Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aguska7

aguska7

#3991540 Napisano: 24.12.2010 05:17:05 w Pomocy!!!!
mmaddamm napisał(a):

Niechcacy skasowałam mail z Posti, czy jakaś miła osóbka mogłaby mi przesłać go na maila mmaddamm@wp.pl ?


wysłane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3987046 Napisano: 22.12.2010 03:33:52 w GFK
Nie wie ktoś jak długo jest ważny kod doładowujący z gfk? Dopiero pierwszy raz mi przyszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3971410 Napisano: 17.12.2010 03:03:59 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

psemulek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ashley878 napisał(a):

czy ktos moze podac telefon do rossnetu


Adres Organizatora Konkursu: Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o. Ul. Św. Teresy 109, 91-222 Łódź, tel. +48 42/61 39 100, fax +48/61 39 999, e-mail: firma@rossmann.com.pl.



Dzięki:)


powodzenia emotka


ja też dziękuję za numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3971393 Napisano: 17.12.2010 02:58:52 w Rossmann
psemulek napisał(a):

aguska7 napisał(a):

psemulek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

psemulek napisał(a):

Ludzie, o co chodzi z tymi kodami do odbioru żelu Bourjois, bo dzisiaj przeszłam się do Rossmanna (mam 5 km, więc miałam wyprawę w mrozie emotka ), a ode mnie wołają jakieś kody. Skąd je wziąć?


te kody to powinny mieć panie sprzedawczynie,co najmniej tak u mnie było



beznadziejne te Panie, tak im tłumaczyłam, ale się we 2 zebrały i one są pewne, ze ja muszę mieć kod, bo tak napisane mają w wytycznych, a jakie to mądralińskieeeee, mówiłam, żeby poszły po nagrody, może jakiś kod przy nich, one nie, bo one wiedzą lepiej.
Ale to nic już wystosowałam maila do siedziby rossnetu, żeby zajęły się szkoleniem ekspedientek w Gnieźnie, a macie maila do rossnetu innego, niż na redakcję, albo nr telefonu?

emotka emotka emotka


to tak, jak u mnie emotka



no i co wydali Tobie te nagrody, bo u mnie tym paniom to się nie przetłumaczy nic, wychodzą braki w szkoleniach i kwalifikacjach personelu Rossmann, oj wychodzą
emotka


cały scenariusz taki sam jak u Ciebie, łącznie z brakiem wydania żelu emotka A na maila nie odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3971391 Napisano: 17.12.2010 02:58:16 w Rossmann
psemulek napisał(a):

aguska7 napisał(a):

psemulek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

psemulek napisał(a):

Ludzie, o co chodzi z tymi kodami do odbioru żelu Bourjois, bo dzisiaj przeszłam się do Rossmanna (mam 5 km, więc miałam wyprawę w mrozie emotka ), a ode mnie wołają jakieś kody. Skąd je wziąć?


te kody to powinny mieć panie sprzedawczynie,co najmniej tak u mnie było



beznadziejne te Panie, tak im tłumaczyłam, ale się we 2 zebrały i one są pewne, ze ja muszę mieć kod, bo tak napisane mają w wytycznych, a jakie to mądralińskieeeee, mówiłam, żeby poszły po nagrody, może jakiś kod przy nich, one nie, bo one wiedzą lepiej.
Ale to nic już wystosowałam maila do siedziby rossnetu, żeby zajęły się szkoleniem ekspedientek w Gnieźnie, a macie maila do rossnetu innego, niż na redakcję, albo nr telefonu?

emotka emotka emotka


to tak, jak u mnie emotka



no i co wydali Tobie te nagrody, bo u mnie tym paniom to się nie przetłumaczy nic, wychodzą braki w szkoleniach i kwalifikacjach personelu Rossmann, oj wychodzą
emotka


cały scenariusz taki sam jak u Ciebie, łącznie z brakiem wydania żelu emotka A na maila nie odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3971378 Napisano: 17.12.2010 02:53:39 w Rossmann
psemulek napisał(a):

gosia16 napisał(a):

psemulek napisał(a):

Ludzie, o co chodzi z tymi kodami do odbioru żelu Bourjois, bo dzisiaj przeszłam się do Rossmanna (mam 5 km, więc miałam wyprawę w mrozie emotka ), a ode mnie wołają jakieś kody. Skąd je wziąć?


te kody to powinny mieć panie sprzedawczynie,co najmniej tak u mnie było



beznadziejne te Panie, tak im tłumaczyłam, ale się we 2 zebrały i one są pewne, ze ja muszę mieć kod, bo tak napisane mają w wytycznych, a jakie to mądralińskieeeee, mówiłam, żeby poszły po nagrody, może jakiś kod przy nich, one nie, bo one wiedzą lepiej.
Ale to nic już wystosowałam maila do siedziby rossnetu, żeby zajęły się szkoleniem ekspedientek w Gnieźnie, a macie maila do rossnetu innego, niż na redakcję, albo nr telefonu?

emotka emotka emotka


to tak, jak u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3971356 Napisano: 17.12.2010 02:45:58 w Rossmann
ashley878 napisał(a):

czy ktos moze podac telefon do rossnetu


ja też bardzo proszę emotka na maila oczywiście rossnet nie raczy odpowiedzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3965113 Napisano: 15.12.2010 05:41:15 w Rossmann
gosia16 napisał(a):

aguska7 napisał(a):

nie pisz tylko dzwoń


niestety wtedy nie będę miała dowodu, żeby pokazać w rosmannie, ale jak nie odpiszą na maila, to będę dzwonić. Dzięki za radyemotka
ta pani do której kiedyś dostałam nr chyba pani Monika osobiście sprawę wyjaśnia z danym Rossmanem to nie musisz mieć żadnego potwierdzenia,jak mówię sprawa była wyjaśniona w przeciągu godziny - zaznaczam bardzo korzystnie dla mnie
ooo, to super, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3965041 Napisano: 15.12.2010 05:22:18 w Rossmann
nie pisz tylko dzwoń
niestety wtedy nie będę miała dowodu, żeby pokazać w rosmannie, ale jak nie odpiszą na maila, to będę dzwonić. Dzięki za radyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3965021 Napisano: 15.12.2010 05:15:39 w Rossmann
klaudia011 napisał(a):

aguska7 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

aguska7 napisał(a):

Byłam wczoraj odebrać żel i panie w Rossmannie wcisnęły mi kit, że trzeba mieć kod, żeby go odebrać. Nic mi na maila nie przyszło, ani nic takiego w regulaminie nie było, ale się nie wykłócałam. Dzisiaj dowiedziałam się na forum, że innym wydawali bez problemu emotka Macie może jakiegoś maila konkursowego do Rossmanna, gdzie piszecie w sprawie nagród emotka bo czuję, że jak pójdę znowu, to się znów ekspedientki wyprą, że kodu nie mają emotka Chyba sobie odpuszczę ten żel emotka


u mnie w rossmanie pani miała swój kod wydrukowany na takiej dużej kartce i pisała tam nazwa konkursu ... i wbijała mi dwa żele tym kodem właśnie


no właśnie, a mi się ekspedientki wyparły, że kodów nie mają, mam przyjść ze swoim i koniec emotka Czyżby same chciały z tego żelu skorzystać, czy co emotka



ja dzisiaj odbierałam...zapłaciłam 1grosz. Pani miała swój kod na dużej kartce emotka
Twoje albo niedoinformowane, albo mają ochotę na żel...
Napisz moze do rossnetu..zobaczysz co odpiszą emotka Wydrukujesz maila i pójdziesz z nim jak cos emotka


chyba tak zrobię właśnie emotka a jest jaikś bezpośredni mail do spraw konkursowych emotka jeszcze nigdy nie miałam okazji pisać do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3964991 Napisano: 15.12.2010 05:07:47 w Rossmann
Problem w tym, że ekspedientka zawołała inną i to właśnie kierowniczka stwierdziła, ze mam mieć kod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3964911 Napisano: 15.12.2010 04:50:14 w Rossmann
gosia16 napisał(a):

aguska7 napisał(a):

Byłam wczoraj odebrać żel i panie w Rossmannie wcisnęły mi kit, że trzeba mieć kod, żeby go odebrać. Nic mi na maila nie przyszło, ani nic takiego w regulaminie nie było, ale się nie wykłócałam. Dzisiaj dowiedziałam się na forum, że innym wydawali bez problemu emotka Macie może jakiegoś maila konkursowego do Rossmanna, gdzie piszecie w sprawie nagród emotka bo czuję, że jak pójdę znowu, to się znów ekspedientki wyprą, że kodu nie mają emotka Chyba sobie odpuszczę ten żel emotka


u mnie w rossmanie pani miała swój kod wydrukowany na takiej dużej kartce i pisała tam nazwa konkursu ... i wbijała mi dwa żele tym kodem właśnie


no właśnie, a mi się ekspedientki wyparły, że kodów nie mają, mam przyjść ze swoim i koniec emotka Czyżby same chciały z tego żelu skorzystać, czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3964879 Napisano: 15.12.2010 04:43:36 w Rossmann
Byłam wczoraj odebrać żel i panie w Rossmannie wcisnęły mi kit, że trzeba mieć kod, żeby go odebrać. Nic mi na maila nie przyszło, ani nic takiego w regulaminie nie było, ale się nie wykłócałam. Dzisiaj dowiedziałam się na forum, że innym wydawali bez problemu emotka Macie może jakiegoś maila konkursowego do Rossmanna, gdzie piszecie w sprawie nagród emotka bo czuję, że jak pójdę znowu, to się znów ekspedientki wyprą, że kodu nie mają emotka Chyba sobie odpuszczę ten żel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3711714 Napisano: 20.09.2010 11:51:46 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję zeida za szybciutką, miłą i sprawną wymianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3662797 Napisano: 30.08.2010 05:19:43 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję safirce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3656198 Napisano: 27.08.2010 05:15:59 w GFK
monis napisał(a):

tiny napisał(a):

aguska7 napisał(a):

mam pytanie, po jakim czasie przychodzi do osoby poleconej mail z zaproszeniem do gfk? Wysłałam zaproszenie 2 dni temu i jeszcze nie doszło:/



Zazwyczaj idzie 1-2 dni, ale pewnie dłużej też się może zdarzyć emotka


u mnie trwało to około tygodnia..


dziękuję bardzo za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3655629 Napisano: 27.08.2010 01:20:52 w GFK
mam pytanie, po jakim czasie przychodzi do osoby poleconej mail z zaproszeniem do gfk? Wysłałam zaproszenie 2 dni temu i jeszcze nie doszło:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3647855 Napisano: 24.08.2010 06:31:00 w Pomocy!!!!
ferinka24 napisał(a):

agamaty napisał(a):

Kto może niech się modli, reszta niech trzyma kciuki...
http://pomoz-amelce.pl/kronika
Amelka ma trzy lata... Jest córeczką mojej koleżanki z forum rówieśniczego. Lekarze dziś na 100% potwierdzili wznowę... Nie mogę tego zrozumieć, nie potrafię...



jejku
emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

aguska7

#3642690 Napisano: 22.08.2010 06:27:01 w Żegnamy zmarłych

aguska7

#3635746 Napisano: 19.08.2010 12:10:25 w PODZIĘKOWANIA
ela napisał(a):

aguska7 wielkie dzięki za pomoc emotka emotka emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0