Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3576610 Napisano: 28.07.2010 12:46:53 w Carrefour konkursy
gniewica napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

kto Radom sprzątnął? emotka


tez jestem ciekawa


Może xagadee? Tego jej życzę, bo każdy powinien grać na swoim obszarze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3576160 Napisano: 28.07.2010 10:55:50 w Wkurza mnie...
sivva napisał(a):

Starałam się na uczlni o stypedium socjalne i go nie dostne bo mam za mała. Chamstwo !!!!!!!!!!!!!!! emotka


Przy wypocinach prawników ręce opadają. Skoro niski dochód oznacza przekręt, to nie zrobienie kontroli jednocześnie jest przyzwoleniem na oszustwo skarbowe...
Jakby już ktoś chciał oszukiwać, to by sobie podał o parę zł wyższy dochód, żeby dostać stypendium. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3576003 Napisano: 28.07.2010 10:18:03 w Carrefour konkursy
kasiaw1431 napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

arta napisał(a):

olus15 napisał(a):

http://www.carref...pujesz-wygrywasz.pdf

znowu Nivea na najwyższy rachunek:(
nie lubię takich konków


ciekawe, jakie rachunki ostatnio wygrywały...


300 zł przy wygranej 500 visie nie wygrał emotka więc szkoda zachodu



kiedyś była nagroda PS z nivea za 1200 zł, tak dla sprawdzenia wysłałam zgłoszenie za 1400 zł i też nie wygrało więc ludzie muszą albo bardzo dużo kupować że kwota zakupów przewyższa nagrodę albo po prostu oszukiwać


Wszyscy tylko sprawdzali emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3575063 Napisano: 27.07.2010 08:58:40 w TESCO konkursy
utropek napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

smsowicz napisał(a):

utropek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

tedance napisał(a):

toka napisał(a):

tedance napisał(a):

rw77 napisał(a):

chasia napisał(a):

zyziak napisał(a):

A co ze skuterami z Nałęczowianki mieli wydać nagrody do 31.07 a listu od nich jeszcze nie dostałem



Do 31.07 mają wysłać listy.


nie będzie listów a skuterki zostaną dostarczone do domciu


współczuję kurierom emotka


czemu? emotka




wyobraź sobie, że jesteś kurierem i masz 6 skuterów do wystawienia pod jeden adres emotka




to chyba lepiej 6 pod jeden adres niż każdy gdzie indziej emotka mniej zachodu


jutro wyjeżdżam i sądzicie, ze będzie mógł ktoś inny odebrać skuter?


Zależy od opcji wysyłki i kuriera. Jak wysyłka ubezpieczona, to ciężko będzie.


będzie mógł, jak byłem nie pełnoletni to nie raz odbierałem ubezpieczone paczki na kogoś emotka



Rafi mam nadzieje emotka emotka


Na 2000pln? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3574319 Napisano: 27.07.2010 02:58:21 w TESCO konkursy
utropek napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

tedance napisał(a):

toka napisał(a):

tedance napisał(a):

rw77 napisał(a):

chasia napisał(a):

zyziak napisał(a):

A co ze skuterami z Nałęczowianki mieli wydać nagrody do 31.07 a listu od nich jeszcze nie dostałem



Do 31.07 mają wysłać listy.


nie będzie listów a skuterki zostaną dostarczone do domciu


współczuję kurierom emotka


czemu? emotka




wyobraź sobie, że jesteś kurierem i masz 6 skuterów do wystawienia pod jeden adres emotka




to chyba lepiej 6 pod jeden adres niż każdy gdzie indziej emotka mniej zachodu


jutro wyjeżdżam i sądzicie, ze będzie mógł ktoś inny odebrać skuter?


Zależy od opcji wysyłki i kuriera. Jak wysyłka ubezpieczona, to ciężko będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3573582 Napisano: 27.07.2010 10:34:18 w TESCO konkursy
chasia napisał(a):

rw77 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

chasia napisał(a):

Szukam osób, które wygrały zmywarkę Bosch w konkursie Quantum w Tesco. Promocja organizowana przez Graf. Mam pytanie dotyczące gwarancji. Prosze o kontakt PW.



przecież przysyłali podbite gwarancje osobnym listem emotka


ja nie dostałem !



Ja tez nie dostalam gwarancji do Boscha a dostałam do Siemensa, którego nie wygrałam emotka


Do mnie dzwonili i się zapytali ile mam boszów a ile śmiensów. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3572143 Napisano: 26.07.2010 04:24:06 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów hortex. W zamian: coke, zapunktowani, hellena. Propozycje przeliczników PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3570245 Napisano: 25.07.2010 06:23:24 w Firmy kurierskie
krzysiek1693 napisał(a):

Pan kurier z Siódemki z mojego regionu jest super, wiedział jak do mnie dojechać, co nie jest łatwe emotka


U mojej siostry kurier pomylił bloki. Przesyłkę dał komuś zupełnie obcemu, na szczęście uczciwemu.
Siódemka to najgorsza firma kurierska.

Poczta Polska jest najlepsza. W zeszłym roku z powodu oczekiwania na przesyłkę kurierską, musiałem później wyjechać na wczasy i na własny koszt. Natomiast po wczasach spokojnie mogłem sobie odebrać czekającą od tygodnia paczuszkę z Urzędu Pocztowego.

Co mi da o jeden dzień szybsza dostawa, jak i tak organizator nagrodę wysyła po miesiącu lub dwóch i nie wiadomo dokładnie kiedy... Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3566274 Napisano: 23.07.2010 08:32:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wyniki z lidla - 6 tydzień:
http://www.lidl.p..._pl/hs.xsl/12045.htm

Poza naszą konkursowiczką, wyniki mało wiarygodne - 3/5 to dziadki ze średnią wieku 60 lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3565096 Napisano: 22.07.2010 02:56:22 w Carrefour konkursy
agusiac87 napisał(a):

czy ktoś dostał 2 razy na ten sam numer informacje o wygranej z Loreala - karty emotka emotka


A ile sms wysłałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3561119 Napisano: 21.07.2010 12:18:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
patita06 napisał(a):

czy widział ktoś uzupełnioną listę nagrodzonych z Tymbarku Wolny rok za jeden sok?
Teraz na stronie informują, że promocja się zakończyła, dziękują za udział i gratulują zwycięzcom.


Chyba nie chcieli pokazywać wyników z drugiego finału z powodu powtarzalności wyników. Wcześniejsze wyniki też mogły za bardzo kłuć w oczy Kowalskiego. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3559424 Napisano: 20.07.2010 12:26:55 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

szukam paragonu na silan/rex z regionu 4 real obojętnie który dzień,ewentualnie kupie ze 3 paragony i zapłacę za zakupiony towar i przesyłkę emotka


Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie pocztą (priorytetowym listem poleconym), po
otrzymaniu informacji o wygranej, o której mowa w punkcie 7.1 w nieprzekraczalnym terminie
3 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentu wysłania SMS przez organizatora.

Trochę nierealny plan. Bo trzeba wysłać paragony razem z oświadczeniem (własnym podpisem) w ciągu 3 dni.


Ja napisałam oświadczenie za osobe z forum i paragon wysłałąm za nią.Grill wygrany za coca cole dostała:)


Podrobić podpis? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3558277 Napisano: 19.07.2010 09:41:30 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

joan napisał(a):

Pozwolę sobie wyrazić moją opinię w sprawie produktów oznaczanych jako anty - ich skuteczność bierze się stąd, że zaburzają naturalne procesy zachodzące w organizmie i szlag trafia układ hormonalny, który chyba jest dosyć istotny, skoro nie można go kontrolować w ten sam łatwy sposób, jak np. zaciśnięcie pięści. Pamiętajcie też, że organizm utrzymywany jest w stanie permanentnej ciąży, dlatego nie ma wtedy możliwości w prawdziwą ciążę zajść. Dodajcie sobie dwa do dwa i wiadomo, czemu komuś - mimo młodego wieku - się coś zepsuło w organiźmie emotka

Na opakowaniach jest napisane o skutkach ubocznych, ale ... Pomyślcie o przypadkach, z którymi zetknęłam się kiedyś na wieczorze panieńskim: lasencje brały tabletki od 16. roku życia i włala, teraz mają 26, co oznacza 10 lat wpier* tego świństwa. Łatwo policzyć, że: 10 lat x 9 m-cy (wliczam przerwę, którą i tak nie każda robi) x 21 dni = 1890 zeżartych tabletek. Brednie o mniejszych dawkach obcego hormonu, który ma się codziennie wprowadzać do swojego ciała, przypominają mi dysputy o tym, że papierosy z filtrem nie szkodzą emotka




najgorsze w skutkach ubocznych to chyba zakrzepice emotka
można zjechać zanim lekarze stwierdzą od czego są problemy z sercem (10 nerwic wcisną wcześniej)

osobiście jestem przeciwniczką antytabsów emotka

no ale akurat na tradzik to wiem ze kumpeli pomogły - ale też po roku odstawiała żeby sobie krzywdy nie zrobić po hormonach - ale tak to jest że mówią że raka maja palący a gow.. prawda muszą najpierw mieć skłonności do tego - jeśli maja skłonności to dodać papierosa i rak gotowy jeśli tych skłonności nie maja to palą do 90


Palimy i stajemy w obronie palących? emotka

Znam 94-letniego starca, który całe życie pił, dziś jeszcze pije i jest zdrów jak ryba. Brat jego natomiast nie brał nigdy kropli do ust i umarł, mając 2 lata. - J. Tuwim Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3557559 Napisano: 19.07.2010 05:21:10 w Paragony
kadjas123 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

szukam paragonu na silan/rex z regionu 4 real obojętnie który dzień,ewentualnie kupie ze 3 paragony i zapłacę za zakupiony towar i przesyłkę emotka


Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie pocztą (priorytetowym listem poleconym), po
otrzymaniu informacji o wygranej, o której mowa w punkcie 7.1 w nieprzekraczalnym terminie
3 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentu wysłania SMS przez organizatora.

Trochę nierealny plan. Bo trzeba wysłać paragony razem z oświadczeniem (własnym podpisem) w ciągu 3 dni.


realny emotka bo paragon dostane jutro od forumowicza a grać mogłam już wczoraj emotka co tez uczyniłam emotka


No jak przyjedzie osobiście, to ok emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3557359 Napisano: 19.07.2010 03:46:19 w Paragony
kadjas123 napisał(a):

szukam paragonu na silan/rex z regionu 4 real obojętnie który dzień,ewentualnie kupie ze 3 paragony i zapłacę za zakupiony towar i przesyłkę emotka


Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie pocztą (priorytetowym listem poleconym), po
otrzymaniu informacji o wygranej, o której mowa w punkcie 7.1 w nieprzekraczalnym terminie
3 dni (decyduje data stempla pocztowego) od momentu wysłania SMS przez organizatora.

Trochę nierealny plan. Bo trzeba wysłać paragony razem z oświadczeniem (własnym podpisem) w ciągu 3 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3551704 Napisano: 16.07.2010 04:24:14 w TESCO konkursy
crism napisał(a):

mala1984 napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

crism napisał(a):

dzwonili już może?

Nie no chyba za szybko by było emotka oby
emotka




Eh nikt się jeszcze nie chwalił - czyli jest jeszcze cień szansy emotka



raczej już po ptokach...


Ale o cooo chodziiii?
Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3550674 Napisano: 16.07.2010 09:17:06 w Popraw sobie humor...
http://praca.wp.p...sc.html?ticaid=1a883
No przecież nie muszą kłamać mówiąc, że sprzedają lody. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3548912 Napisano: 15.07.2010 01:30:08 w TESCO konkursy
katmich napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

miriam napisał(a):

mala1984 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

krynia napisał(a):

kret74 napisał(a):

Kto bierze udział w konku - 6 tys w 6 m-cy ?? oni mieli powiadamiać od razu zwycięzców dziennych laptopów??
Chwalił się już ktoś może?? Nie widze na forum emotka



nikt się nie chwalił, więc wyniki będą pewnie już po wszystkim


Też tak myślałem. Patrząc na inny konkurs Smolara. Przestałem grać bojąc się, że wpadnie więcej niż 1 laptop. Ale dzwonią następnego dnia. emotka




Taaa i nikt na forum jeszcze nie pochwalił się wygraną - czyżby koleja afera z łódźką agencją emotka



Naprawdę nikt nie wygrał???dziwne to baaardzo

emotka


ale czy to zdanie:dzwonią następnego dnia i przy nim
emotka nie oznacza wygranej?




no chyba to oznacza emotka


No nie oznacza, zwłaszcza jak się nie wyśle paragonu i oświadczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3548875 Napisano: 15.07.2010 01:14:34 w Carrefour konkursy
trojan napisał(a):

seta napisał(a):

wie ktos cokolwiek o pilkarzykach?;]


z jakiego konkursu?


Pepsi - Carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3548713 Napisano: 15.07.2010 12:21:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

olus15 napisał(a):

w Vanishu też mnie zadziwia jak jedna osoba z forum , to nie przytyk do niej ale do organizatorów, uzyskała prawie 30 bonów emotka
miała 30 najlepszych haseł
to kolejny przykład , że trzeba iść na ilość
ja wymyślę 7 haseł i mam zdecydowanie dość
a co dopiero 30
wychodzi na to żeby pisać byle co bo chodzi tylko o sprzedaż danego produktu


a gdzie sa te wyniki mozna wiedziec ,chetnie bym to zobaczyła


to była chyba czasówka o godz.19


„Vanish się liczy bo...”.
http://www.real.pl/download.php?id=733
Chyba nie... Wyświetl w wątku >>
0 0