Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#2787646 Napisano: 26.10.2009 06:53:09 w Rossmann
kinga1 napisał(a):

odebral ktos dzisiaj kosmetyki z konkursu johnsons?


nie-u mnie jeszcze nie mieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2786653 Napisano: 26.10.2009 01:36:24 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

kretafka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

a ktyos wygral tutaj te bony z cote dor?- ta nagrode glowna?


Bosh chyba naprawdę był mega spęd na tym konku emotka ja chyba z 600 sms puściłem i wielkie nici emotka hehehe emotka masakra



moze nie dzwonili jeszcze ze wszystkim


chyba już wszystko obdzwonione.Kilka osób z forum chwaliło sie wygranymi z 20 a konk trwał do 21 pażdziernika Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2786643 Napisano: 26.10.2009 01:34:46 w Rossmann
mysha napisał(a):

wowczek napisał(a):

No i dostałam odpowiedź:

Witam

Zwycięzcy nagród 1-szego stopnia zostali poinformowani o nagrodzie
telefonicznie
Zwycięzcy nagród 2-go stopnia do końca miesiąca dostana e-mail informujący o
wygranej
Listy zwycięzców zgodnie z regulaminem nie będą publikowane

Pozdrawiamy
REDage

emotka


Nie podoba mi się zapis, że listy zwycięzców nie będą publikowane... To stwarza organizatorom wiele możliwości emotka Nie, ze od razu wpisywanai swoich znajomych na listę, ale choćby to że mogą sobie roztrzygnąć pol roku poterminie emotka


oni niestety mają w regulaminie ze przyznają tyle nagród ile chcą Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2786628 Napisano: 26.10.2009 01:30:45 w Rossmann
dzwoniłam do nich i bedą powiadamiać sukcesywnie do 3 listopada! Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2785151 Napisano: 26.10.2009 08:25:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

...konkurs na hasło reklamowe Centrum Handlowego Bemowo w Warszawie (...)
1 miejsce: Centrum Bemowo - poznaj od nowa
2 miejsce: Galeria Bemowo - ona ma to coś
3 miejsce: Bemowo to Centrum uśmiechu



emotka
Mnie się podobają.


a mi bardziej odpowiadało by tak:
Centrum Bemowo - poznaj na nowo.
Się rymuje chociaż emotka


masz racje-duzo lepiej brzmi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2785130 Napisano: 26.10.2009 08:20:01 w Rossmann
golcia20 napisał(a):

piszczowata napisał(a):

a ja muszę trochę ponarzekać...
przyznaję że nagrody w konkursie 4 pory roku są nędzne - pod nazwą zestaw kosmetyków - ukrył się zaledwie dezodorant i balsam do ciała emotka ... I na dodatek nie sprawdzali paragonu! A tyle sie natrudziłam zeby go zdobyć.. i oczywiście przepłaciłam...
Ehhhh



a no właśnie, a w ogóle to najlepiej by było moim zdaniem, gdyby nagrodzeni każdy bez wyjątku mieli odesłać paragony, a nagrodę dostać kurierem, a nie musieć jej odbierać w sklepie...

nie zawsze by sie to połąciło-np. w konkursie 4 pory roku zestaw kosmetyków był warty 17zł -odliczając wartosc zakupionego produktu i koszt listu poleconego wychodzi zaledwie kilka złotych faktycznie wygranych.Czyli szkoda zachodu -zwłaszcza ze trzeba było coś sensownego napisać
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2784902 Napisano: 26.10.2009 06:41:02 w Rossmann
lwawa napisał(a):

wybiera się ktoś jutro po odbiór nagrody z jonsona? trzeba się zgłosić do kogoś na sklepie czy do pani przy kasie? pierwszy raz będę odbierać tam nagrodę


obojętne do kogo sie zgłosisz-u mnie zawsze proszą kierowniczke i ona przynosi z zaplecza kwity do podpisania i nagrodę Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2778004 Napisano: 23.10.2009 08:23:03 w Rossmann
maa napisał(a):

kolastynka napisał(a):

Pierwszy raz udało mi się coś na rossnecie wygrać (w konkursie Johnsona) i od dzisiaj miały byc nagrody do odebrania. Zadzwoniłam żeby się upewnić, a tu jakaś niewyspana pani mówi że jeszcze nie ma i za kilka dni powinny być. Pytanie do znawców, zawsze tak zwlekają?? emotka




a nie mialy byc od 26?

wg mnie od 26
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2776502 Napisano: 22.10.2009 06:34:28 w Rossmann
anus napisał(a):

toka napisał(a):

ismena napisał(a):

nice napisał(a):

ismena napisał(a):

toka napisał(a):

ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej



no ok, ale nie powiesz mi, że nie wkurzyliby się ludzie, że ktoś szuka paragonu na Paryż i to pewnie najchętniej za kilka złotych emotka
normalnie mnie nie rusza kupowanie paragonów, ale tym razem to nawet ja bym się wkurzyła pewnie emotka



A ja chyba bym się nie wkurzyła i sprzedała.
Od początku byłam na anty do tego konkursu. A na końcu się skusiłam i poleciałam do rossmana zakupić produkty i wzięłam udział. Ale pewnie nie wygram bo jak zobaczą moje dane to pewnie nie wybiorą bo ostatnio wygrałam bon thalgo za 250 zł i pierścionek u tej agencji.
Tak więc uważam że jestem na znanej mi pozycji od samego początku. Tylko nie wiem po co ja się na to skusiłam.
emotka
Więc jak nie wygram chętnie odsprzedam temu komu się przyda. emotka



jak wygram za dużo bonów, to się do Ciebie zwrócę emotka emotka

myślisz, że oni skreślają kogoś jak za dużo wygra w krótkim czasie emotka emotka nieładne by to było emotka


nie sądze zeby ktos tam miał taką pamięc do laureatów konkursów.Raczej za bystrzy nei są skoro tyle im schodzi z roztrzygnięciem konku i powiadaaaaaaaaaaaamianiem laureatów.Wyluzuj emotka


może są wyjątki, bo jak ostatnio podawałam dane na wygraną Garnier Real to p. Justyna stwierdziła, że kojarzy moje nazwisko (raczej dość rzadkie) a raptem wygrałam u nich wcześniej pierścionek, no i Wenecję, ale to już jakiś czas temu emotka


emotka to mnie zaskoczyłas Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2776172 Napisano: 22.10.2009 05:36:38 w Rossmann
ismena napisał(a):

nice napisał(a):

ismena napisał(a):

toka napisał(a):

ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej



no ok, ale nie powiesz mi, że nie wkurzyliby się ludzie, że ktoś szuka paragonu na Paryż i to pewnie najchętniej za kilka złotych emotka
normalnie mnie nie rusza kupowanie paragonów, ale tym razem to nawet ja bym się wkurzyła pewnie emotka



A ja chyba bym się nie wkurzyła i sprzedała.
Od początku byłam na anty do tego konkursu. A na końcu się skusiłam i poleciałam do rossmana zakupić produkty i wzięłam udział. Ale pewnie nie wygram bo jak zobaczą moje dane to pewnie nie wybiorą bo ostatnio wygrałam bon thalgo za 250 zł i pierścionek u tej agencji.
Tak więc uważam że jestem na znanej mi pozycji od samego początku. Tylko nie wiem po co ja się na to skusiłam.
emotka
Więc jak nie wygram chętnie odsprzedam temu komu się przyda. emotka



jak wygram za dużo bonów, to się do Ciebie zwrócę emotka emotka

myślisz, że oni skreślają kogoś jak za dużo wygra w krótkim czasie emotka emotka nieładne by to było emotka


nie sądze zeby ktos tam miał taką pamięc do laureatów konkursów.Raczej za bystrzy nei są skoro tyle im schodzi z roztrzygnięciem konku i powiadaaaaaaaaaaaamianiem laureatów.Wyluzuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2776074 Napisano: 22.10.2009 05:09:24 w Rossmann
ismena napisał(a):

tak swoją drogą już widzę ten lincz, jakby ktoś napisał, że szuka paragonu na zakup kosmetyków l'oreal na minimum 39 zł emotka


a ten wyjazd do Paryża, to jest grupowy, czy każdy swoją własną ścieżką będzie chodził? emotka


nie sądze
Skoro komus sie nie przyda to lepiej sprzedać niż wyrzucić.Zwłąszcza jak ktos ma kilka i nie boi sie ze mu zabraknie w razie listy rezerwowej Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775859 Napisano: 22.10.2009 03:55:53 w Rossmann
kickong napisał(a):

nice napisał(a):

kickong napisał(a):

nice napisał(a):

jomico napisał(a):

ale o tej porze już chyba nie dzwonią?


Pamiętam jak Pani Justyna dzwoniła ostatnio będąc na urlopie o 20 godzinie. emotka
Ale nie wiem która z Pań sie tym konkursem zajmuje emotka



maila wysłała Pani Justyna


A do Ciebie dzwoniła czy e-mailowała?



najpierw byl telefon, a zaraz potem mail z wytycznymi do wysyłki paragonu i podaniem danych osoby towarzyszącej

to szybko sie trzeba sprecyzowac z kim sie jedzie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775815 Napisano: 22.10.2009 03:38:59 w Rossmann
nice napisał(a):

jomico napisał(a):

ale o tej porze już chyba nie dzwonią?


Pamiętam jak Pani Justyna dzwoniła ostatnio będąc na urlopie o 20 godzinie. emotka
Ale nie wiem która z Pań sie tym konkursem zajmuje emotka


Pewnie pani Ślimakowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775743 Napisano: 22.10.2009 03:11:55 w Paragony
Szukam paragonu z carrefoura z huggiesów -dowolny termin.Proszę o pw Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775317 Napisano: 22.10.2009 12:33:10 w Rossmann
chyba raczej do 2000 znaków-bo ja mam jeszcze wiecej zdan niz 8 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775299 Napisano: 22.10.2009 12:29:08 w Rossmann
79magda napisał(a):

tesa napisał(a):

nice napisał(a):

Powiedz chociaż w jakiej formie napisałaś to cudo. emotka
Gratki emotka



to akurat nie była żadna rymowanka, napisałam osiem zdań o pięknie i kobiecie, w jednym zdaniu tylko delikatnie wspomniałam o Loreal




Osiem zdań??? czy się mylę, czy tam było ograniczenie do 200 znaków... emotka


Było ograniczenie ale przeciez się ograniczyła.Do 8 zdań emotka Gratulacje nagrody ale skoro nie chciałas jej wygrac to i tak sie pewnie nie cieszysz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775277 Napisano: 22.10.2009 12:22:05 w Rossmann
olus15 napisał(a):

ciekawe kiedy info o bonach będą wysyłać


pewnie w przyszłym tygodniu-im sie nigdy nie spieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2775264 Napisano: 22.10.2009 12:18:18 w Rossmann
kingaa napisał(a):

wowczek napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

w takim razie pewnie osoby, ktore podaly dane juz zostaly obdzwonione emotka


emotka




emotka emotka emotka


Nie rycz bo jeszcze nic nie wiadomo-kibicuje Ci juz od kilku miesięcy i wiem ze nikt nie był tyle razy tak blisko wygranej wyczieczki do Paryza jak Ty.Uwazam wiec ze tym razem MUSI się udać! Trzymam kciuki z całego serca bardzo bardzo mocno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2772060 Napisano: 21.10.2009 12:25:30 w TESCO konkursy
polec napisał(a):

toka napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

ale ktoś z meila wygrał?


wygrał



a to już są wyniki z tego konkursu herbala ???

no z tego nie-chyba ze u jasnowidza
emotka Przeciez jeszce mozna wysyłac zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2771418 Napisano: 21.10.2009 08:59:31 w TESCO konkursy
mundek2004 napisał(a):

ale ktoś z meila wygrał?


wygrał Wyświetl w wątku >>
0 0