Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4073221 Napisano: 24.01.2011 02:02:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

dawidekk

#4069357 Napisano: 22.01.2011 10:40:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bostonekk napisał(a):

nie rozumiem jaka jest satysfakcja z wygranej, jeśli grało się nieuczciwie emotka


Również tego nie rozumiem. A jeszcze bardziej niezrozumiały pozostaje dla mnie lans takimi wygranymi w wątku MDW emotka Podejrzewam, że w aktualnym życiu już nie zdołam tego pojąć...

W temacie: o 03:28 wróciłam z imprezy i do teraz panta rhei emotka A nawet nie tknęłam alkoholu -> chyba jestem za stara na tak intensywne balowanie emotka



Oszukiwanie w konkach jest ponadczasowe - było, jest i będzie - nie ma co się oszukiwać(w konkach też emotka ) Najbardziej, przepraszam bardzo ale taka prawda - żałosne jest to że Ci kaniciarze, często uważają, że ludzie grający uczciwie są gorsi, bo nie są tak sprytni jak oni. No heloł! Moja cierpliwość też ma swoje granice! To tak jakby ktoś ukradł jabłko ze sklepu i stwierdził Ale jestem sprytny, bo mam za darmo a inni muszą płacić, co z tego że ukradłem i jestem nie fair wobec innych. Cóż, niektórzy nie mają granic moralnych chyba emotka Nie mylcie sprytu z mataczeniem.
Śmieszne, tudzież żałosne, jest też to, że krętacze myślą iż ludzie grający uczciwie mówią o nich złe rzeczy bo im zazdroszczą.. A czego tu zazdrościć? Współczuć raczej należy takich cech charakteru. To, CO wygrałeś, jest bez znaczenia. Ważne jest tylko JAK (podziękowania dla Joan za wspaniałą stopkę)

Mógłbym pisać jeszcze długo, pytanie tylko po co? Od tego problem nie zniknie. Dziękuję za uwagę!

Thumbs up jeśli się zgadzacie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4068391 Napisano: 22.01.2011 03:31:04 w Wkurza mnie...
O dżizas! Jaki to dzień w ogóle jest? Wkurza mnie, że wczoraj na 100dniówie, panowie powiedzieli o 2:30 że to już jest koniec i tyle, powinni grać dopóki są osoby a nie tej... no helołłł emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4062326 Napisano: 19.01.2011 08:50:52 w Wkurza mnie...
Cieszę się z tego, że znalazłem jeden z moich ulubionych teledysków z dzieciństwa emotka

http://www.youtub...GVnl8-k&ob=av2em

Teraz to mi wstyd emotka ale kiedyś chciałem zostać jednym z nich emotka emotka i to mnie wkurzA! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4052364 Napisano: 15.01.2011 10:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
drzemek napisał(a):

Zawsze, jak tylko pojawi się nowy temat, jest to samo emotka


Chodzi o to, że nagonka się robi? emotka

Jakby powstał sensowny temat to by nie było emotka

Według mnie wątek zbędny niestety emotka Już lepiej zmienić Dyskusje o wynikach konkursów na Dyskusje o konkursach - i tak mało kto zauważa różnicę emotka A inne wątki i tak będą zaśmiecane, tyle, że powstanie kolejny, który będzie zabazgrany prośbami o kliki i inne rzeczy nie na temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4050092 Napisano: 14.01.2011 10:29:21 w Wkurza mnie...
musztarda napisał(a):

narcyz który pewnie ma ogromne lustro zawieszone na wysokosci monitora. emotka



Tak nie można, żeby tak o mnie, beze mnie?! emotka

Nareszcie coś się dzieje na forum bo już nudno się robiło emotka emotka

No dobra, żeby nie było że nie na temat to wkurza mnie sql emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4015654 Napisano: 03.01.2011 10:53:05 w PODZIĘKOWANIA
kingaa napisał(a):

Dzięki Dawidekk i Barbara1910 emotka emotka plus wielkie dzięki dla tych, którzy mi pomogli i zagłosowali! emotka Udało się i dzięki temu będę miała prezent urodzinowy dla narzeczonego i jednocześnie idealny prezent walentynkowy dla nas emotka emotka




emotka emotka Cieszy mię to że Ci się udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

dawidekk

#3994951 Napisano: 26.12.2010 11:33:32 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

ahhh warto było emotka emotka

Wkurza mnie, że nie mam pepsi w domu emotka


chcesz trochę emotka



Kalisto mnie wkurza babon jeden emotka

i rozmowa z Kingą o Kendrze, Holy, i Hugh Hefie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3994940 Napisano: 26.12.2010 11:15:32 w Wkurza mnie...
ahhh warto było emotka emotka

Wkurza mnie, że nie mam pepsi w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3994342 Napisano: 26.12.2010 07:23:58 w Wkurza mnie...
Gadu gadu - i brak porozumienia z kobietą emotka tudzież dziewczyną żeby się nie obraziła jak to przeczyta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3990087 Napisano: 23.12.2010 05:48:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że zostawiłem gdzieś swój dobry humor emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988459 Napisano: 22.12.2010 11:38:18 w Nocna Zmiana Warty
To czekam na info. Teraz zacząłem czytać w necie i niby mleko w proszku pomaga. Tyle że ja od prawie zawsze chyba nie piję mleka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988453 Napisano: 22.12.2010 11:33:26 w Nocna Zmiana Warty
Sprawdzić miałaś czy to ma nazwę jakąś żebym w necie sobie poszukał info emotka nie ma jakieś nalepki ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988446 Napisano: 22.12.2010 11:28:59 w Nocna Zmiana Warty
kingaa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kingaa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kingaa napisał(a):

No jak to o co! Kobietą jestem nanana emotka



Zauważyłem emotka Bez sensu, zjadłem jogurt i tak chodzę i nie wiem co zjeść emotka



nie je się o tej godzinie!! emotka a jak już zjadłeś, to nie możesz iść spać wcześniej niż za dwie godziny emotka



Wierz mi, że na moją wage to mogę jeść o każdej godzinie emotka aż mi głupio emotka



to czekaj, czekaj! Mój brat wcina jakiś biały proszek żeby przybrać na wadze, może też chcesz? To Ci mogę trochę odsypać, bo on ma całą szafkę tego czegoś emotka



emotka emotka Nie wiedziałem że od białego proszku się przybiera na wadze emotka

Sprawdź ino jak się ten specyik zwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988440 Napisano: 22.12.2010 11:26:05 w Nocna Zmiana Warty
kingaa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kingaa napisał(a):

No jak to o co! Kobietą jestem nanana emotka



Zauważyłem emotka Bez sensu, zjadłem jogurt i tak chodzę i nie wiem co zjeść emotka



nie je się o tej godzinie!! emotka a jak już zjadłeś, to nie możesz iść spać wcześniej niż za dwie godziny emotka



Wierz mi, że na moją wage to mogę jeść o każdej godzinie emotka aż mi głupio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988433 Napisano: 22.12.2010 11:21:50 w Nocna Zmiana Warty
kingaa napisał(a):

No jak to o co! Kobietą jestem nanana emotka



Zauważyłem emotka Bez sensu, zjadłem jogurt i tak chodzę i nie wiem co zjeść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988407 Napisano: 22.12.2010 11:06:45 w Nocna Zmiana Warty
kingaa napisał(a):


dawidekk napisał(a):

kingaa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

fryteczka napisał(a):

taaa...a wez to w kibelku splucz emotka



O ho ho! Ale piękna stopka! <zachwyt> no cudowne! a jakie sweetaśne (też byłem w Egipcie emotka )



dziewczyna w morzu? emotka Jedna Pani na pw napisała mi tak:
Zagłosowałam na kobietę w morzu emotka

Dafit ty poczekaj do jutra z tym świętowaniem!



Już poprawiłem emotka

A to ocean czy co? emotka



morze!



To o co Ci Kinka chodzi?! że ktoś napisał kobieta a nie lachon? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988376 Napisano: 22.12.2010 10:49:04 w Nocna Zmiana Warty
Brat wchodzi na neta teraz więc z/w emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#3988375 Napisano: 22.12.2010 10:48:06 w Nocna Zmiana Warty
kingaa napisał(a):

dawidekk napisał(a):

fryteczka napisał(a):

taaa...a wez to w kibelku splucz emotka



O ho ho! Ale piękna stopka! <zachwyt> no cudowne! a jakie sweetaśne (też byłem w Egipcie emotka )



dziewczyna w morzu? emotka Jedna Pani na pw napisała mi tak:
Zagłosowałam na kobietę w morzu emotka

Dafit ty poczekaj do jutra z tym świętowaniem!



Już poprawiłem emotka

A to ocean czy co? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0