Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3794868 Napisano: 20.10.2010 11:22:09 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

mahuska napisał(a):

toka napisał(a):

mariwanna napisał(a):

kiedy dadzą wreszcie ariel emotka emotka


dzwonił ktos zapytac?



ja się juz tych pań boje emotka



wczoraj odlozyla sluchawke emotka
dzisiaj nie dzwonilam bo niestety nie mam w pracy mozliwosci


no to ja zadzwoniłam-pod koniec przyszłego tygodnia POWINNY byc wyniki ariela Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3794850 Napisano: 20.10.2010 11:13:57 w Inne mniejsze markety
mariwanna napisał(a):

kiedy dadzą wreszcie ariel emotka emotka


dzwonił ktos zapytac? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3792449 Napisano: 19.10.2010 12:41:20 w Carrefour konkursy
canti napisał(a):

barszcz napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ziolko i co ? napiszemy reklamację i powiedzą nam że usuną dane na nasze życzenie (jak zrobią nie dowiemy się nigdy)

po drugie rzecznik konsumenta na pewno nam powie to co już ktoś wspominał w tym topie, że sms nie przekazuje jednoznacznej informacji o wygranej.

tkwimy w błędnym kole, bo mamy niby rację ale oni mają swoją interpretację...

dla mnie to jak walka z wiatrakami emotka


Nie wiem,czy mi odpiszą,ale napisałam reklamację i skargę do P&G. Przynajmniej mogłam dać upust złości!



I to chyba najlepsze rozwiązanie, niech producent się dowie jak traktowani są jego klienci, w sporej grupie ta akcja promocyjna wywołała oburzenie i negatywny wizerunek do produktu.
Kto daje i zabiera ten ......


... się w TQ Group poniewiera emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3792272 Napisano: 19.10.2010 11:38:00 w Inne mniejsze markety
A swoją drogą to pewnioe jest do sprawdzenia kiedy były odbierane urny z marketów-to przeciez dokumenty i ktoś jakieś kwity z datą musi wtedy wystawiać.Można łatwo sprawdzić czy i tym razem agencja kłamie.Bo jakos w ubiegłym tygodniu obiecywali wyniki i nikt nie wpomniał ze jeszcze nie dostali kuponów z marketów Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3792220 Napisano: 19.10.2010 11:21:55 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

katmich napisał(a):

toka napisał(a):

Ale mówili którego tygodnia?I czym te kupony jechały że az miesiąc to trwało?




powiedziałam tej Pani, że nie przestrzegają regulaminu a ona mi odparowała, że to nie ich wina, że dopiero teraz do nich dotarły kupony..
emotka


a ciekawego kogo ? może nasza ?
oni organizują konkurs więc i sami są odpowiedzialni za transport kuponów i roztrzygnięcie konkursu o czasie emotka
ta agencja spadła tak nisko że chyba nizej nie można już emotka


raczej nie firmy kurierskiej bo przy takim tempie by splajtowała emotka Mysle ze jak zwykle kłamią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3792042 Napisano: 19.10.2010 10:17:42 w Inne mniejsze markety
Ale mówili którego tygodnia?I czym te kupony jechały że az miesiąc to trwało? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791930 Napisano: 19.10.2010 09:33:31 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

toka napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

olciak napisał(a):

czy ktos dzwonił do P&G? próbuję od wczoraj i nikt nie odbiera emotka


na maila tez nie odpowiedzieli emotka


moze są zajęci bo kontrolują naszą ulubioną agencje emotka


a w TQG nie ma podobno Pani zajmującej sie Alwaysami, bo pojechała na jakieś zebranie

nie zebranie, ale niezłe mycie głowy (w przenośni rzecz jasna !) by się przydało emotka


Powiedzmy sobie szczerze-plam na ich honorze ani ariel ani vizir nie dopierze. emotka Moze przynajmniej alwaysowe skrzydełka spowodują że z hukiem ze swojej ciepłej posadki powylatują emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791849 Napisano: 19.10.2010 08:59:11 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

olciak napisał(a):

czy ktos dzwonił do P&G? próbuję od wczoraj i nikt nie odbiera emotka


na maila tez nie odpowiedzieli emotka


moze są zajęci bo kontrolują naszą ulubioną agencje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791758 Napisano: 19.10.2010 08:15:01 w co chcielibyście wygrać?
samochód a najlepiej terenówke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791742 Napisano: 19.10.2010 08:05:48 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

toka napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

mahuska napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

chyba dzisiaj powinnismy spodziewac sie tez info z polo ?
albo przynajmniej jakiegos glupawego oswiadczenia na e-kuponie emotka


wydaje mi się że polo dzisiaj nie będzie: do dzisiaj czekają na faxy z vizira, no i ten z laptopami chyba się kończył wcześniej emotka
Ale jak podzwonimy to może napiszą emotka emotka emotka



warto ich podreczyc emotka


jak chcesz ich podręczyć to trzeba za posrednictwem zleceniodawcy promocji.Promocje są po to zeby promowac produkty i aby ludziom dobrze kojarzyła sie marka-a po tak beznadziejnie przeprowadzonym konku mnóstwo ludzi moze zrazić sie do firmy i jej produktów.Ja bym nie dawała zleceń takiej agencji. emotka



masz racje dlatego ja wczoraj juz maila do nich - tzn organizat- napisalam


I super! Jest na szczęscie sporo agencji na rynku tej mogą podziękować.Brak zleceń-brak kasy-brak przygłupawej agencji-to jak wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791724 Napisano: 19.10.2010 08:00:08 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

mahuska napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

chyba dzisiaj powinnismy spodziewac sie tez info z polo ?
albo przynajmniej jakiegos glupawego oswiadczenia na e-kuponie emotka


wydaje mi się że polo dzisiaj nie będzie: do dzisiaj czekają na faxy z vizira, no i ten z laptopami chyba się kończył wcześniej emotka
Ale jak podzwonimy to może napiszą emotka emotka emotka



warto ich podreczyc emotka


jak chcesz ich podręczyć to trzeba za posrednictwem zleceniodawcy promocji.Promocje są po to zeby promowac produkty i aby ludziom dobrze kojarzyła sie marka-a po tak beznadziejnie przeprowadzonym konku mnóstwo ludzi moze zrazić sie do firmy i jej produktów.Ja bym nie dawała zleceń takiej agencji. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3791698 Napisano: 19.10.2010 07:52:50 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

Pytał ktoś może kiedy i jak będą informowali i laptopach emotka


po co?Powiedzą co chcemy usłyszeć a i tak inaczej zrobią. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3789943 Napisano: 18.10.2010 12:34:16 w Carrefour konkursy
czarnygreg napisał(a):

to moze w regulaminie powinna być adnotacja zę tylko dla osób mieszkajacych w danym mieście,
Warszawiacy-taaak,
osoby mieszkające kilka km od stolicy-nieeee
folwark zwierzęcy normalnie


miejsce zamieszkania nie miało znaczenia,ilosc produktów na paragonie równiez-jestem na to najlpeszym przykładem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3789702 Napisano: 18.10.2010 11:23:59 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

Szukam wskazówek, do czego się odnieść przy pisaniu reklamacji w sprawie Always.


do wielokrotnego łąmania regulaminu i budowania złego wizerunku marki.Krótko mówiąc-ze z always nigdy nie możesz mieć pewnosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3789653 Napisano: 18.10.2010 11:08:58 w Inne mniejsze markety
dysia napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

a moze napisac do nich jak rozumieją słowo laureat, finalista, rezerwa i bedzie jasne emotka


kobieta tłumaczyła witamy w gronie a grono może sie składac z nawet 5 osób
beznadziejni organizatorzy


ale oni piszą witamy w gronie czyli wśród wielu osobów ale finalistów! A nie witamy w gronie finalistów i laureatów rezerwowych-a to duza róznica emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3789218 Napisano: 18.10.2010 09:15:44 w Carrefour konkursy
malgol napisał(a):

noemi napisał(a):

U mnie na 2 smsy jedna suszarka.
Ale agencja się popisała, pełen profesjonalizm emotka


Podobno lista ma być uzupełniona w ciągu kilku dni emotka


ale aż kilku dni potrzebują na dopisanie 10 nazwisk? Dziwne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3789211 Napisano: 18.10.2010 09:14:00 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

mmagd napisał(a):

A były wyniki z Ariela- odplamiacz, gdzie do wygrania był laptop na sklep Leclerc?

Bo nie wiem czy przegapiłam emotka


też jeszcze nie było


do jutra maja czas


skoro vizira mozna odsyłac do jutra to moze ariela dadzą w srode zeby im sie dane i paragony nie pomieszały Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3782437 Napisano: 15.10.2010 08:28:27 w Inne mniejsze markety
bip napisał(a):

możemy spróbować się policzyć (dziwnie to brzmi...)


konkursowy spis powszechny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3779566 Napisano: 14.10.2010 12:13:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
joanne napisał(a):

arta napisał(a):

buskowianka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Odebrałam wygrany mini laptop. Ale teraz mam problem, bo w regulaminie było, że laptop z przedziału cenowego 1700-2000 a przy podpisywaniu odbioru nagrody było, że laptop ma wartość 1330 zł emotka

punkt z regulaminu: 3 (trzy) notebooki Dell o wartości: w przedziale 1.700 – 2.000 złotych brutto każdy oraz trzy dodatkowe nagrody gotówkowe w równowartości 11,1111% każdej z nagród przeznaczone na zapłatę stosownego podatku od nagrody

I teraz zastanawiam się:
a) czy w ogóle cokolwiek z tym robić, w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby emotka
b) czy już nic nie da się z tym zrobić, bo podpisałam odbiór nagrody
c) jeżeli cokolwiek robić to co? emotka emotka emotka



ja obstawiam wyjście A) za darmo bym nie marudziła
emotka



takie sytuacje się często zdarzają. Ostatnio, w jednej z gazet były do wygrania kosmetyki za 200zł. Na forum ludzie pisali, jakie dostawali zestawy - wartość, to ok. 80-90zł, a i tak nie zawsze (ja dostałam miniaturowy cień do powiek i pomadkę). Gdy ktoś napisał do organizatora konkursu, odpowiedział, że do wartości regulaminowej wliczane są też koszty wysyłki, ubezpieczenia jej, itd...

Nic nie zdziałasz (moim zdaniem). Pozostaje tylko cieszyć się, że się w ogóle wygrało, a konkurs nie okazał się widmem.
emotka


ale dlaczego? jesli agencja oszukuje, nie chce uzywac slowa okrada, to tez jest na to sposob. Przeciez lamie prawo i regulamin. uwazam ze nalezy wystapic z zadaniem wydania nagrody zgodnie z regulaminem, czyli doprowadzenia do zgodnosci z umowa. Na to jest czas kodeksowy i nie ma przepros!regulamin jest i musza sie tego trzymac!jesli odpuszczasz to nie dziw sie ze lupia na kazdej nagrodzie i pisza wartosc a faktycznie dostajesz 60% domniemanej wartosci o ktora gralas


owszem ale regulaminy konkursów powstają często kilka miesiecy przed rozpoczęciem konka.Nie mówiąc juz o terminie wydania nagrody a jak wiadomo sprzęt agd i rtv tanieje z dnia na dzień.Dlatego czasem są takie ogromne dysproporcje między ceną zapisaną w regulaminie a ceną danej nagrody w dniu jej wydania. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3778685 Napisano: 14.10.2010 05:31:15 w Carrefour konkursy
mundek2004 napisał(a):

Trochę prawdy chyba w tym jest bo wygrałem ze wszystkich dziewiczych numerów emotka


Trochę to własciwe słowo.Przypominam ze wsciekly dostarczał wielu nieprawdziwych informacji przy konku Almy -większosc z nich (jesli niE wszystkie) okazały się kłamstwem.A historia podobno lubi się powtarzać... Wyświetl w wątku >>
0 0