Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#6089698 Napisano: 07.10.2015 21:00:41 w Biedronka
joan napisał(a):

toka napisał(a):

czy ktoś wie czy w Biedrze jest jakaś owocowa herbata Lipton i w jakiej cenie?


Jest: sklejone taśmą dwa opakowania Lipton piramidki (2x 20 torebek) za 6,49 zł emotka
Smaki: np. cytryna, owoce tropikalne.

dziękuję ogromnieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6089697 Napisano: 07.10.2015 20:56:59 w Biedronka
asiabuczkowska napisał(a):

toka napisał(a):

czy ktoś wie czy w Biedrze jest jakaś owocowa herbata Lipton i w jakiej cenie?

owocowe piramidki po 3,89 i liściasta np. Earl Grey lub Cytrynowa po 9,99 (w takich miękkich paczkach)

dziękuję pięknie.Bardzo mi pomogłaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6089689 Napisano: 07.10.2015 20:47:44 w Biedronka
czy ktoś wie czy w Biedrze jest jakaś owocowa herbata Lipton i w jakiej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6089104 Napisano: 07.10.2015 09:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

erychta00 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

skąd wiadomo, czy wygrała się makaron z topu teraz?

Na maila powinnaś dostać potwierdzenie

nie dostałam żadnego potwierdzenia (pocztę mam w o2.pl)

Podałam gmail ponownie i doszło potwierdzenie.

ja też na tlenie i nic nie przyszłoemotka

ja gmail i błyskawicznie był

szukajcie w spamie emotka

ja na tlenie miałam od razu.Moze zapiszcie się jeszcze raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6087663 Napisano: 05.10.2015 15:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

nie, nie tylko Ty. I to w żadnej przeglądarces

spróbujcie jeszcze raz
Mi się udało na dwóch przeglądarkach bez problemuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6087244 Napisano: 05.10.2015 11:24:15 w Biedronka
skoro jeden samochód trafił do "naszych ludzi" to mamy powody do radości
ultrixx-szerokiej drogi...po kolejne szczęśliwe paragony emotka
Chciałabym kiedyś dowiedzieć się co teraz czujesz-podeślij nam trochę dobrej energii  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6085328 Napisano: 01.10.2015 20:53:56 w Kaufland konkursy
mama2006 napisał(a):

ale jaja, dostałam  3 godziny temu @ od Kauflanda, z Troszczymy się o szkolną wyprawkę, że w odpowiedzi na moje dane informują, że ten nr nie został nagrodzony .
Jak nie , jak tak, przecież mam smsa z 16.09 z godz 16.51- info o wygranej.
Kurcze, co robić?

masakra
Może napisz do nich z podaniem daty smsa i numerem telefonu z którego go dostałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6084859 Napisano: 01.10.2015 10:16:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

myszania napisał(a):

No to kapa...nie pocieszyłaś mnie.,...
Nie chce mi się iść z moim wielkim brzuchem zwracac pasty za 4 zł...

Czyli "kapiszon"emotka
Rozumiem, że żadne oświadczenie z Lidla np. mailowe to i tak nie wystarczy bo moglabym napisać do nich maila i się powykłócac.

emotka  spokojnie... jeśli nie chce Ci się fatygować, to schowaj pasty do szafki... za niedługo będziesz tak zajęta dzidziusiem, że momentami braknie Ci czasu na zakupy i ucieszysz się, że pasta do zębów jest w zapasie emotka

a ja bym zgłoszenie wysłała i martwiła się jak wygram
Wtedy mozna pójśc do kierownika i wytłumaczyć ze pieczątka i dopisek jest na wagę nagrody.Miałam już taką sytuację w innym sklepie i nie było problemu-poza tym ze trzeba było iść do biura ale wystawili mi rozszerzony paragon z dokładnym opisem zakupionego przedmiotu.Zostaw tylko pudełko po paście i ...wygrajemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6082582 Napisano: 28.09.2015 10:05:37 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

co polecacie dla 7-letniego chłopca na urodziny ..(prezent około 100 zł)

latawiec z abc-mam kilka na zbyciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6082442 Napisano: 27.09.2015 20:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolajolanta napisał(a):

A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q

miałam kiedyś taką sytuację w carslbadzie-podałam nr paragonu zamiast systemowego (w regulaminie chcieli systemowy,na ulotkach w sklepie prosili o podanie nr paragonu).Bez problemu uznali chociaż nie byli zbyt ugodową agencją,a nagrodą był wtedy laptop Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6082162 Napisano: 26.09.2015 22:13:04 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

Chyba w sieci Małpka Express mają najlepszą formułkę do powitania klientów, aż głupio wejść i nic nie kupić.

a jaką?Zaciekawiłaś mnie a nigdy u nich nie byłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6082021 Napisano: 26.09.2015 17:14:48 w Wkurza mnie...
buka napisał(a):

a ja czasem wchodzę do sklepu i nie mówię nic, czasem bo się zamyślę, czasem świadomie by nie zachęcać krążących Pań do bliższego kontaktu. Lubię być czasem w sklepie niewidzialna i spokojnie pooglądać towar. Wyszło że jestem niekulturalna emotka  

pracowałam kiedyś w sklepie i błogosławiłam klientów którzy nie mówili "dzień dobry" bo wbrew pozorom powtarzanie tego przez 9 godzin pracy doprowadza do szału  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6082008 Napisano: 26.09.2015 17:02:26 w Wkurza mnie...
noisy0000 napisał(a):

Wkurza mnie buractwo ludzi...

Ktoś mi powie jakie zachowanie jest prawidłowe?

A. Wchodzę do sklepu i mówię "dzień dobry" pierwsza
B. Wchodzę do sklepu i ktoś mówi mi "dzień dobry" pierwszy

* sklep - punkt obsługi klienta, mały (nie chodzi o sieciówkę typu H&M)

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

ja wyznaje zasadę że pierwszy kłania się kulturalniejszy ale w tej sytuacji osoba która wchodzi do sklepu ma obowiązek powiedzieć pierwsza Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6081908 Napisano: 26.09.2015 13:39:36 w Wkurza mnie...
odnośnie wedla to ja kupowałam różne rodzaje czekolad wedla a wszystkie mam nabite jako czekolada gorzka-najwyraźniej luzacko podchodzą do scanowania produktów Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6081807 Napisano: 26.09.2015 09:24:17 w SZUKAM....
brudny napisał(a):

toka napisał(a):

szukam odkurzacza ale nie wiem co kupić.Jak ktoś ma jaki super,extra,w fajnej cenie to niech mi poleci.Mam problem z wyborem fajnego emotka

roombe kup emotka

chyba mam za dużą chatę do takich-zagubiłby się u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6081804 Napisano: 26.09.2015 08:51:49 w SZUKAM....
szukam odkurzacza ale nie wiem co kupić.Jak ktoś ma jaki super,extra,w fajnej cenie to niech mi poleci.Mam problem z wyborem fajnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6078471 Napisano: 22.09.2015 14:01:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

czy zwrocili komus w ciagu ostatnich 2 tyg za testowanie bryzy? Jakby im sie fundusze skonczyly wyglada, wczesniej regularnie, a teraz lipa emotka

a Ty się tam nickiem "brudny" podpisałeś? Bo jeśli tak to na pewno Ci oddadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6077004 Napisano: 20.09.2015 12:57:40 w Biedronka
najlepsze że każda kolejna jego praca jest lepsza od poprzedniej!Super talent.Mam nadzieję że to "nasz" człowiek.Trzymam kciuki -mini dla tego pana raz,dla mnie to samo poproszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6076208 Napisano: 18.09.2015 13:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

trampek napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

defed napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ktoś ma potwierdzone info, że z bryzy już nie będzie zwrotów?

no własnie... w regulaminie nie znalazłam wzmianki o limicie, tylko info, że Promocja trwa od dnia 15 czerwca do dnia 31 grudnia 2015 r. włącznie.
ale faktycznie ktoś zasiał tu taką plotkę(?), więc... jak to jest na prawdę?

Zadzwoniłabym... ale nie wiem gdzie emotka J

Ja tak samo ale ani telefonu ani @ nic nie znalazlam w regulaminie i nie wiem czy kupować ten proszek bo jak nie ma zwrotu to wole persil emotka

Dlatego wątpliwe jest aby ktoś miał informację, że kasa się skończyła. Bo skąd? 

może po prostu z braku zwrotów?Wcześniej chwaliło się kilka osób że dostali zwrot a od jakiegoś czasu cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6076207 Napisano: 18.09.2015 13:16:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niiika napisał(a):

czy informowali juz  z zabki lajkonika??

nie Wyświetl w wątku >>
0 0