Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika smsowicz

smsowicz

#3807190 Napisano: 25.10.2010 11:12:43 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

dolly napisał(a):


i na tym zakończmy temat klawiatury emotka emotka emotka emotka



ale o co się dolly wściekasz ?
nie twój komp, nie twoja klawiatura, więc emotka


Właśnie. W swoim komputerze bym poskładał tę nieszczęsną klawiaturę, a że nie był mój, to i tak nie ja płaciłem za kupienie nowej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3807187 Napisano: 25.10.2010 11:08:13 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

dolly napisał(a):

wsciekly napisał(a):

dolly napisał(a):

wsciekly napisał(a):

dolly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

katrin22 napisał(a):

a mnie wkurza klawiatura, zjada literki, chociaż wyczysciłm między literkami to coś się klei, tak to jest, jak się pożyczy laptopa siostrzenicy emotka emotka emotka



ja nie ryzykowałbym, bo to już może problem nie z samą klawiaturą

coś się klei, więc mogło dojść do zalania sprzętu a tu nie pomoże powierzchowne czyszczenie

oddaj sprzęt do serwisu - koszt czyszczenia od 50 zł emotka


toś mnie pocieszył...
emotka


ja kiedyś pokpiłem sprawę, bo łudziłem się, że udało się lapka osuszyć z coli emotka

przez jakiś czas był spokój, ale potem sprzęt diabli wzięli i trzeba było ponad 4 stówy zainwestować w naprawę emotka

przyczyną było właśnie lekkie zalanie na początku przejawiające się tylko problemami z klawiaturą emotka


moje klawisze też chyba z coli - pamiętam jak częstowałam małpe(siostrzenice)colą, bo od tej pory sie to dzieje emotka jutro ją emotka



nowa klawiatura odpowiednia do modelu laptoa ok. 150zł kosztuje, a samemu lepiej nie wyciągać klawiatury



czasami wystarczy profesjonalne czyszczenie sprzętu i nie trzeba nic wymieniać emotka



jak sie chcę więcej zapłacić to prosze bardzo emotka emotka emotka



klawiaturę też powinien wymienić fachowiec i nie zrobi tego za darmo emotka
od czasu do czasu mam jakąś fuchę, więc wiem, jak to ludzie sami sobie naprawiają kompy emotka



nawet przy robociźnie za 150zeta czyli tyle ile przewidywalny koszt klawiatury cena wychodzi o 100zł mniejsza niż Twoje profesjonalne czyszczenie. A na marginesie wymiana klawiatury to koszt rzędu 50zł i roboty na 5min- powinieneś to wiedzieć jak masz takie fuchy



moje własne kompy nauczyły mnie, że nie należy niczego zakładać a'priori - dopiero po zerknięciu do bebechów można cokolwiek powiedzieć emotka

w ostateczności zawsze można przez USB podłączyć do lapka zwykłą klawiaturę i powinno działać

wydatek jeszcze mniejszy emotka emotka emotka


Ja już zaglądałem do zalanej klawiatury. Czyszczenie raczej nie pomoże. Styki były ok, ale ścieżki szybko ulegają wytrawieniu poprzez elektrolizę, dlatego tak ważne jest szybkie wyłączenie zasilania. Następnie należy położyć w takiej pozycji, żeby płyn wyciekał, a nie rozprzestrzeniał się po środku. Dalej oddajemy do fachowca lub na własną rękę rozkręcamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3807160 Napisano: 25.10.2010 10:34:33 w Wkurza mnie...
W przypadku zalania, trzeba natychmiast odciąć źródło zasilania - wtyczka z prądu i odpiąć akumulator. Nie bawić się w zamykanie systemu. Na leniucha można lekko rozkręcić i do suszarki na tydzień. Ciężko dostępne miejsca - zwłaszcza warstwy folii w klawiaturze wyjątkowo długo się suszą. Naprawa klawiatury, chyba dla hobbystów, bo to raczej nieopłacalne ze względu na czasochłonność. Rozebrałem jedną w celach edukacyjnych, wytrawione ścieżki zastąpiłem lakierem przewodzącym, ale składać już mi się nie chciało, wolałem kupić nową za 50zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3803652 Napisano: 24.10.2010 04:09:04 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

Wkurza mnie, że myszka mi siadła, a nie umiem się posługiwać tą laptopową... I jeszcze mnie wkurza to, że wczoraj byłam na weselu i piłam drinki po 2 latach nie picia wódki, a dzisiaj mnie suszy i nie wiem co ze sobą zrobić, a nie posiadam ani złotówki na jakąś wodę bzytkę /nie wspominając o piwku/...

emotka emotka emotka


Wódki nie, ale za to ile piwa emotka Piwko z rana jak śmietana. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3800206 Napisano: 22.10.2010 02:52:38 w TESCO konkursy
turbek napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

turbek napisał(a):

facet napisał(a):

I co z tym Nescafe??? Macie jakiś sposób? Bo jak nie przyjmuje tych samych numerów z innych tel. to raczej się nie da wygrać emotka


ano, to co odwalili tym razem to jest jakis idiotyzm...jedyne co pozostaje to drukowanie sobie paragonow emotka


drukuj drukuj... emotka

idiotyzm?? może i faktycznie szkoda, że nie da się grać na jednym paragonie więcej, ale widać, ze agencje coś robią, żeby jak najbardziej ograniczyć wygrywanie hurtowe przez te same osoby.

Ale kto chce i ma pieniądze i tak znajdzie sposób emotka



to nie jest ograniczenie grania hurtowego ale eliminacja oszustów co raz kupią 100 razy grają
a kto ma kase to pogra hurtowo - kupi na 200 paragonów i gra i gra
ale oni cel swój osiągną i kawa będzie schodziła -przecież po to są organizowane te konkursy


heh 1 proba grajac na 10komorkach to koszt ponad 100zl, nie wiem czy znajdzie sie jakis chetny , jedyne plusy to mala konkurencja


Ja aktywnie eliminuję konkurencję. Widzę takiego delikwenta z wózkiem kaw. Potem staję za nim. Kupuje cokolwiek i wysyłam 30 numerów paragonów wstecz i koleś jest zablokowany za 15zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3797230 Napisano: 21.10.2010 10:54:19 w Wkurza mnie...
kaczord napisał(a):

jaspeer napisał(a):

chmurka napisał(a):

Mnie wnerwia aktualizacje Windowsa emotka emotka


grube GB mi na dysk ściąga i już miejsca mam mało

emotka emotka emotka


wywal zbędne punkty przywracania systemu i ładnych pare GB Ci się zwolni emotka


A moe mała podpowiedź jak to zrobić?
emotka


Wyłącz uruchamianie usługi Aktualizacje automatyczne (uruchom services.msc - tryb uruchamiania wyłączony)
Wyczyść TEMP. Wiersz poleceń i wpisać rmdir %temp% /s /q Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3792595 Napisano: 19.10.2010 01:44:54 w Popraw sobie humor...

smsowicz

#3792439 Napisano: 19.10.2010 12:36:27 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

ja mam pocztę na o2 i interii, na o2 przychodzi mi chyba jedna dziesiąta spamu tego co na interii-tu jest szok po prostu,


Program pocztowy z własnym filtrem antyspamowym i luzik.
Przecież każdy spam z o2 ma podpis:
Reklama rozesłana (...) zgodnie z regulaminem kont (...) Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3791202 Napisano: 18.10.2010 08:05:10 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Vectra. Od 14 nie ma internetu (teraz łączę się przez telefon). Za chwilę 22 i wciąż nie ma emotka U szwagra jest to samo. Zamiast płacić karę za brak dostępu, to oni na pewno podwyżkę sobie zażyczą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3774215 Napisano: 12.10.2010 04:12:35 w Paragony
smsowicz napisał(a):

Mam 2 nadmiarowe wygrane z Tesco/Schwarzkopf (kosmetyki o wartości 70zł). Wymienię na drobne doładowanie (trzeba mieć własny paragon).


Nieaktualne. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3772296 Napisano: 11.10.2010 09:02:44 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

agasiamazur napisał(a):

Wkurza mnie LU GO emotka emotka emotka Jak głupia latałam dziś po całym mieście bo brak promocyjnych LU Go tzn. konkursowych. Normalnie wymiotło wszystkie są tylko te bez kodów i już się cieszyłam, bo znalazłam i to zbiorcze. A w domu okazało się, że te zbiorcze mają tylko jeden kod na pudełku. Normalnie super teraz pozostało mi tylko się modlić że na ten jeden kod mnie wylosują emotka

ja wyslalam juz z 590 kodow i nic emotka ostatnio wyczyscilam polki w intermarche i tesco emotka wszystkie, ktore byly kupilam
emotka zeby chociaz jeden ekspres wpadl emotka emotka


mialo byc z 50 kodow, gdybym kupila 600 ciastek, chlopak by mnie z domu wyrzucil emotka


Jeśli byś się nie zmieściła w drzwiach, to by nie wyrzucił emotka
Wkurza mnie kolejna edycja spamowania telefonicznego playa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3772281 Napisano: 11.10.2010 08:58:03 w Paragony
Mam 2 nadmiarowe wygrane z Tesco/Schwarzkopf (kosmetyki o wartości 70zł). Wymienię na drobne doładowanie (trzeba mieć własny paragon). Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3767052 Napisano: 09.10.2010 04:02:52 w Popraw sobie humor...
tato999 napisał(a):

anetakor napisał(a):

arta napisał(a):

http://allegro.pl...=keep+away+from+fire

emotka emotka emotka


jezu buahahaha
emotka emotka emotka




emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Myślałem, że to info z metki, ale napradę jest taka firma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3760556 Napisano: 06.10.2010 11:36:15 w Popraw sobie humor...
Kiedyś szukałem jak się nazywa stworek z avarka Marielu, aby znaleźć ten właśnie filmik emotka
http://www.youtub.../watch?v=aSE4a7GnxRc Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3755776 Napisano: 05.10.2010 12:41:56 w TESCO konkursy
Seaty w Tesco już mają swoich właścicieli. Teraz lecą bony. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3755693 Napisano: 05.10.2010 12:19:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie loteria Lidl. Wysłałem 10 kodów i po 4 dniach przysłali tylko 1 sms, że kod jest niepoprawny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3755179 Napisano: 05.10.2010 10:12:43 w Carrefour konkursy
0 0

smsowicz

#3755104 Napisano: 05.10.2010 09:41:40 w Carrefour konkursy
keiti78zg napisał(a):

a z kamisem?


Właśnie dzwonią. Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3753740 Napisano: 04.10.2010 05:31:15 w Carrefour konkursy
mkrzysiek napisał(a):

martusiamj napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gosia16 napisał(a):

janiek napisał(a):

ooo widze wysyp promocji w carrefour
Nieźle można się obłowić w zakupy


możesz uchylić rąbka tajemnicy emotka co będziemy kupować emotka



kupujesz wybrane produkty i daja Ci za to kase, masz napisane ile zebralas na paragonie i w listopadzie mozesz wykorzystac ta kwote na zakupy


Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać - ludzie po kilka razy będą obracać do kas skoro jedna osoba może kupić 1 produkt. Liczba produktów jest też ograniczona - więc najpierw obłowią się kasjerki i pracownicy. Kupić promocyjny proszek będzie chyba cudem emotka


i to za 8groszy 3,5kg proszku emotka
kolejki będą pewnie już w nocy emotka emotka emotka


Open the door, open the door, (...) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

smsowicz

#3747049 Napisano: 01.10.2010 09:01:50 w TESCO konkursy
Lidl już zrezygnował z Mysiorków. Ciekawe, że można oszukać kogoś na kilkanaście samochodów i jedyna konsekwencją jest zerwanie współpracy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0