Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#2874826 Napisano: 23.11.2009 06:22:33 w Rossmann
anus napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

kamel napisał(a):

mahuska napisał(a):

może mi ktoś podać reg do tego konka loreala z walentynkami ja chyba ślepa jestem emotka




ja też poproszę emotka


http://redage.pl/dzienzakochanych



mam taką wapliwość
w regulaminie tego konka jest zapis, że w zgłoszeniu należy wpisać oświadczenie, że cytuję zarówno uczestnik konkursu jak i osoba towarzysząca, która uda się z nim w
podróż do Paryża (w razie wygrania nagrody głównej) posiada ważny paszport
zastanawia mnie to, bo nie mam paszportu, ale przecież Francja jest w UE i wystarczy dowód osobisty emotka co o tym myślicie


No własnie-dostałam mejla z prosbą o uzupełnienie danych o to oświadczenie-nie mam paszportu-nie mam zamiaru kłamac ze mam ale czy jak napisze ze nie mam to mnie nie zdyskwalifikują? emotka Chyba jakis idiota pisał ten regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2862577 Napisano: 19.11.2009 08:35:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
montezuma napisał(a):

slavek napisał(a):

Porównuję wyniki konkursów

http://www.loteri...ate.com.pl/lista.php

i

http://loteriaplusa.pl/zwyciezcy

i ręce opadają.

Życie jest niesprawiedliwe a pieniądz robi pieniądz emotka



bez przesady - powtarzają się 3 osoby na liście aut i skuterów ... na razie emotka
(żeby nie było - nie jestem jedną z nich)

pieniądz robi pieniądz ... a co? mają trzymać kasę na lokatach emotka


ja też uważam ze jak ktos lubi inwestować w konki to jego sprawa. A przecież o wygrywanie tu chodzi.Nie rozumiem problemu. emotka Mam tylko nadzieje ze ta Monika U. to ta o której myślę-jeśli tak to wielkie gratulację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2858525 Napisano: 18.11.2009 10:58:42 w Konkursy ABC
kadjas123 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

hmm do meza dzwonila babka zeby podal na jaki adres maja wyslac nagrode emotka przeciez dostali dane , ale nadal nie chca powiedziec jaka nagroda

powalilo dzis te agencje juz 2 tel dzisiaj odnosnie adresu emotka


a z jakiego nr dzwonią?


to z konkursu knorra? czy delmy?Bo juz się gubie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2840615 Napisano: 12.11.2009 07:26:37 w Rossmann
kasiamatmsncom napisał(a):

przyznać się, kto wykupił dziś wszystkie ściereczki Presto w Rossmannie na Narutowicza w Łodzi? emotka


u mnei tez sie skończyły-było tylko jedno opakowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2838253 Napisano: 12.11.2009 07:04:34 w Rossmann
cudaczek121 napisał(a):

maa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

emmmiliaaa napisał(a):

snupy3 chodzi o konkurs l'oreal bony - 200 zl


tak o ten emmiliaaa-ja też dostałam takie info!




tak o konkurs z odkryj swiat piekna z loreal


Ludzie,sprawdźcie maile,żeby Wam nagrody nie przepadły emotka No to będę miała prezent na imieniny 25 listopada emotka

u mnie też mejl chociaż juz wczesniej podawałam adres drogerii
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2834630 Napisano: 10.11.2009 07:31:11 w Pomocy!!!!
mama2006 napisał(a):

Powiedzcie mi ludki, który to jest nr paragonu?
Czy to chodzi o nr wydruku?


na rosmanie w jakims nowym konkursie jest fotak paragonu i tłumaczenie dla blondynek który to numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2834527 Napisano: 10.11.2009 07:11:21 w Pomocy!!!!
golcia20 napisał(a):

Proszę kogoś o dzisiejszą zagadkę z zagadziw bo ja nie mam jak odsłuchać emotka
Będę bardzo wdzięczna emotka


jakie są style jedzenia nalesnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2831455 Napisano: 09.11.2009 02:25:36 w Konkursy ABC
kolastynka napisał(a):

xagadee napisał(a):

kolastynka napisał(a):

A pozycja 107 to jaki dzień i wygrana według tego systemu?



107 to wygrana z dnia 16.10

ogólnie 16.10 to pozycje 73-108

jeśli moja teoria jest prawdziwa, to garnki są albo na początku, albo na końcu puli z danego dnia

jeśli byłyby na końcu - masz garnki
jeśli na początku - masz kosz

data wygranej Ci się zgadza? emotka



Dokładnie, zgadza się, mam nadzieję że to te garnki emotka


u mnie tez ten system sie zgadza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2820849 Napisano: 06.11.2009 06:32:09 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

loreal - to nie grałam
ale było coś z garnierem - bony- , ciekawe kiedy rozwiążą


jak skończa ten z rosmana emotka Jeszcze rezerwowych nie powiadomili to pewnie sie nie uporali z weryfikacja paragonów.Strasznie powoooolne mają tempo-ślimaki mogą się od nich uczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2819679 Napisano: 05.11.2009 05:55:20 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

jasnoska napisał(a):

maja21z napisał(a):

a jak mam swoje hasło w części 7135 Laureaci wytypowani i zweryfikowani do nagrody to znaczy że już mi nagrodę wysłali?



wydaje mi sie ze chodzi o to ze maja juz twoje dane potwierdzone



niezle pojechali- ja tez pisze reklamacje-a piszecie listowna??

a ci co wygrali na 7135 wysylali paragony albo ci co na 7141??? dziwne jakos to wszystko;/


moze niech ktos wklei tutaj jakis oficjalny tekst reklamacji i adres mejlowy zeby takie leniwe osóbki jak ja które chętnie by wysłały jakieś żale mogły się przyłączyć do akcji zapychania skrzynek mejlowych reklamacjami
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2818415 Napisano: 05.11.2009 12:08:35 w Carrefour konkursy
kaki22 napisał(a):

janiek napisał(a):

ja wczoraj dostalem 3 smsy z czego 2 ponownie bo ja slalem po 1 smsie z telefonu tylko pod oba numery
a na te numery wygralem bony z numeru 7135
czyli nagrody przepadną? Czy podwójnie dostane?



prawdopodobnie zostałeś wykorzystany w operacji pt jak nie rozdać 84 bonów Pytanie jak on to zrobil przecież jeśli Cię już nagrodzili za konkretne hasło to powinni siegnąć po inne hasła emotka


A moze to taka zabawa-powiedzą ze przyznac przyznali ,ale ze nie spełnia zasad regulaminu-bo np jest nagrodzone z innego numeru to bonów nie dadzą. I powiedzą ze chcieli dac ale nie mogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2814883 Napisano: 04.11.2009 10:55:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
bip napisał(a):

toka napisał(a):

grancias napisał(a):

No to piszcie reklamacje !!!


ja kiedys o to pytałam -chyba przy Nalewce babuni i powiedziano mi ze ten zapis o 160znakach odnosi sie do smsów a mejle są nieograniczone.Pewnie i tu tak było


czyli co? powieść mogę wysłac? przecież to absurd!


spróbuj emotka Czasem piszą ze kryterium jest wkład pracy-miałbyś duze szanse emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2814866 Napisano: 04.11.2009 10:52:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

No to piszcie reklamacje !!!


ja kiedys o to pytałam -chyba przy Nalewce babuni i powiedziano mi ze ten zapis o 160znakach odnosi sie do smsów a mejle są nieograniczone.Pewnie i tu tak było Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2814773 Napisano: 04.11.2009 10:36:04 w Carrefour konkursy
kolastynka napisał(a):

Zrobią nas w konia, bo nikt z własnej kieszeni nie dołoży żeby nam te bony dać. Winnego też jak zawsze się nie dojdzie, więc dadzą jakieś resztki bonów co ktoś paragonów nie dosłał, a resztę nazwisk, czy numerów telefonów dopiszą. A my niczego nie zweryfikujemy, bo musielibyśmy udowodnić, że fałszywa lista jest, a tego raczej nie damy rady zrobić. Chciałabym się mylić.


A dlaczego nie dołoży z własnej kieszeni? To jest czyjs błąd a za błędy niestety trzeba płacić Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2814766 Napisano: 04.11.2009 10:35:00 w Carrefour konkursy
bip napisał(a):

Pracuje w gazecie, kolega od takich spraw może artykuł wysmarować... Ja mam inny dział, mnie nie pozwolą ale on szuka ciekawych tematów więc chętnie się za to wezmie. Tak jak mówicie- poczekajmy na efekt! Jak dadzą nam kilka sztuk bonów to nagłośnimy oszustów AHA i Unileverowi też reklamy nie bedziemy robić! Naciągacze myslą, że im ściemnianie ujdzie płazem!
Tak na marginesie, żeby takie konki organizować potrzebne są odpowiednie zezwolenia... Dlaczego więc ktoś kto jest nieuczciwy ma je dostawać? Jest przecież dużo rzetelnych firm które chętnie przejmą robotę AHA emotka

Super pomysł
emotka Najwyzszy czas zeby ktos zajał sie nieuczciwymi organizatorami konkursów.Ostatnio jest ich pełno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2810012 Napisano: 02.11.2009 06:38:20 w Żegnamy zmarłych
(*) dla Kasi emotka tak mi przykro emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

toka

#2796611 Napisano: 29.10.2009 11:11:22 w TESCO konkursy
rslotus napisał(a):

Dzwonią jeszcze z CoteDor.
I to nie z rezerwy ! emotka

emotka


z jakiego dnia dzwonili? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2794704 Napisano: 28.10.2009 05:56:04 w Rossmann
cudaczek121 napisał(a):

Nie wiecie do kiedy można odsyłać faxem lub mailem paragon z Loreala i czy jeśli wygrałam na mamy dane,to mogę odebrać nagrodę w jej imieniu emotka


jest zapis w regulaminie-nie pamietam teraz ale jakos sporo czasu jest na to.Mozesz w jej imieniu odebrac ale ona musi napisać oswiadczenie ze udziela Ci pełnomocnictwa-dajesz to w sklepie i jest ok Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2793643 Napisano: 28.10.2009 12:39:16 w Rossmann
golcia20 napisał(a):

magdus8 napisał(a):

anus napisał(a):

becia1973 napisał(a):

kingaa napisał(a):

Nie wiecie czy poinformowali już wszystkich w sprawie bonów?




też jestem ciekawa w regulaminie jest napisane, że do 3 listopada mają czas, więc łudzę się nadzieją, że po kilka dziennie wysyłają emotka


ja też się jeszcze łudzę, chociaż wczoraj wieczorem wysyp był emotka



mnie się wydaje, ze wczoraj wszystko poszło bo bardzo dużo osób wygrało i często podwójnie (w tym ja emotka ) a przecież nie wszyscy chwalą się na forum


no właśnie ja też już dziś zaczynam myśleć, że wszytskich powiadomili- bo przeciez wczorajsza to już była druga tura bonów i taki wysyp na forum a jeszcze ile osob nie z forum? także marne szanse, a tak mi szkoda, bo przydal by mi sie taki jeden bonik emotka


dzwoniłam do nich-powiadomili juz 90% laureatów.Pani powiedziała ze dzis powinni juz wszyscy zostać poinformowani. Będzie rezerwowa-w przyszłym tygodniu-do pełnej puli nagród-tak wiec bedzie rozdanych 200bonów Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2791329 Napisano: 27.10.2009 06:38:07 w Rossmann
golcia20 napisał(a):

becia1973 napisał(a):

golcia20 napisał(a):

słuchajcie to znaczy, że to już koniec? że wszystkich już o bonach powiadomili? emotka




ja już straciłam nadzieję emotka emotka emotka



no właśnie też mi się wydaje, że już raczej pozamiatane, a kurde naprawdę ładnie ułożyłam, szkoda tylko, że wysłałam zgłoszenie na sam koniec ostatniego dnia, no nic to... będzie inny emotka

ja tez ostatniego dnia i przed godziną mejl z gratualcjami
:-) Poczekajcie-a zoabczycie takie same mejle u siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0