Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3831742 Napisano: 04.11.2010 10:50:36 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

toka napisał(a):

żeby nie było wątpliwosci -ja mówie o 4 sklepach z których nie wybrano laureatów.Nie wiem co z pozostałymi dwoma


A ja o tym samym. Tylko... jakie to miasta? Tego nie wie nikt.


na pewno nie ma laureata z Kielc.Jak ktos zna jeszcze jakies miasto niech dopisuje do listy Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831636 Napisano: 04.11.2010 10:23:20 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

toka napisał(a):

bethan napisał(a):

toka napisał(a):

żeby nie było wątpliwosci -ja mówie o 4 sklepach z których nie wybrano laureatów.Nie wiem co z pozostałymi dwoma


A ja o tym samym. Tylko... jakie to miasta? Tego nie wie nikt.


nie wiem konkretnie ale tam gdzie był konk przedłuzony-komu przedłuzyli bedzie wiedział


No właśnie u mnie przedłużyli! I jakoś nic nie wiem. Każdy widać inną informację dostaje.


zadzwon i spytaj czy jest laureat od Ciebie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831627 Napisano: 04.11.2010 10:20:53 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

toka napisał(a):

żeby nie było wątpliwosci -ja mówie o 4 sklepach z których nie wybrano laureatów.Nie wiem co z pozostałymi dwoma


A ja o tym samym. Tylko... jakie to miasta? Tego nie wie nikt.


nie wiem konkretnie ale tam gdzie był konk przedłuzony-komu przedłuzyli bedzie wiedział Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831589 Napisano: 04.11.2010 10:09:55 w Inne mniejsze markety
żeby nie było wątpliwosci -ja mówie o 4 sklepach z których nie wybrano laureatów.Nie wiem co z pozostałymi dwoma Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831569 Napisano: 04.11.2010 10:05:21 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

W czarnej dziurze się rozpłynęły, czy jak emotka ?!
No fantastycznie po prostu emotka


zeby w czarnej dziurze to byłoby wiadomo gdzie szukac a oni nie wiedzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831565 Napisano: 04.11.2010 10:04:30 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

Zatem, cóż nam pozostaje: życzyć wygranych wycieczek osobom, które o takich wojażach marzą, a boniki na świąteczne zakupy dla reszty emotka


nie martwcie sie na zapas komfortem wycieczki bo i tak moniau wygra emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831555 Napisano: 04.11.2010 10:02:13 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

toka napisał(a):

bethan napisał(a):

Racja Toka!


jak ktos ma wątpliwosci co do przebiegu konkursu niech składa reklamacje-albo dzwoni i pyta o szczegóły.To co ja sie dowiedziałam przez telefon sprawiło ze własnie biorę sie za pisanie reklamacji.Mówiąc w skrócie-nie ze wszystkich marketów wybrali JUŻ laureatów-kiedy wybiorą i czy wogóle nie wiadomo emotka


Hoho, to ja mam od samego początku przeboje z tym konkursem. Zaczęło się od braku kuponów i urny, ciągle coś nie tak. Ale kontakt tel. był ok.
Nie rozumiem, czemu być może nie wybiorą z tych 6 sklepów emotka ?


bo nie ze wszystkich dojechały kupony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831506 Napisano: 04.11.2010 09:48:48 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

a pisaliście juz reklamacje w sprawie Vizira?
ja wczoraj w nerwach zaczęłam od PG bo do szanownej agencji mi sie nie chce, ale moze powinno sie listownie?


ja napisałam -4 kolejny konk tej samej agencji i ciagle problemy.Powinni zakończyć z nimi współprace Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831497 Napisano: 04.11.2010 09:46:31 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

toka napisał(a):

bethan napisał(a):

Racja Toka!


jak ktos ma wątpliwosci co do przebiegu konkursu niech składa reklamacje-albo dzwoni i pyta o szczegóły.To co ja sie dowiedziałam przez telefon sprawiło ze własnie biorę sie za pisanie reklamacji.Mówiąc w skrócie-nie ze wszystkich marketów wybrali JUŻ laureatów-kiedy wybiorą i czy wogóle nie wiadomo emotka


że mówisz szansa jeszcze jest emotka


tak mi sie wydaje ale pani mówi ze nie wie kiedy wiec mogą wszelkie terminy regulaminowe minąc.Dlatego trzeba zrobic afere zeby sie wzieli do roboty póki czas Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831457 Napisano: 04.11.2010 09:37:07 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

Racja Toka!


jak ktos ma wątpliwosci co do przebiegu konkursu niech składa reklamacje-albo dzwoni i pyta o szczegóły.To co ja sie dowiedziałam przez telefon sprawiło ze własnie biorę sie za pisanie reklamacji.Mówiąc w skrócie-nie ze wszystkich marketów wybrali JUŻ laureatów-kiedy wybiorą i czy wogóle nie wiadomo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3831389 Napisano: 04.11.2010 09:18:08 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

xagadee napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka



zapewniam, że moim sklepie nagrodę przyznali emotka

możecie odhaczyć 1 z 20 (bodajże pierwszy z listy) emotka


Przecież wiemy, że w 16 dali, a w 4 nie. Co i po co odhaczać?


Konkretnie to dali w 14 bo tylu jest laureatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3830104 Napisano: 03.11.2010 07:17:01 w Inne mniejsze markety
frezja napisał(a):

toka napisał(a):

frezja napisał(a):

toka napisał(a):

frezja napisał(a):

olunka napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka



właśnie wysłałam reklamację na vizir, właściwie musiałabym napisać elaborat o billi bo tam to już był totalny bajzel, ręce opadają:(

olunka chwalilas sie glowna wygrana w MDW,czyzby ja ci odebrali
emotka


moze wygrała dwie nagrody a w zasadzie raz główną i raz była na rezerwowej oczywiscie na inne dane emotka

z rezerwowej nikt nie dostanie to oczywiste i pultac sie tu nie ma o co,co najwyzej grac w nastepnych konkursach leclerca
emotka


a skąd Ty masz taką rozległą wiedze?Miałas jakies objawienie? emotka

mialam objawienie ze toka nie dostanie
emotka


i ze sw. Mikołaj do Ciebie nie przyjdzie?Czy to innym razem? emotka Nie martw sie tak o mnie bo nie chcę by Ci to sen z powiek spędzało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3830064 Napisano: 03.11.2010 07:05:57 w Inne mniejsze markety
frezja napisał(a):

toka napisał(a):

frezja napisał(a):

olunka napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka



właśnie wysłałam reklamację na vizir, właściwie musiałabym napisać elaborat o billi bo tam to już był totalny bajzel, ręce opadają:(

olunka chwalilas sie glowna wygrana w MDW,czyzby ja ci odebrali
emotka


moze wygrała dwie nagrody a w zasadzie raz główną i raz była na rezerwowej oczywiscie na inne dane emotka

z rezerwowej nikt nie dostanie to oczywiste i pultac sie tu nie ma o co,co najwyzej grac w nastepnych konkursach leclerca
emotka


a skąd Ty masz taką rozległą wiedze?Miałas jakies objawienie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3830018 Napisano: 03.11.2010 06:53:46 w Inne mniejsze markety
frezja napisał(a):

olunka napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka



właśnie wysłałam reklamację na vizir, właściwie musiałabym napisać elaborat o billi bo tam to już był totalny bajzel, ręce opadają:(

olunka chwalilas sie glowna wygrana w MDW,czyzby ja ci odebrali
emotka


moze wygrała dwie nagrody a w zasadzie raz główną i raz była na rezerwowej oczywiscie na inne dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3829951 Napisano: 03.11.2010 06:32:55 w Inne mniejsze markety
bethan napisał(a):

toka napisał(a):

To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka


Rezerwy zdaje się nie ma. Uważam, że powinni umieścić przy nazwiskach miasta, w których wygrały.


jak to nie ma?Jak są suszarki za 80zł to robią rezerwe a jak nagrody za 2700 to nie ma? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3829535 Napisano: 03.11.2010 04:30:37 w Inne mniejsze markety
To juz staje sie nudne.Wypadałaoby teraz napisac rekalmacje w sprawie konka Ariel w Leclerku-za mało nagród-nie wiadomo czy we wszystkich sklpach dali.A gdzie rezerwa?Powinna byc juz uruchomiona emotka Beznadziejna ta agencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828651 Napisano: 03.11.2010 12:44:31 w Inne mniejsze markety
maa-równie dobrze mozna to interpretowac ze jestes finalistą-bo jestes w finale w którym wybiorą laureatów nagród głównych i nagród dodatkowych.Na pewno w gronie finalistów nie jest jednoznaczne ze jestes laureatem lub osobą na liście rezerwowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828621 Napisano: 03.11.2010 12:32:18 w Inne mniejsze markety
stokrotka60 napisał(a):

toka napisał(a):

stokrotka60 napisał(a):

ale z was bije wscieklosc emotka


ze mnie na pewno-gram w konki od kilkunastu lat ale podobnej historii jeszcze nie miałam.I nie chodzi tu o wygraną-bo wygrałam wiele duzo ciekawszych nagród i ta nie jest dla mnie jakos super atrakcyjna.Wkurza mnie jak traktują ludzi.Na takie lekceważenie to ja im nie pozwole. emotka


w kazdym konkursie musisz wygrac,bo jak nie wygrasz to cie ponosi emotka


to nie jest tak.Ja juz swoje w zyciu wygrałam.Gram bo daje mi to przyjemnosc.A nie pozwole zeby jakas agencja traktowała mnie jak intruza z własnego widzimisie-spełniłam wszystkie ich wymogi i chciałabym tylko aby i oni trzymali sie ustalonych zasad-nic wiecej.I niech nie twierdzą ze finalista to nie jest laureat-bo tu nie było mowy o zadnych finałach,półfinałach ani innych zabawach.Nie miesci mi sie tez w głowie ze agencja przez 3tygodnie weryfikuje 80laureatów i nie wyrabiaja sie w czasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828512 Napisano: 03.11.2010 12:03:07 w Inne mniejsze markety
dzieki wielkie kalisto i wsciekly za mejla.Dam czadu z reklamacją emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3828510 Napisano: 03.11.2010 12:02:31 w Inne mniejsze markety
stokrotka60 napisał(a):

ale z was bije wscieklosc emotka


ze mnie na pewno-gram w konki od kilkunastu lat ale podobnej historii jeszcze nie miałam.I nie chodzi tu o wygraną-bo wygrałam wiele duzo ciekawszych nagród i ta nie jest dla mnie jakos super atrakcyjna.Wkurza mnie jak traktują ludzi.Na takie lekceważenie to ja im nie pozwole. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0