Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika toka

toka

#3319500 Napisano: 23.04.2010 01:07:04 w TESCO konkursy
arta napisał(a):

po ile w tesco sa male kubusie? emotka


1,5zł Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3319318 Napisano: 23.04.2010 12:28:49 w TESCO konkursy
Reni napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

czarnaporzeczka2 napisał(a):

Ciasteczko już chwaliła sie w MDW ze dzwonią z bonami, ma ktos jeszcze? 30 bonów w sumie nie dużo wiec szybko im pewnie pójdzie


właśnie, proszę się chwalić, bo nie wiem czy czatować przy telefonie czy już po sprawie


nie było mnie wczesniej na internecie. Do mnie dzwonili o 12:24 emotka


no to juz pewnie po zawodach i nagrody rozdane Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3316699 Napisano: 22.04.2010 07:04:17 w Inne mniejsze markety
krzewa napisał(a):

toka napisał(a):

dzwonił ktos do kaufalnda spytać czy bedzie lista rezerwowa? emotka



pytałem przy okazji, nie będzie:(


szkoda-przegiecie! Nie dali prawie 200bonów.Czasem aż tyle nagród nie ma w konku a tu tyle sobie zostawili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3316593 Napisano: 22.04.2010 06:39:24 w Inne mniejsze markety
dzwonił ktos do kaufalnda spytać czy bedzie lista rezerwowa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3315240 Napisano: 22.04.2010 12:09:31 w TESCO konkursy
Reni napisał(a):

arta napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ja Kubusia odpuszczam, nie zrobię konkurencji,
chwalił się ktoś wygraną z sekretów już?


ktos w MDW chwalil sie kosmetykami chyba - mail


gdy kiedys dostalam maila, w zwiazku z wygranymi kosmetykami SP w tym samym dniu dzwonili z bonami, bo forumowicze sie chwalili... wiec, co - jest nadzieja! emotka


potwierdzam -u mnie kiedyś była taka sama sytuacja emotka


dokładnie tak-ja miałam identyczną sytuacje info o wygranej za hasło w smsowym i za krzyżówke było tego samego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3314206 Napisano: 22.04.2010 07:56:26 w Paragony
renatak0 napisał(a):

beata21 napisał(a):

A moze ma ktos paragon ABC na soki ????
Bo ja oblecialam 3 sklepy i nie maja tych promocyjnych emotka



u mnie jest to samo, szukam paragonu z poprzedniej promocji bo zrobiłam zakupy w abc , które jest obklejone logiem abc a już nie nalezy do sieci i paragon okazał sie nieważny (dodam że wcześniej kupowałam w tym sklepie i było ok)

Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3312944 Napisano: 21.04.2010 06:33:10 w Paragony
maribog napisał(a):

loczeq napisał(a):

substral sprzedam wygrany numer 75 zl (wartos nagrody na allegro - najnizsza cena - 200 zl) - zostala ostatnia sztuka


łoj te wiadro warte 100 emotka bo to do trawy nawóz bo się skromnie dopytałem emotka


mi powiedzieli ze to nie do trawników tylko uniwersalny a w temacie-do helleny nie chcą paragonów Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3312088 Napisano: 21.04.2010 01:27:34 w Inne mniejsze markety
toka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

leelee napisał(a):

jarko44 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Można do nich zadzwonić i dowiedzieć się jaki się uzyskało czas? Bo nie wiem czy dyskwalifikacja czy przymulenie sieci...



pan Mirek otwiera się tylko przed kobietami o miłym głosie
emotka

to widocznie mam miły bo gadalismy ze 20minut-opowiedział mi nawet jaka była konkurencja w moich sklepach

Dokładnie. Potwierdzam emotka



hehe... gdyby nie to że miałam koszmarny czas, to bym zadzwoniła z ciekawości (mam miły głos emotka ) ale nie będę z siebie robiła idiotki z moim czasem emotka



no co Ty dzwoń - może wcale nie był taki koszmarny nie w każdym sklepie grali tacy co to maja po 5 sek


emotka


źle mi zacytowało-chciałam tylko stwierdzić ze widocznie mam miły głos bo gadalismy ze 20minut-opowiedział mi nawet jaka była konkurencja w moich sklepach.A na koneic pwoiedział mi ze bardzo mu przykro ze nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3312076 Napisano: 21.04.2010 01:25:36 w Inne mniejsze markety
emanuela24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

leelee napisał(a):

jarko44 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Można do nich zadzwonić i dowiedzieć się jaki się uzyskało czas? Bo nie wiem czy dyskwalifikacja czy przymulenie sieci...



pan Mirek otwiera się tylko przed kobietami o miłym głosie
emotka

to widocznie mam miły bo gadalismy ze 20minut-opowiedział mi nawet jaka była konkurencja w moich sklepach

Dokładnie. Potwierdzam emotka



hehe... gdyby nie to że miałam koszmarny czas, to bym zadzwoniła z ciekawości (mam miły głos emotka ) ale nie będę z siebie robiła idiotki z moim czasem emotka



no co Ty dzwoń - może wcale nie był taki koszmarny nie w każdym sklepie grali tacy co to maja po 5 sek


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311916 Napisano: 21.04.2010 12:45:50 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

leelee napisał(a):

toka napisał(a):

leelee napisał(a):

ale co to znaczy za mały, 30 sekund np. to czas za krótki? 15 sekund moge mieć nawet, co oni myślą,że wstukanie krótkiej odpowiedzi zajmuje minute
?


ja miałam około 24sekund i było za duzo-bo pytałam pana




więc u nich czas minimalny to 30 sekund?


czytaj ze zrozumieniem tzn że ktoś był szybszy

a takei pytanie jaki miałeś czas ? emotka


dokładnaie za duzo-za późno wysłałam smsa-pan mi powiedział ze byłam tuz za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311877 Napisano: 21.04.2010 12:35:36 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

ale co to znaczy za mały, 30 sekund np. to czas za krótki? 15 sekund moge mieć nawet, co oni myślą,że wstukanie krótkiej odpowiedzi zajmuje minute
?


ja miałam około 24sekund i było za duzo-bo pytałam pana Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311523 Napisano: 21.04.2010 11:19:38 w Inne mniejsze markety
dali 100 bo z 3 sklepów nie było zgłoszen.Podobno poozstaje czekac na rezerwową-w jednym sklepie laureat nie przyznaje sie do wziecia udziału w konkursie emotka emotka emotka wiec tez moze bedzie nowy.No i nie wszyscy odebrali telefon Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311473 Napisano: 21.04.2010 11:05:20 w Inne mniejsze markety
dzwoniłam do nich ale ciągle zajęte-przestańcie blokować linie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311444 Napisano: 21.04.2010 10:57:43 w Inne mniejsze markety
bmacieja napisał(a):

toka napisał(a):

bmacieja napisał(a):

basiasiwek28 napisał(a):

bmacieja napisał(a):

no to gratuluje wszystkim emotka i przyznac się kto mi w Siedlcach zwinął TV ? emotka



Siedlce nie brało udziału-nie było sklepu na liście
najbliższy był w Sokołowie Podlaskim


no co ty... w regulaminie jest lista i jest sklep Hanka na garwolińskiej - ja tam kupowałam produkty... to znaczy, że nie potrzebnie emotka


niestety pozmieniali tą liste-ja robiłam zakupy 30km od domu-a teraz widze ze był sklep tuż za rogiem w promocyjnych emotka


emotka to po co ja czekałam i grałam.... emotka i po co lista sklepów w reg


a wiesz jak ja sie wkurzyłam-specjalnie wyprawa 30 km po płyn do mycia naczyn a oni zmienili liste i okazuje sie ze mogłam kupic w najbliższym sklepie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311427 Napisano: 21.04.2010 10:52:48 w Inne mniejsze markety
bmacieja napisał(a):

basiasiwek28 napisał(a):

bmacieja napisał(a):

no to gratuluje wszystkim emotka i przyznac się kto mi w Siedlcach zwinął TV ? emotka



Siedlce nie brało udziału-nie było sklepu na liście
najbliższy był w Sokołowie Podlaskim


no co ty... w regulaminie jest lista i jest sklep Hanka na garwolińskiej - ja tam kupowałam produkty... to znaczy, że nie potrzebnie emotka


niestety pozmieniali tą liste-ja robiłam zakupy 30km od domu-a teraz widze ze był sklep tuż za rogiem w promocyjnych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311376 Napisano: 21.04.2010 10:40:08 w Inne mniejsze markety
winek napisał(a):

Oława po ptokach ?


chyba wszystko po ptokach-no chyba ze facet zostawił sobie jeszcze ze 20-30 sklepów które planuje dzisiaj obdzwonic a areszcie wysłał smsy i zadzwoni do nich jutro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311356 Napisano: 21.04.2010 10:34:29 w GFK
odon napisał(a):

aniutka napisał(a):

ati88 napisał(a):

kala405 napisał(a):

ankieta multimedia-dziwne ze o szmpon pytaja i zdechło w połowie-tylko 10 pkt emotka


to tak jak u mnie emotka



U mnie zawiesiła się na wczytywaniu pliku i nie chała ruszyć, też tylko 10 pkt emotka



jak się zawiesi to odświeżajcie strone emotka


odświeżam i nic-od godziny nie chce sie załadowac.W dodatku na sam koniec ankiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311280 Napisano: 21.04.2010 10:18:03 w Inne mniejsze markety
smsowicz napisał(a):

toka napisał(a):

dzwoniłam do nich-pan gdzies wyszedł,pani nie do końca zorientowana ale mówi ze smsy raczej do wszystkich juz wysłali.A więc nadzieja umarła emotka


raczej - no to mamy jeszcze nadzieję emotka


po prostu kobieta nie zajmuje sie tm konkiem,a pan będzie za 30minut,ale jak ludzie ze sklepu nr 92 dostali to raczej po sprawie Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311274 Napisano: 21.04.2010 10:17:10 w Inne mniejsze markety
maa napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

u mnie tyle sklepów i nic
mówi się trudno
Może następnym razem emotka




jasne na kazdego przyjdzie pora


u mnie było juz tle następnych razów w walce o tv ze raczej juz sobie dam spokój z tego typu konkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

toka

#3311268 Napisano: 21.04.2010 10:15:20 w Inne mniejsze markety
dzwoniłam do nich-pan gdzies wyszedł,pani nie do końca zorientowana ale mówi ze smsy raczej do wszystkich juz wysłali.A więc nadzieja umarła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0