Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika basiag

basiag

#3711741 Napisano: 20.09.2010 12:04:35 w Zakupy na konkursy - usługi
ivisia napisał(a):

Znalazłam MOLÊ za 6,99 - może ktoś chętny na kody i paragony?



u mnie Mola za 5,49
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3701872 Napisano: 15.09.2010 03:36:15 w Inne mniejsze markety
olus15 napisał(a):


musiałabym jechać z 80km do najbliższego Groszka


emotka
łooo matko, wzbudziło to we mnie większy podziw niż sama wygrana emotka
no, no, ale może i warto było się tak poświęcać, powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3662200 Napisano: 30.08.2010 02:09:58 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

mala1984 napisał(a):

A ile osób gra w konkursie Brefa z Mysiorkami emotka emotka emotka emotka


z Mysiorkami nie wygrasz emotka


gdyby e-konki zrobiły solidarny bojkot to Mysiorkowo poszłoby z torbami po jednym konku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3654534 Napisano: 27.08.2010 07:49:48 w Konkursy ABC
olus15 napisał(a):

joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

emotka emotka ja tez kiedyś zaszłam do pewnego ABC i chciałam produkty winiary na 10 złotych, a pania na cały sklep nie znalazła na na tę kwotę produktów emotka emotka


emotka
A co mnie najbardziej dziwi - przecież promocje & konki mają zwiększać sprzedaż konkretnego towaru, więc z mojego punktu widzenia, franczyzobiorcy powinni być zobligowani do zamówienia tego towaru i promowania konka. Tymczasem w sklepach ABC miałam wrażenie, że pytam o kawior z kaszalota pakowany w słoiki 7 L emotka
PS: Kaszalot, to ssak emotka



Ja pamiętam, że jakikolwiek byl konkurs i wysyłałam męża po drodze z pracy do ABC (u nas niestety nie ma)to nigdy nic nie było a jak już było to za absurdalną kwotę , którą i tak godziłam się zapłacić
Jak byłam u teściowej i był konkurs z sokami to sklep był tak wielki, że z trudem mógł pomieścić 2 osoby a o asortyment lepiej nie pytać


w moich abc handlują wódką i piwem, a spożywka to atrapy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3653756 Napisano: 26.08.2010 07:14:01 w Połączenia nieodebrane
663 501 803
i
662 211 211

zna ktoś?
oba na konkursowym numerze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3648611 Napisano: 25.08.2010 07:16:19 w Konkursy ABC
judyta74 napisał(a):

i znowu czasówka ehh ja wysyłając z twixa to tak trafiałam -koło 18.00:(...., ze szkoda pisać ... emotka emotka


a były już wyniki z twixa ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3641988 Napisano: 22.08.2010 10:22:15 w Żegnamy zmarłych

basiag

#3629487 Napisano: 17.08.2010 04:14:53 w Wkurza mnie...
ela napisał(a):

wkurza mnie że wczoraj przez własną glupotę zostawiłam telefon na balkonie i przypomniałam sobie o nim po burzy i cały zamókł no i się suszy ale nie wiem czy jeszcze bedzie coś z niego emotka emotka emotka emotka emotka


daj do przeczyszczenia, warto zainwestować parę złotych to się uratuje, a jak sam wyschnie i nawet bedzie działał to nie ma sie co cieszyć, za niedługi czas i tak padnie, woda jest wredna i napewno gdzieś korozję rozpocznie emotka
tylko przeczyszczenie daje szanse ze się trwale uratuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3628328 Napisano: 17.08.2010 10:36:41 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

basiag napisał(a):

szukam chętnego na wymianę w razie potrzeby emotka

czyli kogoś kto ma paragon na konek Naturelli z Carrefoura Wileńska, czyli Targowa 72 emotka
robiłam wczoraj zakupy w Carrefourze na Głębockiej a w domu byłam bardzo późno i słałam dopiero przed 24.00 i wpisałam z pośpiechu kod który mi się rzucił pierwszy w oczy a ze byłam zmeczona to nie zauważyłam ze to kod Targowej, bo przeciez na paragonach sa adresy ich obu emotka

teraz z rana dopiero jak sie wyspałam to zauwazyłam ten bład emotka
czyli mam paragony z wczoraj na Głębocką a zgłoszenia poszły na Targową emotka
ot emotka emotka emotka



Ja mam paragon z Targowej emotka
jak bedzie samochód to dzielimy się na pół



:D

takich marzeń to nawet nie mam emotka
raczej o bonie myślałam emotka
ale dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3627622 Napisano: 17.08.2010 05:26:10 w Carrefour konkursy
szukam chętnego na wymianę w razie potrzeby emotka

czyli kogoś kto ma paragon na konek Naturelli z Carrefoura Wileńska, czyli Targowa 72 emotka
robiłam wczoraj zakupy w Carrefourze na Głębockiej a w domu byłam bardzo późno i słałam dopiero przed 24.00 i wpisałam z pośpiechu kod który mi się rzucił pierwszy w oczy a ze byłam zmeczona to nie zauważyłam ze to kod Targowej, bo przeciez na paragonach sa adresy ich obu emotka

teraz z rana dopiero jak sie wyspałam to zauwazyłam ten bład emotka
czyli mam paragony z wczoraj na Głębocką a zgłoszenia poszły na Targową emotka
ot emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3618895 Napisano: 13.08.2010 07:04:16 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.



też znam takich kulturalnych szefów i przedstawicieli handlowych emotka



ja miałam jazdy z samym przedstawicielem sponsora bo to on mi wydawał zmywarkę, zresztą w swoim mieście gdzie robie zakupy, kierowniczka sklepu była ok i nawet powiedziała ze dla niej to tylko kłopot takie akcje konkursowe.
Gostek najpierw przez telefon spytał czy należe do mafii wygrywającej a potem czy to mój sposób na życie emotka na nastepny dzień przy odbiorze spytałam czy przemyślał na ile niestosowne były jego uwagi i wtedy zaczęła sie jazda emotka
najpierw udawał głupka o co mi wogóle chodzi, później powiedział ze to żart (tu tylko mu współczuć ze taki poziom reprezentuje emotka ) a na końcu jak poprosiłam o jego wizytówkę to sie wyparł ze nic takiego nie powiedział i czy mam to nagrane.Awantura była na całe zaplecze emotka Skończyło się na rozmowie z jego bezpośrednim przełożonym (pewnie jego kolega, no ale co wygarnęłam to moje)i przeprosinach z ich strony emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3608277 Napisano: 09.08.2010 03:05:53 w Inne mniejsze markety
ilonar2301 napisał(a):

Z Vanisha dzwonią, a nie ślą sms- y emotka
Tak właściwie, to są listy rezerwowe, czy tak jak jest napisane w Regulaminie- nagrody przechodzą na własność Organizatora?



miałam dzwonienie na myśli emotka
a jest regulamin dla Topazów? bo nie widziałam ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3608245 Napisano: 09.08.2010 02:56:17 w Inne mniejsze markety
były w końcu te smsy z Topaza?
jedna osoba na forum to trochę mało emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3606758 Napisano: 09.08.2010 08:01:55 w Inne mniejsze markety
nineczka17 napisał(a):

ewachem napisał(a):

Byłam wczoraj w abc na zakupach, panie ekspedientki o wszystkim byly poinformowane, wiec zakupy poszly bez problemu


to super!

u mnie problem mają inne nazwiska i nie zrealizałam jeszcze bonów emotka


ja przed odwiedzeniem abc zadzwoniłam do eurocash i poinformowałam kiedy wybieram sie na zakupy z prośbą o uprzedzenie ich o tym żeby nie było emotka i jak pojechałam to mieli już sprostowane więc bez problemu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3592484 Napisano: 03.08.2010 11:36:47 w Inne mniejsze markety
agusiac87 napisał(a):

dorfika napisał(a):

jak jest z odbiorem nagród z konkursu VANISH (Smolar), trzeba dzwonic do sklepu - umawiac się na odbiór, czy czekac na wieści od nich?

ktoś juz odbierał zmywarke lub DVD?


mi powiedzieli że dostarczą dvd do domu jak mnie informowali od wygranej, ale co sklep to inny obyczaj


w/g regulaminu trzeba samemu odebrać, znam osobę która wczoraj sama odbierała zmywarkę a ja umówiłam sie na czwartek/piątek na odbiór bo jestem teraz na wyjeżdzie.U mnie powiedzieli ze cały czas zmywarka na mnie czekała emotka
myślę ze lepiej zadzwonic do sklepu i się dopytać bo w/g regulaminu już jest np. w Bomi po terminie i nagrody przepadają, choć myślę ze nie bedą aż tacy restrykcyjni emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3557252 Napisano: 19.07.2010 03:10:57 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

basiag napisał(a):

wsciekly napisał(a):

basiag napisał(a):

wsciekly napisał(a):

smolar z vanishem z almy dzwoni


gratki, a z jakiego miasta?



o kurcze musze zadzwonic, bo nie zapytałem


emotka
pytam z jakiego miasta wygrałeś emotka



grałem w kilku


no to kłania się czytanie ze zrozumieniem emotka
nie w którym grałeś a w którym wygrałeś emotka
zresztą może już nie odpowiadaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3557241 Napisano: 19.07.2010 03:04:42 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

basiag napisał(a):

wsciekly napisał(a):

smolar z vanishem z almy dzwoni


gratki, a z jakiego miasta?



o kurcze musze zadzwonic, bo nie zapytałem


emotka
pytam z jakiego miasta wygrałeś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3557227 Napisano: 19.07.2010 03:00:01 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

smolar z vanishem z almy dzwoni


gratki, a z jakiego miasta? Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3557082 Napisano: 19.07.2010 02:07:42 w Połączenia nieodebrane
anemie82 napisał(a):

baraba napisał(a):

mam nieodebrane połaczenia
665 062 407
516 088 882


oddzwaniam, lae nikt się nie zgłasza emotka
zna może ktoś te numery?


516 to agencja smolar


516 088 882 z tego tez dzwoniki z vanisha bomi emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

basiag

#3554096 Napisano: 18.07.2010 08:18:48 w Inne mniejsze markety
Jest ktoś z Ostrołęki i grał o zmywarkę z Vanisha u siebie, jak zdobył paragon?
Przejeżdzałam przez Ostrołękę i chciałam kupić tam towar do konka.
Pod adresem Walecznych 20 znajduje się prywatna chałupa pana Romana Szkopek który w/g ludzi zapytanych na ulicy zajmuje się różnoraką działalnością a w domu ma tylko biuro, zadnego sklepu ani pod tym adresem ani w pobliżu nie ma emotka
a Sygma na ul. Targowa 41 gdzie na dodatek są AŻ 2 ZMYWARKI!! - to hurtownia chemii gospodarczej gdzie nie prowadzą wogóle sprzedaży detalicznej emotka
ot się urządzili emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0