Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3548119 Napisano: 15.07.2010 10:02:03 w Giełda Kodów ; )
Szukam Górskiej Natury. Dam w zamian Hellenę, coke lub zapunktowani. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3547184 Napisano: 14.07.2010 10:40:03 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

mrufka napisał(a):

latający przed nosem centralnie ogromny komar, taki wiecie z dużymi nogami. okropny jest emotka


On nie gryzie ludzi emotka daj mu żyć emotka


emotka Komarnica jest roślinożerna, ale też szkodnik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

smsowicz

#3542744 Napisano: 13.07.2010 10:06:17 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

romek76 napisał(a):

Co mnie wkurza?Chyba jak niejedną osobę-tropikalne upały panujące w tym miesiącu. emotka




No co ty, w końcu lato emotka Zaraz zbieram manatki i lecę na działkę wytapiać tłuszcz.

A w temacie... Wstałam rano, zaspana schodzę do kuchni, widzę świeże truskawki i jagody, no to poszłam po blender, bo nowy mam. Wyciągnęłam go z pudełka, opłukałam wodą i miksuję na najniższych obrotach, a tu siła taka, że mi chce koktajl wyskoczyć z pojemnika. Myślę sobie... jaki super sprzęcior emotka No ale próbuję zmiksować owoce dalej, ale się nie da, bo chlapie i tak stwierdziłam, że jakbym ustawiła na tą piątkę, to by mi chyba pojemnik rozerwało, taką moc ten blender miał. Także nie zmiksowało się wszystko dokładnie, bo więcej się wylało więc dałam sobie już spokój, bo głodna byłam. Wyciągam blender, chce go umyć, patrzę, a on ma na ostrzach osłonę plastikową i ja z tą osłonką miksowałam owoce i już wiem, dlaczego tak chlapało i rzucało mi ten blender emotka emotka A nie dość tego, to zobaczyłam, że brakuje kawałka tej osłonki czyli się zmiksował z owocami emotka Nie wiem jak ja nie widziałam tego plastiku na ostrzach emotka emotka


emotka Powinni zabronić Ci używania jakiegokolwiek sprzętu AGD, bo już przy pierwszym użyciu coś się psuje. Niech mąż gotuje. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3542589 Napisano: 13.07.2010 09:08:22 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
ziolko napisał(a):

tunezja napisał(a):

hittmanka napisał(a):

tunezja napisał(a):

Co do romansów to mi się podoba Michał Żebrowski. Kto może mi umożliwić spotkanie z tym super przystojnym chłopakiem?


a mi się Paweł Małaszyński marzy....



Jedź do Białegostoku, on tam bywa w weekendy...
Serio zaś, to mam autograf od Michała Żebrowskiego, bo w Toruniu kręcili film z jego udziałem.
Chciałabym go spotkać kiedyś, ale marne szanse!
Pozdrawiam!


pamiętam jak w kaliskim empiku miał być kilka lat temu... to był taki dziki tłum już godzinę przed jego przyjściem, że dosłownie sardynki w puszce miały luz emotka zwykli klienci nawet nie mieli szans na jakiekolwiek zakupy... średnia wieku wielbicielek - grubo poniżej 20 emotka


Trzeba je uświadomić, że to nie Polański emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3540876 Napisano: 12.07.2010 03:23:03 w TESCO konkursy
romek76 napisał(a):

Odnośnie Tesco-bierze ktoś udział w tych darmowych konkursach?-typu-uzupełnij zdanie.Jestem ciekawy czy też w to się bawicie. emotka


Moim zadanie nie warto. Szkoda czasu i energii... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3540866 Napisano: 12.07.2010 03:18:00 w TESCO konkursy
krynia napisał(a):

kret74 napisał(a):

Kto bierze udział w konku - 6 tys w 6 m-cy ?? oni mieli powiadamiać od razu zwycięzców dziennych laptopów??
Chwalił się już ktoś może?? Nie widze na forum emotka



nikt się nie chwalił, więc wyniki będą pewnie już po wszystkim


Też tak myślałem. Patrząc na inny konkurs Smolara. Przestałem grać bojąc się, że wpadnie więcej niż 1 laptop. Ale dzwonią następnego dnia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3533937 Napisano: 09.07.2010 01:35:42 w Carrefour konkursy
79magda napisał(a):

rafal100 napisał(a):

emio2 napisał(a):

hejka...
ja jak na razie 2/3 Łodzi emotka emotka



to co ty z taka ilością płynu i proszku zrobisz?:)



Wygra wszystkie pralki i otworzy pralnię
emotka


Zrobi konkurencję Mysiorkom. Oni też mają pralnię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3533878 Napisano: 09.07.2010 01:13:35 w TESCO konkursy
yaro2004 napisał(a):

krynia napisał(a):

kret74 napisał(a):

Kto bierze udział w konku - 6 tys w 6 m-cy ?? oni mieli powiadamiać od razu zwycięzców dziennych laptopów??
Chwalił się już ktoś może?? Nie widze na forum emotka



nikt się nie chwalił, więc wyniki będą pewnie już po wszystkim




ja dzisiaj bede gral.



Wyniki na koniec. Będą dzwonić do każdego.
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3533845 Napisano: 09.07.2010 01:05:28 w TESCO konkursy
monia24 napisał(a):

Ja miałam 2 stłuczone soczki, kurier na tym wózeczku podwiózł pod klatkę, a dalej sami wnosiliśmy emotka


Na ile kursów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3533808 Napisano: 09.07.2010 12:57:45 w TESCO konkursy
iaziaz napisał(a):

tedance napisał(a):

zucchini napisał(a):

kamel napisał(a):

mam pytanie do osób, które otrzymały już soki Kubusie:
- czy kurier ma obowiązek je wnieść? (dzisiaj do mnie dzwonił umówić się na jutro i od razu zastrzegł, ze BEZ WNIESIENIA),
- jak wielkie jest to coś? emotka jeden mężczyzna da radę wnieść to na 4 piętro?? emotka

Dzięki za odpowiedź


Całość jest na palecie, zafoliowana. Kurier zostawił pod domem i wnosiliśmy to w zgrzewkach do domu. Całość waży 250 kg (zgodnie z listem przewozowym).


to spoko jeden ogier da radę emotka


bedziesz miał okazje popracowac nad miesniami emotka emotka


Ja bym wziął Pudziana, chociaż on szybko się męczy, więc nie wiem czy na 4 piętro dałby radę.
Ciekawe jak te soki się nie potłuką... Przecież kurierzy się nie cackają z przesyłkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3530980 Napisano: 08.07.2010 03:03:25 w Popraw sobie humor...
Szalony Mysiorek w Częstochowskim Tesco (dzisiaj nagrywane):
http://www.youtub.../watch?v=5o5E2H7rMAw Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3522145 Napisano: 06.07.2010 08:17:29 w TESCO konkursy
lavenda7 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Moze ktoś wie, jaka agencja organizuje ten konkurs Adidas ZAFRIKO na zlecenie COTY ?


jakbys sie cos dowiedział to napisz proszę! emotka



tak dzwonilem, jak by ktoś chciał mam bezpośredni numer do Pani od konkursu. Twierdza ze juz wszystko poszło, że zarówno mailowo jak i smsowo wszyscy zostali poinformowani ....


350 zgłoszeń,loooooool:D No to się nazywa niefart. Na pewno ściemniają albo jeszcze inni większym hurtem przystąpili do konkursu. W każdym razie nigdy więcej losowań! To ZUO!


Ściemy nie ma. Było tylko oszustwo ze strony hurtowników. Np. nie kupiony żaden żel, a zgłoszeń 1000 - bo przecież zgłoszenia za darmo, a paragon się znajdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3521725 Napisano: 05.07.2010 09:51:25 w Carrefour konkursy
tereniagno napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Czy ktoś grał w pepsi-Carrefour?
W etapach dziennych też nie mieliście zwrotki?
Z finału dostałem 2x sms na ten sam numer po 17 i przed 21 emotka


Miałam tak samo i do dziś cisza,a na drugim komie córki tylko 1 raz był sms.


Na 5 fonach miałem raz, na 1 dwa razy było pytanie.
A wyniki kiedy? Finał i tak przegapiłem, ale dzienne etapy chociaż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3520960 Napisano: 05.07.2010 03:49:57 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

emmmiliaaa napisał(a):

mam pytanie co to za pytania dzisiaj z 71355? skutery byly na ten numer ale nie widze tam zadnej info o nagrodzie 10000 zl. to jakies nabijanie w butelke czy faktycznie jakies pytanie finalowe do ktoregos z konkursow? emotka


jak o miasto nad morzem to nabijanie w butelke-ja dostałam 3 smsy a na żaden finał nie czekam emotka


Media Contact emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3520827 Napisano: 05.07.2010 03:10:55 w TESCO konkursy
leelee napisał(a):

z zafriko przyszła pusta zwrotka emotka


Może wina telefonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3518924 Napisano: 04.07.2010 08:19:31 w Poczta kradnie
lula81 - nie masz dowodu, że to poczta.
Mnie poczta nigdy nic nie ukradła, nic nie zgubiła. Paczki są transportowane w najlepszych warunkach w porównaniu innymi dostawcami.
Od kuriera dostałem otwierane paczki, od poczty zawsze nietknięte.
Kurier poprzez pomyłkę zostawił ipoda w innym bloku, więc już nawet nie u sąsiada. Tylko poprzez uczciwość osoby odbierającej jednak go otrzymałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3518271 Napisano: 04.07.2010 04:15:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

http://www.konkurs.indykpol.pl/lista.php

Ciekawe, ile ktoś pozakładał kont z tym y...Może do tysiąca dobił emotka


Z tym to mogliby sobie poradzić.
1 zgłoszenie = 1 IP
Ciężko jest mieć dostęp do tysiąca adresów jednocześnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3518025 Napisano: 04.07.2010 01:24:18 w Paragony
Mam 1 paragon z Nałęczowianki z 20.06.2010. Propozycje PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3516200 Napisano: 03.07.2010 04:08:01 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

a propos zafriko, moze będzie miał ktoś zbędny paragon (mała szansa że wygram ale..) właśnie robię porządki i za nic nie mogę sie doszukać, no chyba ze znajdę,


Ja mam. I przygarnę piłeczkę. Po co ma się zmarnować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0