Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basiag

basiag

#6816072 Napisano: 20.10.2021 12:51:34 w SZUKAM....
pawelkoo napisał(a):

basiag napisał(a):

słali już gry z kubusia ogólnopolskiego ?

Cześć słali a na część jeszcze czekamy.

ok, dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6816068 Napisano: 20.10.2021 12:43:30 w SZUKAM....
słali już gry z kubusia ogólnopolskiego ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6814051 Napisano: 09.10.2021 20:26:22 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Może mi ktoś napisać, jak to jest z wygraną kasą na wspólnym koncie?
Gdy obie osoby wygrają u 1 Organizatora, to mogą wpisać ten sam numer konta?
Czy każdy musi mieć osobne konto?

Zależy jak masz to ujęte...

ja tak podaję i do tej pory nie miałam problemów, chyba zależy kto sprawdza bo ostatnio podałam nawet ten sam adres zamieszkania a wyraźnie było w regulaminie napisane że jedna nagroda na jeden adres i myślałam że przepadło, a przysłali pozytywną weryfikację i nagroda też doszła Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6813370 Napisano: 06.10.2021 16:53:31 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Dziękuję za informację. Czyli chyba jestem nie z tego świata emotka pozdrawiam

z tego tylko ten świat się zmienia, czasem dość dziwnie emotka
wczoraj zachodzę do Urzędu Skarbowego, starym zwyczajem walę na salę obsługi interesantów (nikt mnie nie zatrzymał, choć później widziałam że się chyba przemknęłam, bo innych zatrzymywali). Biorę numerek do informacji, patrzę siedzi człowiek ten sam od 20 lat. Miły, kompetentny, zawsze pomocny. Zadaję pytanie a Pan na to czy byłam umówiona? Mówię że nie. Dostaję informację : proszę umówić się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. Pytam, czy do konkretnego pokoju zajmującego się danym zagadnieniem. Odp. nie, tutaj na salę obsługi. Odpowiadam: ale ja już tu jestem, chcę tylko się coś dowiedzieć. Odp.: proszę zadzwonić i się umówić. Pytam: czy tak już będzie do końca mojego życia. Odp.: pewnie tak.
Wychodzę z tej sali, dzwonię na podany numer, odbiera pani i chce mnie umówić na jakiś dzień, mówię że ja tylko z jednym pytaniem i mówię jakim. Pani była miła i mnie przełączyła, a tam inna miła pani dała mi odpowiedź na pytanie.
A ja się sama siebie pytam : przespałam coś ? na innej planecie się znalazłam ? Jednak nie, okazuje się że tak już będzie wyglądała nasza rzeczywistość. Dla mnie straszna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6812888 Napisano: 04.10.2021 19:37:24 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie kumulacja, bo ona tak pisze:
Fejsbuczku drogi! Wreszcie wyciągnąłeś nogi!
Nie będę z tym się kryć: mogę bez Ciebie żyć!
I także bez Instagrama. Choć dla wielu to dramat!  emotka

ooo fajne czasy wracają, ludzie prawie face to face znów gadają, a fb i insta w d.... głęboko mają emotka Wyświetl w wątku >>

basiag

#6811477 Napisano: 28.09.2021 19:36:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmonika33 napisał(a):

Długo czekaliście na ten czekoladowy upominek pod DPD ? oświadczenie wysłałam 20 sierpnia.

29 lipiec wygrane i wysłane oświadczenie
18 sierpień potwierdzili prawidłowość danych
a 07.09 dostarczyli czekoladki Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6810913 Napisano: 26.09.2021 14:23:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
titinunu napisał(a):

Dzisiaj już nie grajcie w Ferrero emotka

i to jest najlepsze info na forum (dla wszystkich) . Gratulacje ! emotka
a w temacie dyszka z halls emotka Wyświetl w wątku >>

basiag

#6810821 Napisano: 25.09.2021 17:01:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Luiza12 napisał(a):

Halls dałbyś smartfona, co? Dałbyś emotka

i mnie też, plisss emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6810190 Napisano: 23.09.2021 12:59:12 w Informują
Informują z Loteria "Powrót do szkoły z Kubusiem" Netto

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
drabinka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6810142 Napisano: 23.09.2021 11:12:48 w Informują
Informują z Loteria "Powrót do szkoły z Kubusiem"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Nagroda dodatkowa II-go stopnia nr 7 za siódmy etap tygodniowy w loterii j Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6810063 Napisano: 22.09.2021 21:25:38 w WC - rozmowy o wszystkim
inska napisał(a):

basiag napisał(a):

inska napisał(a):

basiag napisał(a):

fineessa napisał(a):

Dlaczego tak mało osób chwali się teraz wygranymi? Było tyle zestawów kosmetyków Elseve do wygrania a pochwaliły się 3? osoby

 "poparzeni" nie odzywają się już. Kiedyś ludzie się cieszyli że wpadła nagroda na forum a zazdrość była jedynie w sensie pozytywnym. Dziś ludzie boją się hejtu, wolą cieszyć się w samotności lub w wąskim gronie emotka

zazdrościć zestawu elseve za 100? nie przesadzasz?

nie mówię tylko o zazdrości bo to akurat byłby pikuś, nie mówię o wartości nagród bo to indywidualne podejście, a o czym mówię ? Za krótko chyba jesteś na tym forum aby to zrozumieć. Ludzie ze starszych roczników doskonale wiedzą co mam na myśli emotka

a może to właśnie przez takie podejście nie chce się niektórym pisać? tak tylko dywaguję 

hehe, dywaguj dalej emotka  ja już żałuję że się odezwałam, a chciałam tylko dobrze emotka   znikam więc. Powodzenia. Wyświetl w wątku >>

basiag

#6810058 Napisano: 22.09.2021 21:01:19 w WC - rozmowy o wszystkim
inska napisał(a):

basiag napisał(a):

fineessa napisał(a):

Dlaczego tak mało osób chwali się teraz wygranymi? Było tyle zestawów kosmetyków Elseve do wygrania a pochwaliły się 3? osoby

 "poparzeni" nie odzywają się już. Kiedyś ludzie się cieszyli że wpadła nagroda na forum a zazdrość była jedynie w sensie pozytywnym. Dziś ludzie boją się hejtu, wolą cieszyć się w samotności lub w wąskim gronie emotka

zazdrościć zestawu elseve za 100? nie przesadzasz?

nie mówię tylko o zazdrości bo to akurat byłby pikuś, nie mówię o wartości nagród bo to indywidualne podejście, a o czym mówię ? Za krótko chyba jesteś na tym forum aby to zrozumieć. Ludzie ze starszych roczników doskonale wiedzą co mam na myśli emotka Wyświetl w wątku >>

basiag

#6810052 Napisano: 22.09.2021 20:39:52 w WC - rozmowy o wszystkim
fineessa napisał(a):

Dlaczego tak mało osób chwali się teraz wygranymi? Było tyle zestawów kosmetyków Elseve do wygrania a pochwaliły się 3? osoby

 "poparzeni" nie odzywają się już. Kiedyś ludzie się cieszyli że wpadła nagroda na forum a zazdrość była jedynie w sensie pozytywnym. Dziś ludzie boją się hejtu, wolą cieszyć się w samotności lub w wąskim gronie emotka Wyświetl w wątku >>

basiag

#6810051 Napisano: 22.09.2021 20:34:17 w WC - rozmowy o wszystkim
zna ktoś tą stronę ? Perfumeria Lotina ? może ktoś to polecić ? czy raczej nie ?
https://lotina.pl/

dziwnie to wygląda w/g mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6809859 Napisano: 22.09.2021 11:41:02 w SZUKAM....
czy dzisiaj mieli z czegoś powiadamiac Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6809427 Napisano: 20.09.2021 15:57:15 w Smolar
FBmartyna3 napisał(a):

basiag napisał(a):

co dzisiaj nadał Smolar ? bo mam od nich info o nadaniu i mam chyba dziurę w głowie bo nie pamiętam co wygrałam emotka

bony do ITM emotka  z tego konkursu z wodą.

dzięki, no fakt emotka
dziura jak nic, całkiem zapomniałam, człek zakręcony na maxa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6809423 Napisano: 20.09.2021 15:41:43 w Smolar
co dzisiaj nadał Smolar ? bo mam od nich info o nadaniu i mam chyba dziurę w głowie bo nie pamiętam co wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6808660 Napisano: 16.09.2021 11:26:59 w Wkurza mnie...
angelsoul napisał(a):

Wkurza mnie, że nie potrafię rozkminić bramek, tak jak niektórzy. Za mało zwojów w mózgu mam czy co? emotka

trening czyni mistrza emotka
pewnie za mało doświadczenia  emotka  parę latek w konkach, dużo cierpliwości a niektóre wiadomości (wiedza w temacie) same w tych zwojach się ulokują  emotka Wyświetl w wątku >>
1 angelsoul 0

basiag

#6808390 Napisano: 15.09.2021 11:06:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a snickers to informuje i rano i wieczorem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#6807876 Napisano: 13.09.2021 10:58:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nanajka81 napisał(a):

azaflora napisał(a):

Poczta Polska, polecony /był w skrzynce/.
Piórnik z akcji Fa w Biedronce. 
Zawartość: kredki, linijka, temperówka, gumka.

azaflora napisał(a):

Poczta Polska, polecony /był w skrzynce/.
Piórnik z akcji Fa w Biedronce. 
Zawartość: kredki, linijka, temperówka, gumka.


u Ciebie przynajmniej kolory kredek normalne. U mnie doszła żaba + dziwne kolory kredek + to samo co u ciebie. Zdjęcie dostępne w ZNW

żebyś tęczy nie mogła namalować  emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>