Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3828494 Napisano: 03.11.2010 11:59:03 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

toka napisał(a):

czy ktos planuje pisac reklamacje w związku z tym konkiem?Jesli tak prosze o info do kogo. emotka


ja mam zamiar napisać reklamację, mam tego dość po prostu,
najpierw do nich, potem do proctera, w regulaminie nie było mowy o rezerwie i tego sie będę trzymać, dostałam smsa, odesłałam paragon i czekam na nagrodę

a i babsztyl powiedzial ze nie musi być wszystkiego w regulaminie
emotka emotka A gdzie ma byc?W ich chorej wyobraźni?
Podajcie mejle pod ktore slecie-jak wiecej osób wysle to moze będzie lepszy odzew Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828281 Napisano: 03.11.2010 11:03:36 w Inne mniejsze markety
inka113 napisał(a):

mnie zastanawia co oznaczają trzy ostatnie wpisy 'laureat weryfikowany'. termin odsyłania danych i paragonów sie skonczył wiec na tym miejscu powinien być chyba ktoś z listy rezerwowej... jeśli nie w takich przypadkach powinna być uruchomiona rezerwa to kiedy??


moim zdaniem to sciema zeby kazdy kogo niema myslał ze jest w tej trójce i czekał ze złozeniem reklamacji w neiskończonośc-czyli az zapomni o konku.Bo zweryfikowanie 3 uczestników to kwestia kilku minut wiec nie jest mozliwe zeby nie zdązyli tego uczynic przez 3 tygodnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828227 Napisano: 03.11.2010 10:47:37 w Inne mniejsze markety
czy ktos planuje pisac reklamacje w związku z tym konkiem?Jesli tak prosze o info do kogo. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3827972 Napisano: 03.11.2010 09:20:44 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ale nie tak dawno nie pamiętam z czego był zapis że w dniu zakupu-konkurs Tescowy
a i tak nagródki słali chyba jakieś bony bo wzięłam je już na straty-więc nie ma co gdybać odsyłajcie paragony a najwyżej później reklamacje emotka



nie no jasne
nikt nie pisze przeciez teraz reklamacji
w razie wygranej jednak na pewno im ja wysle bo to przesada pisac tak regulaminy a potem jeszcze stac na stanowisku ze w regulaminie
jasno napisane bylo ze trzeba slac smsa tego samego dnia


w niektórych konkach karlsbadu tez niezbyt dosadnie pisali ze ma byc zgłoszenie wysłane w dniu zakupu i niestety twardo trzyamli sie regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3827932 Napisano: 03.11.2010 09:08:05 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

toka napisał(a):

chasia napisał(a):

kambria napisał(a):

chasia napisał(a):

Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka


niestety tak, najwyzej reklamacje możemy sobie popisac emotka




A ktoś się orientuje, do kogo można napisać w sprawie interpretacji regulaminu? UOKIK może w tej sprawie się wypowiedzieć, czy może jakaś inna organizacja/urząd?


niestety moim zdaniem dokładne przeczytanie całego regulaminu wskazuje jednoznacznie ze trzeba wysłac w dniu zakupu.Każdy kto przeczyta cały regulamin dojdzie do punktu o weryfikacji paragonów w którym jest wszystko dokładnie opisane.Nie mozna miec do kogos zalu przez to ze czyta sie niedokładnie regulamin albo tylko jego fragmen.Mi tez niestety zmarnował sie jeden paragon bo przeczytałam dokładnie regulamin dopiero tuz przed wysłaniem smsa.




ale z drugiej strony popatrz na tow ten sposob ze czytaja dokladnie regulamin wysylajac smsa po tym jak dokonalas zakupu spelniasz wszystkie wymagania aby zgloszenie bylo prawidlowe a zatem potem podczas weryfikacji nie powinno sie okazywac ze mimo spelnienia wszystkich postanowien zostajesz wykluczona


rzeczywiscie niezbyt to czytelnie zrobili ale w regulaminie jest info o zasadach weryfikacji i tez to powinno sie przeczytac przed wysłanie smsa.Tez sie na nich wkurzyłam bo nie było u mnie tej tanszej pasty i kupiłam za 13zł ale nie wysłałam smsa w dniu zakupu wiec musiałam dokupic kolejną ;-( Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3827889 Napisano: 03.11.2010 08:53:59 w TESCO konkursy
chasia napisał(a):

kambria napisał(a):

chasia napisał(a):

Czyli na czym stanęło z BAM w Tesco? Zgłoszenia trzeba było dokonać w dniu zakupu emotka


niestety tak, najwyzej reklamacje możemy sobie popisac emotka




A ktoś się orientuje, do kogo można napisać w sprawie interpretacji regulaminu? UOKIK może w tej sprawie się wypowiedzieć, czy może jakaś inna organizacja/urząd?


niestety moim zdaniem dokładne przeczytanie całego regulaminu wskazuje jednoznacznie ze trzeba wysłac w dniu zakupu.Każdy kto przeczyta cały regulamin dojdzie do punktu o weryfikacji paragonów w którym jest wszystko dokładnie opisane.Nie mozna miec do kogos zalu przez to ze czyta sie niedokładnie regulamin albo tylko jego fragmen.Mi tez niestety zmarnował sie jeden paragon bo przeczytałam dokładnie regulamin dopiero tuz przed wysłaniem smsa. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3826469 Napisano: 02.11.2010 06:56:03 w Paragony
w zwiazku z konkiem blendamed w Tesco-to ja pisałam do organizatrów.Oto co mi napisali.Wklejam tutaj bo to dotyczy paragonów wiec chyba nikt nie uzna ze to nie na temat:
Witam
W regulaminie jest zapis:
10. Prawidłowe zgłoszenie udziału w konkursie przez Uczestnika oraz
odebranie zgłoszenia przez Organizatora odbywa się w następujący
sposób:

a) po uprzednim dokonaniu zakupu Uczestnik wysyła z zachowaniem
poniższej kolejności pod numer 7143 wiadomość tekstową SMS
zawierającą następujące treści oddzielone kropkami

a w dalszej części regulaminu :

19. Laureat konkursu utraci prawo do otrzymania nagrody jeżeli

f) dowód zakupu będzie stwierdzał datę dokonania zakupu inną niż
data
wysłania SMS, lub.


Klient czytając regulamin ma jasno powiedziane, że musi wysłać SMS-a w

tym samym dniu. Nie ma znaczenia ile godzin po zakupach zostanie
wysłany SMS, ponieważ Klient może nie miec przy sobie tel. lub chce
przemyśleć swój pomysł, jednak data zakupu musi zgadzać się z
datą
wysłania SMS-a.
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3825205 Napisano: 02.11.2010 12:31:05 w Inne mniejsze markety
stokrotka60 napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

Wiadomo juz cos o dodatkowych nagrodach z leclercka...Lista laureatów nagród dodatkowych pojawi się do końca tygodnia, tj. do 31.10.2010. emotka



zmiana planów-cytat ze stronki
Lista laureatów nagród dodatkowych pojawi się 03.11.2010.
Ciekawe czy ciąg dalszy znamiany terminów nastąpi jutro

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3824224 Napisano: 02.11.2010 06:26:08 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Że bezsensownie pertraktuję z wyimaginowanym rozmówcą w nadziei, że Los da się przekupić i jeśli zrezygnuję z nagród, badania wyjdą dobrze. Ale w głębi duszy mam przeczucie, że nie mogę na kogoś innego przesunąć mojego szczęścia, ani tym bardziej zdrowia. I nie wiemy, co będzie dalej. emotka

Twardym trzeba być, nie miętkim. I tylko moja zbroja Joanny D'Arc rdzewieje od środka ... Taki to właśnie do kitu dzień, ten 01.11.2010 emotka


Jak będziesz mocno wierzyć ze sie uda to powinno być dobrze emotka Doswiadczyłam w życiu wielu cudów zdrowotnych-mimo iz mam szczęscie w konkach.Jedno nie wyklucza drugiego.Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3822489 Napisano: 01.11.2010 10:37:15 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

toka

#3816375 Napisano: 29.10.2010 01:51:18 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

arta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Lista z Vizira bedzie w przyszłym tygodniu- juz sie niczemu nie dziwie emotka emotka emotka emotka


emotka emotka



dla mnie to jest naciąganie ludzi na kase już. W carrefour - zamieszanie z always, nagród do tej pory nie przyznali, tu pewnie bedzie tak samo : dali po 1500 reszta pójdzie w zapomnienie
Po co kupowałam jeszcze 7,5 kg proszku emotka emotka emotka Niech mnie Ręka Boska broni cokolwiek dla nich kupować emotka emotka emotka emotka


zgadzam sie w zupełnosci-z daleka od tej agencji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815918 Napisano: 29.10.2010 11:34:43 w Paragony
szukam paragonu z polo-prosze o pw z cennikiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815837 Napisano: 29.10.2010 11:10:46 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

yanko napisał(a):

Dopisuję się do listy emotka



ja też ale znowu jakiś tekst o wyborze zwycięzców wsród laureatów


ale głównych-czytamy ze zrozumieniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815794 Napisano: 29.10.2010 10:58:10 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

Polo mają być wysłane dzisiaj emotka

Tylko gdzie ta listaz Vizira , ja siwieje emotka


czyli jednak vizir skutecznie wybiela-nawet włosy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815579 Napisano: 29.10.2010 09:44:17 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

a o polo ktos pytal?? tez miało być pod koniec tygodnia emotka emotka

po co -żeby uslyszeć-nic nie wiem-w czym mogę pomóc? emotka emotka Jak juz sie doliczą ile żelazek zostawic dla rodziny i znajomych na prezenty świąteczne to wyslą 500smsow do laureatów i przez kolejny miesiąc bedą sie głowić jakie kryterium wyboru nagrodzonych przyjąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815571 Napisano: 29.10.2010 09:41:12 w Inne mniejsze markety
slonko365 napisał(a):

toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

b - z tym że po jakiejś wieczornej mszy emotka dobrze ze ta ich strona nie ma licznika odwiedzin-ja skutecznie nabijam hehe


odpowiedz prawidłowa.Dzwoniłam tam dzisiaj-nikt nic nie wie.Nie ma pani od konka a osoba która odbiera telefony nic nie wie.A le jest swiatełko w tunelu-obiecała ze sie czegos dowie emotka Ale czy jej sie uda? Ta agencja jest BEZNADZIEJNA emotka



Ale wy jesteście - przecież Święta idą, oni już się dawno do domów porozjeżdżali i prędko nie wrócą, jakąś stażystkę albo pechowca w firmie zostawili (bo ktoś musiał zostać) a Wy się jeszcze biedaczki czepiacie, że nic nie wie emotka


ja juz sie nie czepiam-mam nadzieje ze nie skusze sie juz na konki tej agencji.Uważam tylko ze powinni sobie zmienic nazwe na Nic Nie Wiem-wtedy pani odbierajaca telefon mówiła by Nic nie wiem -słucham-i juz byłoby wszystko jasne.Nie musielibysmy wydzwaniac bo nie byłoby po co emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815511 Napisano: 29.10.2010 09:19:58 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

b - z tym że po jakiejś wieczornej mszy emotka dobrze ze ta ich strona nie ma licznika odwiedzin-ja skutecznie nabijam hehe


odpowiedz prawidłowa.Dzwoniłam tam dzisiaj-nikt nic nie wie.Nie ma pani od konka a osoba która odbiera telefony nic nie wie.A le jest swiatełko w tunelu-obiecała ze sie czegos dowie emotka Ale czy jej sie uda? Ta agencja jest BEZNADZIEJNA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815441 Napisano: 29.10.2010 08:47:37 w Inne mniejsze markety
No to mała sonda na rozruszanie wątku:
Kiedy dadzą wyniki z Vizira w leclerku
a.dzis
b.najszybciej jak to bedzie mozliwe czyli pod koniec przyszłego tygodni emotka
c. w niedziele po mszy-skoro do 31 mają czas to będą sie tego trzymac emotka
d.w poniedziałek w ramach ogłoszen na lokalnych cmentarzach-każdy bedzie to sobie poczyta Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815340 Napisano: 29.10.2010 07:57:39 w Zakupy na konkursy - usługi
judyta74 napisał(a):

silvia8 napisał(a):

kama1985 napisał(a):

Czy u kogoś jest konkursowa Gosia, ale nie taka po 10 zł, tylko np. po 3 zł? Jeśli tak i ktoś chciałby mi ją kupić, to proszę o pw emotka



też szukam konkursowej GOSI-PW


ale z gosia to już chyba za późno o ile pamietam 29.10 termin nadesłania prac ?


tez mi sie wydaje ze juz po konku.A jesli nie to poszukajcie w tesco-ja tam kupowałam folie za 5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3815151 Napisano: 29.10.2010 06:35:43 w Inne mniejsze markety
szkoda tylko ze go nie podliczyli-obawiam sie ze zawartosc koszyka nie była nawet połową 3tys. czyli wartosci za którą wg regulaminu mozna kupowac.Dla mnie to trochę oszustwo-bardziej uczciwe i komfortowe byłoby jakby mu dali talony na 3tys. a nie niskimi cenami i objętoscią koszyka zanizają wartosc rzeczy które mozna kupic.A poza tym nie powinni ograniczac go do jednego koszyka-skoro reklamują sie ze darmowe zakupy w 5 minut-to tka powinno byc.A ile mu bedzie potrzeba koszyków to juz powinna byc jego sprawa.Ziołko czekamy na Twój filmik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0