Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4542593 Napisano: 18.07.2011 10:05:24 w Pomocy!!!!
Joan, Szunia, Wsciekly (kolejność alfabetyczna emotka ) - dzięki za rady, już wiem jak zrobię emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4542002 Napisano: 18.07.2011 06:39:20 w Pomocy!!!!
Załóżmy, że muszę wysłać komuś kwiaty na przeprosiny, ale ta osoba nie mieszka w tym samym mieście, rowerem za daleko, a prawka nie mam. Jak je dostarczyć bez użycia poczty kwiatowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4541448 Napisano: 18.07.2011 02:45:22 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kochaniutka napisał(a):

postscript napisał(a):

doalki napisał(a):

Wkurzyła mnie babka w poczekalni do okulisty.Poszłam z synkiem bo ma coś czerwonego na dolnej powiece ..Leciwa kobitka zapytała się małego jak ma na imi?. Gdy odpowiedział, że Olaf- ona do niego: Tobie to by ładne imię pasowało, a nie takie-powiedziałam, że nie interesuje mnie jej zdanie w tej kwestii- bezczelna emotka emotka



sama pewnie miala Zenobia albo Leokadia emotka


Lekarze bardzo często wyśmiewają imiona swoich pacjentów. Przy mojej ostataniej wizycie, lekarz powiedział,że ludzie są idi*tami, że miał pacjenta przede mną, który miał na imię Dejwid , dokładnie tak pisane.



Tak powiedział? Że idiota?! Niech no go dorwę!


Ale chyba nie podpisujesz się Dejwid? emotka



Tylko przy lekarzach emotka Oni zwykle bazgrzą jak kura pazurem to ja też mogę bazgrać co chcę, wolny kraj emotka

Wkurza mnie, że dostałem w tymbraku mądrość Wstęp bezpłatny emotka i teraz nie wiem gdzie mam ten wstęp bezpłatny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4541429 Napisano: 18.07.2011 02:39:38 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):

postscript napisał(a):

doalki napisał(a):

Wkurzyła mnie babka w poczekalni do okulisty.Poszłam z synkiem bo ma coś czerwonego na dolnej powiece ..Leciwa kobitka zapytała się małego jak ma na imi?. Gdy odpowiedział, że Olaf- ona do niego: Tobie to by ładne imię pasowało, a nie takie-powiedziałam, że nie interesuje mnie jej zdanie w tej kwestii- bezczelna emotka emotka



sama pewnie miala Zenobia albo Leokadia emotka


Lekarze bardzo często wyśmiewają imiona swoich pacjentów. Przy mojej ostataniej wizycie, lekarz powiedział,że ludzie są idi*tami, że miał pacjenta przede mną, który miał na imię Dejwid , dokładnie tak pisane.



Tak powiedział? Że idiota?! Niech no go dorwę! Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4540992 Napisano: 18.07.2011 12:03:48 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie, że znalazłem w sklepie frugo emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4540959 Napisano: 18.07.2011 11:53:00 w Pomocy!!!!
O Ivisia, Wsciekly, jak miło! Aż się mi letko na serudszku zrobiło emotka
Jeszcze 2 karniaki emotka chcemy więcej! chcemy więcej! emotka

Też mi głupio, jak zauważę gdzieś swój awatar, chce zobaczyć co to za głupoty napisałem, a tu mądry post emotka i za chwile refelks, że ja to nie ja znowu emotka

p.s
Wybacz Hitmanka, ale kocham swój awatar i siebie, a uwierz że miłość jest po prosu bezgraniczna i nie mogę tak zostawić swojego awatara
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4540235 Napisano: 18.07.2011 07:08:39 w Dziś cieszę się z.....
avatea napisał(a):

ufff w domu ponad 800km spokojnie przejechane:) emotka



Duży dom, żeby przejechać w nim 800km emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4540154 Napisano: 18.07.2011 05:50:55 w Wkurza mnie...
emilka1705 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że wczoraj od 20 nie było prądu emotka Ani poczytać, ani telewizja, ani net, ani muzyka, ani nawet popisać z kimś - koniec baterii w komie, a naładować nie ma jak
emotka


trzeba rachunki płacić emotka



Cii.. chyba pomyśleli że zapłaciłem jednak, skoro znowu włączyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4540149 Napisano: 18.07.2011 05:43:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że wczoraj od 20 nie było prądu emotka Ani poczytać, ani telewizja, ani net, ani muzyka, ani nawet popisać z kimś - koniec baterii w komie, a naładować nie ma jak
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4538114 Napisano: 16.07.2011 07:00:01 w poszukiwany, poszukiwana!!!
bruce napisał(a):

szukam: dawidekk
oraz Twojego rewelacyjnego avatarka!
emotka



emotka

Szukam Bruce emotka Wiem skubańcu, że jesteś na forum pod innym nickiem więc odezwij się na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536873 Napisano: 15.07.2011 09:51:52 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

nastepnym razem popros o 69 to Ci sie nie pomyli...



O ludzie drodzy! Co Wy z tym 69 (Joan na gadu) emotka tylko jedno Wam w głowach, ale prawda że 69 i 96 to to samo emotka

W temacie wkurzają mnie ludzie którzy sikają i plują do basenu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536850 Napisano: 15.07.2011 09:42:35 w Wkurza mnie...
Po tym wstępie możnaby się spodziewać nie wiadomo jakiej historii, a ta jest nudna(jeden z powodów czemu nie opisałem jej na forum) emotka

Na basenie zawsze dostaje się opaski na rękę z numerem, ja dostałem 89.. po 2 godzinach czas wyjść z basenu, latam jak głupi, szukam wyjścia, ale są wejścia tylko z numerami od 1 - 35 i 36-70. Ryzyk fizyk, wchodzę do tej 36-70, zawsze to bliżej do 89. Cały happy, że znalazłem szatnię idę sobie idę, aż tu nagle.. kobieta! emotka Okej, rozumiem, mogła pomylić się kobiecina, ale idę dalej aż tu nagle.. 3 kobiety! Wszystkie wzrok na mnie, aż mi się głupio zrobiło, szybkim chodem wyszedłem z tej szatni, lookam a tu napis że Damska emotka to szukam 36-70 męskiej.. nareszcie - jest i ona.. w tym momencie ogarnąłem się i zadział mój refleks iż dostałem numerem 68 a nie 89 emotka

Poza tym byłem tam z kumplami, i wiadomo że w towarzystwie każdy cwaniak emotka miała być rwąca rzeka a jest doopa mariana. W ogóle nie posuwa do przodu (bez skojarzeń), jako że woda chłodna do tego, i jakiś tam inny bajer nie działa to zaczynamy komentować, że co to w ogóle co badziew, zepsuł się czy co.. Ratownik uświadomił nam, że rwąca rzeka jest włączana co pół godziny..
emotka emotka

Ot i historyja Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536795 Napisano: 15.07.2011 09:24:02 w Wkurza mnie...
Ale macie głupkowate pomysły emotka

Otóż Postscript - odgadłeś me cne plany i oczywiście wszystko co piszę na forum jest pod publiczkę. emotka A tak serio lubię gadać i niczego nie oczekuję, wtedy jest miła niespodzianka jak ktoś zapyta, a jak nie to nie ma rozczarowania, to samo polecam na konkursy emotka

Dżoan wejdź na gadu, Krzyszu Twojego nie mam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536671 Napisano: 15.07.2011 08:31:39 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

dawidekk napisał(a):

hittmanka napisał(a):


avatar wyraża nas samych...



Teraz to mnie podłamałaś emotka emotka
w temacie, wkurza mnie info iż avatary wyrażają nas samych emotka


ojej... nie chciałam sprawić Ci przykrości Dawidku, wiem co przeżywasz... emotka emotka
ale Twój avatar bardzo mnie irytował emotka emotka emotka



Spoko, mnie też emotka czy chłop przebrany za babę przebraną za Jokera może nie być irytujący? emotka

W temacie wkurza mnie, iż nie poznałem się na swojej głupocie na basenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536661 Napisano: 15.07.2011 08:26:38 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

hittmanka napisał(a):


avatar wyraża nas samych...



Teraz to mnie podłamałaś emotka emotka
w temacie, wkurza mnie info iż avatary wyrażają nas samych emotka



Odwołuję, zapomniałem że nie mam już avatara emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4536657 Napisano: 15.07.2011 08:25:23 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):


avatar wyraża nas samych...



Teraz to mnie podłamałaś emotka emotka
w temacie, wkurza mnie info iż avatary wyrażają nas samych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4535282 Napisano: 15.07.2011 11:10:32 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):



to napisz



Napisałem, tylko nie mówię o tym na forum. Zobaczymy czy odpowie w ogóle emotka
Przeczytałem to co napisałem i stwierdziłem że za dobry byłem dla niego emotka
Ale z kolei Wy zbyt źli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4535271 Napisano: 15.07.2011 11:06:57 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dawidekk - prośba na PW poszła już wcześniej. Przeczytaj sobie dokładnie, co z definicji oznacza homofobia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia

I w ogóle, gdzie masz swojego ava? emotka



A no chyba że była prośba na pw to teraz możemy zrobić nagonkę emotka to rzeczywiście niech ktoś się weźmie za ten awatar! O jaa.. przecież jak można propagować takie treści!

Wikipedia to niezbyt rzetelne źródło emotka

Avka nie będzie emotka szukam nowego, aby ponownie być wyjątkowym i oryginalnym emotka
Pisał właśnie w tym temacie że ktoś mi podebrał avka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4535216 Napisano: 15.07.2011 10:54:48 w Wkurza mnie...
ladymarmolade napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

a ja sie trochę dziwie waszemu oburzeniu, przecież on nie napisał żadnych obraźliwych słów w kierunki ludzi o odmiennej orientacji ani waszym emotka
to raczej na niego spadły gromy i naprawdę pełne nienawiści teksy( np ten post o aborcji)
nie akceptuje, ma prawo



Tak, każdy ma swoje poglądy życiowe i zasady jakimi kieruje się w życiu. Ale czy trzeba obnosić się z tym całemu światu?
Powinniśmy być tolerancyjni! Akceptujmy innych a inni zaakceptują nas z naszymi wadami, poglądami sposobem życia...



Uwaga, będzie perwers emotka

Więc.. mógłbym zrozumieć takie oburzenie, gdyby napisał że ludzie o innej orientacji są gorszą rasą, ludźmi podrzędnego rzędu, itd. ale na szczęście nic takiego nie padło. Jeżeli ktoś miałby w avku napis, że jest homo to byłoby okej, bo wiadomo że powinno się tolerować takie osoby, ale odwrotnie, jak się jest homofobem to już jest blee.. Przesadzasz z tym obnoszeniem się na cały świat, nie dostrzegłem żeby pisał posty o homoseksulistach, obrażał ich, w każdym poście zaznaczał że jest homofobem, poza tym forum to nie cały świat, nie dostrzegłem również transparentów z napisem Jestem homofobem ani jego w telewizji, gazetach, itd.
Nawet, jeżeli by tak robił to co z tego? Jego życie jego sprawa. Tolerujmy innych a sami chcecie zmienić człowieka. Mogliście najpierw napisać do niego na pw z prośbą o zmianę avataru, uzasadniając że rani to wasze odczucia, że tolerujecie to kim jest, ale prosicie żeby nie pisał tego na forum. Ale gdzie tam, najlepiej zrobić burzę na forum, zrobić szopkę zamiast napisać do niego na pw.
Też wolałbym, żeby nie było takiego avatarka na forum, ale napiszę do niego najpierw, a nie wygłaszam na forum swoje poglądy. Od tego że tu napiszecie że to jest chamskie itd. się nic nie zmieni, a od rozmowy być może tak.

Domyślam się, że polecą gromy na mnie ale spoko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4534147 Napisano: 14.07.2011 10:37:20 w Konkurs na forum2?
zapomniał się przywitać z Tobą po przyjściu Wyświetl w wątku >>
0 0