Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#4985889 Napisano: 31.01.2012 01:08:29 w Kaufland konkursy
Monika11 napisał(a):

Jak informują z rezerwy? Sms-em, czy dzwonią?


różnie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4983684 Napisano: 30.01.2012 08:04:36 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

nocti napisał(a):

MDW napisał(a):

wycieczka do Egiptu i voucher na bizuterię na 3,5 tyś do SAVICKI za zajecie 1 meijsca w konkursie ślub 2011 emotka



Czy ktoś widział ten konkurs w bazie? emotka



zapewne to jeden z tych 50 %, które pojawiają się potem w MDW i DZIŚ DOTARŁA NAGRODA... emotka

wyluzuj trochę-to konk lokalny i dla nowożenców, a poza tym nie oceniała komisja tylko trzeba było głosowac smsowo więc i tak pewnie nikt by nie skorzystał
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4983631 Napisano: 30.01.2012 06:40:58 w Rossmann
jokan napisał(a):

zastanawiam sie czy dac zdjecie na konkurs NESTLE

jak jest z tymi nagrodami? nic nie jest napisane ile trwają te warsztaty? kilka godzin czy np. 2 dni? jak jest z kosztami dojazdu?

wie ktoś moze? były kiedyś podobne konkurursy? nie, zebym od razu miala wygrac, ale chcialabym wiedziec jak to jest


kosztów to raczej nie zwracają,szkolenie warte 700zł więc raczej bez noclegu,ale może wygrasz i się przekonasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4974932 Napisano: 25.01.2012 10:44:45 w Konkursy ABC
aurorcia napisał(a):

czy wysyłają eski z ostatniego konkursu??Bo ktoś w MDW się chwali bonem ABC emotka


raczej nie bo ktoś sie pochwalił bonem za 50zł a w smsowym były bony o wartosci 100,250 i 500zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4968164 Napisano: 21.01.2012 07:36:48 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

toka napisał(a):

isiulka napisał(a):

To ja tylko pragnę jeszcze nadmienić w sprawie p. Wściekłego, że moim zdaniem wściekły mikołaj powinien być pisany z małej litery, tak samo jak święty mikołaj (mając na myśli przebierańca a nie tego konkretnego świętego). To tak z ciekawostek emotka


a moim zdaniem przez szacunek za to co robi powinno się pisać Wściekły Mikołaj z dużej litery emotka



może fundację taką założę

no i jak by to wyglądało z małej litery emotka



hmmm... fundacja Wściekły Mikołaj raczej nie kojarzyłaby się dobrze emotka Na forum jeszcze wiadomo o co chodzi, ale tak z zewnątrz to chyba nie bardzo emotka


Owsiak też się ludziom dobrze nie kojarzył a teraz większość zmieniła zdanie.Wściekły-szacun i powodzenia życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4968119 Napisano: 21.01.2012 07:18:54 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

To ja tylko pragnę jeszcze nadmienić w sprawie p. Wściekłego, że moim zdaniem wściekły mikołaj powinien być pisany z małej litery, tak samo jak święty mikołaj (mając na myśli przebierańca a nie tego konkretnego świętego). To tak z ciekawostek emotka


a moim zdaniem przez szacunek za to co robi powinno się pisać Wściekły Mikołaj z dużej litery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4963704 Napisano: 19.01.2012 01:09:13 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

masza napisał(a):

no to trochę przekroczyli termin wg regul.


Podobno zadeklarowali, że poślą mejle w tym tygodniu - czyli można zakładać, że jutro emotka


o od kiedy oni się trzymają jakichkolwiek terminów ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4959115 Napisano: 17.01.2012 12:05:09 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

lucja napisał(a):

A ja wygrywam w każdym konkursie na jeden i ten sam numer.
Nici z Waszych teorii
emotka


Cha cha cha, ja również emotka
Mam przeczucie, że tym razem esek 'potencjalny' nie zamieni się w bony, ale to akurat nie sprawka agencji, tylko lokalnej konkurencji emotka Ale przeczucia mogą mylić emotka

a wogóle było to określenie potencjalny w smsie?Przed chwilą sprawdziłam komórki i ja nic takiego nie mam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4959057 Napisano: 17.01.2012 11:45:33 w NIE polecam wymiany z....
klaudaa napisał(a):

UWAGA emotka emotka emotka na skorpik26 wizal kase za sicereczki niby wygrane obiecal wplate na konto i do dzisaj cisza kto jeszcze oszukany?????


pewnie z pół forum.Nie wiem czemu ta osoba nie ma jeszcze bana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4958527 Napisano: 17.01.2012 06:38:23 w DARMOWE minuty i startery
wsciekly napisał(a):

czy w Orange nadal działa ten kod przedłużający ważność konta o 2 lata emotka

wysyłało się eska START na 8002


tak tylko od grudnia przedłuża ważnosc konta tylko o rok Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4955795 Napisano: 15.01.2012 06:20:21 w GFK
renia577 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

justyna93 napisał(a):

zamawiał ktoś wage łazienkową?
jak ją oceniacie?
Doszła w całości? bo wiadomo jak to jest z Pocztą Polską..



ja mam wagę z GFK i jest super - zapakowana była w pudełko, więc szkło nie pękła, działa bez zarzutu już prawie rok


też mam i jestem zadowolona.Dotarła w całosci,pocztą ale nic jej się nie stało
ja ją mam ponad rok i działa bez zarzutu


Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4953388 Napisano: 14.01.2012 07:42:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bloblebla2 napisał(a):

a wygrał ktoś może w konkursie sms ze strony dlalejdis.pl??????czy te konkursy nie są rozwiązywane>???


mi się udalo wygrac-jakoś szybko po zakończeniu dostałam smsa z info o wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4953386 Napisano: 14.01.2012 07:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

privatedo napisał(a):

Czy mial ktos problemy z wyslaniem odpowiedzi na konkurs noworoczna metamorfoza Martini Asti?
Po napisaniu odpowiedzi wyskakiwal blad serwera... napisalam do nich o tym, ale zwalaja, ze to wina mojego internetu, a ja wiemm, ze nie jestem odosobniona z tym problemem ;]



ja wyslałam bez problemu (wysyłałam zgłoszenie tydzień temu), moja znajoma wysyłała w ostatni dzień i też nie miała problemu


ja tez ostatniego dnia wysłałam bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4951979 Napisano: 13.01.2012 12:02:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pianka do farbowania włosów emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4951799 Napisano: 13.01.2012 10:39:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dojechało żelazko z konka sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4951443 Napisano: 13.01.2012 06:16:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

yonia napisał(a):

trochę dziwne, że w grafie dwa razy samochód wygrały osoby o tym samym nazwisku... albo są bardzo twórcze ( bo to konkursy na hasło były), albo są to słupy kogoś z grafa i się dzielą później...

http://www.graf.t...wypralam_ci_auto.pdf

http://www.graf.t...uerat_opel_corsa.pdf



a nazwisko jakoś nie kojarzy mi sie z konkursami emotka

ale nazwisko tak oryginalne że trudno wierzyć w przypadek i zbieg okoliczności.A może po prostu ktoś jest dobry w hasłach?
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4947761 Napisano: 11.01.2012 09:34:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
akcesoria łazienkowe z konka sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4947618 Napisano: 11.01.2012 06:33:55 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie, ze właśnie skopałam zgłoszenie do Tesco, zostawione na ostatnia chwile, a w dodatku mail wrócił: Mail Delivery Subsystem... emotka

Znowu mają zapchana skrzynkę?! Tam holender same prezentacje idą, czy co? emotka emotka emotka


mi też wrócił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4947106 Napisano: 10.01.2012 06:31:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

Przed chwilą dostałam e-maila :

Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność poinformować, że I etap konkursu Prymat „Codziennie 111 nagród do wygrania!” został już rozstrzygnięty! Listę nagrodzonych osób można zobaczyć na naszej stronie internetowej http://prymat.pl/konkurs/zwyciezcy/

Przypominamy jednocześnie, iż Laureaci nagród I oraz II stopnia są proszeni o przesłanie na adres: Prymat Sp. z o.o., ul. Racławicka 58, 30-017 Kraków, z dopiskiem „CODZIENNIE 111 NAGRÓD” następujących informacji:

Oryginał dowodu zakupu przypraw Prymat,
Nr konta bankowego, w przypadku kiedy Laureat ma otrzymać nagrodę II stopnia,
Podpisanego oświadczenia, o następującej treści:

Niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z treścią regulaminu konkursu „Codziennie 111 nagród do wygrania!” organizowanego przez firmę Prymat Sp. z o.o. oraz oświadczam, iż postanowienia regulaminu są dla mnie zrozumiałe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych powyżej zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U.z 2002r.N 101, poz.926 ze zm.). Administratorem danych osobowych jest Prymat Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdrój, 44-337 ul. Chlebowa 14. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania nagród. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści ich danych oraz prawo ich poprawiania.

Oświadczenie można wydrukować ze strony http://prymat.pl/konkurs/oswiadczenie

Przesłanie powyższych informacji stanowi warunek odbioru nagrody.

Pozdrawiamy i życzymy wielu kulinarnych inspiracji,
Zespół Prymat


PS. na temat segregatorów nic nie napisali... A skąd kodzik do paczkomatu ? emotka

z smsa
emotka Pewnie jak segregator będzie w paczkomacie przyjdzie sms z kodem do odbioru Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#4946060 Napisano: 10.01.2012 09:07:15 w Rossmann
asiasia napisał(a):

masza napisał(a):

asiasia napisał(a):

Mam pytanko, czy ma ktoś jakiś kontakt do osoby z Rossnetu z którą moge się skontaktować w sprawie numeru paragonu jaki mam odesłać? Kupiłam 3 rzeczy na 3 paragonach na Brise, ale zagrałam tylko na jeden i teraz nie wiem który gdyż nie zapisałam... emotka


będą kazali przysłać wszystkie, nie podadza Ci numeru...




Dziękuję za odpowiedź, ale chyba mnie nie zrozumiałaś. Mam 3 paragony, ale zagrałam tylko na jeden bo zapomniałam wysłac na pozostałe i jak się zorientowałam to było już po konkursie, tylko teraz nie wiem który z tych trzech numerów paragonu podalam. Może ma ktoś kontakt do osoby zajmującej się konkursami żebym zapytała jaki numer paragonu mam przesłać.


to może wyślij wszystkie i napisz że nie wiesz na który grałaś Wyświetl w wątku >>
0 0