Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3441725 Napisano: 08.06.2010 12:41:34 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie WBK. Od ponad 2 miesięcy tam konto zakładam. Najpierw wysłali super kuriera siódemka, potem nie założyli konta, bo brakło ksera dowodu osobistego. Konto już nie mogło zostać aktywowane, bo za późno. Facet miał drugi raz oddzwonić, jak uda mu się coś załatwić, nie oddzwonił. No to chciałem założyć jeszcze raz w placówce tym razem. To nie mogę, bo poprzednie jest jeszcze aktywne. Następnie dezaktywacja starego wniosku, dalej czekanie i formalności. Zakładam nowe konto. Nie mam NIK na umowie, zdobywam przez telefon. Nie da się zalogować - usługa czasowo niedostępna. Dzwonię i się dowiaduję, że to nie z mojej winy. No i konta jak nie było, tak nie ma. emotka


załóż w innym banku


No mam od dawna mbank i inteligo i nie było żadnych problemów. Wszystko od razu działało. Ale WBK częściej robi konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3441630 Napisano: 08.06.2010 12:14:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie WBK. Od ponad 2 miesięcy tam konto zakładam. Najpierw wysłali super kuriera siódemka, potem nie założyli konta, bo brakło ksera dowodu osobistego. Konto już nie mogło zostać aktywowane, bo za późno. Facet miał drugi raz oddzwonić, jak uda mu się coś załatwić, nie oddzwonił. No to chciałem założyć jeszcze raz w placówce tym razem. To nie mogę, bo poprzednie jest jeszcze aktywne. Następnie dezaktywacja starego wniosku, dalej czekanie i formalności. Zakładam nowe konto. Nie mam NIK na umowie, zdobywam przez telefon. Nie da się zalogować - usługa czasowo niedostępna. Dzwonię i się dowiaduję, że to nie z mojej winy. No i konta jak nie było, tak nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3440375 Napisano: 07.06.2010 10:17:16 w Rossmann
tynka9863 napisał(a):

arta napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

berenika2005 napisał(a):

u mnie tez jeszcze zaden mol sie nie przykleił, ale moze to znak ze nie mamy moli... emotka


ja mam 4 emotka


radzę wyrzucić sypkie produkty i dokładnie zdezynfekować szafkę...


w pokoju te mole sie przylepily zima nie bylo wcale podejrzewam ze z osiedla wlatuja


To prawda. Te lepy przyciągają mole z okolicy. Lepiej ich nie stosować, bo skutek jest odwrotny od zamierzonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3437643 Napisano: 07.06.2010 01:13:28 w Wkurza mnie...
kasiul napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kasiul napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

agava napisał(a):

kasiul napisał(a):

Wkurza mnie, że mam tak głupią koleżankę. Właściwie pustą. Wróciła z upojnych (miały być spokojne) wakacji i cieszyła się, opowiadała mi o swoich podbojach miłosnych (łóżkowych raczej?!) i coś tam, a tu nagle, że ona musi sobie ciążowy kupić, bo wydaje jej się, że jest w ciąży. emotka

Śmiać się.
Płakać.
?


współczuć raczej emotka też mnie wkurzają takie osoby, zwłaszcza jak faktycznie zajdą w ciążę, a później nie umieją dzieckiem się zająć.


A mnie wkurzają osoby,które chwalą się swoimi intymnymi przeżyciami przed innymi ludźmi,często pewnie koloryzując rzeczywistość emotka Myślę,że opowiadanie o takich sprawach świadczy o niedojrzałości i braku taktu.



Wkurza mnie to! No, ale wiesz, koleżanka, to koleżanka, wysłuchać można. Nie wiem jak można łapać się wszystkiego co chodzi na wczasach w ciepłych krajach... , a w sezonie, to na pewno już kilka HIV, AIDS itp... Masakra emotka Wkurza mnie też, że... generalnie zarywają wszystkich, człowiek sobie leży spokojnie, chce odpocząć, ale ciągle jakieś teksty idą - muszę sobie koszulkę załatwić z napisem I don't want you, you and youu too.. xD


No to ja muszę w tym Maroku uważać na natrętnych Marokańców emotka



Kraje arabskie i coś w ten deseń po prostu tam faceci są tego nauczeni przez Rosjanki, Angielki, Niemki... niestety ostatnio też Polki. Oni nic Ci nie zrobią, ale nawet jak się z mężem, facetem leci to nic sobie z tego nie robią. Kupę śmiechu jest, bo chwytają się nawet za mięsko ponad 100 kg... Wszystko co rusza się, ich kobiety im tego nie dają.


Ani okresu, ani adresu
Kupę śmiechu jest, bo chwytają się nawet za mięsko ponad 100 kg...
Potwór nie potwór, byle miał otwór
Oni mają dziennie z 10, 20 panienek w jednym dniu
To nawet James Bond i turbodymomen mogą się zawstydzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3434586 Napisano: 05.06.2010 10:24:05 w Paragony
Szukam kogoś, kto załatwi paragony (jeszcze nie grałem) z Reala za torbę Adidasa. Szczegóły PW Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3432743 Napisano: 04.06.2010 10:35:59 w Inne mniejsze markety
trojan napisał(a):

grzenio napisał(a):

czy dostal juz ktos garnki z stokrotka winiary zkonka z kwietnia? z gory dzieki za odpowiedz


do któregoś czerwca mają czas na wysłanie


Do 15 czerwca. Jeszcze nie doszły. Teleaudio daje sobie długie terminy na wysyłkę i wysyłają w ostatnim tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3430187 Napisano: 03.06.2010 08:29:59 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

No to ja Was przebije emotka Jestem w szpitalu, leci mi 41 tydzien i jutro robia mi dzien dziecka a mianowicie cesarke emotka Mam synka 21 mies a jutro urodzi sie corka emotka Trzymajcie kciuki


trzymam kciuki, mój synek urodził się w dzień dziecka emotka


To tak jak mój kolega. Niestety przez to miał mniej prezentów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3429957 Napisano: 02.06.2010 11:57:50 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Wkurza mnie Visa. Sami wysyłają list po miesiącu, a chcieliby, żeby doręczyć w ciągu 7 dni emotka


A mnie jak wkurza... emotka A papierów do wypełnienia jakby co najmniej samochód był wygrany... emotka


To też. Szwagrowi odesłali poinformowanie o negatywnej weryfikacji. Że niby zły papierek. W cenie tych 2 listów poleconych już byłby ten głupi ręcznik za 11zł. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3429207 Napisano: 02.06.2010 05:44:37 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Visa. Sami wysyłają list po miesiącu, a chcieliby, żeby doręczyć w ciągu 7 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3427389 Napisano: 02.06.2010 12:56:06 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

polec napisał(a):

A mnie dzisiaj wszystko wku***wia.

Ja nie mogę co za dzień.

Nie dość, że ostatnio miałam wypadek, to dzisiaj znowu.

Baby za kierownicą to jakaś masakra.
Dzisiaj ok, moja wina, biję się w pierś, ale litości jechałam przysięgam 3 km na godzinę, bo przejazd kolejowy był zamknięty, a My się toczyliśmy. Ona stała.
W moim aucie uszkodzeń zero, u niej nagle uszkodzenia takie, jakbym setką w nią przy***rdoliła emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Do tego wezwała karetkę, straż pożarną i dwie jednostki policji. emotka emotka

Pasażerkę w ciąży zabrało pogotowie, a darła się najgłośniej ze wszystkich, w pełni sprawna. Więc czyn zakwalifikowany na wypadek drogowy, a nie kolizję emotka emotka

Mówię Wam, w którymś momencie to wybuchłam i tak babie nazdałam, że mąż mnie wywalił do auta!!

I mam kutwa mandat na 300 zł emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Aż się żyć odechciewa!


300zł to i tak nieźle. Mnie tyle chcieli wlepić za to, że ja byłem poszkodowany, a zawinił kto inny. Po odwołaniu się od wyroku Sądowego zaocznego, Sąd Grodzki: 30zł. Odpuściłem, bo za 30zł nie opłacało mi się odwoływać. Koszt dojazdu do Sadu Wojewódzkiego były wyższy, stracony czas, itd. Mogłem dowieść swojej niewinności, ale nie mogłem dowieść cudzej winy - słowo przeciw słowu, więc odszkodowania i tak bym nie dostał.
A że byłem niewinny zastosowano oskarżenie: nienależyte zachowanie ostrożności - takie uniwersalne, że można dopasować do wszystkiego w ogóle, ale niczego konkretnego w szczególe... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3425173 Napisano: 01.06.2010 08:27:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zmywarka z Carrefoura Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3425129 Napisano: 01.06.2010 08:14:07 w Carrefour konkursy
ivisia napisał(a):

smsowicz napisał(a):

baxter napisał(a):

mahuska napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

arta napisał(a):

mahuska napisał(a):

dochodzą Wam esemeski do Nescafe?? emotka u mnie oczekuje i oczekuje emotka


ja teraz też mam problem - brak zwrotki




u mnie teraz wysłany oczekuje........ emotka



więc wiemy ile osób teraz wysyła hehe emotka emotka emotka emotka


ja ja myslalam ze to tylko u mnie problem emotka


U mnie też brak zwrotek. Tak to jest być spóźnialskim emotka


ja tez wysłałam koło północy no i niestety do tej pory sms nie doszedł, więc chyba po ptokach emotka


U mnie raport 23:45, a zwrotka 00:05 Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3424749 Napisano: 01.06.2010 01:16:02 w Pomocy!!!!
alaalex40 napisał(a):

The adobe acrobat /reader that is running can not be used to viev pdf files in a web browser.
Olease exit adobe acrobat /reader and exit your Web browser and try again



co mam zrobic??:( od paru dnoi nie moge wejsc w zaden plik pdf a wczesniej bylo wszystko ok emotka prosze o pomoc emotka


Przeinstalować Acrobat/Adobe Reader lub Foxit Reader. Syn na 100% naprawi. A swoją drogą, gdzie jest luk1990? Usunięty razem ze wszystkimi swoimi postami? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3424710 Napisano: 31.05.2010 10:14:50 w Carrefour konkursy
baxter napisał(a):

mahuska napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

arta napisał(a):

mahuska napisał(a):

dochodzą Wam esemeski do Nescafe?? emotka u mnie oczekuje i oczekuje emotka


ja teraz też mam problem - brak zwrotki




u mnie teraz wysłany oczekuje........ emotka



więc wiemy ile osób teraz wysyła hehe emotka emotka emotka emotka


ja ja myslalam ze to tylko u mnie problem emotka


U mnie też brak zwrotek. Tak to jest być spóźnialskim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3424702 Napisano: 31.05.2010 10:04:35 w Paragony
Mam paragon ze stokrotki-grill. Zapomniałem wysłać zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3424475 Napisano: 31.05.2010 08:14:58 w Paragony
zielka napisał(a):

Czy ktoś wogóle sprawdza te paragony ??? Kurier czy listonosz ? czy trzeba do nich wysłać ?


kurierzy, a tym bardziej listonosze nie sprawdzają paragonów. Trzeba je odsyłać listami poleconymi, czasami faks lub mail jeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3422847 Napisano: 31.05.2010 12:01:33 w Carrefour konkursy
beciala napisał(a):

edith napisał(a):

Dzisiaj byłam w sklepie i też z chęcią rozdawali spieniarki emotka Więc sie dziiwię ze u ciebie nie było emotka


u mnie też nie było emotka


Ja za późno poszedłem. Udałem się do informacji, spytać czy hostessy rozdawały spanierki, to otrzymałem odpowiedź, żeby za tydzień przyjść z paragonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3413541 Napisano: 27.05.2010 11:34:19 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

...wzkurza mnie ból głowy i jakieś mdłości wieczorne, ale ona przechodzą a ból głowy nie i tak od kilku dni


W ciąży jesteś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3413323 Napisano: 27.05.2010 10:02:55 w Inne mniejsze markety
aneczkar10 napisał(a):

anetakor napisał(a):

były już esy ze zmywarkami z Kauflanda?
dzięki za odp.


były


Mowa o tych sprzed tygodnia, czy jakaś rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3413169 Napisano: 27.05.2010 09:08:20 w Carrefour konkursy
Agnes napisał(a):

moniab napisał(a):

to chyba jeszcze zostało im Winiary z Carrefoura


a kropla beskidu?


Aktywni rozwiązani. Wyświetl w wątku >>
0 0