Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3277533 Napisano: 07.04.2010 07:48:52 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

s cerfura wjadomo nie z prosiaków emotka

coś jak by dzem z bjedronki .... niby jezd ale nie wjadomo s czego



nie chcieliśta mje do egipta wyrzucić to nażre sie tego schaba i TU bede siedzieć, wjadomo, ktoś musi wam tu uprzykrzac żywot.

oddawaj babsztylu bona a nie się będziesz jak zwykle kaszanką wkręcać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3277516 Napisano: 07.04.2010 07:45:55 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

clearka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

A co z tymi bonami ponoc słali i co bonow nie widac emotka



...No, z bonami to totalna porażka... Dzwoniliśmy dzisiaj do swiifta i Pani ZAPEWNIŁA, że wczoraj bony zostały wysłane KURIEREM..! Ale jakoś dziwnym trafem do nas boniki nie dotarły...
Czy na forum jest ktokolwiek, kto takowe bony otrzymał???
Mam na myśli Misję Domowy Budżet II.
emotka




bo ja żem napadneła na wóż z bonami i dziś zakupiłam sobje tone schabu po promocyjnej cenie emotka

sory , że nie dostanieta bonów ale głodna byłam..

mało Ci pasztetowej?Nie wiesz ze jesteś tym co jesz?
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3277249 Napisano: 07.04.2010 06:42:33 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

clearka napisał(a):

iaziaz napisał(a):

A co z tymi bonami ponoc słali i co bonow nie widac emotka



...No, z bonami to totalna porażka... Dzwoniliśmy dzisiaj do swiifta i Pani ZAPEWNIŁA, że wczoraj bony zostały wysłane KURIEREM..! Ale jakoś dziwnym trafem do nas boniki nie dotarły...
Czy na forum jest ktokolwiek, kto takowe bony otrzymał???
Mam na myśli Misję Domowy Budżet II.
emotka


pani w piątek już zapewniała mnie że bony wysłali i część osob miało dostać w piątek a część wczoraj chyba coś się jej fakty mylą emotka

mi kiedyś to tłumaczyli ze wysłali to znaczy przekazali do firmy kurierskiej a tam dopiero spakują i wyślą.Dlatego to długo trwa.
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3275560 Napisano: 07.04.2010 12:06:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
z całego serca gratuluję samochodu-to pewnie jedna z tych chwil dla których warto żyć.Mam nadzieję ze kiedys sie przekonam.A póki co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3275452 Napisano: 07.04.2010 11:46:08 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

clearka napisał(a):

kotek11 napisał(a):

a skad info ze konkurs trwa nadal ?? w regulaminie na stronie carrefurua jest data 05 kwietnia



Ależ oczywiście konkurs trwa nadal! Wystarczy zadzwonic do szanownej agencji swiift i tam miła pani poinformuje nass, że konkurs trwa do 12.04. A w regulaminie podane są dwie różne daty i 5.04 i 12.04... zaś na ulotkach w sklepie: czas trwania do 12.04. Wysyłając dzisiaj sms, otrzymujemy też zwrotkę! Natomaist nie ma większości zwrotek z weekendu, od 2.04-5.04... i wiekszość wysłanych przez nas zgłoszeń nie jest zarejestrowana w systemie..



clearka
ale się burzysz, jakby chodziło o czyjeś życie
emotka
odpuść sobie, nie masz innych problemów niż szukanie afery emotka


a ja ją rozumiem-kolejny konk tej agencji i kolejne problemy.W dotatku wieki sie czeka na nagrody od nich a telefonicznie trudno sie czegokolwiek dowiedzieć.Jak dla mnei beznadziejna ta agencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3253556 Napisano: 31.03.2010 06:03:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
yuliya25 napisał(a):

A ja tak trochę nie w temat, bo nie o Kubusiu emotka Ciekawe kiedy będą wyniki z Kauflanda z konka Większe bardziej się opłaca”? Bo w regulaminie piszę że Nagrody będą przekazywane laureatom w terminie ustalonym indywidualnie z laureatami. Termin odebrania nagrody nie może przekraczać dnia 16 kwietnia 2010 roku. czyli jak dobrze rozumiem do 16.04 już mają wszystkich zweryfikować tak? Więc jakoś niebawem możemy się spodziewać esków.


są wyjątkowo sprawną agencją-ostatnio w ciąg tygodnia od smsów o wygranej doszły nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3244424 Napisano: 28.03.2010 06:44:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
marielu napisał(a):

znaczy do burdela? ooo bo ja kciałam tam iść tylko nie wjedziałam co bendzie jak tam fpadne emotka


jak to co? Jak wpadniesz będzie mały Marielek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3238014 Napisano: 26.03.2010 10:45:13 w Połączenia nieodebrane
basiag napisał(a):

ja dziś przed 9.00

22 3857300 , po odebraniu jakies głosy osób w tle i rozłaczenie, a teraz non stop zajęte emotka


ktos juz szukał kiedys tego numeru
https://www.e-kon...74-cat-7-pg-129.html Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3237981 Napisano: 26.03.2010 10:34:09 w Połączenia nieodebrane
czy ktos moze miał tel z zastrzeżonego dziś koło 9 rano? Mam nieodebrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3231012 Napisano: 24.03.2010 09:15:09 w TESCO konkursy
trebor1 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

olus15 napisał(a):

jeden z Huggies , Velvet - do wygrania VWPassat
- niestety tylko jedna nagroda
drugi z H&S
chyba trzeba najszybciej odp na pytanie emotka
ale nie jestem pewna bo jak widzę H&S to szybko uciekam:)
nie lubię ich konkursów emotka


oo, to konkurs dla rewolwerowców chyba, ja z nimi nie konkuruję, podziwiam skuteczność, nie tracę pieniędzy na smsy


gdzie o tych konkursach piszą, bo na stronie tesco nie widzę

w gazetkach wyprzedzeniowych
Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3219281 Napisano: 20.03.2010 01:22:20 w Rossmann
aalkaa napisał(a):

zapytała czy chce czarny czy jakiś inny kolor...
Byłam w takim szoku, że nie chce dowodu ani nic, że z opóźnieniem docierały do mnie jej słowa;)


dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3219240 Napisano: 20.03.2010 01:05:21 w Rossmann
aalkaa napisał(a):

wczoraj odebrałam tusz... Pani która mi go wydała nawet nie sprawdziła dowodu, zupełnie nic emotka poprosiła mnie żebym podeszła z nią do sklepowej półki, zapytała o kolor i mi go wręczyła emotka
hmm... Coś czuję, że jeszcze 1 tusz uda mi się odebrać emotka


jak to o kolor? To samemu sie wybiera? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3216321 Napisano: 19.03.2010 02:24:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

nie żartuj w każdym markecie byłu ulotki


reklamy były w prasie kobiecej wiec kazdy wiedział Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3213625 Napisano: 18.03.2010 07:10:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

toka napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

privatedo napisał(a):

kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!

Czy możecie wkleić listę laureatów z konkursu w PKO BP?



i tu tez emotka
http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf





Czy możecie wkleić listę laureatów konkursu w PKO BP?


Nie mogę tego linka www.111lat.pl otworzyć, więc mam pytanko: w tym konku też zerżnął słowo w słowo? emotka

tel.692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!


I co wtedy wygrał tym kradzionym hasłem? emotka

zestaw do stylizacji włosów

Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3213588 Napisano: 18.03.2010 06:59:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

privatedo napisał(a):

kalka napisał(a):

Widzieliście?
http://www.hds.pl/index.php?id=97
Ktoś ukradł hasło, które zwyciężyło w konku PKO BP i wygrało 100 000!!!!!!!!!
Okradł nie tylko autora hasła, ale bank emotka , który przejął prawa autorskie. Niezły agent emotka
Sztuka to wielka w świecie współczesnym,
mając tradcję być nowoczesnym!

Czy możecie wkleić listę laureatów z konkursu w PKO BP?



i tu tez emotka
http://www.111lat...ad/listaLauratow.pdf





Czy możecie wkleić listę laureatów konkursu w PKO BP?


Nie mogę tego linka www.111lat.pl otworzyć, więc mam pytanko: w tym konku też zerżnął słowo w słowo? emotka

tel.692974646 111lat.Sztuka to wielka w swiecie wspolczesnym majac tradycje byc nowoczesnym. Wciaz cierpliwie przez nastepne 111 lat ukladajcie tecze marzen w rzeczywistosc!

Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3213422 Napisano: 18.03.2010 06:13:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

toka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...


zaryzykuje stwierdzenie ze nie jest to ta sama osoba.Czy ktos bedzie pisał reklamacje?


Jestem pewna, że ktoś ukradł to hasło! A prawdziwym autorem tego hasła jest podobno ktoś z naszego forum.


no to super-jak mamy autora!przy okazji gratulacje-ma kase-niech wniesie sprawe do sadu o kradzież.Ma dowód ze to jego haslo na pewno wygra.Wydaje mi sie ze to był jakis mezczyzna...Szkoda ze nie ma listy w necie laureatów tamtego konka w pko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3213377 Napisano: 18.03.2010 05:59:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...


najlepiej zgłosci do organizatorów konka cappy Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3213366 Napisano: 18.03.2010 05:57:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

Teraz należałoby zgłosić to do PKO i jeżeli okazałoby się, że to nie jest ta sama osoba to mogłaby ona mień naprawdę poważne konsekwencje, ponieważ nie dość, że plagiat to zrzekła się praw autorskich...


zaryzykuje stwierdzenie ze nie jest to ta sama osoba.Czy ktos bedzie pisał reklamacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3211878 Napisano: 18.03.2010 09:54:13 w Carrefour konkursy
gusiabo81 napisał(a):

majeczkamp napisał(a):

nice napisał(a):

andzia___ napisał(a):

tylko ciekawe co z rekompensatą? ...
liczyłam że cos dorzucą do paczek z brakami...
emotka emotka


Ja już bym nie liczyła na to że po raz trzeci zapłacą za koszty przesyłki i cos nam doślą do tego kramu. emotka


napiszemy reklamacje ze slowa nie dotrzymują i wyslą emotka emotka emotka emotka emotka



u mnie jeszcze kuriera nie było, ale jak dobrze rzumiem to nie ma ani kosza ani zadnego upominku emotka emotka


moze przystojny kurier jest tym dodatkiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3210077 Napisano: 17.03.2010 06:16:46 w Wkurza mnie...
iskierka napisał(a):

Zima mistrzów mnie wkurzyła ponownie i rozczarowała.
Dlaczego powtarzają się te same nazwiska i wygrywają całe rodziny a ja nie potrafię?Jeden pan widzę że już ma 3 ipody i lapka,jego żona być może (sugeruje sie nazwiskiem i miejscowością) lapka i ipoda...no ręce i gacie mi opadaja. Ja też chce chociaż jednego ipoda emotka


może recepta jest w tym zeby wyjśc za mąż za właściwego człowieka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0