Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sylzab2294

sylzab2294

#6780985 Napisano: 13.05.2021 08:15:22 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Tchibo Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6780939 Napisano: 12.05.2021 21:50:40 w Auchan
ważny od jutra, dziś odebrany emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

sylzab2294

#6780903 Napisano: 12.05.2021 19:35:34 w Auchan
superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A po odebraniu można go od razu wykorzystać?  Robił ktoś od razu zakupy?

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

od razu w ten sam dzień?
Bo u nas można dopiero jutro zrealizować... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6780889 Napisano: 12.05.2021 18:45:13 w Auchan
edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

Właśnie przed chwilą bon odbierał mój syn. Poza powyższymi danymi, Pani zażądała dowodu w celu weryfikacji danych, no i prosiła o podanie numeru telefonu i maila emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

sylzab2294

#6780791 Napisano: 12.05.2021 14:29:57 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

anialistopad napisał(a):

margotkowe napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Orange w końcu się odzywa czy nie?

W wątku "Informują" jest info, że idą wiadomości o wygranej przez Messenger emotka  

Ok nie doczytałam . Dzięki to czekamy 

ale jak ktoś nie wysyłał zgłoszenia przez messenger to chyba trzeba czekać na maila..

a czy wszyscy którzy wysyłali przez mesengrzera dostali wiadomość ? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6778624 Napisano: 30.04.2021 23:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

vivi napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

Czy macie dobrze opisane paragony na Monster? Mam tylko "Napój energetyczny" - czy w Fortis to przejdzie? Napisałam im e-maila ale nie odpisali a konkurs kończy się dziś emotka

U mnie też opis 'napój energetyczny" - zakup w Stokrotce.

Dokładnie u mnie to samo! 

Stokrotka chyba jako "sieciówka" ma tak w standardzie, więc powinni uznać w razie wygranej emotka Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6777916 Napisano: 27.04.2021 15:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

as32572 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Visa informuje? Widzę wpis w mdw z kodem do aliexpress

wedlug regulaminu pierwsze losowanie jest 06 maja

Pamiętam o tym. Tylko jest wpis w mdw i dlatego się zdziwiłam

no właśnie ja też się zdziwiłam... Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6771847 Napisano: 24.03.2021 19:44:06 w Czy informują/ informowali?
czy mk cafe lewiatan informował z dalszych dni niż 21-03? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6771136 Napisano: 20.03.2021 19:52:32 w Paragony na trwające konkursy
salatino kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6770862 Napisano: 19.03.2021 11:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

fiona25 napisał(a):

malmika napisał(a):

Moi Drodzy, poratujcie - w konkursie Palmolive/Colgate Lidl nr paragonu to w końcu ten na wysokości daty, u góry (łamany w przypadku kas samoobsługowych)? Czy jakiś na dole? Bo przeczytałam posty na ten temat w poprzednich konkursach i nabrałam wątpliwości.. 

U góry...miałam wątpliwości w poprzednim konkursie ,ale wpisałam ten u góry (z ukośnikiem bo paragon z samośki) , wygrałam - nagroda dotarła  emotka

Chyba bez różnicy, bo ja wpisałam na dole i też nagroda dotarła emotka  

Kiedyś za numer z dołu zabierali prawo do nagrody (agencja LM)...więc albo zwykłe przeoczenie, albo coś się zmieniło.

Nie tylko oni, ale i COLUMBIT też  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6770719 Napisano: 18.03.2021 18:03:36 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon na michaszki w rozsądnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6770707 Napisano: 18.03.2021 16:50:04 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy Milka Tesco przypadkiem nie puściła na razie emaili z samymi głównymi?

nie.  nagrody II stopnia również poszły.

w jednym czasie wszystko? Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6770581 Napisano: 18.03.2021 12:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy wszyscy dostali bransoletki z Silan ?
Do mamy przyszła dziś a do mnie nie emotka

u mnie też brakuje jednej... Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6769044 Napisano: 10.03.2021 12:19:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cały czas to samo emotka
Nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6767996 Napisano: 04.03.2021 20:23:23 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

jokan napisał(a):

glena napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Gdzie można kupić jakieś śledzie, makrele w puszce marki Lisner /w sosie pomidorowym lub oleju/ ? W kaufie, lidlu, dino, biedronce, polo brak...  emotka

w Carrefourze (hipermarket) są np. https://www.carre...dziowe-w-oleju-170-g
https://www.carre...akreli-w-oleju-170-g

promo w biedronce Śledzik na raz z cebulką za 1,79 zł (ale przy zakupie 3 sztuk)

Pastella Lisner w Biedronce za 2,49 zł

Dziki, ale miałam na myśli takie śledzie w puszce, które produkuje m.inn. Graal...

w leclercu są i w carrefourze też widziałam emotka Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6767646 Napisano: 03.03.2021 11:39:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
to się chyba już nie zmieni emotka
Nic i nic i zero...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6767301 Napisano: 01.03.2021 19:44:14 w Paragony na trwające konkursy
kupię w rozsądnej cenie, kilka paragonów z margaryną Kasią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6766597 Napisano: 25.02.2021 11:02:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojteke-konkursy napisał(a):

Ktoś się orientuje ze zwycięzców jak sytuacja z zegarkami huawei w sensie jak z gwarancją jest, bo dzisiaj dotarły emotka

jak się coś stanie, masz się kontaktować z agencją i tyle emotka
To ich stanowisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sylzab2294

#6766544 Napisano: 24.02.2021 23:30:51 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

Ja się trochę nie dziwie operatorom, bo sama byłam 2 tygodnie świadkiem podobnego zdarzenia w mieście. We wsi  prawie wszyscy się znają, w mieście nie wiesz kto zacz...  Idąc od biblioteki w kierunku rynku zobaczyłam na schodach starej poczty starszego mężczyznę. Wielu przechodniów przeszło obok obojętnie. Kiedy dochodziłam jakaś dziewczyna dzwoniła już na pogotowie, Facet około 70 letni, cały czerwony na twarzy, ubrany normalnie, elegancko, nie reagował na nic. Po kilku min rozmowy, sprawdzania czy oddycha itd gościu się ocknął a raczej wreszcie obudził. Narąbany jak szewc zaczął się szarpać z tą dziewczyną, opier... wszystkich nas czemu nie dajemy mu pospać. Okazało się, że to nie pierwszy raz, miastowi go znają, ale obcy przecież nie emotka Nie wiem czy w końcu pogotowie dojechało, bo odeszłam. Sumienie dziewczyna może i miała spokojne, że chciała pomoc innemu ale jego reakcja pewnie skutecznie odstraszyła innych do pomocy w przyszłości. 
Z wzywaniem pogotowia miałam styczność wiele razy, należy podawać konkrety, nie panikować. Nigdy nie spotkałam się z odmową ale też wzywałam do konkretnych, ciężkich przypadków.
Ps. Ja też kiedyś straciłam przytomność, ale facet (a raczej anioł), który mnie znalazł na drodze nie wzywał pogotowia tylko na rękach zaniósł emotka do szpitala, jakieś 500m. Dowiedziałam się o tym dopiero w szpitalu, kiedy pielęgniarka spytała czy może wpuścić Pana, który mnie przyniósł, bo jest ciekawy jak się czuję emotka

Gratuluję Ci spotkania Anioła. emotka
Konkrety podać trudno, kiedy mnie pytają o wiek czy przebyty covid u pana, który umiera, a ja go widzę pierwszy raz w życiu. Znieczulica ludzi mnie dobija. Opis przypadku, który wspomniałaś, oczywiście jest szokiem, a mnie przypomniał scenę z serialu "Jan Serce" - bohater tytułowy miał zawał i leżał na schodach, obok przechodziła para młodych ludzi, ona chciała go podnieść, ale on powiedział coś w rodzaju: "daj spokój pewnie pijak!". 

Dobija strasznie...
Sama ostatnio wracałam z apteki i poczułam że za chwilę zemdleję... Zrobiło mi się strasznie słabo, na wymioty mnie zbierało, a nogi już nie chciały iść... Więc kucnęłam pod drzewem, ze 20 metrów oddalonym od Biedronki... Ludzi jak mrówek, nikt się nie zainteresował... Myślę sobie jeszcze chwila i może mi przejdzie i pójdę dalej (bo już nie miałam daleko do domu), a tu podeszła do mnie starsza ode mnie Pani i zapytała czy się źle czuję, pobiegła do sklepu kupiła mi wodę, żebym się napiła... Zrobiło mi się ciut lepiej, więc je podziękowałam i mówię że pójdę już powoli do domu, ale ona nie pozwoliła mi samej wrócić. Odprowadziła mnie pod same drzwi, a po drodze opowiedziała że sama choruje z resztą na białaczkę i jest po chemii itp... Ale spaceruje, żeby pobudzić krew do przepływu i ma czas to mnie zaprowadzi... I teraz wiem, że gdyby nie ona, nie wiem jakbym doszła do domu...
Znieczulica niesamowita wśród ludzi niestety panuje emotka Wyświetl w wątku >>

sylzab2294

#6766401 Napisano: 24.02.2021 10:03:48 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
gdzie najtaniej kupię whisky Dewar’s? Wyświetl w wątku >>
0 0