Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#6098250 Napisano: 21.10.2015 15:30:41 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurzaja mnie maila z Mcdonalda, ze zapraszaja na darmowa kawe - raz mozna zaprosic, ale po co tego tyle slac codziennie ?emotka

może nie poszłaś jeszcze to zapraszają Cię do skutku emotka
Mnie też wkurzały radiowe reklamy tej akcji,dzisiaj do nich poszłam-dostałam pyszną kawkę i uważam że to wyjątkowo fajna akcja warta nachalnej reklamyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6097564 Napisano: 20.10.2015 20:54:23 w SZUKAM....
basku napisał(a):

toka napisał(a):

basku napisał(a):

prosze pomozcie chcialam wziac udzial w konkursie paczka sprzataczka, zakupy zrobilam w internecie w sklepie super koszyk
mam paragon ale tam nie ma zadnej godziny zakpuw..emotka a bez tego formularz nie chce sie wyslac

ktos mial taka sytuacje? emotka

to sprawdz w historii zamówienia o której robiłaś zakupy

dziekuje za pomoc, chyba tak zrobie emotka dziekuje pozdrwaiam

super koszyk jest bardzo przyjazny-możesz do nich napisać na pewno jakoś Ci pomogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6097209 Napisano: 20.10.2015 17:00:08 w SZUKAM....
basku napisał(a):

prosze pomozcie chcialam wziac udzial w konkursie paczka sprzataczka, zakupy zrobilam w internecie w sklepie super koszyk
mam paragon ale tam nie ma zadnej godziny zakpuw..emotka a bez tego formularz nie chce sie wyslac

ktos mial taka sytuacje? emotka

to sprawdz w historii zamówienia o której robiłaś zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6097196 Napisano: 20.10.2015 16:56:52 w SZUKAM....
czy po wygranej z kiwi albo paczki sprzątaczki zawsze przysyłają potwierdzenie otrzymania paragonu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6096153 Napisano: 19.10.2015 10:04:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

katoda napisał(a):

Czy są osoby, które brały udział w testowaniu Dove poprzednim razem i podczas aktualnej akcji i dostały zwrot pieniędzy za obecny zakup?
Bo brałam udział w tym testowaniu kilka miesięcy temu i w obecnym również i kasy na koncie do tej pory nie ma, choć już dwa tygodnie minęły.

U mnie to samo, kasy brak, dostałam zwrot za poprzednie testowanie kilka tygodni temu emotka  a byłam pewna że to inna akcja.

jak dobrze kojarze ktoś pytał na fb i powiedzieli ze to niezależne akcjeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6096014 Napisano: 18.10.2015 20:45:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

leona napisał(a):

Wiem, że to ironia Joan  ale i tak spytam w konwencji: A gdzie się zostawia dziecko jak chce się zrobić dłuższe (bo kolejki i inne obiektywne trudności) zakupy po pracy i odebraniu dziecka z przedszkola, albo w sobotę, a sklep internetowy nie dostarcza dalej mleka, niż w promieniu 30km? Taka zagadka teoretyczna emotka  emotka


To akurat nie była ironia; trudno mi sobie wyobrazić, dlaczego dziecko ma uczestniczyć w długich zakupach, nie rozumiem owych obiektywnych trudności. Rozumiem natomiast, że ktoś chce kupować codziennie świeże pieczywo, warzywa na obiad albo konkretny rodzaj mleka. Ale wycieczka po koperek czy butelkę mleka to nie są "długie zakupy", a tym bardziej argument za trzymaniem siedmiolatka w wózku marketowym.

Jeśli nie zapomnę, napiszę Wam potem co nieco o robactwie w zwierzęcych odchodach, teraz mi się nie chce & może ktoś jeszcze jest przed kolacją emotka

zdziwiłabyś się w ile miejsc czasem trzeba "ciągnąć" dziecko bo nie ma go z kim zostawić.I to nie dla własnego czy dziecka dobra ale z konieczności.Miałam mnóstwo takich sytuacji w życiu.Nie każdy niestety dysponuje wsparciem babć czy opiekunek.Są też matki zdane wyłącznie na siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6096010 Napisano: 18.10.2015 20:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dotusia napisał(a):

martunik3 napisał(a):

lager napisał(a):

skąd Wy bierzecie oświadczenia dla laureata Lajkonika  w Żabce "Jak dobrze się spotkać" ? Regulamin się kończy i nic więcej nie ma emotka

ja takie stworzyłam:

OŚWIADCZENIE
Zobowiązuję się do przeniesienia w ramach otrzymanej nagrody od Organizatora całość majątkowych
praw autorskich do przesłanych rozwiązań zwycięskich zadań konkursowych.
Przystępując do Konkursu zapewniam, że przysługują mi wszelkie i nieograniczone prawa autorskie do wszystkich przesłanych w Konkursie zdań lub haseł. Oświadczam, że zapoznałam się z treścią Regulaminu i akceptuję postanowienia Regulaminu
oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z Konkursem „Dobrze się spotkać i wygrywać” przeprowadzany na terenie Sklepów ŻABKA I FRESHMARKET, na potrzeby przeprowadzenia Konkursu oraz powiadomienia
o przyznaniu Wygranej i wydania Wygranej.

Dzięki za Oświadczenie emotka

Czy wysyłacie listem zwykłym czy poleconym? to w końcu na skrytkę pocztową i chyba nie może być poleconym... ale znowu nie będę miała żadnego potwierdzenia wysłania...

ja wysłałam poleconym-nie było problemu
Przy odrobinie szczęścia jak przesyłka zaginie na poczcie-dostanę odszkodowanie dużo więcej warte niż wygrana nagroda.Zawsze trzeba być optymistą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6094815 Napisano: 16.10.2015 10:00:48 w Biedronka
constanza napisał(a):

Troche jestem opóźniona wiec nie krzyczcie:) 
pczy w konkursie wedla gdzie byly bylo tak duzo biletow do multikina mozna odesłać paragon i oswiadczeńie jako zdjecie czy musi byc skan?

można jako zdjęcie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6094538 Napisano: 15.10.2015 17:04:53 w Wkurza mnie...
kubatbg napisał(a):

u mnie wieeeele razy pomagało emotka emotka

chciałoby się zapytać co pomogło-kosmetyczka czy fryzjer?Ale pewnie chodzi o przyjaciółki   Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6094534 Napisano: 15.10.2015 17:01:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dotusia napisał(a):

lager napisał(a):

skąd Wy bierzecie oświadczenia dla laureata Lajkonika  w Żabce "Jak dobrze się spotkać" ? Regulamin się kończy i nic więcej nie ma emotka

to samo miałam pytać... dzisiaj zadzwonili do mnie trzeci raz (na szczęście tym razem odebrałam) i wygrałam kartę 100zł.
Rozumiem, że te dane to na jakiejś kartce mogę napisać, ale oświadczenie o przeniesieniu praw ma jakiś druk?

ja nic nie znalazłam-napisałam odręcznie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6093636 Napisano: 14.10.2015 13:15:34 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

do kiedy należy odesłać dane i paragon na syoss Kaufland?

jest 14dni Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6092439 Napisano: 12.10.2015 20:22:42 w Informują
kilkanaście minut temu-dzwonił lajkonik Żabka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6092342 Napisano: 12.10.2015 17:56:49 w SZUKAM....
fryteczka napisał(a):

joan napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić , dlaczego nagród jest 30 dziennie, a zwycięzców tylu nie ma.....?

https://www.paczk...taczka.pl/#zwyciezcy


Pewnie dlatego, że dana osoba może wygrać po jednej nagrodzie danego stopnia, a niektórzy wysyłają tyle zgłoszeń, iż... hmm losowani są non stop emotka

nr paragonów tez są super z tego co widze

ciekawe czy będzie rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6091700 Napisano: 11.10.2015 15:05:43 w Kaufland konkursy
fino napisał(a):

defed napisał(a):

arya napisał(a):

Czy 17 i 20.09. Syoss był powiadomiony? 

nie wiem, ale sama mam nadzieje na wygraną i szczerze mówiąc liczę, że w poniedziałek będą kontynuować telefonowanie do laureatów...
obdzwonić 200osób - na to potrzeba czasu  emotka emotka emotka

jedna rozmowa trwała raptem 20 sekund, więc mogli obdzwonić wszystkich emotka

dokładnie-nie spisywali danych tylko informowali o wygranej.Mimo to myślę że nie powiadomili wszystkich
Nadzieja umiera ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

toka

#6090166 Napisano: 08.10.2015 15:31:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Pytanie odnośnie testowania DOVE: jak myślicie, kiedy dostanie się zwrot ? (zgłoszenie wysłane dzisiaj) W regulaminie pisze, że "na bieżąco w trakcie trwania konkursu." Był taki konkurs kilka miesięcy temu, ale nie pamiętam ile się czekało. 

czekało się krótko-myślę ze ok.10dni.Ja wysyłałam formularz w poniedziałek-jeszcze zwrotu nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6090165 Napisano: 08.10.2015 15:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Bucislaw napisał(a):

(...) Karma wraca. Oszuści wyj***ą się na rolkach.


Ejmen emotka

to zdanie powinno przejść do historii tego forum.Chętnie bym je sobie wykorzystała jako "stopkę" ale nie chcąc być posądzona o plagiat dodam je tylko do ulubionych emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6090164 Napisano: 08.10.2015 15:28:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mn112 napisał(a):

Czy wygrane karty podarunkowe kaufland trzeba gdzies aktywowac? Czy cos w tym rodzaju? Czy mozna juz z nimi na zakupy:)

nie trzeba aktywować-od razu można płacić Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6089859 Napisano: 08.10.2015 09:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

oświećcie mnie, czy ten konkurs został rozwiązany?
http://zabka.pl/f...brze-sie-spotkac.pdf

nie był-nikt się nie chwalił wygraną Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#6089858 Napisano: 08.10.2015 09:26:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Nie chodzi o to, że nazwiska się pojawiają, tylko, ze ktoś zagrał na zmyślone. Osobno mama, osobno tata z dzieckiem, jeszcze ktoś tam emotka  tak jak ja bym zagrała na siebie np. Janina Kowalska (z kimś tam), na męża jako Janek Nowak z synem itp. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam emotka


lager- do 12.10 mają czas, aby powiadomić emotka

dobrze,dobrze-też zauważyłam dziwą zbieżność imion z drugiego miejsca nie pasującą do popularnego nazwiska z miejsca pierwszego
Dla zainteresowanych-nie grałam w konku ale wydaje mi się podejrzane to drugie miejsce.No chyba że się mylę ale zazwyczaj mam dobrą intuicję Wyświetl w wątku >>
0 0