasie (zablokowanie kasy), noszeniem, składowaniem, itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3323664 Napisano: 24.04.2010 10:13:40 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

sąsiedzi mnie wkurzają-już 3. raz musiałam uciszać i chyba spać dziś nie będę przez nich


To wbijaj na imprezę do nich. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3322779 Napisano: 24.04.2010 04:46:38 w Wkurza mnie...
ola2493 napisał(a):

Mój 5-letni syn jakiś miesiąc temu miał od 23.00 silne skurcze brzucha,takie, że aż krzyczał z bólu. O 2.00 w nocy pojechałam na pogotowie, gdzie na dzińdobry dostałam opierd... od zaspanego lekarza,że powinnam wzywać wizytę domową z przychodni i że robi mi łaskę, że mnie przyjmuje.Dali synowi dwa zastrzyki i poradzili ,że jak nie przejdzie do szpitala.Spytałam czy w razie czego zawiozą syna do szpitala(ponad 30 km), to mnie wyśmiali emotka Bóle utrzymywały się do rana,zamówiłam wizytę na 7.00 rano i o tej godzinie byłam z synkiem w przychodni. Pani pediatra nas olała i przyszła na godzinę 8.00(tak jak normalnie zaczyna pracę w przychodni).Na korytarzu jeszcze miła starsza Pani nie zważając na moje wyczerpane i prawie mdlejące z bólu dziecko stwierdziła, że ona wejdzie pierwsza bo tylko po receptę. Jak stanowczo odmówiłam,wyzwała mnie emotka
Syn dostał skierowanie do szpitala, oczywiście musiałam zawieźć go sama. W szpitalu czekałam następną godzinę w kolejce na izbie przyjęć i 30 min, aż przyjdzie pediatra zbadać. Jak w końcu go zbadano i zrobiono wyniki nastąpił popłoch, podejrzenie ostrego wyrostka robaczkowego, natychmiast do szpitala wojewódzkiego na chirurgię, dziecko w złym stanie:( Szpial oddalony o 40 km. Błagałam żeby go przewieźli pogotowiem. Powiedzieli, że nie ma takiej opcji, ewentualnie za kilka godzin a tu liczy się każda minuta Bałam się jechać sama z dzieckiem w takim stanie, przyjechała teściowa i pojechaliśmy. Syn cały czas miał bóle co kilka minut, całą noc nie spał tracił już przytomność. W końcu dojechaliśmy do szpitala, następne kolejki i formalności, Pani na izbie zadawała pytania typu od którego miesiąca podawałam synkowi soczki albo kiedy wyrósł mu pierwszy ząbek emotka
Na oddział zostaliśmy przyjęci o 13.00 emotka
Jakby naprawdę to było coś złego, to mój syn już by.... emotka
Amen


Tak wygląda służba zdrowia w Polsce.
Lekarze robią łaskę, żeby powiedzieć poczekamy, samo przejdzie, tego się nie leczy
Operacja udana, pacjent zmarł. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3322556 Napisano: 24.04.2010 02:30:42 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

emanuela24 napisał(a):


jeśli lekarz co ma dyżur na pogotowiu to internista (nie pediatra) to sobie podaruj emotka lepiej poszukaj prywatnie pediatry
Ci z dyżurów nie znają się na dzieciach - idę z chorym duszącym się dzieckiem a ten mi wmawia że jestem panikara i że DZIECKU NIC NIE JEST i bardzo wyraźnie mi powiedział PROSZÊ SIÊ USPOKOIÆ I PRZESTAÆ PANIKOWAÆ a że doświadczenie miałam podobne rok temu i się na szpitalu skończyło bo przez durnia dobę czekaliśmy a wiadomo u dziecka doba to bardzo dużo - odwróciłam się na pięcie poszukałam pediatry i co się okazało ?? zapalenie krtani, oskrzeli i ewidentnie lekarka powiedziała ze widać że wchodzi na płuca ( u dzieciaków tego nie słychać zapalenia płuc )

więc jak dla mnie to szkoda czasu na tych z dyżurów - teraz jestem mądrzejsza i od razu pędzę do pediatry bo szkoda mi czasu na oczekiwanie do dyżurującego który mi powie ze panikuje a dziecku nic nie jest emotka a wolę płacić za wizyty niż później za szpitalny pokój


racja! lepiej iść/wezwać specjalistę! błędy lekarskie są potem nie od odrobienia...
a jest ich naprawdę sporo, co wkurza potwornie!

emotka


Prędzej lenistwo lekarskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3318358 Napisano: 23.04.2010 08:48:03 w Połączenia nieodebrane
sylzab2294 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Zastrzeżony pomiędzy 15.30 a 17.00


looks... emotka


Na ten numer na 90% gorączka. Dzisiaj zadzwoniła ponownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3317480 Napisano: 22.04.2010 10:17:28 w Wkurza mnie...
Przymuliło mi wszystkie smsy przed północą. Wysłane 20 minut przed północą doszły 10 minut po północy. Różne sieci, różne numery i rożne fony. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3317201 Napisano: 22.04.2010 08:36:53 w Inne mniejsze markety
U mnie w pierwszych dniach i tak nigdy nie ma aktualnych cen gazetkowych w groszku. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3317077 Napisano: 22.04.2010 08:13:52 w Połączenia nieodebrane
Zastrzeżony pomiędzy 15.30 a 17.00 Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3316955 Napisano: 22.04.2010 07:52:35 w Inne mniejsze markety
maa napisał(a):

mahuska napisał(a):

olus15 napisał(a):

drzemek napisał(a):

Groszek daje czadu emotka
Organizator zastrzega, iż zwycięzcą konkursu „Trzymaj formę na wiosnę z siecią
Groszek!” nie może zostać żaden z dotychczasowych laureatów zabaw SMSowych, które
miały miejsce w roku 2010r., a więc laureaci konkursów: „Wiosenne inspiracje w sieci
Groszek”, „Konkurs Olimpijski”, „Kochanie przez gotowanie”, „Knorr z miłości do nowości”
zostaną wykluczeni z konkursu.




a co to za problem po wygranej podać mamę, dziadka czy kuzyna



bo na nich już było emotka emotka emotka i sasiadów też emotka emotka emotka



hehehe

mam nadzieje ze nikt z nich nie mieszka na duzym osiedlu:)



Ale sąsiadowi trzeba coś odpalić to po pierwsze. A jak wjeżdża US, to wychodzi na jaw, że sąsiad nie zapłacił podatku od podarowania prezentu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3316812 Napisano: 22.04.2010 07:23:59 w Giełda Kodów ; )
Wymienię 5*2pkt=10pkt zapunktowanych na 1 kod z biedronki.

Uwaga! Musisz być prawowitym właścicielem korka. Nie przyjmuję wyjaśnień typu, że kod dostałem/am od kogoś. Swoje kody przepisuje zawsze wprost z korków, co do których mam 100% pewność. Wyświetl w wątku >>
0 0