Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3152519 Napisano: 26.02.2010 07:01:59 w Paragony
szukam paragonu z Lublina na budżet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3148642 Napisano: 25.02.2010 04:14:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

mam pytanie odnośnie konkursu NETTO... Czy informują od razu o wygranej ? Dostałam SMS-a zwrotnego: dziękujemy za udział, lalallala, zachowaj paragon, lalallla... emotka


dzwonią po kilku dniach lalallla... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3147337 Napisano: 25.02.2010 10:59:26 w TESCO konkursy
monia24 napisał(a):

frezja napisał(a):

a mozna na jeden adres wiecej wyslac zgloszen z palmoliwe czy tylko jedne dane wyslac emotka



właśnie czytam regulamin w tej sprawie emotka


jak doczytasz to napisz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3144912 Napisano: 24.02.2010 04:33:27 w TESCO konkursy
frezja napisał(a):

bethan napisał(a):

Nic nie pisali o paragonie. Ale... te zestawy takie biedne, kurczę emotka


o tym samym pomyslalam emotka moze czyszcza magazyny bo przeterminowane emotka


przeciez to nowość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143371 Napisano: 24.02.2010 11:11:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

toka napisał(a):

grancias napisał(a):

achemiczka napisał(a):

No chyba że Loreal był organizatorem, bo nie pamiętam jak to było w regulaminie zapisane...



Mam regulamin na kompie ... Organizatorem konkursu jest L’Oreal Polska Sp. z o. o. Czynności związane z obsługą Akcji powierzone zostały Blue Orange Group Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Włodarzewskiej 57a / 26, 02-384 Warszawa .

A swoja droga co to za agencja reklamowa, która nie posiada strony internetowej i nigdzie nie można znaleźć nr. telefonu do nich emotka Średniowiecze ...


Moze to jakas jednoosobowa samozwańcza agencja.Nie wyobrażam sobie ze profesjonalna firma nie ma telefonu i wszyscy muszą do nich chodzic zeby coś ustalić emotka


Status firmy: Firma aktywna, Zatrudnienie: 1-5

to całkiem możliwe ze jedna osoba emotka

no proszę -ale mam intuicję
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143291 Napisano: 24.02.2010 10:49:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

achemiczka napisał(a):

No chyba że Loreal był organizatorem, bo nie pamiętam jak to było w regulaminie zapisane...



Mam regulamin na kompie ... Organizatorem konkursu jest L’Oreal Polska Sp. z o. o. Czynności związane z obsługą Akcji powierzone zostały Blue Orange Group Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Włodarzewskiej 57a / 26, 02-384 Warszawa .

A swoja droga co to za agencja reklamowa, która nie posiada strony internetowej i nigdzie nie można znaleźć nr. telefonu do nich emotka Średniowiecze ...


Moze to jakas jednoosobowa samozwańcza agencja.Nie wyobrażam sobie ze profesjonalna firma nie ma telefonu i wszyscy muszą do nich chodzic zeby coś ustalić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143243 Napisano: 24.02.2010 10:40:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
potworkaa napisał(a):

achemiczka napisał(a):

W aneksie do regulaminu napisali że lista zwycięzców będzie dostępna w siedzibie organizatora.... emotka


a gdzie ta siedziba?


tam gdzie nr telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143171 Napisano: 24.02.2010 10:27:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
potworkaa napisał(a):

toka napisał(a):

mnie zastanawia czy w konku garniera bedą brali pod uwagę zgłoszenia z poczty na tlenie.Ponoc wszyscy dostali info o opóźnieniu wyników konkursu a nikt takiego mejla nie dostał na skrzynke tlenową...Dziwne emotka


ja tez nie dostalam..i skoro nie podali numeru do agencji i takie kwiatki wychodza z tymi mailami to juz sie w ogole zalamac mozna emotka


ciekawe wogóle czy jakąs liste dzisiaj dadzą bo skoro do nikogo od nas nie dzwonili to zmienili regulaminowe zasady powiadamiania o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143151 Napisano: 24.02.2010 10:19:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
dysia napisał(a):

toka napisał(a):

mnie zastanawia czy w konku garniera bedą brali pod uwagę zgłoszenia z poczty na tlenie.Ponoc wszyscy dostali info o opóźnieniu wyników konkursu a nikt takiego mejla nie dostał na skrzynke tlenową...Dziwne emotka


to wina serwera na o2.pl


no tak-ale czy nasze zgłoszenia doszły?I czy np dostaniemy info o wygranej skoro tamte mejle nie dotarły? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143134 Napisano: 24.02.2010 10:14:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
mnie zastanawia czy w konku garniera bedą brali pod uwagę zgłoszenia z poczty na tlenie.Ponoc wszyscy dostali info o opóźnieniu wyników konkursu a nikt takiego mejla nie dostał na skrzynke tlenową...Dziwne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143118 Napisano: 24.02.2010 10:11:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
dysia napisał(a):

niuniu napisał(a):

dysia napisał(a):

toka napisał(a):

potworkaa napisał(a):

melissa napisał(a):

Dziś 24 - czy dzwonili już do kogoś z Garnier Mineral?


u mnie cisza...na forum tez się nikt nie chwali. Ja już spisałam ten konkrs na straty. Po południu ktoś do nich zadzwoni i usłyszy, że zwycięzcy już powiadomieni - jak to zwykle bywa emotka


spokojnie-nikt nie zadzwoni bo w necie nie ma nr telefonu do tej agencji.Tacy spryciarze emotka


w regulaminie nie był wymaganay numer telefonu
czyzbym sie myliła?



my musieliśmy podać nr telefonu ale szukamy tel. do Agencji a oni nie podali żebyśmy ich nie męczyli pytaniami o wyniki konkursów


tzn? kto my?

my czyli zapewne uczestnicy konkursu
Skoro mieli powiadamiac telefonicznie to pewnie podanie nr było wymagane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3143088 Napisano: 24.02.2010 10:04:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
potworkaa napisał(a):

melissa napisał(a):

Dziś 24 - czy dzwonili już do kogoś z Garnier Mineral?


u mnie cisza...na forum tez się nikt nie chwali. Ja już spisałam ten konkrs na straty. Po południu ktoś do nich zadzwoni i usłyszy, że zwycięzcy już powiadomieni - jak to zwykle bywa emotka


spokojnie-nikt nie zadzwoni bo w necie nie ma nr telefonu do tej agencji.Tacy spryciarze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3140962 Napisano: 23.02.2010 05:38:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
kingaa napisał(a):

niuniu napisał(a):

Gratuluję wygranym osóbkom laptopów z zimy mistrzów naprawde ciesze się że Wy się cieszycie i wygraliście ale wybaczcie... strasznie mi smutno że mnie się nie udało. Fakt wysłałam tylko 1 zgłoszenie ale nie stać mnie było aby zebrać więcej punktów. Aż się popłakałam jak zobaczyłam wyniki. Strasznie mi smutno że nigdy nie mogę wygrać tego o czym marzę.



marzysz o laptopie? Tak jak ja, bo moj komputer jest na wykończeniu, jedyne pocieszenie, że te z zimy mistrzów to netbooki czyli małe g***a emotka Wiem, bo już jednego takiego mieliśmy i jak do codziennego użytku to on jest przynajmniej dla mnie bez sensu i go można w kieszeń wsadzić emotka

Jak wygrać coś o czym się marzy, to żeby to chociaż było porządne emotka No i takie też jeszcze kiedyś wygramy emotka

podoba mi sie takie podejscie do tematu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3139663 Napisano: 23.02.2010 01:03:27 w Wkurza mnie...
a mnie dzisiaj wszystko wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3137280 Napisano: 22.02.2010 07:18:29 w Połączenia nieodebrane
merus napisał(a):

tato999 napisał(a):

numer zatrzeżony przed kilkoma minutkami emotka czy do kogoś też dzwonili?


do mni dzisiaj z zastrzeżonego dzwonili w sprawie konka mam dziecko


a do mnie z drugiego filaru ubezpieczen i z propozyjcą prenumeraty gazety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3135335 Napisano: 22.02.2010 12:01:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
inka113 napisał(a):

miriam napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a dzwonili do kogoś z Reala COte DOr emotka



Niestety nie...ale mam cały czas nadzieję,że nie tylko do mnie ,,,


Czyli dzis telefony powinny się urywać (teoretycznie rzecz biorąc)! Palmolive, Misja z Carrefoura, Garnier, Kraft z Reala... Coś ominełam?
A póki co to trzymają nas tylko w napięciu! emotka


chyba jeszcze Winiary Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3135219 Napisano: 22.02.2010 11:33:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
taaga20 napisał(a):

rafal100 napisał(a):

Ciekawe kiedy pojawią sie wyniki z miesięcznego losowania zimy mistrzów, na pewno nic nie wygram jak zwykle, pewnie nawet mój list im nie nie został dostarczony, bo ani ipoda, ani nawet ślizgacza emotka


to się nazywa optymistyczne podejście do sprawy ... ja bym obstawiała że listonosz jak szedł doręczyć te twoje zgłoszenie - to się poślizgnął na lodzie i twój list wypadł mu z torby. Potem przyszedł kudłaty kundelek o imieniu Azor i oblał to na dodatek, spadł śnieg przysypał ...

...ale przed końcem promocji bedzie szła przygrbiona staruszka która zobaczy porzucony na śniegu list da go wnuczkowi zeby wrzucił do skrzynki a gdy bezie wrzucał do skrzynki bedzie przechodził tatus Halinki...
emotka emotka A w temacie-czekam na wyniki garniera.Nawet jesli 24 luty bedize terminem ostatecznym to juz powinni zacząć dzwonić... Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3134873 Napisano: 22.02.2010 10:04:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
awe napisał(a):

monia24 napisał(a):

awe napisał(a):

do dzisiaj najpozniej mieli rozsylac smsy z carrefoura z budzetu a wciaz cisza emotka



dopiero 11sta, moze wysla popoludniu


no tak tylko nazbieralo sie tych zaleglych rozwiazan: garnier mineral, budzet, palmolive i aktualne zima m. - stresssssujace to emotka emotka kazdy dzwonek telefonu to nadzieja...


zwłaszcza ze dzis jakis fundusz emerytalny wydzwania z zastrzezonego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3133502 Napisano: 21.02.2010 06:45:22 w Żegnamy zmarłych
dla ofiar powodzi na Maderze (*) (*) (*) i dla mojej babci która ma dzisiaj imieniny (*) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

toka

#3131836 Napisano: 21.02.2010 07:16:58 w Paragony
amaretta1 napisał(a):

kuku napisał(a):

psika napisał(a):

Witam! Czy moze ktos powiedziec do jakich konkursów obecnie nalezy zbierać paragony??
Wiem o:
- winiary
- knorr
- inka
- timotei
co jeszcze?
Proszę o info



Jeszcze L'oreal do Cannes



I jeszcze Soraya

dorzucam perwoll
Wyświetl w wątku >>
0 0