Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#6058152 Napisano: 18.08.2015 16:50:20 w Rossmann
dziękuję pięknie za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6058149 Napisano: 18.08.2015 16:48:19 w Rossmann
niech mi ktoś życzliwy podeśle na pw liste laureatów
nie wyświetla mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6057732 Napisano: 17.08.2015 19:26:20 w Wkurza mnie...
kunlunija napisał(a):

wkurza mnie rossnet i niedotrzymywanie terminów ogłaszania wyników emotka

o właśnie tu weszłam żeby to samo napisać
Mam nadzieję że nas czytają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6056018 Napisano: 11.08.2015 22:52:55 w TESCO konkursy
mariolakal napisał(a):

kadett33 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Pytanie moje będzie głupie,  gdyż cheeeba była już o tym mowa, ale "jajakobyła" blondynka, nie potrafię czytać "ze zrozumieniem" albo mi się nie chce... emotka  Mam jakieś 2 kupony ze zniżką 6 zł., jeśli zrobię zakupy za 40 zł. /clubcard/... Czy mogę dokonać transakcji za 40 zł. i odliczą mi 12 zł. na jednym paragonie gdy okażę się dwoma kuponami ?  emotka

a przypadkiem te kupony nie są z innymi datami do użycia? Np jeden w sierpniu a drugi we wrześniu? Sprawdź na kuponie czy nie ma takiej informacji.

Jeden ma termin ważności do 12.08, a drugi do 19.08 

nie wiem jak Twoje ale moje mają ważnośc do sierpnia 2016 więc nawet jak sie nie da za jednym razem to jest sporo czasu na ich realizację.Moim zdaniem można dostać zniżkę za jednym razem ale nie sprawdzałam wiec nie mam pewnosci Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6055424 Napisano: 11.08.2015 08:57:51 w SZUKAM....
basku napisał(a):

z góry przepraszam jeśli w złym wątku piszę... ale doprawdy nie wiem gdzie o to pytać emotka tu mi się wydaje, że dużo ludzi zagląda emotka

proszę napiszcie jakie zajęcia dodatkowe polecacie dla 4,5 letniego chłopca?
Myślałam coś o zajęciach rekreacyjno-sportowych oraz o nauce języka....
Uprzedzając pytanie: jakiś specjalnych zainteresowań mój synek nie ma ... lubi robić wszystko i nic emotka

może ktoś może coś polecić a już idealnie byłoby gdyby ktoś jakiegoś konkretnego organizatora mógłby mi podać emotka
Mieszkam w Krakowie (dzielnica Prokocim BIeżanów jakby co emotka )

dużo "zajęć dodatkowych"rozpoczyna się od września.U nas dzieci mogą bezpłatnie uczestniczyć w pierwszych zajęciach więc możesz pójść z dzieckiem żeby samo oceniło co go interesuje.Każde dziecko jest inne wiec chyba najlepiej żeby samo się wypowiedziało w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6053440 Napisano: 06.08.2015 08:14:34 w Konkursy ABC
agusiac87 napisał(a):

czy informowali juz z pepsi abc?
Zasmakuj orzeźwienia i wystartuj w podniebną w podniebną ekscytującą podróż?

nikt się nie chwalił ale nagród było mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6051733 Napisano: 01.08.2015 19:18:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwa to i tak mało jak na forum-wydaje mi się że można się jeszcze łudzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6051642 Napisano: 01.08.2015 13:05:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
to może miałyśmy ten sam nr paragonu? 6555 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6051607 Napisano: 01.08.2015 12:13:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

joan napisał(a):

Konkurs Sadówki to jakiś ewenement - z mojego punktu widzenia. Trzeba kupić ohydny (ponoć) w smaku alkohol, a do wygrania jest zaledwie kilka rowerów, którymi można jeździć po panelach w przedpokoju. Że nie wspomnę o tym, iż w zgłoszeniu nie podaje się numeru paragonu, co również dyskredytuje tę promocję.
Mimo tego: konkurs jest na ustach wszystkich, codziennie pojawiają się wpisy w temacie, no nie wierzę, że tylko ja jedna nie wzięłam w nim udziału emotka


wielce smaczne to to nie jest, ale czy wódka ma być smaczna? emotka

ale wydaje mi się, że przy zgłoszeniu podawałam numer paragonu i nawet nip sklepu, chyba, że spiłam się samą stroną i źle pamiętam.. 

na pewno się podawało nr paragonu bo miałam tą wątpliwą przyjemność zakupić sadówkę wczoraj,wysłać zgłoszenie wieczorem i otrzymać komunikat "ten numer paragonu został już zgłoszony" (zadziwiające -zwłaszcza że podawało się NIP sklepu a nr paragonu był czterocyfrowy) Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6050154 Napisano: 29.07.2015 09:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

toka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

toka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy komuś zwrócili pieniądze za wielkie testowanie za zgłoszenie, które otrzymali po 3 lipca? 

u mnie cisza emotka

ja dostałam w poniedziałek!ale tylko na jedno zgłoszenie-wysyłałam dwa zgłoszenia (wysłane 2 lipca zwykłym priorytetem)

Moje dotarło 3 lipca, więc Twoje teoretycznie powinno dotrzeć później. Tak więc nie wiem czy jeszcze czekać czy skrobać reklamację...

moje teoretycznie też mogło dotrzeć 3 lipca,a praktycznie mogło być w jednym worze ze zgłoszeniami które dotarły 3,4 i 5 lipca-na przesyłkach zwykłych nie widać przecież daty dostarczenia więc mogli wszystko hurtowo trzymać
Moje oba zgłoszenia wysłane były w jednej kopercie-nie mam więc pojęcia czemu tylko jeden zwrot

A nie miałaś czasem dwóch produktów tej samej marki?

zdecydowanie nie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6050142 Napisano: 29.07.2015 08:23:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

toka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy komuś zwrócili pieniądze za wielkie testowanie za zgłoszenie, które otrzymali po 3 lipca? 

u mnie cisza emotka

ja dostałam w poniedziałek!ale tylko na jedno zgłoszenie-wysyłałam dwa zgłoszenia (wysłane 2 lipca zwykłym priorytetem)

Moje dotarło 3 lipca, więc Twoje teoretycznie powinno dotrzeć później. Tak więc nie wiem czy jeszcze czekać czy skrobać reklamację...

moje teoretycznie też mogło dotrzeć 3 lipca,a praktycznie mogło być w jednym worze ze zgłoszeniami które dotarły 3,4 i 5 lipca-na przesyłkach zwykłych nie widać przecież daty dostarczenia więc mogli wszystko hurtowo trzymać
Moje oba zgłoszenia wysłane były w jednej kopercie-nie mam więc pojęcia czemu tylko jeden zwrot Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6050135 Napisano: 29.07.2015 07:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy komuś zwrócili pieniądze za wielkie testowanie za zgłoszenie, które otrzymali po 3 lipca? 

u mnie cisza emotka

ja dostałam w poniedziałek!ale tylko na jedno zgłoszenie-wysyłałam dwa zgłoszenia (wysłane 2 lipca zwykłym priorytetem) Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6049308 Napisano: 27.07.2015 11:27:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

vazzz napisał(a):

A ta Activia która informuje, to z ostatniego etapu czy może jakaś rezerwa z wcześniejszych?

ostatni etap

a@ wszystkie na raz? kurczę buciki by się przydały, ale to chyba sfera marze ... emotka

zwykle nie informowali wszystkich jednocześnie (czasem nawet przez dwa dni) ale jak jest teraz -nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6049262 Napisano: 27.07.2015 09:10:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jasminum napisał(a):

A ten bon z Activii można zrealizować w salonie, który nie jest wymieniony na odwrocie? Bo w Lublinie jest salon, a tam mam najbliżej

na bonach za 1000zł jest wymieniony salon w Lublinie,na tych "biegowych" już nie (na allegro masz fotki i jednych i drugich więc możesz zerknąć).Może w Lublinie nie ma kolekcji biegowej?Nie wiem czemu tak jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6046156 Napisano: 19.07.2015 09:39:32 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

toka napisał(a):

majonez napisał(a):

Dzwoń do tych krasnali i się upomnij

http://krasnalfinanse.com.pl/
http://panoramafi...anse-zamatl_arc.html

upomnij się-mi przysłali

Oo, mowisz? Ale pisalas jeszcze na fp, czy na maila do nich albo dzwonilas? Dziekuje, napisalam do nich :*

dopadłam ich na fb-twierdzili ze wysłali nagrodę zwykłym listem,doprosiłam sie ponownej wysyłki poleconym i nagroda doszła Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6046009 Napisano: 18.07.2015 09:48:44 w SZUKAM....
turli napisał(a):

Czy ktoś otrzymał maila że  kurier Fex Parcel nie zastał was w domu i ma przesyłkę? Link który  trzeba kliknąć  wydaje mi się podejrzany.

nie klikaj! Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6046002 Napisano: 18.07.2015 09:23:38 w Wkurza mnie...
majonez napisał(a):

Dzwoń do tych krasnali i się upomnij

http://krasnalfinanse.com.pl/
http://panoramafi...anse-zamatl_arc.html

upomnij się-mi przysłali Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6045672 Napisano: 17.07.2015 13:24:21 w Leclerc
avanti9 napisał(a):

może coś im się popsuło z mailingiem, jakiś błąd systemu. takie rzeczy się zdarzają. ciężko uwierzyć, że tylko jedna osoba wygrała z forum. jeszcze takiego przypadku nie było chyba tutaj biorąc pod uwagę liczbę nagród.

tu nie ma w co wierzyć to jest po prostu statystycznie niemożliwe-Leclerków jest chyba ponad 40
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6045669 Napisano: 17.07.2015 13:19:59 w Leclerc
niemożliwe żeby to było uczciwe Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6045329 Napisano: 16.07.2015 14:59:26 w Połączenia nieodebrane
titinunu napisał(a):

660774370 kto mógł dzwonić?

http://kto-dzwoni....php?numer=660774370 Wyświetl w wątku >>
0 0