Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#4248705 Napisano: 27.03.2011 03:24:38 w Inne mniejsze markety
agamaty napisał(a):

czy ktos wysyłał juz odpowiedzi na konkurs TQG w Leclerku? Posłałam dziś zgodnie z instrukcją i dostałam odp, że mój sms nie jest zrozumiały...


ja wysyłałam i było ok Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4248378 Napisano: 27.03.2011 12:37:35 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

Nie wiem czy w bazie jest
http://www.praktiker.pl/


jest Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4248341 Napisano: 27.03.2011 12:15:12 w Popraw sobie humor...
beata82roksana82 napisał(a):

slavek napisał(a):

Smacznego!

http://mojewypiek...itches_fingers_5.jpg

emotka


moze te ciasteczka wyglądaja upiornie ale za to są zjadliwe emotka

moje dzieciaki je uwielbiają
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4244890 Napisano: 25.03.2011 02:14:13 w Połączenia nieodebrane
andziabid napisał(a):

charlie napisał(a):

Nieodebrane z zastrzeżonego 10 minut temu.
Co to może być emotka emotka emotka




do mnie dzwoni zastrzeżony i się rozłącza emotka emotka emotka emotka


reklama z quizu milion emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4240542 Napisano: 23.03.2011 07:56:25 w TESCO konkursy
awe napisał(a):

do mnie tez zadzwonili z 3 marca emotka


a o której godzinie dzwonili?Mam nieodebrane połaczenie i łudzę sie ze to oni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4239819 Napisano: 23.03.2011 04:08:42 w Połączenia nieodebrane
nieodebrany z zastrzeżonego punktualnie o 17 emotka Ktoś ma jakis pomysł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4239417 Napisano: 23.03.2011 01:26:20 w Żegnamy zmarłych
dla mojego sąsiada (*) emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

toka

#4235824 Napisano: 22.03.2011 08:48:44 w Paragony
monkow napisał(a):

zarania napisał(a):

monkow napisał(a):

witam, potrzebuje paragon z promocji gerber na kwote min 15 zł z datą 15,16,17 lub 18 listopada 2010r


przestan spamować, ledwie 4 posty wyżej pisałeś/aś to samo. Może ludzie już nie mają tak starych paragonów, a gdyby mieli to ktoś napewno by już się do Ciebie zgłosił z propozycją sprzedaży. emotka



a co Ci to przeszkadza?! bo musisz jedno zdanie wiecej przeczytać?? nigdy Ci na niczym nie zależało ?? mi zależy więc pisze... i może ktos o lepszym serduszku niż Twoje mi pomoże

wszystkim nam to przeszkadza bo jest to zaśmiecanie forum,niezgodne z regulaminem i ogólnymi zasadami netykiety.Za floodowanie mozesz po prostu dostać punkty karne.A w temacie mam sporo paragonów-gdyby ktos coś potrzebował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4225886 Napisano: 18.03.2011 08:18:37 w TESCO konkursy
fryteczka napisał(a):

słodkie duety sie odzywaly ?


jeszcze nie-pewnie dziś zaczną Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4223998 Napisano: 17.03.2011 11:15:02 w Paragony
potrzebuje paragonu z Garniera-oferty cenowe proszę kierowac na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4221546 Napisano: 16.03.2011 10:58:21 w Połączenia nieodebrane
malgol napisał(a):

wie ktoś może kto dzwoni z numeru 22 5502700


http://pl.kompass...1-sp.-z-o.o.-gi.html Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4221005 Napisano: 16.03.2011 07:00:27 w Paragony
k4sik15 napisał(a):

odsyla sie wszystkie paragony....

emotka a co jeśli jeszcze coś wygram i te inne paragony mi się przydadzą aby potwierdzić kolejną nagrodę? Nie wykorzystałam jeszcze wszystkich punktów z moich paragonów, więc coś tu byłoby bez sensu...
moim zdaniem emotka

Oczywiście, że nie. Musisz odesłać wygrany paragon (data, godzina, numer) muszą się zgadzać.

emotka A skąd mam wiedzieć który to jest ten wygrany paragon skoro nigdzie nie mam go zaznaczonego? Na stronie nie pisze, który to jest ten wygrany, przez telefon pani nie powiedziała i maila równiez nie dostalam... ;>


WYLUZUJ-prawdopodobieństwo że jeszcze coś wygrasz nie jest zbyt duże,a gdybyś nawet miała tyle szczęścia to paragony będą przecież u nich-nikt ich raczej nie wyrzuci przed końcem promocji.Dla pewnosci mozesz zrobić sobie kopie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4214236 Napisano: 13.03.2011 06:21:20 w Połączenia nieodebrane
wsciekly napisał(a):

kadett33 napisał(a):

grusia25 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

z zastrzeżonego dzwoni nowy naciągacz - jak odbierzesz, leci tylko muzyczka a potem przychodzi SMS z 7333, żeby odesłać odpowiedź to znowu oddzwonią

i że nagroda czeka ble ble ble emotka




ok dzięki , bo juz myslałam ze coś mi uciekło bo dwa razy dzwoniło, ale w soboty to raczej nic fajnego nie dzwoni ,przynajmniej tak będe myslec emotka


ale jak by oni dzwonili to byś dostała smsa ze do ciebie dzwonili


eska ślą dopiero jak się odbierze


potwierdzam do mnie tez wydzwaniali w sobote wieczorem.Sms przychodzi dopiero po odebraniu telefonu.Nikt normalny nie dzwoni z konków w weekend-no poza jedną agencją emotka ale teraz chyba nie robią żadnych konków Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4207872 Napisano: 10.03.2011 07:27:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

targicola napisał(a):

loczeq napisał(a):

Wyniki z WEDLA

http://www.loteri.../resultUsers.php?l=1

czyżby nie przyznali 7 z 40 nagród ?? Jak ktoś ma facebooka to może się zapytać na ich stronie emotka


nie wszyscy musieli wyrazić zgodę na publikacje swoich danych na ich stronce emotka



Ale zgodnie z regulaminem:
32. W przypadku, gdy:

a) Weryfikowana osoba nie spełni wszystkich warunków określonych w pkt 29 lub 30 Regulaminu lub

b) nie wyrazi zgody na nagrywanie rozmowy, o której mowa w pkt 29 Regulaminu; lub

c) nie wyrazi zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji Loterii zgodnie z pkt 29 Regulaminu;
osoba ta traci prawo do otrzymania nagrody, a prawo do nagrody przechodzi na pierwszą osobę z listy rezerwowej do danej nagrody lub odpowiednio na drugą osobę z listy rezerwowej.


ale może wyrazić zgodę na przetwarzanie danych a nie zgodzić się na publikacje nazwiska na liscie laureatów.W TVN tak jest-jak nie chcesz to nie podają Twoich danych na liscie laureatów a nagrody oczywiscie nie tracisz Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4203030 Napisano: 08.03.2011 11:10:43 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

toka napisał(a):

karolkas napisał(a):

a mnie wkurzają wszelkie konkursy na dzień kobiet- powtórka z walentynek i non stop pytania Jak chciałabyś spędzić dzień kobiet , Czego sobie życzysz Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą, matko ile można wymyślać jedno i to samo.


ja nie wymyślam tylko robie kopiuj wklej emotka



a gdzies pozniej na stronce facebooka widzialam zarzuty pod adresem jednej z uczestniczek że ciagle wypisuje to samo i ile mozna to samo czytac, że idzie na łatwiznę i takie tam ble ble

ale to nie ja
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4202765 Napisano: 08.03.2011 09:41:39 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

a mnie wkurzają wszelkie konkursy na dzień kobiet- powtórka z walentynek i non stop pytania Jak chciałabyś spędzić dzień kobiet , Czego sobie życzysz Dlaczego jesteś dumna z bycia kobietą, matko ile można wymyślać jedno i to samo.


ja nie wymyślam tylko robie kopiuj wklej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4202259 Napisano: 08.03.2011 06:51:41 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

Odmierzyłam dokładnie, zrobiłam zdjęcia i wysyłam im właśnie reklamację. Wody jest ok. 300 ml (odmierzone w butelce na mleko dla dziecka, gdzie miarka kończy się na 260, a do końca jeszcze trochę zostało. Zakryło w całości butelkę) przy zawartości 400 g więc zdecydowanie zbyt dużo. To zapewne jakiś błąd produkcyjny, ale zła jestem jak...
Na 400 g, zawartosc powinna stanowic 220 g.
Ciekawe czy mi w ogóle odpisza cokolwiek. Grunt, że mi ulżyło emotka

ja miałam dwa razy podobne sytuacje.Raz np w nowo zakupionym smoczku dla dziecka jeszcze zafoliowanym w tej gumie co dziecko bierze do buzi znalazłam zdechłego robaka!Zrobiłam raban i skończylo sie na przeprosinach i wypasionym zestawie produktów od producenta.
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4202254 Napisano: 08.03.2011 06:48:05 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

smsowicz napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurzyłam się.. Wczoraj wysłałam męża po zakupy.. Kupił czekoladki na machinę rozpieszczania i jeszcze kazałam kupić pierogi mrożone (no nie chciało mi się obiadu robić).. Były wstrętne, ale trudno.. Dzisiaj patrzę na paragon, a tam na liście 2xpierogi mrożone 1000g (do domu przyniósł 500g) i innej firmy emotka Oszukali Go! Cena prawie 8zł za sztukę..
Myślicie, że można iść do sklepu i poprosić o zwrot nadpłaty?
Zazwyczaj się nie kłócę o kwotę na paragonie, ale wkurza mnie takie oszukiwanie klienta.. emotka



próbować zawsze można
ale jak je juz zjedliście to ciężko będzie udowodnić że kupił inne - chyba że masz opakowanie czy coś to może uwzględnią


Jak były niedobre, to zawsze można zwrócić emotka


olałam sprawę, ale wkurza mnie te oszukiwanie klienta.. na półce inna cena - przy kasie inna, czasami mnożą mi produkty, tzn. kupię jeden dżem - na paragonie mam 2, na mięsnym kupuję tańszą wędlinę - przyklejają naklejkę z ceną 2x większą.. Rozumiem pomyłki, ale to na prawdę za często się zdarza.. emotka


ja kupiłam produkty na konk delecty-wysłałam smsa i zobaczyłam ze kisiel delecta na parogonie jest wbity jako kisiel winiary emotka To dopiero wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4192889 Napisano: 04.03.2011 01:50:24 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

dla mnie to już choroba emotka
biedna kasjerka, która przez 4h będzie kasować same winiary
Czy to jest w ogóle legalne żeby oddać w loterii wszystkie zdrapki jednej osobie?
chyba , że kierownik też coś z tego ma emotka


kasjerkom za to płacą emotka A poza tym kwestia podejscia-dla mnie byłby to rodzaj zabawy Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4192878 Napisano: 04.03.2011 01:46:10 w TESCO konkursy
mundek2004 napisał(a):

janiek napisał(a):

A co do Winiar w Tesco to w jednym Tesco w Warszawie będą zaskoczeni może z 15 min praca im zajmie biore wszystkie 300 zdrapek jutro o 14 fajnie że zakupy można zrobić wcześniej. emotka


a mi się pomysł podoba, janiek daj znać jak ci poszło emotka


moim zdaniem konki w ogromnej mierze to kwestia dobrego pomysłu.A janiek go ma.Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0