Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3815123 Napisano: 29.10.2010 06:12:24 w Inne mniejsze markety
adamo79 napisał(a):

hejka odnośnie lidla to w koszalinie gościu wygrał zakupy w 5 minut tu jest filmik http://www.youtub...ture=player_embedded

fajny gość-ciekawe ile trenował układanie skoro doszeł do takiej perfekcji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3813887 Napisano: 28.10.2010 03:05:27 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

No dobra, przedzwoniłem do nich, jest po ptokach, akcja zakończona, kto miał być powiadomiony, ten został. Nic więcej dryndać nie będą.



oj Ty dawco złych wiadomości emotka

ale ja i tak czekam na rezerwe emotka

szkoda że parasola mi nie dali - taki żółtek emotka


nic nie straciłas-brzydkie te parasole.Mam ich parasol z jakiejs promocji i strasznie obcichowy-żółty w czerwone garnki i marchewki i oczywiscie z logo winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3813561 Napisano: 28.10.2010 01:00:29 w TESCO konkursy
smsowicz napisał(a):

facet napisał(a):

iaziaz napisał(a):

czy dzis juz tesco winiary dzwonilo do kogos emotka


Czyżby sobie dziś przerwę zrobili ????????

Przecież chyba nie dali rady wczoraj wszystkich...


Może dali radę. Ze mną rozmowa z wykręceniem numeru i oczekiwaniem na odebranie trwała minutę. Dajmy na to, ze przeciętnie trwało to 2 minuty. Na 2 osoby dzwoniące - 300 minut = 5 godzin.


niemozliwe zeby az tak szybko-im dłuzej cos robisz tym Ci wolniej idzie emotka A poza tym dolicz przerwy na kawe i takie tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3812596 Napisano: 28.10.2010 07:59:07 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

koniec tygodnia coraz bliżej a wyników z ariela nie widać emotka


co tam ariel-vizira nie mogą dokończyć.To jest niewiarygodne zeby przez 2 tygodnie nie umieli sprawdzić 80paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3810588 Napisano: 27.10.2010 11:32:17 w Połączenia nieodebrane
facet napisał(a):

Co dziś dzwoni z zastrzeżonego???

Mam na kilku konkursowych nieodebrane... heh... zostawić telefony na 2h be z opieki... chyba że to jakaś ankieta....


moze winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3808139 Napisano: 26.10.2010 12:23:07 w Inne mniejsze markety
kiro napisał(a):

z jakich miast wygrane laptopy?


a nikt nie dzwonił spytac u źródła czy to juz koniec powiadamiania laureatów?Mielibysmy jasnosc Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3808122 Napisano: 26.10.2010 12:18:08 w Inne mniejsze markety
yanko napisał(a):

kiro napisał(a):

czy bylo juz rozwiazanie z ariela -leclerc chodzi mi o o konkurs gdzie byly do wygrania laptopy i ariel-polo emotka



Leclerc coś się ruszyło, ale nie wiem czy to już koniec bo coś mało chwalących się. Polomarket pewnie nie dziś - 2 konki jednego dnia to chyba dla nich za dużo.


chyba ze ktos za nich przejął robote bo jakos przyśpieszyli dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807856 Napisano: 26.10.2010 10:35:42 w Inne mniejsze markety
nice napisał(a):

mahuska napisał(a):

toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ciekawe czy w piątek coś wymyślą- nie podadzą reszty nazwisk.....bo nie emotka


A po co Wam nazwiska?Nie zadużo wymagacie?Mysle ze do piatku dopiszą liste do 80 od góry do dołu laureat w trakcie weryfikacji Jak dla nich to i tak bedzie wysiłek jak na 3 dni roboty emotka emotka


faktycznie może lepiej bez nazwisk emotka
co się z tą agencją stało:/



pewnie wszystko przez to, że tak ją co po niektórzy nękali telefonami bezustannie.

moim zdaniem jakby wszystko było regulaminowo to nikt by ich nie nękał bo i po co?Sami są wiec sobie winni.
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807849 Napisano: 26.10.2010 10:31:30 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ciekawe czy w piątek coś wymyślą- nie podadzą reszty nazwisk.....bo nie emotka


A po co Wam nazwiska?Nie zadużo wymagacie?Mysle ze do piatku dopiszą liste do 80 od góry do dołu laureat w trakcie weryfikacji Jak dla nich to i tak bedzie wysiłek jak na 3 dni roboty emotka emotka


faktycznie może lepiej bez nazwisk emotka
co się z tą agencją stało:/


moze tak interpretują ustawe o ochronie danych osobowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807844 Napisano: 26.10.2010 10:29:14 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

ciekawe czy w piątek coś wymyślą- nie podadzą reszty nazwisk.....bo nie emotka


A po co Wam nazwiska?Nie zadużo wymagacie?Mysle ze do piatku dopiszą liste do 80 od góry do dołu laureat w trakcie weryfikacji Jak dla nich to i tak bedzie wysiłek jak na 3 dni roboty emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807831 Napisano: 26.10.2010 10:25:28 w Inne mniejsze markety
a moim zdaniem powinno byc info kto w jakim sklepie wygrał-chocby po to żeby ich sprawdzic Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807327 Napisano: 26.10.2010 07:00:29 w Carrefour konkursy
brunetka napisał(a):

ziolko napisał(a):

jak to? Wszystkie decyzje związane z dalszym przyznawaniem nagród zostały czasowo
wstrzymane.
Jak tylko będziemy mogli przekazać ostateczne wyniki, zostaniecie Państwo o
nich poinformowani.

????
a co z osobami co wygrały w tym nieszczęsnym konkursie? nie dostaną nagród, dopóki agencja nie upora się z reklamacjami??

chyba dostało im się nieźle od PG...


P&G jest bardzo lojalną firmą i jeśli otrzymali skargi i zażalenia od swych klientów to na pewno nie pozostali obojętni.
Pamiętacie jak w ramach przeprosin za niekompletne kosze produktów otrzymaliśmy dodatkowe,równie wartościowe ...


moze dadzą Wam po zelazku z promocji polo-bo i tak jej nie mają kiedy roztrzygnąć emotka emotka A laureatom vizira z listy rezerwowej po laptopie z konka Ariela.I wyszli by na prostą bo nie musieliby wybierac laureatów i listy rezerwowej w obu konkach emotka Chyba wyśle do nich CV bo przydałby im się ktos sensownie myślący emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807313 Napisano: 26.10.2010 06:55:52 w Carrefour konkursy
brunetka napisał(a):

toka napisał(a):

radosna napisał(a):

Ja oczywiście napisałam reklamację, bo dostałam sms, a nie jestem na liście. Z czymś takim się nie spotkałam. Sms-y zawsze wysyła się do osób, które coś wygrały. A potem do tych, które wskoczyły na listę rezerwową. Dla mnie niedopuszczalne jest wysyłanie od razu informacji do osób, które wygrały i do osób z listy rezerwowej. Ale wynika to z lenistwa agencji reklamowej, która chce zaoszczędzić czas, a nam szarpie nerwy.


wysyłanie smsów do laureatów i listy rezerwowej nie zaoszczędzi czasu agencji.Przeciez oni mają o kilkadziesiąt mejli lub faxów wiecej i muszą sie przez nie przezierać sprawdzając kto jest laureatem a kto nie.Robi się wiec wiekszy bałagan i dodatkowo tracą czas.


zatem jeśli nie ogarniają wszystkiego to po co biorą tyle na głowę ...


jak to po co?Dla kasy!Swoją drogą ma Pani jakiś znajomy nick -chyba ze z kimś Panią myle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3807237 Napisano: 26.10.2010 06:18:50 w Carrefour konkursy
radosna napisał(a):

Ja oczywiście napisałam reklamację, bo dostałam sms, a nie jestem na liście. Z czymś takim się nie spotkałam. Sms-y zawsze wysyła się do osób, które coś wygrały. A potem do tych, które wskoczyły na listę rezerwową. Dla mnie niedopuszczalne jest wysyłanie od razu informacji do osób, które wygrały i do osób z listy rezerwowej. Ale wynika to z lenistwa agencji reklamowej, która chce zaoszczędzić czas, a nam szarpie nerwy.


wysyłanie smsów do laureatów i listy rezerwowej nie zaoszczędzi czasu agencji.Przeciez oni mają o kilkadziesiąt mejli lub faxów wiecej i muszą sie przez nie przezierać sprawdzając kto jest laureatem a kto nie.Robi się wiec wiekszy bałagan i dodatkowo tracą czas. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3806479 Napisano: 25.10.2010 05:42:17 w Carrefour konkursy
pola731 napisał(a):

pytam tu , bo chyba skargę pisała moja koleżanka - ale każde słowo o tym konkursie podnosi jej ciśnienie - też dostała smsa tak jak ja- z tym ,że ja suszarkę mam a ona nie ma , a paragon napewno miała dobry - no i głupio mi trochę ,bo namówiłam ją na wysłanie tego smsa - i było fajnie jak przyszedł sms ,że wygrała - tak odebrała sms /ja zresztą też - no i jak jej nie ma na liście to nasze kontakty trochę osłabły -zupełnie jakby to była moja wina...


A o co pytasz?Bo nie widzę ani pytania ani nawet znaku zapytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3806438 Napisano: 25.10.2010 05:27:10 w Carrefour konkursy
noemi napisał(a):

No ale ja pytałam o ten jeden, konkretny emotka Zadałam im kilka pytań, na żadne nie odpowiedzieli.


moze mają kilkadziesiąt mejli z różnymi pytaniami i nie chcą tracic czasu na szczególowe odpowiedzi-zwłaszcza że sytuacja jest dość dziwna i może sami nie wiedzą co zrobić?Odpisali Ci zebys wiedziała ze mejla dostali i przeczytali.Moim zdaniem to i tak dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3800581 Napisano: 22.10.2010 05:27:20 w Inne mniejsze markety
kiro napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

anava napisał(a):

mariwanna napisał(a):

katmich napisał(a):

mahuska napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Czy były juz wyniki Laptopowo - Urnowego konka w eLeclerc ?


nie emotka




nadal nie ma wyników? emotka


do końca przyszłego tygodnia ponoć mają być...


niestety ja ten tekst słyszałam ok 2 tygodni temu




no to mamy koniec tygodnia emotka emotka

spokojnie w poniedzialek beda wyniki
emotka


na początku tygodnia to mają być wyniki z vizira -chyba się nie rozerwą żeby dwa konki zrobic na raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3796566 Napisano: 21.10.2010 06:42:43 w Carrefour konkursy
gusiabo81 napisał(a):

mahuska napisał(a):

radosna napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

http://www.e-kupo...0siebie%20z%20Always

lista powiększona emotka



Ubawiłam się! emotka


nooo to się napracowali dzisiaj emotka emotka emotka emotka




tak ciezko nad lista pracowali ze ariela nie rozwiazali
teraz beda jeszcze miesiac odpoczywac i wynikow moze do grudnia sie doczekamy emotka


pytanie tylko za co im płacą jesli w takim tempie weryfikują paragony-sprawdzenie 10osób i ich paragonów to przecież kwestia kilkunastu minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3794944 Napisano: 20.10.2010 11:42:18 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

abodak napisał(a):

janiek napisał(a):

arta napisał(a):

janiek napisał(a):

Od jutra wielka promocja w Tesco
Bony po 300zł do wygrania co kwadrans
Ale będzie gorąco
Fajnie że udało mi sie wrócić już i taka piękna promocja emotka emotka emotka


:) i numery paragonow chca


skąd wiesz że numery chcą??


trzeba wpisać w treści numer paragonu


wiem emotka mam tesco pod nosem i jestem na biezaco


w gazetce wyprzedzeniowej jest tez ta informacja Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3794895 Napisano: 20.10.2010 11:28:32 w Inne mniejsze markety
gusiabo81 napisał(a):

bethan napisał(a):

toka napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

mahuska napisał(a):

toka napisał(a):

mariwanna napisał(a):

kiedy dadzą wreszcie ariel emotka emotka


dzwonił ktos zapytac?



ja się juz tych pań boje emotka



wczoraj odlozyla sluchawke emotka
dzisiaj nie dzwonilam bo niestety nie mam w pracy mozliwosci


no to ja zadzwoniłam-pod koniec przyszłego tygodnia POWINNY byc wyniki ariela


No nie, to już jaja są emotka





przyszłego emotka emotka emotka emotka

chyba jeszcze nimi organizator nie potrzasnal emotka


dokładnie tak:pani powiedziała ze przyszłego tygodnia Wyświetl w wątku >>
0 0