Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3468430 Napisano: 17.06.2010 09:06:05 w Carrefour konkursy
kalka napisał(a):

benon69 napisał(a):

na jaki mail sie sle paragon z nestle na bilety shreka??? prosze pw


Mi podali adres firmy, żeby przesłać oryginał emotka


Mam 1 paragon z pierwszego dnia promocji jakby ktoś był w potrzebie... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3465227 Napisano: 16.06.2010 11:18:12 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):


Hej, w promocji pepsi „Wyleć do RPA” wpisałam 10 kodów przez stronę internetową w celu doładowania za 10 zł. w PLAY i otrzymałam @ kod, który po wprowadzeniu do telefonu jest niepoprawny... Napisałam do nich poprzez kontakt na stronce, ale nie odpisują… Czy ktoś też tak miał ?
emotka


może coś źle wpisujesz ?
dajesz *100*kod doładowania# ?



Kurde, napisali mi tak: Wybierz z klawiatury telefonu *123* 16-cyfrowykod #, zatwierdź wpisany ciąg znaków w ten sam sposób, w jaki zatwierdzasz numer telefonu, kiedy dzwonisz lub wybierz 5555 z własnego telefonu i postępuj zgodnie z instrukcjami lektora... Już sama nie kumam bo syn twierdzi, że *123 jest do Plusa...

emotka


dla play jest *100*kod#
sprobuj tak emotka



dooopa... emotka


to może jednak dali ci kod do plusa ;/


Może im się popieprzyło... Ale mogliby chociaż odpisać na mój e-mail...
emotka


Albo sama wybrałaś złą sieć i zamiast do play, wybrałaś kod do plusa. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3459983 Napisano: 15.06.2010 09:40:03 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

darekgryko napisał(a):

Allegro, może nie samo allegro, ale Ci co sprzedają przeterminowany towar i nawet tego nie zaznaczają w ofercie.

Takie fajne ekskluzywne przeterminowane kosmetyki zamówiłem dla dziewczyny firmy Harnn Thann zapewne sprzedawca-osoba z Ustrzyk Dolnych jest na tym forum...


a mnie wkurzają Ustrzyki Dolne-wszechobecne w wynikach konkursów emotka


Nieee, tylko blendery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3459198 Napisano: 14.06.2010 10:33:49 w Popraw sobie humor...

smsowicz

#3459191 Napisano: 14.06.2010 10:23:00 w Giełda Kodów ; )
Kody biedronkowe wymienię na tymbarkowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3457979 Napisano: 14.06.2010 03:51:32 w Carrefour konkursy
sten napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

sten napisał(a):

Mogliby juz dzisiaj dzwonić, bo palpitacji dostane emotka Szansa 1/210, to juz 0,48% emotka



ja mam 3/210 emotka


moje szanse 0%, wysłałem hasło które mi przyszło na myśl, bo miałem ostatnie 20 groszy na koncie emotka


Ja ostatnio większość tak wysyłam. Potem niestety lecę po doładowanie ... i tak w kółko. Niby 20gr na koncie, a kończy się na 10zł.


Mnie sms przymuliło, zwrotka po północy przyszła. Związku z czym mam wolny paragon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3457752 Napisano: 14.06.2010 02:29:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
asior24 napisał(a):

Hmmmm ten konkurs grafa to wogóle jakaś rodzinna impreza... osobników Długosz, Choma, Olszak, Zubowski ... jak by ich wycięli z listy byłoby kilka nagród.
emotka


Nie zgodzę się. Jest dużo nazwisk. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3456845 Napisano: 14.06.2010 10:24:16 w Carrefour konkursy
pamal73 napisał(a):

marionzzz napisał(a):

właśnie przyjechał Opek-już myślałam,że praleczka wyskoczy a tu tylko pisemko,że gratulujemy i że zadzwonimy aby umówić się na odbiór,a telefon milczy... emotka
Wam też zamiast pralki przyjechały tylko gratulacje?


dziwni są
papierek kurierem a pralki podobno osobiście, jak to :-/


Tak to. Chętnie odbiorę osobiście praleczkę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3447896 Napisano: 10.06.2010 06:07:29 w TESCO konkursy
andzia___ napisał(a):

andzia___ napisał(a):

nie chce mi wyslac smsa na 7043 na pantene ....


czemu? czemu? czemu? emotka


play? emotka Jeśli tak, to odblokuj premium. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3446910 Napisano: 10.06.2010 11:42:06 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

joan napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Dostałem propozycję 700zł za zmywarkę, bo na allegro są po 999 emotka emotka emotka



Biznes jak się patrzy emotka Ale moim zdaniem powinieneś poczekac na lepsze oferty, np. 49, bo w sklepach są po 1049 emotka


W temacie - wkurzam się, że wstałam o 5 rano, a nie miałam jazd, bo w eLce pękł pasek-czegośtam ;/ Potem dla odprężenia postanowiłam pozgadywać tożsamości wampirów, został jeden koleś... nie mogę sobie przypomnieć, któż on. I teraz będzie mi to nad głową wisieć, jak to zwykle bywa z niezałatwionymi sprawami. Może mi się nawet przyśni, skoro się w niego gapię od kilku godzin emotka I w ogóle, śpiąca jestem & zmierzła emotka A dziś nie ma rozwiązania żadnego z moich konków, żeby pocieszyć...


Chciałem 900, żeby się pozbyć, ale z drugiej strony - zainwestowałem i za darmo nie będę rozdawać. W sklepach są za 1400


Znaczy swoim to za free, ale nie obcym. Tak czy siak bym musiał jeszcze zapłacić podatek za darowiznę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3446903 Napisano: 10.06.2010 11:39:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Dostałem propozycję 700zł za zmywarkę, bo na allegro są po 999 emotka emotka emotka



Biznes jak się patrzy emotka Ale moim zdaniem powinieneś poczekac na lepsze oferty, np. 49, bo w sklepach są po 1049 emotka


W temacie - wkurzam się, że wstałam o 5 rano, a nie miałam jazd, bo w eLce pękł pasek-czegośtam ;/ Potem dla odprężenia postanowiłam pozgadywać tożsamości wampirów, został jeden koleś... nie mogę sobie przypomnieć, któż on. I teraz będzie mi to nad głową wisieć, jak to zwykle bywa z niezałatwionymi sprawami. Może mi się nawet przyśni, skoro się w niego gapię od kilku godzin emotka I w ogóle, śpiąca jestem & zmierzła emotka A dziś nie ma rozwiązania żadnego z moich konków, żeby pocieszyć...


Chciałem 900, żeby się pozbyć, ale z drugiej strony - zainwestowałem i za darmo nie będę rozdawać. W sklepach są za 1400 Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3446870 Napisano: 10.06.2010 11:31:28 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

amif napisał(a):

człowiek nie może sobie wygrać zmywareczki pomywa recznie a inni handlują bo mają wiecej,ciesze sie że im się udało tylko gdzie sobie je wsadza.


Sprzedadzą emotka
Mnie nie wkurza to, że inni wygrali po kilka, ale to, że mi się nie udało emotka


Dostałem propozycję 700zł za zmywarkę, bo na allegro są po 999 emotka emotka emotka


ja Ci dam 500, bo ktoś inny daje 700 emotka


Spoko, ktoś da 300, bo Ty dajesz 500 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3446852 Napisano: 10.06.2010 11:26:34 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

amif napisał(a):

człowiek nie może sobie wygrać zmywareczki pomywa recznie a inni handlują bo mają wiecej,ciesze sie że im się udało tylko gdzie sobie je wsadza.


Sprzedadzą emotka
Mnie nie wkurza to, że inni wygrali po kilka, ale to, że mi się nie udało emotka


Dostałem propozycję 700zł za zmywarkę, bo na allegro są po 999 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3446810 Napisano: 10.06.2010 11:13:55 w Carrefour konkursy
ilonar2301 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

zyziak napisał(a):

pralki są owinięte folią paletową stretch bo kolezanka dostała emotka po co oni to rozpakowywali na sklepach


pisałam już wcześniej,że dostaniecie te,co w sklepach stały...czemu mnie to nie dziwi? emotka


To się nazywa chamstwo. emotka Nie uszkodziły się w transporcie?


Bo musieli postawić na wystawę. Nie byłoby kłopotu w przypadku odbioru osobistego. Chamstwo to jest - przykładowo - jak ktoś z Wrocławia gra na Suwałki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3445768 Napisano: 09.06.2010 10:48:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie upał. W domu 29 stopni, a nie można otworzyć okna, bo zaraz komary się wpierniczają. Nie musimy lecieć do RPA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3445752 Napisano: 09.06.2010 10:17:46 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów z tymbarka daję hellenę lub zapunktowanych - 10pkt. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3445554 Napisano: 09.06.2010 08:25:00 w Wkurza mnie...
iaziaz napisał(a):

inka113 napisał(a):

wkurza mnie loteria Play! emotka dziś miałam z tej okazji 8 połączeń! emotka


Tez mnie to wkurza okropnie emotka


Mnie też. Dzisiaj Play znowu szalał. W ogóle daje czadu. Blokuje premium, spamuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3444561 Napisano: 09.06.2010 01:35:42 w Popraw sobie humor...
Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALIST¡, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZ¡DEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWI¡ZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLAS¡ ROBOTNICZ¡, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCI¡!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASÊ ROBOTNICZ¡, ZWI¡ZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZ¡D śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚÆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3443061 Napisano: 08.06.2010 09:19:30 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

grusia napisał(a):

Nie macie pojecia ile moli przynosicie w mące czy ryżu ze sklepu. Przylatuja z osiedla ? Przeciez to nie realne !Jaka moc musialby miec taki plasterek by przyciagał mole z dworu.


Wg mnie realne. Owady mają czuja.
feromony płciowe ćmy pawicy samce wyczuwają nawet z odległości 3 km.
To nie ćma pawica, ale 100m to już od sąsiadów przylecą, a taki plasterek raczej ma większą moc od jednej samicy emotka


o tak wszyscy sąsiedzi uwolnieni zostali przez mnie z moli spożywczych ostatnio emotka



de ża wi emotka emotka emotka minął rok, przyszły nowe prezenciki rossnetowe i od nowa dyskusja emotka emotka emotka emotka



Zróbmy ankietę. Czy po zastosowaniu plasterków z Rossmana mole chcą Cię zjeść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3442467 Napisano: 08.06.2010 05:56:14 w Rossmann
grusia napisał(a):

Nie macie pojecia ile moli przynosicie w mące czy ryżu ze sklepu. Przylatuja z osiedla ? Przeciez to nie realne !Jaka moc musialby miec taki plasterek by przyciagał mole z dworu.


Wg mnie realne. Owady mają czuja.
feromony płciowe ćmy pawicy samce wyczuwają nawet z odległości 3 km.
To nie ćma pawica, ale 100m to już od sąsiadów przylecą, a taki plasterek raczej ma większą moc od jednej samicy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0