Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#3300690 Napisano: 16.04.2010 02:22:40 w Konkurs na forum2?
kasiul napisał(a):

to niesprawiedliwe że cały czas 1 osoba wygrywa emotka



Annb 2 razy wygrała, i z tego co widzę teraz 2 razy Ty też emotka nie obwiniaj innych za to że są szybsi od Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3300650 Napisano: 16.04.2010 02:13:08 w Konkurs na forum2?
Angelina Jolie i Brad Pitt Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3300642 Napisano: 16.04.2010 02:10:28 w Konkurs na forum2?
3C, 4B, 4C (ten napis pośrodku) Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3299017 Napisano: 15.04.2010 09:04:33 w Wkurza mnie...
Jeszcze mnie wkurza, że taki stary a taki głupi emotka wciągnąłem się w gierkę farmerama, coś jakby farmville na facebooku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3298232 Napisano: 15.04.2010 04:42:15 w Wkurza mnie...
stokrotka60 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

polec napisał(a):

renatak0 napisał(a):

a mnie wkurza ,ze moje dziecko ma w maju komunię a mi nie udało się wygrać jego wymarzonej komórki(zresztą żadnej komórki) ani roweru nawet kasku z Kinder Delice

Wiem, wiem komunia to przeżycie duchowe a nie prezenty ale jak widzę jak się z zapałem i wiarą przygotowuje do tej komunii przez cały rok (nie nadążam z nim biegać do Kościoła wciąż się uczy nowych modlitw i czyta Biblię!!!)to chciałabym mu zrobić taką niespodziankę a najzwyczajniej mnie nie stać

o jeju emotka , kurcze, ale mi się zrobiło przykro , mały tak dzielnie się przygotowuje. Żal mi go, że jakbym miała, to chyba bym Ci wysłała, naprawdę, ot tak z dobrego serca, bo uśmiech dziecka jest bezcenny




o Twoim dobrym sercu już się przekonałam nie raz,
emotka dzięki, za miłe słowa a synek mnie rzeczywiście zaskakuje, swoim podejściem


emotka ty chcesz wynagrodzic dziecku za to ze chodzi na proby komunijne komorka ,wez dziecko do kina na bajke... od kiedy takie male dzieci z komorkami chodza emotka



Teraz to wyścig szczurów jest emotka Trzeba mieć czym się pochwalić przed kolegami, teraz to respect u przyjaciół można zdobyć tylko za pomocą komórek, itp. Klocki lego, kolejki to nie te czasy już emotka No dobra, przesadziłem..

p.s
ja na komunię dostałem z takich najważniejszych rzeczy to rower i zegarek, potem to już kasa i mniejsze rzeczy emotka zapomniałem! Najważniejsze! Jeszcze taką grę planszową LECHA, okrągłą, otwieracz był dołączony emotka

Dobra starczy bo lekcje czekają a ja tu o starych czasach, które mało kogo obchodzą emotka

W temacie wkurza mnie, że spr. z Wosu był zapowiedziany na za tydzień w piątek, bo jutro miało nie być nauczycielki, tylko że odwołali wycieczkę i nie wiem czy się uczyć czy nie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3295523 Napisano: 14.04.2010 01:46:15 w Konkurs na forum2?
Cumuloniwlbusmak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3285692 Napisano: 10.04.2010 08:24:42 w Żegnamy zmarłych
Wierzyć się nie chce (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

dawidekk

#3283807 Napisano: 09.04.2010 01:27:50 w Pomocy!!!!
Halooo, to nie ten temat emotka emotka emotka Ogarnijcie się emotka I nie musicie pisać pogrubionym pismem i tak Was widać emotka
A ja dziękuję Samantha22 za wypowiedź odnośnie E-fajki, ale zdania są podzielone - dostałem też kilka pw emotka Problem w tym, że ta osoba pali już koło 15 lat więc jednak pewnie by czuła zbyt wielką różnicę, macie jakieś rady jeszcze odnośnie e-papierosa? Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3283788 Napisano: 09.04.2010 01:22:05 w TESCO konkursy
Tylko jedna osoba by wygrała zmywarkę z tesco? Dziwne, nie? emotka mógłby ktoś do nich zadzwonić i się upewnić? Ja się wstydzem emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3283703 Napisano: 09.04.2010 12:49:15 w TESCO konkursy
To były te eski z TESCO zmywarkowe? emotka
Trochę to podejrzane
awe napisał(a):

loczeq napisał(a):

awe napisał(a):

czy ktos z Was dzwonil do nich? bo to obled tak siedziec i czekac - ja jestem chory czlowiek, nie moge sie tak denerwowac a tu zaraz zglupieje od tych dziadkow? sama zadzwonie chyba.... emotka emotka



rano mowili ze beda w pn emotka


słuchaj jak mozesz to dzwon do nich bo mi przed chwila kobieta powiedziala ze byly dzis tylko jak chcialam dopytac to sie rozlaczyla..


poza tym skoro rano mówili że dopiero w pon. i chyba nikt tak naprawdę nie wygrał tej zmywarki to ciągle jest szansa
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

dawidekk

#3276567 Napisano: 07.04.2010 04:19:28 w PODZIĘKOWANIA
ewisz napisał(a):

Wielkie podziękowania dla dawidekk za pomoc emotka



Polecam się na przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3276558 Napisano: 07.04.2010 04:18:10 w dzis mam urodzinki
Dzisiaj swe urodziny obchodzi Annb emotka emotka emotka emotka Się tylko na forum nie chce przyznać emotka Annb obchodzi dziś swoją 18 jeżeli się nie mylę emotka emotka

emotka emotka emotka emotka emotka
emotka Sweet Eighteen emotka
emotka emotka emotka emotka emotka
Najlepszego Ann emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3276532 Napisano: 07.04.2010 04:13:20 w Pomocy!!!!
ewisz napisał(a):

Wie ktoś jak można tu kogoś zablokować lub dodać do czarnej listy jak jest taka? emotka



Czyżby Anulka08 emotka emotka

https://www.e-kon...info/zablokowani.php

Albo jak wolisz to: u góry w profilu masz 'Lista przyjaciół' wejdź tam i 'Zobacz listę zablokowanych' emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3276360 Napisano: 07.04.2010 03:18:42 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że mam do zrobienia na jutro 14 zadań z angielskiego, czyżby nauczyciel znów nie pomyślał, że wolę święta spędzić z rodziną a nie przy biurku robiąc zadania? emotka I do tego ogromna kartkówka z historii. Byle wytrzymać do 30 kwietnia, a potem cały tydzień wolnyy, aaahh.. Raz..Dwa....Dziesięć... uff.. prawie od razu lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3273850 Napisano: 06.04.2010 09:35:16 w Wkurza mnie...
monisi napisał(a):

arta napisał(a):

Wkurza mnie to, że zrobilam sobie nowa fryzure - full wypas, nowe cięcie i pasemka. Chłopak nie widział mnie pare dni i zauwazył, ze na głowie mam jakies PRZEBARWIENIA...

ech, ci faceci emotka emotka

dajcie nam spokój i tak i tak nas kochacie tylko my słabo widzimy bo i tak liczy się wasze wewnetrzne piekno
emotka


Jak to mówi przysłowie Nie oceniaj faceta po jego avatarze
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3273086 Napisano: 06.04.2010 05:19:55 w Wkurza mnie...
psika napisał(a):

Przestroga!!!
Jeżeli gracie na Wyspie Leona o WII musicie mieć wszystkie kody (opakowania) od początku zabawy realnie w domu. Żądają wszystkich kodów które się wpisuje, nawet tych z przegranych gier od samego początku zabawy. Jeżeli chociaż raz zagraliście na kodach które krążą w sieci zapomnijcie o Wii. Nie pisze tego po to, żeby odstraszyć, ale po to abyście zbierali opakowania.



Pfff.. To teraz to mnie załamałaś emotka ale chamstwo, nie ma takiej opcji, nie zgadzam się,niee!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3271990 Napisano: 06.04.2010 12:10:00 w Pomocy!!!!
Ratunku, używał ktoś już E-PAPIEROSA? Żeby nie było sam nie palę, więc to nie dla mnie emotka Jak to wychodzi cenowo, czy czuć dużą różnicę i w ogóle czy się opłaca to kupić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3267616 Napisano: 04.04.2010 12:16:54 w Popraw sobie humor...
Dlaczego w Afryce upadł rząd?
Bo konar im się urwał
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3264319 Napisano: 02.04.2010 09:16:36 w Wkurza mnie...
Dokładnie
1. Zrozumcie, że istnieją odpowiednie wątki do pisania tematów:
- od beczenia, że się nie wygrało jest temat Dzisiaj nic nie wygrałem, a nie MDW
- od wymieniania się telewizorami Sony za laptopa z Zimy Mistrzów jest temat Wymienię się a nie MDW
- od naskakiwania na siebie jest PW emotka a jeżeli chcecie ostrzec forum, że dana osoba oszukuje w wymianach itp. to napiszcie np. w temacie WC, ale tylko gdy macie rzetelne dowody na to. Łatwo skrzywdzić fałszywymi pomówieniami, ale przeprosić na forum to już odwagi brak.
- od proszenia o głosy jest temat Kliknijcie a nie MDW, Szukam czy Pomocy
2.Zrozumcie także, że jeżeli ludzie wygrywają np. po 2 netbooki w Zimie Mistrzów to znaczy, że musieli najpierw zainwestować, zaryzykowali i wygrali. Czasem się przegra a czasem wygra, forutna kołem się toczy. Za darmo im przecież nie dali.
Wyświetl w wątku >>
0 0