Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3967315 Napisano: 16.12.2010 12:43:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wypasiona słuchawka prysznicowa i prenumerata Dobrego Wnętrza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3962783 Napisano: 15.12.2010 06:49:56 w Carrefour konkursy
mundek2004 napisał(a):

ignam napisał(a):

Czy dostał już ktoś bony z rezerwy z Wrześniowych okazji ?
Mają termin do 16.12 a u mnie cisza...



coś sie Karlsbad ociąga i jeszcze żadnych nie wysłał emotka


bo jak mają termin do 16 to pewnie przed 16 nie wyślą.Zazwyczaj czekają na ostatnią chwile. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3960512 Napisano: 14.12.2010 01:13:43 w Połączenia nieodebrane
imelka napisał(a):

I ja miałam teraz nieodebrane, z czymś dzwonią na pewno..


goliard Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3946455 Napisano: 10.12.2010 06:11:10 w Firmy kurierskie
kalisto1986 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Czy może mi ktos polecić jak najtaniej wysłać paczkę do anglii ? nie będzie ciężka ale może być duża ( zabawka) ma ktoś taniej, godne polecenia firmy czy jednak lepiej zdecydować się na poczte ?



Moim zdaniem najlepiej pocztą. Wysyłałam jedynie w drugą stronę, ale było tanio, szybko i bez uszkodzeń. Poczta liczy ceny paczek za kg, a zabawki są duże, ale lekkie i wiadomo potem gdzie i jak złożyć reklamację w razie czego.
Ale może ktoś ma jakieś doświadczenia z kurierami czy firmami przewozowymi, ofert jest teraz dużo.

narazie tak na oko porównywałam to chyba ceny wychodzą tak samo, tzn jeszcze nie jestem pewna co kupie, ale jednak wolałabym uniknąc żeby cena paczki była większa niż zabawki ;/


to może kup coś płaskiego-książke,gre...Będzie łatwiej przesłac a dziecko będzie miało miłą niespodziankę.Wysyłka płaskiej przesyłki pocztą do Anglii poleconym to ok 25zł a zwykłym koło 17zł Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3944205 Napisano: 09.12.2010 12:11:37 w Udane wymiany - polecane nicki:)
aneciaa napisał(a):

gorąco polecam osóbkę o nicku asiabuczkowska bardzo szybka i miła wymiana emotka


popieram-też miałam przyjemnosc wymiany z tą osobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3938192 Napisano: 07.12.2010 05:52:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
errorr napisał(a):

Nie sposób wymienić wszystkich emotka ale pojadę hurtowo emotka
Gratulacje dla wszystkich posiadaczy quadów emotka emotka emotka emotka
Gratulacje dla wszystkich posiadaczy nawigacji emotka emotka emotka emotka
Gratulacje tysiaków z intermarche emotka emotka emotka emotka I jeszcze raz wczorajszej Tańczącej z Wilkami emotka Aż się chce wejść na MDW .Dwa dni a ile radości i emotka emotka emotka emotka emotka - takich ikonek życzę wszystkim co czekają na swoje wygrane emotka


jak super czytać ten wątek widząc ze inni sie cieszą z cudzych wygranych a nie zazdroszczą i krytykują wyniki konka.A w temacie-serdeczne gratki dla nowych posiadaczy 4 kółek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3937747 Napisano: 07.12.2010 03:48:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

toka

#3936770 Napisano: 07.12.2010 11:19:37 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

Super, to muszę się nastawić na ewentualną NIEwygraną, natomiast mogę się spodziewać lawiny telefonów z propozycjami kupna super maszynek go golenia, stringów czy biżuterii emotka


niestety to wg mnie najgorsza agencja.Dostałam smsa ze jestem w gronie finalistów-odesłałam im paragon i wszystkie dane a potem sie okazało ze jestem w rezerwie.Co ciekawe gdy potrzebna była rezerwa nie dali rezerwie tylko szukali kolejnych osób z danego marketu.Pokrecona ta agencja,neiprofesjonalna.Oszukują,kręcą,nic nie wiedza jak sie zadzwoni.No i co najgorsze nie przestrzegaja zadnych terminów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3936752 Napisano: 07.12.2010 11:15:09 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

joan napisał(a):

Spójrzcie w regulamin tego konka z Visirem:

7. Poinformowanie uczestników, którzy zostali wytypowani jako finaliści konkursu nastąpi telefonicznie lub drogą SMS w terminie do 10 dni od wytypowania finalistów. Następnie z grona finalistów zostaną wytypowani laureaci konkursu.


Czy to nie jest już lekka przesada emotka przecież wszystkie dane pobierają, włącznie z peselem, nipem, nr. dowodu, i jeszcze się może okazać że nic się nie wygrało, a nasze dane gdzie idą??? emotka
A tak a propos tego TQG, czy ktoś we wcześniejszych ich konkach dostał smsa że został potencjalnym laureatem odesłał wszystkie dane a nagrody żadnej nie otrzymał = de facto nie wygrał???


ktos dostał emotka I ktos juz sie obraził na tą agencje i nie gra w jej konkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3924443 Napisano: 03.12.2010 10:08:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
edith napisał(a):

taleksander napisał(a):

sprawdziłam ceny na Internecie zestawu acidolac. Plecak 114zł, worek 20 zł, piórnik 53 zł, no i jescze ten zestawik w pudełeczku. Jestem mile zaskoczona wartością. Synek przeszczęśliwy choć ma dopiero 4 lata, czuje się jak uczeń.


Acidolac ma zawsze fajne nagrody ciekawe co będzie jako pocieszenia?? emotka


pewnie ten zestaw który my dostalismy jako gratis-piętrowe pudeleczko w którym są kredki,farby i chyba flamastry jak dobrze pamietam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3924426 Napisano: 03.12.2010 10:05:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
taleksander napisał(a):

sprawdziłam ceny na Internecie zestawu acidolac. Plecak 114zł, worek 20 zł, piórnik 53 zł, no i jescze ten zestawik w pudełeczku. Jestem mile zaskoczona wartością. Synek przeszczęśliwy choć ma dopiero 4 lata, czuje się jak uczeń.


popieram-tez byłam mile zaskoczona zestawem i tą niespodzianką z przyborami.Oby częsciej sponsorzy tak mile nas zaskakiwali jakoscią i wartoscią nagrody dużo wyższą niz regulaminowa.Brawo dla sponsora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3921726 Napisano: 02.12.2010 01:32:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
silvia8 napisał(a):

i u nas nagroda z acidolacu w domu emotka


mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3921354 Napisano: 02.12.2010 11:49:15 w TESCO konkursy
arta napisał(a):

a Karlsbad z bonami za 300 dzwoni jeszcze, czy juz po ptakach?


juz nie dzwoni ale na pewno bedzie rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3921169 Napisano: 02.12.2010 11:02:06 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

bip napisał(a):

normalnie mam wrażenie, ze TQ zawiesiło działalność!!! emotka emotka żelazek nie ma i chyba wysyłke wstrzymali bo od dosc dawna nikt sie nie chwalił!! vizira też olewają bo po co mają się spieszyc z rozwiązaniem skoro i tak nikt nie ma wpływu na to co robią!!! emotka emotka emotka


nie zawiesili działalności, bo dwa dni temu rozwiązali konkurs Ariel Professional z Dolnośląskiego (czyli poinformowali 3 - słownie: trzech laureatów).

mysha napisał(a):

Chyba trzeba poinformować sponsorow bo karty z Leclerca wciaż mają zerowe salda.


Mojej koleżance i znajomemu przepadło po karcie, bo nie dotarły smsy, w których chcieli NIP, Pesel, itd... Wywalili ich z listy, a na ich miejsce wskoczyli inni.
Opcja - informowanie sponsora jak najbardziej wchodzi w grę. emotka


nie odbierają telefonów i dodatkowo nie odpisali na reklamacje zwiazane z powiadamianiem o wygranej w konku vizira w leclerku a mieli sie ustosunkowac do tych smsów ze jest sie w gronie laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3914475 Napisano: 30.11.2010 01:04:03 w Połączenia nieodebrane
kalka napisał(a):

toka napisał(a):

własnie nieodebrane z zastrzezonego-nie wiecie kto teraz dzwoni?



Wogóle z zastrzeżonego dzwonią z Tchibo, ale nie wiem czy w tej chwili


dzieki -tam nie grałam.Przyjmę opcje ze to pomyłka a jak znowu zadzwonią to zmienie zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3914441 Napisano: 30.11.2010 12:57:21 w Połączenia nieodebrane
własnie nieodebrane z zastrzezonego-nie wiecie kto teraz dzwoni? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3910244 Napisano: 29.11.2010 11:19:19 w Inne mniejsze markety
mahuska napisał(a):

inka113 napisał(a):

aggie napisał(a):

bip napisał(a):

dziś lub jutro powinny być chyba wyniki Vizira w Leclercu! emotka czekamy? emotka



Wg moich obliczeń to chyba mają czas do 6 grudnia


a oni nie przysyłali w zwrotce smsa z terminem powiadamiania do 30.11? czy to inny konkurs był?


no ja mam zapisane ze do 30
ale znając ich......


a mozecie sie wogóle do nich dodzwonic?Ja dzwonie juz 3 dzien roboczy i nie mogę sie dodzwonic
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3906133 Napisano: 27.11.2010 06:36:12 w Allegro.pl - bez linków
iwek napisał(a):

Jak to jest z US przy sprzedaży sprzętu powyżej 1000 zł? Ile podatku się płaci i jak to się załatwia? Proszę o odpowiedź osoby zorientowane. emotka


nigdy nie płaciłam żadnego podatku emotka ale nikt nic nie chciał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3900008 Napisano: 25.11.2010 06:09:39 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

radosna napisał(a):

Szukam paragonów na Smaki Turcji z Tesco -
dla znajomego.


to ten znajomy co notorycznie gra bez paragonów?
mógłby czasem już chłop zainwestować parę groszy


albo sam sie zarejstrowac na forum emotka a w temacie mam mnóstwo paragonów-m.in. na smaki Turcji Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3898877 Napisano: 25.11.2010 12:33:02 w TESCO konkursy
witegz napisał(a):

chasia napisał(a):

krzysiek76 napisał(a):

asiasia napisał(a):

deva napisał(a):

krzysiek76 napisał(a):

czy ltos dostal juz bon BAM Tesco? Pani mowila ze wysle po 10 XI i przynajmniej u mnie cisza



nikt się nie chwalił, ja też nie dostałam...



Właśnie dzwonił kurier i na 99% jestem przekonana że to bony z BAM, jak przyjedzie to potwierdze, ma być między 9-12.


super to czekamy:) moze to BAM:)



U mnie, przed chwilą, również był kurier, przywiózł bony z BAM z listy głównej i rezerwowej emotka



A zgłoszenia z dnia zakupu? Uznali to w końcu?


uznali zgłoszenia nie tylko z dnia zakupu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0