Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#2998231 Napisano: 06.01.2010 12:47:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

toka napisał(a):

aneti napisał(a):

ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

ziolko napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktos cos wie na temat wyników konkursu smsowego z National Geografic chyba bylo 100 nagrod do wygrania oraz byl taki konkurs tez smsowy gdzie mozna bylo monety wygrac? Co z wynikami Gali 2009? prosze o pw jesli ktos cos wie na ten temat


PODOBNO z NG już było rozwiązanie i wyniki na stronie, ale NIKT tych wyników nie widział.

Proponuję zadzwonić do NG i spytać się, bo jak ja dzwoniłam to babka właśnie takiej informacji mi udzieliła a poza tym była zdziwiona, że pytam o ten konkurs emotka

co do reszty koszkursów - nie wiem

jak masz numer to podaj-zadzwonimy i spytamy
emotka Na mejle nie odpowiadaja,wyników na stornie tez nie widziałam a pare razy szukałam emotka



Kontakt
Biuro Obsługi Klienta(Prenumerata i sprzedaż wysyłkowa)
ul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 62, fax (0-22) 607 03 49
(pon.-pt., godz. 9.00 - 17.00)
e-mail: bok@nationalgeographic.pl

Redakcja serwisu internetowego National-Geographic.ple-mail: ng@national-geographic.pl
Redakcja Magazynu National Geographic Polskaul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 56, fax (0-22) 607 02 61
e-mail: ngm@nationalgeographic.pl

stąd brałam http://www.nation...c.pl/strona/kontakt/

i prosić o osobę zajmującą się konkursami, chociaż z tego co pamiętam pani z BOKu rozmawiała wtedy ze mną



toka, dzwoniłaś?

tak.Kilka razy.Za piątym odebrali i babka powiedziała zeby poczekać -chyba chciała kogos spytac-czekałam 10 minut przy telefonie i nic.Zbrakło mi nerwów i odłozyłam słuchawke.Miałam później zadzwonić i oczywiscie mi umknęło
emotka


dzwoniłam wczoraj-połączyli mnei z kimś z marketingu i facet nic nie wiedziała o zadnym konku emotka Ale powiedział ze przekaze informacje komus kto sie tym zajmuje emotka


i co????????????????????????? emotka


I nic.Mozna dzwonic i pytać.Albo czekac az sie tym zajmą i dadzą w koncu liste laureatów
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2998153 Napisano: 06.01.2010 12:22:51 w TESCO konkursy
ziolko napisał(a):

79magda napisał(a):

Skoro było tam tyle nagród, niemożliwe, by nikt z forum nie wygrał emotka


no toteż mówię... jakby było 20 to jeszcze bym zrozumiała, że znowu kiszka, że nie miałam szczęścia... ale dlaczego podają sprzeczne informacje??

jak ktoś już mówił - Red Age cały czas zbywa informacjami, że do końca tygodnia wyniki będą... i tak już kolejny tydzień.
Niech w końcu dotrzymają słowa i faktycznie coś zrobią.
Weszli w nowy rok z długami emotka


to musimy utworzyć swoją firme windykacyjną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2997107 Napisano: 06.01.2010 07:19:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

aneti napisał(a):

ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

ziolko napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktos cos wie na temat wyników konkursu smsowego z National Geografic chyba bylo 100 nagrod do wygrania oraz byl taki konkurs tez smsowy gdzie mozna bylo monety wygrac? Co z wynikami Gali 2009? prosze o pw jesli ktos cos wie na ten temat


PODOBNO z NG już było rozwiązanie i wyniki na stronie, ale NIKT tych wyników nie widział.

Proponuję zadzwonić do NG i spytać się, bo jak ja dzwoniłam to babka właśnie takiej informacji mi udzieliła a poza tym była zdziwiona, że pytam o ten konkurs emotka

co do reszty koszkursów - nie wiem

jak masz numer to podaj-zadzwonimy i spytamy
emotka Na mejle nie odpowiadaja,wyników na stornie tez nie widziałam a pare razy szukałam emotka



Kontakt
Biuro Obsługi Klienta(Prenumerata i sprzedaż wysyłkowa)
ul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 62, fax (0-22) 607 03 49
(pon.-pt., godz. 9.00 - 17.00)
e-mail: bok@nationalgeographic.pl

Redakcja serwisu internetowego National-Geographic.ple-mail: ng@national-geographic.pl
Redakcja Magazynu National Geographic Polskaul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 56, fax (0-22) 607 02 61
e-mail: ngm@nationalgeographic.pl

stąd brałam http://www.nation...c.pl/strona/kontakt/

i prosić o osobę zajmującą się konkursami, chociaż z tego co pamiętam pani z BOKu rozmawiała wtedy ze mną



toka, dzwoniłaś?

tak.Kilka razy.Za piątym odebrali i babka powiedziała zeby poczekać -chyba chciała kogos spytac-czekałam 10 minut przy telefonie i nic.Zbrakło mi nerwów i odłozyłam słuchawke.Miałam później zadzwonić i oczywiscie mi umknęło
emotka


dzwoniłam wczoraj-połączyli mnei z kimś z marketingu i facet nic nie wiedziała o zadnym konku emotka Ale powiedział ze przekaze informacje komus kto sie tym zajmuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2997079 Napisano: 06.01.2010 06:54:19 w Rossmann
dreams napisał(a):

toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ale jak na 200 nagród coś mało osób sie chwaliło... ja nie mam szczęścia do rossmana/rossnetu


ostatnio chyba 3 dni zawiadamiali-moze teraz tez tak będzie emotka



Jedyna nadzieja... bo, az korci zeby sprzedac paragon. Chociaz tyle propozycji dostalam, ze moze byc spora lista rezerwowych i troce zal by bylo, aby sie stalo jak przy ostatniej promocji, ze ktos na forum sprzedal paragon a pozniej wygral.

ostatnio było tez sporo rezerwowej-chyba 15 osób
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2997052 Napisano: 06.01.2010 06:26:56 w Rossmann
mahuska napisał(a):

ale jak na 200 nagród coś mało osób sie chwaliło... ja nie mam szczęścia do rossmana/rossnetu


ostatnio chyba 3 dni zawiadamiali-moze teraz tez tak będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2995064 Napisano: 05.01.2010 04:00:56 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

ewachem napisał(a):

inka113 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

inka113 napisał(a):

ewachem napisał(a):

mahuska napisał(a):

polec napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

Kto brał udział w konkursie foto Disneya Śmieszna minka?



ja brałam emotka


i ja ale:/ ostatnio moj Wiktor byl malo zabawny:/


i ja tez bralam emotka


i ja!! ja chcę tą wycieczkę!



ja też brałam i chcę laptopa emotka


nie otwiera mi sie ten regulamin, kiedy ma być rozwiązanie? laptopa na pocieszenie też moge przygarnąć...
czy tu trzeba było obojetnie jaki produkt Disneya kupić? bo są też wędliny, słodycze... też się nadawały? kupowałam jakies skarpetki, rękawiczki bo nie byłam tych parówek pewna... emotka


Obrady Komisji Konkursowych odbędą się w dniach 18-19.01.2010. Obrady Komisji Konkursowej będą niejawne.


dzieki emotka wiec czekamy!

wiem z doświadczenia ze zwykle mają dwa-trzy tygodnie opóźnienia w stosunku do regulaminu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2993848 Napisano: 05.01.2010 10:32:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
eveline22 napisał(a):

slavek napisał(a):

Dzisiaj losują ostatni etap w Łaciatym, no i nagrodę główną Milionika emotka


ktoś z forum wygrał 10 tyś?


jedna osoba od nas sie przyznała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2993163 Napisano: 05.01.2010 06:32:20 w Paragony
habababa napisał(a):

Ma ktoś może jeszcze paragony z groszka z początku konkursu?


ja mam z pierwszego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2990825 Napisano: 04.01.2010 01:25:55 w poszukiwany, poszukiwana!!!
androm napisał(a):

morales napisał(a):

dzięki, bardzo mi miło emotka emotka


Morales, ja pamiętam czasy, gdy siedziałeś na forum nonstop, pisałeś chyba prace magisterską:)
A teraz co robisz, że taki jesteś wciąż zajęty? Rozmnożyłeś się i masz nowe obowiązki, czy co?


i te moralesowe dialogi na cztery nogi z osobą o nicku na litere m.To były czasy! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2990053 Napisano: 04.01.2010 10:06:04 w Rossmann
iaziaz napisał(a):

dzwoniłam pytac o wyniki garnier ale nie odbieraja(włacza sie poczta głosowa) emotka


a moze napisz? Mi kiedys na mejla odpowiedzieli tego samego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2989612 Napisano: 04.01.2010 07:55:32 w Rossmann
jenny21 napisał(a):

Mam zapytanie - bede pierwszy raz odbierac nagrode w drogerii rossmana, mam z dowodem do ekspedientki podejsc i tyle czy jakas wydrukowana liste lauretaow wziasc? dzieki z a info


powiedz komus ze przyszłas po nagorde-zaołają kierowniczke,podpiszesz ze odbierasz i dostaniesz nagrode Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2986059 Napisano: 02.01.2010 06:10:53 w Carrefour konkursy
dawoda napisał(a):

Czy możliwe ,że powiadamiają o wygranych w dni świąteczne ??? Byłam w Sylwka na ,,zadupiu gdzie nie ma zasięgu i miałam wczoraj( 1.01) 5 nieodebranych połączeń z tego samego numeru . Czyżby ferie w Dolomitach przepadły ??? Aż nie chcę wiedzieć:-((


myślę ze możliwe-ja w ubiegłym roku dostałam 1 stycznia smsa o wygranej z konka gazetowego Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2984242 Napisano: 01.01.2010 06:57:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
aneti napisał(a):

ziolko napisał(a):

toka napisał(a):

ziolko napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktos cos wie na temat wyników konkursu smsowego z National Geografic chyba bylo 100 nagrod do wygrania oraz byl taki konkurs tez smsowy gdzie mozna bylo monety wygrac? Co z wynikami Gali 2009? prosze o pw jesli ktos cos wie na ten temat


PODOBNO z NG już było rozwiązanie i wyniki na stronie, ale NIKT tych wyników nie widział.

Proponuję zadzwonić do NG i spytać się, bo jak ja dzwoniłam to babka właśnie takiej informacji mi udzieliła a poza tym była zdziwiona, że pytam o ten konkurs emotka

co do reszty koszkursów - nie wiem

jak masz numer to podaj-zadzwonimy i spytamy
emotka Na mejle nie odpowiadaja,wyników na stornie tez nie widziałam a pare razy szukałam emotka



Kontakt
Biuro Obsługi Klienta(Prenumerata i sprzedaż wysyłkowa)
ul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 62, fax (0-22) 607 03 49
(pon.-pt., godz. 9.00 - 17.00)
e-mail: bok@nationalgeographic.pl

Redakcja serwisu internetowego National-Geographic.ple-mail: ng@national-geographic.pl
Redakcja Magazynu National Geographic Polskaul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa
tel. (0-22) 607 02 56, fax (0-22) 607 02 61
e-mail: ngm@nationalgeographic.pl

stąd brałam http://www.nation...c.pl/strona/kontakt/

i prosić o osobę zajmującą się konkursami, chociaż z tego co pamiętam pani z BOKu rozmawiała wtedy ze mną



toka, dzwoniłaś?

tak.Kilka razy.Za piątym odebrali i babka powiedziała zeby poczekać -chyba chciała kogos spytac-czekałam 10 minut przy telefonie i nic.Zbrakło mi nerwów i odłozyłam słuchawke.Miałam później zadzwonić i oczywiscie mi umknęło
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2980850 Napisano: 31.12.2009 06:55:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

myszka222 napisał(a):

czy ktos cos wie na temat wyników konkursu smsowego z National Geografic chyba bylo 100 nagrod do wygrania oraz byl taki konkurs tez smsowy gdzie mozna bylo monety wygrac? Co z wynikami Gali 2009? prosze o pw jesli ktos cos wie na ten temat


PODOBNO z NG już było rozwiązanie i wyniki na stronie, ale NIKT tych wyników nie widział.

Proponuję zadzwonić do NG i spytać się, bo jak ja dzwoniłam to babka właśnie takiej informacji mi udzieliła a poza tym była zdziwiona, że pytam o ten konkurs emotka

co do reszty koszkursów - nie wiem

jak masz numer to podaj-zadzwonimy i spytamy
emotka Na mejle nie odpowiadaja,wyników na stornie tez nie widziałam a pare razy szukałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2975873 Napisano: 29.12.2009 05:40:47 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że nic nie wygrywam emotka Limit wyczerpałam czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2974628 Napisano: 29.12.2009 12:23:22 w Połączenia nieodebrane
joanne napisał(a):

mam nieodebrane 2258855XX ktos zna?


jesli to 022 588 55 44 to poczytaj strone wczesniej Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2974326 Napisano: 29.12.2009 11:03:05 w Połączenia nieodebrane
andziabid napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

andziabid napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

andziabid napisał(a):

miał ktoś dzisiaj telefon z zastrzeżonego?? przed ósma rano emotka




ja miałam 7.52 myślałam że to może rmf, konkurs z grami, ale to chyba za wcześnie.



ja nie wygrałam w tym konkursie



to chyba raczej dzwonią, żeby powiedzieć że się wygrało. No chyba, że nie brałaś udziału.



a co to za konkurs? daj linka

nie ma regulaminu-trzeba bylo dzwonic do radia i odpowiadac na pytania -sponsorem była Rama
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2974254 Napisano: 29.12.2009 10:47:28 w Połączenia nieodebrane
hiena napisał(a):

A do mnie wczoraj kolo 18. Zadzwonil nr 022 588 55 44 odebralam Pani powiedziala ze w sprawie konkursu ( nie wiem jakiego) zaczela sie przedstawiac i cos nam przerwało. Czekałam aby oddzwonila, ale nie oddzwonila. Dzisiaj dzwoniac na ten numer wlacza sie infolinia filmy BioGarden. NIe kojarze zebym brala udzial w jakims tam konkursie. Wie ktos cos na ten temat?


tu jest ten nr telefonu-to jakaś infolinia
http://www.po40.p..._postaw_na_lato.html Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2973625 Napisano: 29.12.2009 07:52:57 w TESCO konkursy
ezka napisał(a):

gdzie są nasze kosmetyki Loreal- Odkryj swoje piękno z Loreal Paris w Tesco? emotka emotka emotka


tam gdzie wszystkie nagrody i wyniki konków Garniera-w Nibylandii Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#2972025 Napisano: 28.12.2009 06:20:24 w Połączenia nieodebrane
Monika11 napisał(a):

toka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

niuniu napisał(a):

te nieodebrane to ja sobie myślę że może z rmf fm'u dzwonią ws gier planszowych?


a tam nie były przypadkiem gry komputerowe do wygrania? A właśnie czy wogóle ktoś z forum tyam wygrał przeciez tyle było tam nagród emotka


wcale duzo nie było-4 dziennie przez 2 tygodnie.Pierwszy tydzien już obdzwonili i kilka osób od nas wygrało.Z drugiego tygodnia jeszcze nikt się nie chwalił wygraną


4? a nie od 7 rano był konek? do 12 ?

masz racje-od 7 do 12
Gratki iwek-zmień sobie nick na szczesciara
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0